Свисток ля-минор• 07 апреля в 07:32
Така відраза від чоловіка...
Він мені все життя спортив. Він вимагав щоб ми повернулися в Україну. Я його ненавиджу кожен день. Він тільки свою мамку знає, їй догоджати.
Сім´я йому не треба, ні я ні дитина.
Дитину мені зробив , бо ті селюки батьки заї..ли його. Бо село спрашувало в нього коли в них внуки будуть.
Скотиняки і уроди.
Тепер дитина треба тільки мені.
Вони галочку поставили і все, перед суспільством вони справилися, син жонатий, дитина є.
Я була молода і дурна, з низькою самооцінкою. Думала що більше нікому не потрібна. Да він би і так жив холостяком нікому не потрібним. Бідний, некрасивий, брехливий ( як з часом виявилося) . Нахер він мені був треба?
Якби повернути час назад
Сім´я йому не треба, ні я ні дитина.
Скотиняки і уроди.
Тепер дитина треба тільки мені.
Якби повернути час назад
Мюллерная• 07 апреля в 08:02
Ответ дляСвисток ля-минор
Не можу. Тільки якщо закордон виїду. В Україні не забезпечує себе і дитину.
Ну ми спимо на різних кроватчх вже давно. В мене відраза від його дотиків. Присутність теж напрягає. Просто все тіло кричить в протесті. Такий він неприємний
Чого ви не працює те?
Юпитерная• 07 апреля в 08:03
Ответ дляПесиКот
А за границей что? Типа ждут вас там?
неликвид нигде не ждут
Вона була в Німеччині, і строчила теми як їй важко самій х дитиною.
Це або троль, або реальна людина, якій треба допомога психіатра
ЯспАкойнаЯ• 07 апреля в 08:03
Ответ дляПироженкА
А ты какое?
И на кой замуж за него выходила и пузячилась по быстрому? Только не надо про любовь безумную был нитакой.
Разводы не запрещены, кстати.
Но ты будешь ныть и клепать тему за темой
Разводы не запрещены, кстати.
Пузячилась...... заберу!
Свисток ля-минор
• 07 апреля в 08:03
Ответ дляАнгелок з ріжками
Вам по моему надо обратиться к специалисту, если вы не тролль, и реально живете с такими мыслями. Это же вы из Германии вернулись?
Я не троль. Це моє життя. Воно мене не влаштовує. І мене був такий шанс бути в Німеччині. Я його упустила
Юпитерная• 07 апреля в 08:03
Ответ дляСвисток ля-минор
Я з нею спілкуюся. Нормальна вона людина, просто травмована дитина.
Все в неї буде добре.
Вона без чоловіка і дітей, вільна як пташка
Все в неї буде добре.
Залишайте дитину чоловіку, і їдьте. Будьте вільною пташкою.
Кундалина• 07 апреля в 08:04
Ответ дляСвисток ля-минор
Хто вас тримає? Їдьте за кордон
Кундалина• 07 апреля в 08:04
Ответ дляСвисток ля-минор
Бо воно мамкине. Там батьки на першому місці і сестра. Я і дитина ніхто і ніщо.
Забирайте собі, вас буде теж не поважати, ноги витирати в мамочку свою боготворити
Авторе, а ви чия?
ФрекенБок• 07 апреля в 08:04
Ответ дляСвисток ля-минор
Почему вы не работаете?
Мюллерная• 07 апреля в 08:05
Ответ дляСвисток ля-минор
Тим паче я зараз переживаю що нікому більше не потрібна. Дивлюся назад і розумію, що я була красива дівчина з гарною фігурою і низькою самооцінкою.
В зараз я товста некрасива і нещаслива тітка 40 років з поїханою психікою
Товста винуватий, чоловік, негарна тоже чоловік
Юпитерная• 07 апреля в 08:05
Ответ дляСвисток ля-минор
Так ви ж нили як вам там важко.
