Сало не люблю• 24 апреля в 15:28
Що я буду розказувати нащадкам про цю війну
Якщо світ не копитнеться і ми доживеме і переживемо цю війну.
Я буду згадувати, що президент був нарцисом-клоуном,про угруппування бандюків і тцк, про повне і тотальне беззаконня, про шалену корупцію, ціни і насміхання над народом. І не тільки нащадкам, всім знайомим у будь якому куточку світу. Хай знають іншу сторону цього безладу
А там хай думають
Я такая - жду трамвая• 24 апреля в 15:30
Ответ дляСладкий лимончик
Я буду говорить всем что Путин хуйло
Лалалалалалалалаааааа
Сало не люблю
• 24 апреля в 15:30
Ответ дляСладкий лимончик
Я буду говорить всем что Путин хуйло
всіх фактів написаних мною у стар пості це ніяк не змінює
Chaterbox• 24 апреля в 15:30
Та подождите, никто точно себе такого не мог представить, даже те, кто допускал, а что дальше будет тоже никто точно не знает, можно только строить догадки.. так что будет день будет видно, рано пока загадывать..
Аноним с кешбеком• 24 апреля в 15:31
Ответ дляСало не люблю
Крим чий?
вентиляторная• 24 апреля в 15:31
Я буду рассказывать то же, что и автор, только в более грубых, жестких красках. То есть описать весь этот звиздец как оно есть
Сало не люблю
• 24 апреля в 15:32
Ответ дляЧерговий по кухні
Так , а про войну где.
оце будуть факти про війну, а не те що надрукують у підручниках
Аноним с кешбеком• 24 апреля в 15:32
Ответ длявентиляторная
Кримський:))))
Єврейський, кримсько-таторський, турецький, німецький?
Я такая - жду трамвая• 24 апреля в 15:33
Ответ дляАноним с кешбеком
І мій
Пульт от линолеума• 24 апреля в 15:33
Вони напишуть автор, свою історію. І будуть свою правду в голови вкладати, як колись про дєдушку Леніна, на якого ми всі молились. В кожному класі висів і в букварику на перші сторінці. Мразота.
Безсовісна кума• 24 апреля в 15:35
Якщо мої діти, внуки про таке спитають, то теж розповів все, як є. Про корупцію, про вилов людей, як гуманітарка продавалася в магазинах...
Хоча я це вже робила не в Україні, коли мене просили розповісти.
Аноним с кешбеком• 24 апреля в 15:34
Любі правники хочу донести до Вас, що там де зараз китайські провінції, була раша
Электричка• 24 апреля в 15:36
Что мы вечно вспоминали и ныли что нас русские и поляки за людей не считали, но как это быть действительно скотом узнали только при Зеленском.
вентиляторная• 24 апреля в 15:34
Ответ дляАноним с кешбеком
Я написала Вам свою думку. Дуже хотілося б, щоб Ви, задаючи це питання про Крим, самі воювали за нього. Бо ж Ви знаєте, що таких диванних експертів войовничих, як оце Ви, що на інформаційному фронті шаблюками махають, якось дуже хочеться вже побачити на практиці - у справжнім бою
Кили и Манджаро• 24 апреля в 15:37
Ответ дляСало не люблю
Але головне розкажіть нащадкам про 73% навесні-влітку 2019 року, найголовніший ключ з яких усе це почалося, якби не 73 - то не було би ані війни, ані просратих жиденським земель, ані облав на вулицях.
вентиляторная• 24 апреля в 15:37
Ответ дляТа легко!
Штучна війна - вороги і ’герої’ всі на одне обличчя.
100%. І лише людей стравлюють штучно, щоб ще більше гризлися на пєтькинку штучну армію-мову-віру
Аноним с кешбеком• 24 апреля в 15:39
Ответ длявентиляторная
Тут якось Борисфенка теж мене питала за фронт і як я допомагаю, то я запросила її до нас працювати, відповіла що в неї хворі ноги і на нашому виробництві(57 км від окурації) таких не треба, а я поїхала ща чоловіком, не ЗСУ, але завод впк, те саме підпорядкування МОУ
Я такая - жду трамвая• 24 апреля в 15:38
Ответ дляАноним с кешбеком
І кедрові шишки скоро будуть продавать в Україні, як насіння льону
Метровий сантиметр• 24 апреля в 15:38
Вы сразу с ’ великой могучей руси’ рассказывайте. И гордо раздувайте ноздри и щеки. И с величием так презрительно научите потомков смотреть на мир. Естесно царя не забудьте, на коленях только про него рассказывайте, для уважения, и шопотом!!!. И я вам точно скмжу, что после этих ваших разговоров, уже и не надо будет ни про Зеленского, ни про Украины, ваши потомки и так всех ненавидеть будут.