Свисток ля-минор• 07 апреля в 07:32

Така відраза від чоловіка...

Він мені все життя спортив. Він вимагав щоб ми повернулися в Україну. Я його ненавиджу кожен день. Він тільки свою мамку знає, їй догоджати.
Сім´я йому не треба, ні я ні дитина.
Дитину мені зробив , бо ті селюки батьки заї..ли його. Бо село спрашувало в нього коли в них внуки будуть.
Скотиняки і уроди.
Тепер дитина треба тільки мені.
Вони галочку поставили і все, перед суспільством вони справилися, син жонатий, дитина є.
Я була молода і дурна, з низькою самооцінкою. Думала що більше нікому не потрібна. Да він би і так жив холостяком нікому не потрібним. Бідний, некрасивий, брехливий ( як з часом виявилося) . Нахер він мені був треба?
Якби повернути час назад
мимАпроходила• 07 апреля в 08:12
Ответ дляСвисток ля-минор
Купує їжу. Я на себе не витрачаю, бо не хочу за собою дивитися, немає бажання.
За їжу я з ним сплю.
Житло спільне.
Я майже не миюся. Не вивчалася вже тиждень. Зуби чищу коли потреба є.
Я максимально хочу бути для нього непривабливою.
Я не посміхалася десь три місяці. Від цього рот не розтягується, якщо розтягується, то зразу тріскає губа
Автор ви троль? Сплю за їжу, серйозно? У вашому дурдомі мені шкода лише дитину. Ідіоти ви їй ламаєте психіку.

ПироженкА• 07 апреля в 08:12
Ответ дляСвисток ля-минор
За їжу я з ним сплю.
Житло спільне.
Блд, это ж надо уже в стационар психбольницы.
Такая д.урища.
Марафетчица• 07 апреля в 08:13
Очередная тема от создательницы ежедневных тем ’Как хреново здесь’, ’Зачем я уехала из Германии’, ’Во всем виновата гадалка и русскоязычные волонтеры’, ’Не хочу жить’ и т.п. Как же ты уже задрала своими бесконечными темами! Когда ж уже с тебя снимут анонимность, чтобы можно было занести в блек лист!
Юпитерная• 07 апреля в 08:13
Ответ дляСвисток ля-минор
За їжу я з ним сплю.
Житло спільне.
І оце вже гімно бачить ваша дитина
автор Свисток ля-минор • 07 апреля в 08:13
Ответ дляЮпитерная
А для себе хотілось?
Колись хотілося. Ще до нього. Потім з ним зійшлася, я ще тоді почала відчувати себе старухою. Він старший на 8 років. Зробив з мене бабу
ПироженкА• 07 апреля в 08:13
Ответ длямимАпроходила
Та да. Там надо всех стерилизовать и лишить родительских прав.
Юпитерная• 07 апреля в 08:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Ви самі з себе її зробили

ПироженкА• 07 апреля в 08:14
Ответ дляСвисток ля-минор
Невозможно из бревна сделать бабу.
Марафетчица• 07 апреля в 08:16
Ответ дляСвисток ля-минор
За їжу я з ним сплю.
Житло спільне.
Разводитесь и улепетывай в Германию! Но нет же, присосалась к мужику, еще и мозги имеет днями, как нам тут. Сидит там тролляка жирная небось.
автор Свисток ля-минор • 07 апреля в 08:14
Ответ дляКіна не буде
Рожали зачем? Если он такой паршивый
Мені вже тоді було 25. Випиляли весь мозок зі свекрами. Я думала тоді що я стара вже і що затягувати не можна.
А так дитину я не хотіла
Крапипопка• 07 апреля в 08:14
Ответ дляСвисток ля-минор
За їжу я з ним сплю.
Житло спільне.
жЫрно и совершенно неталантливо
ПироженкА• 07 апреля в 08:15
Ответ дляСвисток ля-минор
А так дитину я не хотіла
40-25=15.
40-11=29
Кто-то 3.133дит или арифметика не сходится.
Юпитерная• 07 апреля в 08:16
Ответ дляСвисток ля-минор
А так дитину я не хотіла
Ваше життя - наслідок ваших дій. Перестаньте винити когось
автор Свисток ля-минор • 07 апреля в 08:17
Ответ дляПироженкА
40-25=15.
40-11=29
Мені під 40
Кіна не буде• 07 апреля в 08:19
Ответ дляСвисток ля-минор
Мені під 40
Сколько ? 29?
Не зацілована• 07 апреля в 08:21
Ответ дляСвисток ля-минор
Бо воно мамкине. Там батьки на першому місці і сестра. Я і дитина ніхто і ніщо.
Забирайте собі, вас буде теж не поважати, ноги витирати в мамочку свою боготворити
Автор, а у Вас могла б бути на першому місці людина, яка Вас ненавидить і зневажає, не дає нічого, навіть елементарно необхідних речей. У Ваших словах де повага, чому Ви хочете до себе кращого відношення, ніж даєте самі?
Кидстаффовна• 07 апреля в 08:22
Он, со своей стороны, брал в жены лёгкую и воздушую, к поцелуям манящую, а теперь вот это нытливое безответственное существо рядом с ним.
Мушля з Криму• 07 апреля в 08:23
Это очень по взрослому, не думать что делать сейчас, а мечтать об обратном ходе времени.
Кіна не буде• 07 апреля в 08:24
Ответ дляМушля з Криму
И ходить к гадалкам

