Приму в дар• Изменено 04 апреля в 18:51
Як помститися колишній працівниці, що негарно пішла з роботи і всіх підставила?
3 роки працювала в компанії офіс менеджерка. З самого початку.
І от звільнилась, бо їй дуже не сподобалось, що не дали керівну посаду, на яку вона розраховувала (адмін тім лід), а привели нову людину.
Після того як їй це сказали, вона помінялась в поведінці і стала дуже ввічлива та спокійна, всі тільки пораділи. І ось що ми виявили на минулому тижні
- так як займалась приміщеннями, оригінали ключів забрала із собою, нам залишила неправильні, походу, дублікати. У працівників були дублікати, але приїхав керівник. Поки всі добрались, він годину прочекав біля дверей . + змінила цифри у номерах власників приміщень
- написала неправильні номери всіх підрядників. Це і вода, і їжа, і решта послуг. Поки знайшли вірних , пройшов час.
- видалила всі договори з компу, які стосувались роботи її відділу: безліч договорів з підрядниками по ремонту.
- неправильно повідправляла документи, вони повернулись і треба робити це заново
- залишила креветку під килимом свого кабінету
- у всіх тари з милом налила якоїсь гидоти
І найцікавіше, знаючи розташуванням камер та сліпих зон, вона це зробила хитро і неможливо зрозуміти хто це.
- всім постачальникам дала неправильну пошту, куди відправляти рахунки
Компанія ми прихована, публічну страту влаштувати не можемо. Знаємо адресу і всі дані.
Що порадите?
Ні грама• 04 апреля в 18:54
я бы сделала так же
с придурками только так, будете знать
за несправедливость нужно отвечать
с придурками только так, будете знать
за несправедливость нужно отвечать
Первоклашка Я• 04 апреля в 18:57
Да вы там конченные, раз на полном серьёзе решили ей мстить. Подумаешь ключи и телефоны. Посмеялись и живёте себе дальше. А от того что вы написали стойкое впечатление что вы токсики и то что она сделала было абсолютно оправданно. Наверное использовали человека и не заплатили, теперь пыхтят, обидоси. Фу.
Божа кульбабка• 04 апреля в 18:58
Ви ж їй помстилися перші, коли не дали посаду
То що тепер ви трусите сраними тряпками в слід?
Донька подруги• 04 апреля в 19:00
Ответ дляБожа кульбабка
І колишня працівник була охайна. Під килимком була креветка, а не
на килимку.
Меряю линейкой• 04 апреля в 19:00
хочу поділитися своєю історією роботи в цій «чудовій» конторі, щоб ви не наступили на ті ж граблі. Спочатку обіцяли золоті гори, прозорі умови та адекватне ставлення, а за фактом постійні маніпуляції та повна невідповідність слів діям.
Після мого звільнення почався справжній цирк:
Звинувачення у крадіжці: Випадково поклала в кишеню оригінали ключів, коли йшла. Звісно, я збиралася їх повернути, але на мене посипалися прокльони та нескінченні дзвінки з погрозами. Таке враження, що я вкрала державну таємницю, а не шматок металу.
Вигадки про «шкідництво»: Тепер вони розпускають плітки, ніби я навмисно псувала майно. Дійшло до абсурду: заявляють, що я ледь не спеціально ховала продукти в офісі! Насправді під час обіду якась креветка просто випадково закотилася під килим, а вони роздули з цього історію про «біологічну диверсію».
Маніпуляції з контактами: Кажуть, що я дала неправильні номери підрядників. Це абсолютна брехня, я передала все як є, а їхнє невміння налагодити комунікацію тепер намагаються повісити на мене.
Відверто кажучи, я шокована такою непорядності. Люди не просто не тримають слова, а ще й намагаються змішати з брудом після розставання. Якщо почуєте ці казки на мою адресу знайте, це просто спроба помсти за те, що я не захотіла терпіти їхнє ставлення.
Поліпривіт всім• 04 апреля в 19:00
Ответ дляБожа кульбабка
Так взяли ж наверное свою знакомую на должность ,а человек 3 года пропахал-ее проигнорировали.Змеи.
Приму в дар
• 04 апреля в 19:01
Ответ дляПоліпривіт всім
Ні, не знайому.
Божа кульбабка• 04 апреля в 19:01
Ответ дляПриму в дар
Ні, не знайому.
А чому цій не дали посаду?
Поліпривіт всім• 04 апреля в 19:03
Ответ дляПриму в дар
Ні, не знайому.
А чем прежняя сотрудница не устраивала?
Приму в дар
• 04 апреля в 19:03
Ответ дляБожа кульбабка
А чому цій не дали посаду?
Бо мала ще. Їй 25.
Поліпривіт всім• 04 апреля в 19:04
Ответ дляПриму в дар
Бо мала ще. Їй 25.
Я в 25 работала уже главным бухгалтером.
Божа кульбабка• 04 апреля в 19:04
Ответ дляПриму в дар
Бо мала ще. Їй 25.
Рада за неї, що вона пішла з вашого гадюшника.
Матиме тепер досвід яких роботодавців краще оминати
Ні грама• 04 апреля в 19:05
Ответ дляМеряю линейкой
хорошая попытка но нет
чат джпт прям и хлещет с вашего текста
Меряю линейкой• 04 апреля в 19:05
Ответ дляПриму в дар
Бо мала ще. Їй 25.
А коли брали мене на роботу, не бачили мій вік?
Поліпривіт всім• 04 апреля в 19:06
Ответ дляМеряю линейкой
Так это вы,та сотрудница,которой собрались мстить?
Ні грама• 04 апреля в 19:06
Ответ дляПоліпривіт всім
та бред это, сама придумала, сама с другого аккаунта ответила, для хайпа и внимания
Меряю линейкой• 04 апреля в 19:07
Ответ дляНі грама
хорошая попытка но нет
чат джпт прям и хлещет с вашего текста
А ви хочете, щоб я сама писала постирадла? Факти мої, а вже текст в наш час самому можна не писати,є електронний секретар.
Поліпривіт всім• 04 апреля в 19:12
Ответ дляПриму в дар
Ні, не знайому.
Публічна страта це що таке?Наприклад?
Тішуся неперетішуся• 04 апреля в 19:13
Девочки, сохраняем список, по ходу схема много кому пригодится.