Свисток ля-минор• 07 апреля в 07:32
Така відраза від чоловіка...
Він мені все життя спортив. Він вимагав щоб ми повернулися в Україну. Я його ненавиджу кожен день. Він тільки свою мамку знає, їй догоджати.
Сім´я йому не треба, ні я ні дитина.
Дитину мені зробив , бо ті селюки батьки заї..ли його. Бо село спрашувало в нього коли в них внуки будуть.
Скотиняки і уроди.
Тепер дитина треба тільки мені.
Вони галочку поставили і все, перед суспільством вони справилися, син жонатий, дитина є.
Я була молода і дурна, з низькою самооцінкою. Думала що більше нікому не потрібна. Да він би і так жив холостяком нікому не потрібним. Бідний, некрасивий, брехливий ( як з часом виявилося) . Нахер він мені був треба?
Якби повернути час назад
Сім´я йому не треба, ні я ні дитина.
Скотиняки і уроди.
Тепер дитина треба тільки мені.
Якби повернути час назад
Коко Шанель• 07 апреля в 07:52
Кстати, а Настюшка где? Та, что в Англии, глупая и старая в 29 лет? Как там у нее дела, продолжает страдать, надеюсь?
Кіна не буде• 07 апреля в 07:52
Ответ дляПуки-куки
автор этот текст мы уже напамять знаем
Сейчас начнется про страшные дома на троещине
Мост_Устал• 07 апреля в 07:53
Ответ дляСвисток ля-минор
Було скільки дзвіночків до народження дитини. А я була впевнена що я нікому крім нього не буду потрібна. От і застрягла в цьому болоті.
Просто я не впізнаю своє тіло, раніше я терпіла і ще якось куди не шло. А моє тіло прямо внутрішній протест проявляє. Особливо якщо маю подружні обов´язки робити. Дівчата, я вже давно не притаоряюсь. Я просто лежу бревном. Полежала три хвилини, в терпіла і все. Але ці дотики, таке відчуття в тілі що мене гвалтують
зачем терпите?
Кіна не буде• 07 апреля в 07:53
Ответ дляКоко Шанель
Иногда политические темы клепает. Сразу депрессию как рукой снимает
СпайдерВумен• 07 апреля в 07:54
Ты где ас всех задолбала, представляю какой ты тошнитик в жизни
Коко Шанель• 07 апреля в 07:54
Предыдущие серии автора:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3832749
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3832472
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-3832521/9035...
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3832759
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3832765
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3832783
ПироженкА• 07 апреля в 07:54
Ответ дляКоко Шанель
Там тоже всё стабильно. Находит новые морщины и не в состояние выучить My name is Nastya.
Ангелок з ріжками• 07 апреля в 07:55
Вам по моему надо обратиться к специалисту, если вы не тролль, и реально живете с такими мыслями. Это же вы из Германии вернулись?
Звоночек• 07 апреля в 07:55
Ответ дляПуки-куки
автор чемодан -вокзал-альоша порошенко
Та для чого ж виїжджати?
Нехай живе з зеленою владою .
То ж таке чудове життя з ними .
Нехай живе з зеленою владою .
То ж таке чудове життя з ними .
Коко Шанель• 07 апреля в 07:55
Ответ дляПироженкА
Ну хоть в чем-то стабильность.
ПироженкА• 07 апреля в 07:55
Ответ дляМост_Устал
зачем терпите?
Ради не работать и не возвращаться в своё село.
Пэрисхилтонша• 07 апреля в 07:58
Ответ дляСвисток ля-минор
Бо воно мамкине. Там батьки на першому місці і сестра. Я і дитина ніхто і ніщо.
Забирайте собі, вас буде теж не поважати, ноги витирати в мамочку свою боготворити
А вы как будете жить без него?
мимАпроходила• 07 апреля в 07:58
Автор, не робіть того, що вам не хочеться. Хто вас змусить? Для початку. Ви робите і скаржитесь. Йдіть від цього чоловіка.
Юпитерная• 07 апреля в 07:59
Ви до бабки вже записались?
Свисток ля-минор
• 07 апреля в 07:59
Ответ длямимАпроходила
Ви можете це припинити в будь який момент.
Тим паче я зараз переживаю що нікому більше не потрібна. Дивлюся назад і розумію, що я була красива дівчина з гарною фігурою і низькою самооцінкою.
В зараз я товста некрасива і нещаслива тітка 40 років з поїханою психікою
ФрекенБок• 07 апреля в 07:59
Ответ дляКоленная ложечка
Зачем вы это делаете, не подпускайте его к себе вообще.
Ну так пусть уходит от него. Бедный мужчина
мимАпроходила• 07 апреля в 08:00
Ответ дляСвисток ля-минор
І що? А життя для вас можливе лише з чоловіком? Для себе жити не варіант?
Свисток ля-минор
• 07 апреля в 08:00
Ответ дляМлинці зі смайликом
А це ваша тема була, що не можете поїхати, бо не хочете чоловіка кидати?
Він чемодан без ручки. І тягнути важко і покинути жалко
Юпитерная• 07 апреля в 08:01
Ответ дляСвисток ля-минор
Звичайно ви нікому не потрібна. Що ви зробили, щоб це змінити? Окрім ниття
ФрекенБок• 07 апреля в 08:01
Ответ длямимАпроходила
Она не работает и не работала,как она берет жить?
Юпитерная• 07 апреля в 08:01
Ответ дляСвисток ля-минор
Це ви чемодан без ручки
мимАпроходила• 07 апреля в 08:01
Ответ дляСвисток ля-минор
Ні вам не жалко. Ви маєте вторинну вигоду.
ПесиКот• 07 апреля в 08:01
Ответ дляСвисток ля-минор
Не можу. Тільки якщо закордон виїду. В Україні не забезпечує себе і дитину.
Ну ми спимо на різних кроватчх вже давно. В мене відраза від його дотиків. Присутність теж напрягає. Просто все тіло кричить в протесті. Такий він неприємний
А за границей что? Типа ждут вас там?
неликвид нигде не ждут
Юпитерная• 07 апреля в 08:02
Ответ дляФрекенБок
Колись ще давно писала, шо працювала до 2022 року. Але є сумніви звичайно
мимАпроходила• 07 апреля в 08:02
Ответ дляФрекенБок
Влаштується на роботу. Як усі інші люди.
Свисток ля-минор
• 07 апреля в 08:02
Ответ дляКоко Шанель
Я з нею спілкуюся. Нормальна вона людина, просто травмована дитина.
Все в неї буде добре.
Вона без чоловіка і дітей, вільна як пташка
Все в неї буде добре.
ФрекенБок• 07 апреля в 08:02
Ответ длямимАпроходила
Так чего до сих пор не устроилась?
мимАпроходила• 07 апреля в 08:02
Ответ дляФрекенБок
Так чего до сих пор не устроилась?
Це мені питання? Запитайте в автора.