З бісиками• 26 мая в 14:23
Садочок. Випускний. Одна дитина
Дівчата, вітаю! Потрібна ваша порада, порада бувалих, можливо вихователі тут є.)
В садочку випускний, моя дитина - випускник, але в нашій групі він один, всі інші дітки залишаються. Групи зводять. На подарунок садочку всі випускники складаються. А от що робити нам з вихователями і нянею? Кожному щось окремо (типу сертифікат ева/цукерки/квіти) чи краще щось спільне ( типу солодкого боксу , де цукерки/торт/чай/кава/шампанське і т.п. ), чи щось на групу (тільки ідей немає, можливо сертифікат комфі). У розгубленості я. Буду дуже вдячна за допомогу та ідеї.
В садочку випускний, моя дитина - випускник, але в нашій групі він один, всі інші дітки залишаються. Групи зводять. На подарунок садочку всі випускники складаються. А от що робити нам з вихователями і нянею? Кожному щось окремо (типу сертифікат ева/цукерки/квіти) чи краще щось спільне ( типу солодкого боксу , де цукерки/торт/чай/кава/шампанське і т.п. ), чи щось на групу (тільки ідей немає, можливо сертифікат комфі). У розгубленості я. Буду дуже вдячна за допомогу та ідеї.
показать весь текст
Результат:
вже голосів:
51
30 (58.82%)
Нічого
13 (25.49%)
Кожному окремо
4 (7.84%)
Подивитись
2 (3.92%)
Спільний бокс
2 (3.92%)
На групу
Ондатрова шуба• 26 мая в 14:33
Ответ дляБанка з медом
я сильно извиняюсь, а жопа не треснет?)) еще и одногруппникам подарки
Ну это типа как в школе день рождения отмечают в классе, каждому по леденцу) А чего жопа? Конфеты и шампанское недорого. Ну а детям сладкое, типа на память.
Банка з медом• 26 мая в 14:34
Ответ дляОндатрова шуба
Ну это типа как в школе день рождения отмечают в классе, каждому по леденцу) А чего жопа? Конфеты и шампанское недорого. Ну а детям сладкое, типа на память.
ну смотрите, подарок саду уже есть, он 100% пойдет в карман заве, так что ей вообще дарить нет смысла. воспитателям и няне еще ладно, не спорю. дети или будут помнить как друга, или нет, конфеты на это никак не повлияют)
4
Суцільна зрада• 26 мая в 14:34
Ответ дляБанка з медом
и явно неработающие. потому что меня бы жаба задушила столько подарков просто так раздавать
Так там же не только подарки. Моя соседка рассказывала, что в род чате пересрались за фото зону, выбор ресторана, даже пакеты для упаковки подарков педколлективу. Это просто капец какой бред
6
Банка з медом• 26 мая в 14:35
Ответ дляСуцільна зрада
Так там же не только подарки. Моя соседка рассказывала, что в род чате пересрались за фото зону, выбор ресторана, даже пакеты для упаковки подарков педколлективу. Это просто капец какой бред
автор
З бісиками
• 26 мая в 14:35
Ответ дляБанка з медом
и явно неработающие. потому что меня бы жаба задушила столько подарков просто так раздавать
А може навпаки, бо є з чого купувати подарунки , а коли є, то і жаба не душить. Ну або трошечки добріша))
2
Ондатрова шуба• 26 мая в 14:36
Ответ дляБанка з медом
ну смотрите, подарок саду уже есть, он 100% пойдет в карман заве, так что ей вообще дарить нет смысла. воспитателям и няне еще ладно, не спорю. дети или будут помнить как друга, или нет, конфеты на это никак не повлияют)
Да дети его вообще через день забудут) Но так, вроде, принято, уходить, попрощавшись. Автор хочет заведующую поздравить, пусть поздравит, это минимум.
2
Маруська Му• 26 мая в 14:36
Искренне поблагодарите. Считаю, что такие и должны быть ’подарки’ саду. И всё на этом. У всех остальных есть зарплаты
1
Суцільна зрада• 26 мая в 14:37
Автор, а ваш ребенок после так называемого выпускного в сад летом ходить не будет?
автор
З бісиками
• 26 мая в 14:37
Ответ дляАленький носочек
ви закінчуєте садок, ідете до школи?
бо в іншому випадку, ніякого випускного в садку немає бути
бо в іншому випадку, ніякого випускного в садку немає бути
Так. Ми одні хто з групи йде до школи. Тому в нас випускний з іншими дітками, які так само йдуть до школи в цьому році. Але в інших свої вихователі.
1
автор
З бісиками
• 26 мая в 14:39
Ответ дляСуцільна зрада
Автор, а ваш ребенок после так называемого выпускного в сад летом ходить не будет?
Не буде.
Директор Пляжу• 26 мая в 14:43
Ответ дляЗ бісиками
Хочеться віддячити . Мені здається це знак ввічливості. ІМХО
це ідіотизм і хабарництво.а потім вони у школах на випускних чекають у подарунки техніку,золото,конверти.
моя в 11 класі. Абсолютно нічого не здаю і здавати не збираюсь. а з цими садками як подуріли. оці всі садочки не вартують яєчної шкарлупки. завуч і класна лиш подарунки озвучують. Обсеруться. слава богу, табель не грає ролі ніякої.
моя в 11 класі. Абсолютно нічого не здаю і здавати не збираюсь. а з цими садками як подуріли. оці всі садочки не вартують яєчної шкарлупки. завуч і класна лиш подарунки озвучують. Обсеруться. слава богу, табель не грає ролі ніякої.
1
1
Директор Пляжу• 26 мая в 14:41
Ответ дляИнтимная
Подарки саду не прекратятся никогда.
бо отакі придуркуваті вічно будуть підсовувати вз=дячності. а потім у школах,у лікарнях чекають подяки у вигляді конвертів,золота, техніки. я б тких як ця авториця на матню вішала б. сама,паскуда,плодить хабарництво ,і через таких всі страждають
5
2
Директор Пляжу• 26 мая в 14:44
це ідіотизм і хабарництво.а потім вони у школах на випускних чекають у подарунки техніку,золото,конверти.
моя в 11 класі. Абсолютно нічого не здаю і здавати не збираюсь. а з цими садками як подуріли. оці всі садочки не вартують яєчної шкарлупки. завуч і класна лиш подарунки озвучують. Обсеруться. слава богу, табель не грає ролі ніякої.
моя в 11 класі. Абсолютно нічого не здаю і здавати не збираюсь. а з цими садками як подуріли. оці всі садочки не вартують яєчної шкарлупки. завуч і класна лиш подарунки озвучують. Обсеруться. слава богу, табель не грає ролі ніякої.
3
КинДза• 26 мая в 14:44
Ответ дляСіґеле-міґеле
И потом стонут, что коррупция с детском саду...
А кто стонет? Я поражаюсь такому мнению что подарить воспитателю сертификат Ева на 500 грн на выпуск и коробку конфет это коррупция (смех да и только...). Это просто знак благодарности человеку который вытирал попу и сопли моему ребенку 4 года за мизерную! зарплату. Я не сидела в декрете, всегда сама зарабатывала, не работала в саду или школе или больнице, но у меня мысль всегда когда возникают такие вопросы, а что если люди работающие в сфере социальной просто не будут там работать, воспитатели станут нянями, врачи из поликлиники пойдут в частную медицину или уедут заграницу...?
5
1
1
Директор Пляжу• 26 мая в 14:45
Ответ дляКинДза
А кто стонет? Я поражаюсь такому мнению что подарить воспитателю сертификат Ева на 500 грн на выпуск и коробку конфет это коррупция (смех да и только...). Это просто знак благодарности человеку который вытирал попу и сопли моему ребенку 4 года за мизерную! зарплату. Я не сидела в декрете, всегда сама зарабатывала, не работала в саду или школе или больнице, но у меня мысль всегда когда возникают такие вопросы, а что если люди работающие в сфере социальной просто не будут там работать, воспитатели станут нянями, врачи из поликлиники пойдут в частную медицину или уедут заграницу...?
