Свисток ля-минор• 07 апреля в 07:32

Така відраза від чоловіка...

Він мені все життя спортив. Він вимагав щоб ми повернулися в Україну. Я його ненавиджу кожен день. Він тільки свою мамку знає, їй догоджати.
Сім´я йому не треба, ні я ні дитина.
Дитину мені зробив , бо ті селюки батьки заї..ли його. Бо село спрашувало в нього коли в них внуки будуть.
Скотиняки і уроди.
Тепер дитина треба тільки мені.
Вони галочку поставили і все, перед суспільством вони справилися, син жонатий, дитина є.
Я була молода і дурна, з низькою самооцінкою. Думала що більше нікому не потрібна. Да він би і так жив холостяком нікому не потрібним. Бідний, некрасивий, брехливий ( як з часом виявилося) . Нахер він мені був треба?
Якби повернути час назад
Встидаюся запитать• 07 апреля в 07:34
Якби все добре будо, Ви б всеодно нили.

Не зацілована• 07 апреля в 07:34
Як гарно все на чоловіка перекладати.
За Ваші рішення відповідаєте тільки Ви.
АяВсёЗнаю• 07 апреля в 07:36
Ну так если вы всем нужна, вперед, на новую шею)
Чарівна патика• 07 апреля в 07:36
Вы все это время под гипнозом были и решения принимали?
Не зацілована• 07 апреля в 07:36
А зараз у Вас висока самооцінка? Досягли висот? Гарна робота, висока зарплатня, заробили собі квартиру? Зможете жити сама і забезпечити всім дитину?
То в чому проблема, розходьтесь і живіть сама.
Love_Love_Love_• 07 апреля в 07:39
Ви щодня строчите цю тему. Вам не набридло?
Пустощі-веселощі• 07 апреля в 07:43
Уже все больше становится жаль мужика это ж она ему ежедневно мозг сверлит.

автор Свисток ля-минор • 07 апреля в 07:43
Ответ дляНе зацілована
Не можу. Тільки якщо закордон виїду. В Україні не забезпечує себе і дитину.
Ну ми спимо на різних кроватчх вже давно. В мене відраза від його дотиків. Присутність теж напрягає. Просто все тіло кричить в протесті. Такий він неприємний
мимАпроходила• 07 апреля в 07:44
1. Час не повернути.
2. Автор, дитина вже є. Розлучайтесь подавайте на аліменти.
3. Працюйте над власною мрією.
Коленная ложечка• 07 апреля в 07:44
Уезжайте с ребенком
автор Свисток ля-минор • 07 апреля в 07:44
Ответ дляПустощі-веселощі
Бо воно мамкине. Там батьки на першому місці і сестра. Я і дитина ніхто і ніщо.
Забирайте собі, вас буде теж не поважати, ноги витирати в мамочку свою боготворити
мимАпроходила• 07 апреля в 07:45
Ответ дляСвисток ля-минор
Ви можете це припинити в будь який момент.
Пуки-куки• 07 апреля в 07:45
автор этот текст мы уже напамять знаем
Пуки-куки• 07 апреля в 07:46
сыва секта с сепарами вообще сдурели-строчат темы одинаковые
Крапипопка• 07 апреля в 07:46
Ответ дляСвисток ля-минор
Автор, вы троль?
Я эту тему уже несколько месяцев читаю.
Ну осознали вы, что проблема в муже.
Ну выезжайте.
Чего воду в ступе толочь? Смысл какой?
Пуки-куки• 07 апреля в 07:46
автор чемодан -вокзал-альоша порошенко
Пуки-куки• 07 апреля в 07:46
Ответ дляКрапипопка
Автор, вы троль?
Я эту тему уже несколько месяцев читаю.
Ну осознали вы, что проблема в муже.
Ну выезжайте.
Чего воду в ступе толочь? Смысл какой?
троляка фубли отрабатывает с рошенами
Пуки-куки• 07 апреля в 07:47
чемодан -вокзал-альоша порошенко
Пустощі-веселощі• 07 апреля в 07:47
Ответ дляПуки-куки
автор чемодан -вокзал-альоша порошенко
А почему не Миндич?

автор Свисток ля-минор • 07 апреля в 07:48
Ответ длямимАпроходила
1. Час не повернути.
3. Працюйте над власною мрією.
Було скільки дзвіночків до народження дитини. А я була впевнена що я нікому крім нього не буду потрібна. От і застрягла в цьому болоті.
Просто я не впізнаю своє тіло, раніше я терпіла і ще якось куди не шло. А моє тіло прямо внутрішній протест проявляє. Особливо якщо маю подружні обов´язки робити. Дівчата, я вже давно не притаоряюсь. Я просто лежу бревном. Полежала три хвилини, в терпіла і все. Але ці дотики, таке відчуття в тілі що мене гвалтують
я Кукарача• 07 апреля в 07:48
На арене все те же)))
мимАпроходила• 07 апреля в 07:48
Ответ дляПустощі-веселощі
А почему не Миндич?
Тоді буде інакше чумадан, Ізраїль, міндіч
Коко Шанель• 07 апреля в 07:48
Ответ дляНе зацілована
Як гарно все на чоловіка перекладати.
За Ваші рішення відповідаєте тільки Ви.
Там еще гадалка виновата, что нагадала ей, что в Германии ничего хорошего ей не будет.
мимАпроходила• 07 апреля в 07:49
Ответ дляСвисток ля-минор
Навіщо ви це робите?
Коленная ложечка• 07 апреля в 07:50
Ответ дляСвисток ля-минор
Зачем вы это делаете, не подпускайте его к себе вообще.
Кнопкотиць• 07 апреля в 07:50
Знову ця шизофренічка буде видавати теми кожні 20 хвилин. Задрала вже.
ПироженкА• 07 апреля в 07:50
Ответ дляСвисток ля-минор
А ты какое?
И на кой замуж за него выходила и пузячилась по быстрому? Только не надо про любовь безумную был нитакой.
Разводы не запрещены, кстати.
Но ты будешь ныть и клепать тему за темой
я Кукарача• 07 апреля в 07:51
Ответ дляКоко Шанель
О, новые факты. На эту тему не попадала.
Млинці зі смайликом• 07 апреля в 07:51
Ответ дляСвисток ля-минор
А це ваша тема була, що не можете поїхати, бо не хочете чоловіка кидати?
Кіна не буде• 07 апреля в 07:52
Ответ дляСвисток ля-минор
Зачем рожали? Чесалось?