автор Свисток ля-минор • 07 апреля в 08:25
Ответ дляНе зацілована
То він мене і раніше не поважав. Хоча я для нього все робила. І терпіла той 5 хвилинний унилий секс, розігрувала оргазми.
Він не може в ліжку з самого початку. Така людина.
Він з самого початку не може всунути. Шукає, возиться, приходиться рукою помагати щоб всунув.
У вас є таке в ваших чоловіків?
Не зацілована• 07 апреля в 08:30
Ответ дляСвисток ля-минор
Він чемодан без ручки. І тягнути важко і покинути жалко
Автор, перечитайте що Ви пишите. Це ж Ви не в змозі прожити самі. Негарна, товста, брехлива. Це ж Ви все самі написали про себе. Ненавидите чоловіка, обливаєте брудом, але їжа, яку він заробив поперек горла не стає, спокійно користуєтесь ним, його заробітками, його житлом. Це називається паразитизм. Співчуття визиваєте не Ви, а Ваш чоловік, який все це так довго терпить. А міг би жити щасливо з люблячою жінкою. А Ви його ніколи не кохали, просто обдурили і всілись на шию.
автор Свисток ля-минор • 07 апреля в 08:33
Ответ дляНе зацілована
Житло і моє теж. Я працювала теж щоб його купити. Він був непотрібний холостяк якого допилювали батьки щоб женився.
Він мене теж я бачу ніколи мене не кохав
Кіна не буде• 07 апреля в 08:33
Ответ дляСвисток ля-минор
Как у таких двух чмошников как вы с мужем вообще могло появится жилье?
автор Свисток ля-минор • 07 апреля в 08:36
Ответ дляНе зацілована
Зараз я за їжу з ним сплю. Терплю той собачий секс.
Відробляє їжу.
Він нікому не потрібен, він це знає. Бо він не може і не вміє задовольнити жінку.
Ніхто з ним жити не буде. Він не обучаємий. Я колись пробувала.
Він просто в ліжку дятел. Довбе тебе в одній позі поки не кончить. І все, йому навіть не цікаво що відчуває партнерша
Не зацілована• 07 апреля в 08:36
Ответ дляСвисток ля-минор
У вас є таке в ваших чоловіків?
До шлюбу сексу не було жодного разу? Якщо він с початку такий був, то Вам же не повилазило? Вас влаштовувало? То що змінилось?
Кіна не буде• 07 апреля в 08:37
Ответ дляСвисток ля-минор
Відробляє їжу.
По тебе психиатр плачет
автор Свисток ля-минор • 07 апреля в 08:38
Ответ дляНе зацілована
Такий і був з самого початку. Я без досвіду була. Думала що то норма. Хоча з подругами спілкувалася, їхні кавалери по три рази за ніч могли. А цей раз у три дні. Я чогось думала що подруги брешуть.
І те що в мене то і є норма
ФрекенБок• 07 апреля в 08:39
Ответ дляСвисток ля-минор
Відробляє їжу.
Терпила за еду. Зато не работает, содержанка,как тут пишут гордо куховарки. Пздц
Тишком нишком• 07 апреля в 08:39
Где взялась эта шизофреничка ? Второй день атакует форум. Таблетки закончились ?
ЯспАкойнаЯ• 07 апреля в 08:41
Ответ дляКіна не буде
В селе дешево