да. вы попрбуйте в Германии няне дать сертификат или конфеты. Вас отчислят. А няню,если примет- выгонят. конфеты няня обязана в крайнем случае открыть и угостить всех.
3
НаливайКа• 26 мая в 14:45
Ответ дляЗ бісиками
Ми одні з групи, хто випускається .
То для вихователів це не випускний, у них залишається вся група на місці. Це просто перевод в інший клас, в іншу групу. Вихователі і не замітять відсутності вашої дитини.
1
автор
З бісиками
• 26 мая в 14:45
Ответ дляКинДза
А кто стонет? Я поражаюсь такому мнению что подарить воспитателю сертификат Ева на 500 грн на выпуск и коробку конфет это коррупция (смех да и только...). Это просто знак благодарности человеку который вытирал попу и сопли моему ребенку 4 года за мизерную! зарплату. Я не сидела в декрете, всегда сама зарабатывала, не работала в саду или школе или больнице, но у меня мысль всегда когда возникают такие вопросы, а что если люди работающие в сфере социальной просто не будут там работать, воспитатели станут нянями, врачи из поликлиники пойдут в частную медицину или уедут заграницу...?
Просто підписуюсь під кожним словом. Бо завдяки цим людям я могла працювати
3
спальное место• 26 мая в 14:46
Ой, у нас срач стоял за подарки в сад еще за полгода до выпуска. Я сказала, что на подарок саду сдавать не буду, пусть хоть треснут.
Купите сертификаты и цветы.
Купите сертификаты и цветы.
Директор Пляжу• 26 мая в 14:46
Ответ дляДівчина Гілмор
Кожному по боксу
і кожному по риляці заїхати.щоб пам´ятали)))
3
Даю справку• 26 мая в 14:47
Ответ дляЗ бісиками
Не буде.
Автор, на мою думку не обов´язково купувати подарунки, особливо зважаючи, що ваша дитина єдина випускається. Я думаю від вас і не чекають
Завучу я б не дарувала подарунки, бо при прийому в садок батьки вносять ’благодійний внесок’. Вихователі на свята і так отримують податки від всієї групи.
Ну не буде у вихователів/няні зараз подарунків/цукерок - нічого страшного.
Он через три місяці 1 вересня і день вчителя/вихователя - їх привітають
П.С. в мене мама вихователь в садочку
Краще витратити гроші на свою дитину - поведіть її в парк чи кафе, чи ще щось
Завучу я б не дарувала подарунки, бо при прийому в садок батьки вносять ’благодійний внесок’. Вихователі на свята і так отримують податки від всієї групи.
Ну не буде у вихователів/няні зараз подарунків/цукерок - нічого страшного.
Он через три місяці 1 вересня і день вчителя/вихователя - їх привітають
П.С. в мене мама вихователь в садочку
Краще витратити гроші на свою дитину - поведіть її в парк чи кафе, чи ще щось
1
Даю справку• 26 мая в 14:48
Ответ дляДиректор Пляжу
бо отакі придуркуваті вічно будуть підсовувати вз=дячності. а потім у школах,у лікарнях чекають подяки у вигляді конвертів,золота, техніки. я б тких як ця авториця на матню вішала б. сама,паскуда,плодить хабарництво ,і через таких всі страждають
І не кажіть
Через них всі страждають
Через них всі страждають
1
Парова машина• 26 мая в 14:48
Ответ дляСіґеле-міґеле
И потом стонут, что коррупция с детском саду...
Віддячити вихователям та нянечці сертифікатом в Єву це корупція? Розкажіть, в чому полягає не правомірна а вигода, яку отримає автор за ці подарунки?