Вам писали - не їдьте в Україну, бо від себе не втечеш
Кундалина• 07 апреля в 08:05
Ответ дляСвисток ля-минор
Було скільки дзвіночків до народження дитини. А я була впевнена що я нікому крім нього не буду потрібна. От і застрягла в цьому болоті.
Просто я не впізнаю своє тіло, раніше я терпіла і ще якось куди не шло. А моє тіло прямо внутрішній протест проявляє. Особливо якщо маю подружні обов´язки робити. Дівчата, я вже давно не притаоряюсь. Я просто лежу бревном. Полежала три хвилини, в терпіла і все. Але ці дотики, таке відчуття в тілі що мене гвалтують
До скону лежати плануєте?
Свисток ля-минор
• 07 апреля в 08:05
Ответ длямимАпроходила
І що? А життя для вас можливе лише з чоловіком? Для себе жити не варіант?
Я хочу жити для себе. Дитина на мені. Чоловіку дитина не потрібна. Він мамкин егоїст, її сраку няньчить тільки
ЯспАкойнаЯ• 07 апреля в 08:05
Ответ дляСвисток ля-минор
А ребёнку сколько?
мимАпроходила• 07 апреля в 08:06
Ответ дляСвисток ля-минор
Але цей мамкин егоїст вас утримує?
Рубаю олівлє• 07 апреля в 08:06
Ответ дляПустощі-веселощі
А почему не Миндич?
Низзя. Этот родненький свой. Он пригАдится еще
Кундалина• 07 апреля в 08:07
Ответ дляСвисток ля-минор
Вчіться жити самостіцно, а не чіплятися за будь -кого
Свисток ля-минор
• 07 апреля в 08:07
Ответ дляМюллерная
Це він мене унічтожив. Мені ніколи для нього не хотілося нічого робити, типу бути гарною для нього.
Ангелок з ріжками• 07 апреля в 08:07
Ответ дляСвисток ля-минор
Почему обратно не вернетесь?
Кундалина• 07 апреля в 08:07
Ответ дляСвисток ля-минор
Він чемодан без ручки. І тягнути важко і покинути жалко
А вас не важко тягти?
ЯспАкойнаЯ• 07 апреля в 08:08
Ответ дляСвисток ля-минор
Взрослый. А вы так и не вышли из декрета?
Кундалина• 07 апреля в 08:08
Ответ дляСвисток ля-минор
У вас кожен день десятки шансів, а ви стдите та ниєте
ПироженкА• 07 апреля в 08:09
Ответ дляСвисток ля-минор
Какой шанс?
Выучить язык и работать или сидеть на социале? Кстати, 40 лет, взрослая баба. Сколько дитачке, лет 10-12?
ПироженкА• 07 апреля в 08:09
Ответ дляСвисток ля-минор
Для себя жить, это как?
Юпитерная• 07 апреля в 08:09
Ответ дляСвисток ля-минор
А для себе хотілось?
ПироженкА• 07 апреля в 08:10
Ответ дляСвисток ля-минор
Вполне здоровый, не грудничок. Топай на работу, ледащо.
ЯспАкойнаЯ• 07 апреля в 08:10
Ответ дляСвисток ля-минор
Так и он хочет жить для себя, что не так?
Кіна не буде• 07 апреля в 08:10
Ответ дляСвисток ля-минор
Рожали зачем? Если он такой паршивый
Свисток ля-минор
• 07 апреля в 08:11
Ответ длямимАпроходила
Але цей мамкин егоїст вас утримує?
Купує їжу. Я на себе не витрачаю, бо не хочу за собою дивитися, немає бажання.
За їжу я з ним сплю.
Житло спільне.
Я майже не миюся. Не вивчалася вже тиждень. Зуби чищу коли потреба є.
Я максимально хочу бути для нього непривабливою.
Я не посміхалася десь три місяці. Від цього рот не розтягується, якщо розтягується, то зразу тріскає губа
За їжу я з ним сплю.
Житло спільне.