Маурита• 1 час назад

Нормально ли есть 1000 калорий взрослой девушке?

Голодаю• 1 час назад
Нормально

Бюст Березуцкого• 1 час назад
Я столько и ем примерно. Больше не лезет. Худенькая, 50 кг, но вот так.
Любительница• 1 час назад
Якщо це штучне обмеження, то ні. Дівчина довго не витримає і почне зриватись.
Я маю такий негативний досвід. Харчуюсь на 1600-1800
Гидроусилитель руля• 1 час назад
1200 базовий обмін.
Гидроусилитель руля• 1 час назад
Ответ дляБюст Березуцкого
1200 треба навіть якщо ви нічого не робите.
Ласковая_львица• 1 час назад
Для меня не нормально , для меня норма 1600-1800 причем с четким подсчетом белка . А для других может и норма не знаю
Лунтик-паунтик• 1 час назад
3 раза в день)

КоролеВешна• 1 час назад
Ні. Навіть якщо вона зростом 155 см, то основний обмін все одно більше, десь 1100-1200. Тобто 1000 це вже дефіцит
ВсеПроВсехЗнаю• 1 час назад
Я много раз слышала что в норме до 2300 калорий в день,но почему-то когда едят даже на 1800-2000,то поправляются, почему?
Обижулька• 52 минуты назад
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Немає такої норми
Вона в кожного своя
В залежності від ваги, частки мʼязів та фізичного навантаження