Цвірінь• 1 час назад
Новости зарплаты полиции
В Україні народні депутати мають намір підвищити заробітну плату працівникам Національної поліції. Зокрема, пропонують затвердити посадовий оклад у щонайменше 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також щомісячні надбавки.
Про те, як можуть змінитися зарплати правоохоронців, розповідають Новини.LIVE.
Як пропонують підвищити зарплати поліцейським в Україні
Комітет з питань правоохоронної діяльності підтримав необхідність внесення змін до статті 94 закону №580-VIII "Про Національну поліцію", що передбачає підвищення грошового забезпечення правоохоронців. Верховній Раді рекомендували ухвалити у другому читанні та в цілому законопроєкт №6506-1. У першому читанні ініціативу підтримали 12 березня 2025 року з умовою доопрацювання.
Як зазначається у законопроєкті, розмір грошового забезпечення має:
забезпечувати достатній рівень матеріальних умов, враховуючи характер, інтенсивність та небезпечність роботи;
дозволяти здійснювати добір кваліфікованих кадрів;
стимулювати досягнення високих результатів;
компенсувати фізичні та інтелектуальні витрати.
Поліцейські отримуватимуть грошове забезпечення, розмір якого визначатиметься залежно від посади, спецзвання, терміну служби, інтенсивності та умов, кваліфікації, наявності наукового ступеня чи вченого звання.
Ганцю в кєдах• 1 час назад
хоч би почекали поки люди забудуть їх соромну втечу, коли двірник з зарплатою 2 копійки прикрив дитину
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляГанцю в кєдах
Теперь наши девушки и мальчики могут идти смело полицию вершить справедливость. Зарплата достойная!
Ганцю в кєдах• 1 час назад
Ответ дляЦвірінь
там і зараз зарплата не маленька, у приватній фірмі за ці гроші треба пахати не розгинатися
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляГанцю в кєдах
А будет еще больше, а значит служба станет еще престижнее.
То что примут закон, даже не сомневаюсь.
Цвірінь
• 1 час назад
Оклади від 33 280 грн та нові надбавки: поліцейським підвищать зарплати, — ЗМІ, () посилаючись на нардепів
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляMs. Откровенность
у них и так минимум 30 тыс.сейчас у обычных полицейских
А будет 50
Значит снова пойдут в полицию женщины
Сонячний зайчик• 1 час назад
Ответ дляЦвірінь
А будет 50
Значит снова пойдут в полицию женщины
Ну і добре. Що не так?
Цвірінь
• 1 час назад
Дудина просто мало получала, 30 тыс, вот и свалила, а получала бы 50, то выполнила бы свой долг честно
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
Это так они выводы сделали?
Правильные выводы считаю
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляКрим мій
Это так они выводы сделали?
Еще надо оружие населению разрешить, не помешает
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ длятяжкаялюдина
эх, я бы сказала, да забанят
А я бы прочитала, та тоже боюсь, забанят
Дикая Роза• 1 час назад
Ответ дляЦвірінь
не не , воняет эта сфера.
тяжкаялюдина• 1 час назад
Ответ дляЦвірінь
та вы ж на работе, кто ж вас забанит
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляДикая Роза
не не , воняет эта сфера.
Все сферы пахнут, даже медицина смердит
Дикая Роза• 1 час назад
Ответ дляЦвірінь
Все сферы пахнут, даже медицина смердит
Это особо , особенно с сегодняшней ситуацией в Украине.
подальше от такого
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляДикая Роза
подальше от такого
Тогда в армию
Мамина корзиночка• 1 час назад
Ответ дляДикая Роза
не не , воняет эта сфера.
Зато деньги не пахнут
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляМамина корзиночка
Зато деньги не пахнут
Причем ни в одной сфере
Рожайтретьего• 1 час назад
Ответ дляДикая Роза
подальше от такого
Вже і від України подалі треба бути по можливості. Країна стала не для людей.
Дикая Роза• 1 час назад
Ответ дляЦвірінь
Тогда в армию
не вам решать куда , парням и девушками -выезжать , получать образование и сохранять себя, пока есть возможность
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляДикая Роза
Мой ответ-пост номер 22
Дикая Роза• 1 час назад
Ответ дляЦвірінь
Мой ответ-пост номер 22
Да полностью согласна , вчера были в кафе киевском : из мужчин наш сын 15 лет , да мой папа 65. Остальное женский клуб.
Последних уже готовим на выезд обоих
Печенюшка• 1 час назад
Обычная практика диктаторского государства.Силовиков и чиновников купить,остальных запугать.И дело сделано
Пані з калабані• 1 час назад
О, в мене якраз освіта Університет внутрішніх справ України, треба йти в поліцію
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляПеченюшка
Вот именно! Нет что-бы советчицам тролихам повышать зарпалты на форуме, берут полиции повышают!
Доколе! Сатрапи!
Цвірінь
• 1 час назад
Ответ дляПані з калабані
Идите в патруль