4
2
НаливайКа• 26 мая в 14:50
Ответ дляСуцільна зрада
Так там же не только подарки. Моя соседка рассказывала, что в род чате пересрались за фото зону, выбор ресторана, даже пакеты для упаковки подарков педколлективу. Это просто капец какой бред
У нас було крутіше. Спочатку з нас зібрали з шантажем подарунки заві, а після випускного батькі написали заяву про корупцію і заву зняли, були прокурорські розбірки, чим закінчилось не знаю.
1
Даю справку• 26 мая в 14:51
Ответ дляДиректор Пляжу
да. вы попрбуйте в Германии няне дать сертификат или конфеты. Вас отчислят. А няню,если примет- выгонят. конфеты няня обязана в крайнем случае открыть и угостить всех.
Мы не в Германии, ЗП воспитателя 8 000 грн, на нее реально нормально прожить?
Хотя ваш посыл я понимаю, но нельзя сравнивать Германию и Украину с их уровнем жизни и зарплатами
Хотя ваш посыл я понимаю, но нельзя сравнивать Германию и Украину с их уровнем жизни и зарплатами
3
2
автор
З бісиками
• 26 мая в 14:51
І чому так завжди.. наче б то поради просить, а тут балаган. Ну нічого сказати по темі, можна пройти повз.
НаливайКа• 26 мая в 14:53
Ответ дляЗ бісиками
І чому так завжди.. наче б то поради просить, а тут балаган. Ну нічого сказати по темі, можна пройти повз.
У вас був пункт нічого. За нього проголосувала більшість. Балаган від більшості. Ви отримали відповідь на запитання. Вам вона не подобається?
2
Даю справку• 26 мая в 14:54
Ответ дляЗ бісиками
І чому так завжди.. наче б то поради просить, а тут балаган. Ну нічого сказати по темі, можна пройти повз.
Я вам вище відповіла, моя мама вихователь.
З відповідей - кожному окремий подарунок, причому однаковий, бо няні ображаються, якщо їм дарять щось більш дешеве.
Але можна і без подарунків - повірте вам це важливіше, ніж вихователям
З відповідей - кожному окремий подарунок, причому однаковий, бо няні ображаються, якщо їм дарять щось більш дешеве.
Але можна і без подарунків - повірте вам це важливіше, ніж вихователям
1
Парова машина• 26 мая в 14:55
Ответ дляДелайКак_Я
И воспиталки, няньки и зава, что дарят выпускнику? И кстати, какой выпускной у остальных детей, если они остаются в садике? В следующем году снова выпускной?
Одна тупа придумала це питання, а інші підхопили і бездумно повторюють 🤦♀️ це вихователі ходять до дітей? Чи то батьки довіряють вихователям своє найдорожче, свою дитину 5 днів на тиждень щонайменше 10-11 місяців на рік декілька років поспіль?
Це абсолютно нормально по закінченню садочка в якості вдячності подарувати щось вихователям. Але такі як ви не вміють отримувати радість від того, що комусь приємно. Ви не вмієте дарувати, не вмієте бути вдячними, вам завжди всі винні. І це огидно
Це абсолютно нормально по закінченню садочка в якості вдячності подарувати щось вихователям. Але такі як ви не вміють отримувати радість від того, що комусь приємно. Ви не вмієте дарувати, не вмієте бути вдячними, вам завжди всі винні. І це огидно
Даю справку• 26 мая в 14:56
Ответ дляЗ бісиками
І чому так завжди.. наче б то поради просить, а тут балаган. Ну нічого сказати по темі, можна пройти повз.
Я б ще додала - якщо вже щось хочете вручити, подаруйте гроші в конверті - якусь однакову суму кожному.
Кожен витратить на що йому потрібніше
Кожен витратить на що йому потрібніше
1
Парова машина• 26 мая в 14:56
Ответ дляЗ бісиками
Хочеться віддячити . Мені здається це знак ввічливості. ІМХО
Вас тут не зрозуміють. Тут контингент злих, обмежених, бідних і їм завжди всі винні
1
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу