ХикориДикори• 08 мая в 14:52
Сукня до випускного, як вам?
показать весь текст
3
34
2
3
Пушка заряджена• 08 мая в 16:37
Ответ дляСирОжино пирОжино
дочь выбрала такое, я не возражала
Це гарна ніжна сукня.
А на фото автора жахливий ліф. Будь-кого зіпсує.
А на фото автора жахливий ліф. Будь-кого зіпсує.
2
Зайченя• 11 мая в 18:16
Сама сукня непогана, але незрозуміло чому до неї приліпили оці рукавички. Вони вбивають весь вигляд на дівчатах, яким не треба шифрувати плечі.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу