sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_114
З бісиками• 26 мая в 14:23

Садочок. Випускний. Одна дитина

Дівчата, вітаю! Потрібна ваша порада, порада бувалих, можливо вихователі тут є.)
В садочку випускний, моя дитина - випускник, але в нашій групі він один, всі інші дітки залишаються. Групи зводять. На подарунок садочку всі випускники складаються. А от що робити нам з вихователями і нянею? Кожному щось окремо (типу сертифікат ева/цукерки/квіти) чи краще щось спільне ( типу солодкого боксу , де цукерки/торт/чай/кава/шампанське і т.п. ), чи щось на групу (тільки ідей немає, можливо сертифікат комфі). У розгубленості я. Буду дуже вдячна за допомогу та ідеї.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 51
30 (58.82%) Нічого
13 (25.49%) Кожному окремо
4 (7.84%) Подивитись
2 (3.92%) Спільний бокс
2 (3.92%) На групу
89 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_114
автор З бісиками • 26 мая в 14:56
61
Ответ дляНаливайКа
У вас був пункт нічого. За нього проголосувала більшість. Балаган від більшості. Ви отримали відповідь на запитання. Вам вона не подобається?
Адекватна відповідь (і не важливо яка думка «за» чи «проти») - це одне, а «нравоучения» - це зовсім інше. І ось це інше і є балаган.
like 2

anonim_168
Зубожиння• 26 мая в 14:57
62
Ответ дляЗ бісиками
Хочеться віддячити . Мені здається це знак ввічливості. ІМХО
вот так каждому здаэться..а потом не можем коррупцию одолеть
like 1
anonim_10
Парова машина• 26 мая в 14:59
63
Ответ дляЕлектрохарчування
Я б таких как вы судила ! У людей последние копейки отбираете за ваши хотелки ,вежливая она (((
Ви хвора? Автор з власного гаманця хоче віддячити вихователям, а не з ваших копійок
like 1 woman_facepalming 1
anonim_104
Зараз на дієті• 26 мая в 15:02
64
Вперше таке чую
anonim_4
Першоклашка• 26 мая в 15:02
65
Вихователям і няні окремо по маленькому подарунку, сертифікат в ту ж Єву чи Мейк ап. Просто у знак вдячності, якщо є бажання)
like 2
anonim_10
Парова машина• 26 мая в 15:04
66
Ответ дляЗубожиння
вот так каждому здаэться..а потом не можем коррупцию одолеть
Ви знаєте що таке корупція? Якщо так, то скажіть яка неправомірна вигода буде отримана і які суспільні інтереси будуть порушені?
Вас просто жаба давить, що дехто вміє дарувати, а дехто має можливість отримувати подарунки. Але це не ви, в жадному з варіантів це не ви.
heart 2
anonim_4
Першоклашка• 26 мая в 15:04
67
Ответ дляПарова машина
Ви хвора? Автор з власного гаманця хоче віддячити вихователям, а не з ваших копійок
То довбануті поборниці хз чого.
Коли людині, що 4 роки піклувалась про мою дитину хочется зробити подарунок - це нормально) і не соромно. І не корупція це.
Корупція,це коли ,щоб потрапити у садок завідуючій потрібно заплатити 2к долларів.
heart 3
noavatar
Дівчина Гілмор• 26 мая в 15:05
68
Ответ дляДиректор Пляжу
і кожному по риляці заїхати.щоб пам´ятали)))
Чого? Ви вважаєте в них не важка робота?
noavatar
Дівчина Гілмор• 26 мая в 15:09
69
Ответ дляЗ бісиками
І чому так завжди.. наче б то поради просить, а тут балаган. Ну нічого сказати по темі, можна пройти повз.
Форум дно, неодноразово це повторюю. Ті, що вам пишуть про придуркуватість, самі перші ж лізуть з ’поздоровленнями’. Автор, не звертайте уваги
like 3

anonim_166
Отжигающая• 26 мая в 15:08
70
Ответ дляЗ бісиками
Хочеться віддячити . Мені здається це знак ввічливості. ІМХО
скорей бегите в школу - вы идеальная глава родительского комитета, учительница будет на руках носить...когда уже на все сдали, но кажется можно еще и на ’эту фигню’ тоже
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_88
НаливайКа• 26 мая в 15:08
71
Ответ дляЗ бісиками
Адекватна відповідь (і не важливо яка думка «за» чи «проти») - це одне, а «нравоучения» - це зовсім інше. І ось це інше і є балаган.
То ви питали вам відповіли нічого. Яким чином балаган впливає на голосування? Ви ж маєте результат.
anonim_105
Директор Пляжу• 26 мая в 15:10
72
Ответ дляДаю справку
Мы не в Германии, ЗП воспитателя 8 000 грн, на нее реально нормально прожить?
Хотя ваш посыл я понимаю, но нельзя сравнивать Германию и Украину с их уровнем жизни и зарплатами
в Германии любой подарок выше 7 евро-взятка.
anonim_114
автор З бісиками • 26 мая в 15:10
73
Ответ дляОтжигающая
скорей бегите в школу - вы идеальная глава родительского комитета, учительница будет на руках носить...когда уже на все сдали, но кажется можно еще и на ’эту фигню’ тоже
Одне діло - здавати на фігню, інше - здавати і купувати по суті. Чи не так?)
anonim_10
Парова машина• 26 мая в 15:11
74
Ответ дляПершоклашка
То довбануті поборниці хз чого.
Коли людині, що 4 роки піклувалась про мою дитину хочется зробити подарунок - це нормально) і не соромно. І не корупція це.
Корупція,це коли ,щоб потрапити у садок завідуючій потрібно заплатити 2к долларів.
Люди напевно бідні, тому злі. А бідні, тому що дурні. Отак і живуть у власній отруті без грошей, без гарних відносин і без подарунків. Вони навіть не здогадуються про звʼязок емоційного інтелекту та вміння дарувати подарунки.
heart 2
anonim_114
автор З бісиками • 26 мая в 15:11
75
Ответ дляНаливайКа
То ви питали вам відповіли нічого. Яким чином балаган впливає на голосування? Ви ж маєте результат.
Я суто про той балаган, який тут пишуть , а не про голосування.
anonim_88
НаливайКа• 26 мая в 15:12
76
Ответ дляЗ бісиками
Я суто про той балаган, який тут пишуть , а не про голосування.
Не звертайте уваги. Це досить болюче питання для усіх, хто вже випустився.
anonim_114
автор З бісиками • 26 мая в 15:12
77
Ответ дляПарова машина
Люди напевно бідні, тому злі. А бідні, тому що дурні. Отак і живуть у власній отруті без грошей, без гарних відносин і без подарунків. Вони навіть не здогадуються про звʼязок емоційного інтелекту та вміння дарувати подарунки.
Та тішить те, що ще є такі ж як ти) які ще вміють радіти, дарувати емоції та бути вдячними.
heart 1
anonim_53
Пишу вірші, дорого• 26 мая в 15:13
78
Ответ дляЗ бісиками
До чого це ви?? В кого я що відбираю!???
Я зі свого карману купую і більше тут ніхто не бере участі!
Ви ж написали ’ нам’.
anonim_114
автор З бісиками • 26 мая в 15:14
79
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ви ж написали ’ нам’.
«Нам»- це мені з дитиною))

anonim_10
Парова машина• 26 мая в 15:15
80
Ответ дляДиректор Пляжу
в Германии любой подарок выше 7 евро-взятка.
А ми зараз в Германії? В Китаї прийнято дарувати червоні конверти. Часто навіть віртуально. Так і приходить в месенджері «червоний конверт». Підкреслюю, вчителям приходить.
Давайте не будемо шукати в кого що, а зосередимось на своєму. А то всі кращі за нас, на всіх треба рівнятися. А ми що, свого мати не можемо, наші традиції апріорі погані?
like 1
anonim_81
Простецкая• 26 мая в 15:15
81
Ответ дляЗ бісиками
В інших групах є теж випускники. Тому всіх зводять. Але в інших легше бо по 4-6 в групі. А тут самі, немає з ким скластися
Тоді, якщо маєте бажання, купіть вихователям, кожній окремо, якийсь символічний подарунок. На групу, я б одна нічого не купувала.
heart 2
anonim_10
Парова машина• 26 мая в 15:17
82
Ответ дляЗ бісиками
Та тішить те, що ще є такі ж як ти) які ще вміють радіти, дарувати емоції та бути вдячними.
Тримайтеся за це коло спілкування і радійте що у вас таке оточення. Не дай Боже жити серед людей, яких жаба давить букет квітів подарувати вихователю в садочку чи вчителю в школі.
heart 2
anonim_155
Интимная• 26 мая в 15:21
83
Ответ дляЗ бісиками
Не буде.
Я б и не скидывались вообще тогда.
anonim_105
Директор Пляжу• 26 мая в 15:23
84
Ответ дляПарова машина
А ми зараз в Германії? В Китаї прийнято дарувати червоні конверти. Часто навіть віртуально. Так і приходить в месенджері «червоний конверт». Підкреслюю, вчителям приходить.
Давайте не будемо шукати в кого що, а зосередимось на своєму. А то всі кращі за нас, на всіх треба рівнятися. А ми що, свого мати не можемо, наші традиції апріорі погані?
які нахрен традиції?? традиція хабарництва вже так плотно засіла,що в лікарні будеш здихати,але ніхто не прийде,поки не заплатиш. Ви про ці традиції? в поліклініках продають лікарняні, в школах в 11 класах завучі і вчителі пишуть переліки подарунків,серед яких- золоті прикраси,посудомийні машини,пралки, духові шафи...Ви про ці традиції? саджати треба тих хто дає і тих хто бере. Тоді і порядок був би,а то хабарництво і крадіжки на всіх рівнях,починаючи з садка.
woman_facepalming 2 like 1
anonim_155
Интимная• 26 мая в 15:25
85
Ответ дляКинДза
А кто стонет? Я поражаюсь такому мнению что подарить воспитателю сертификат Ева на 500 грн на выпуск и коробку конфет это коррупция (смех да и только...). Это просто знак благодарности человеку который вытирал попу и сопли моему ребенку 4 года за мизерную! зарплату. Я не сидела в декрете, всегда сама зарабатывала, не работала в саду или школе или больнице, но у меня мысль всегда когда возникают такие вопросы, а что если люди работающие в сфере социальной просто не будут там работать, воспитатели станут нянями, врачи из поликлиники пойдут в частную медицину или уедут заграницу...?
Абонотдел коммунальных услуг закроется и дворник улетит на метле. Вы лучше сантехника из водоканала отблагодарите, хотя бы по телефону.
anonim_155
Интимная• 26 мая в 15:26
86
Ответ дляЗ бісиками
Просто підписуюсь під кожним словом. Бо завдяки цим людям я могла працювати
Нет не благодаря этим людям, а благодаря системе в которой есть такая услуга. Это эти люди имеют работу благодаря, а не наоборот.
anonim_114
автор З бісиками • 26 мая в 15:32
87
Дякую всім за увагу до теми та за ваші коментарі, тему закриваю! 🙌

Наостанок хочу побажати кожному з нас трохи більше доброти та взаєморозуміння. Цінуйте тих, хто поряд, помічайте прекрасне в дрібницях і не шкодуйте щирих емоцій для цього світу. Життя надто коротке, щоб витрачати його на негатив — краще дарувати одне одному радість і нехай довкола вас буде якнайбільше світла.
Усім добра та миру! 👋
heart 1
anonim_178
КинДза• 26 мая в 16:30
88
Ответ дляИнтимная
Абонотдел коммунальных услуг закроется и дворник улетит на метле. Вы лучше сантехника из водоканала отблагодарите, хотя бы по телефону.
Сантехник не участвует в воспитании и уходе за моим ребенком и думаю сантехника к как раз таки гораздо чаще финансово благодарят чем воспитателя или учителя.
anonim_172
Скіфська пектораль• 26 мая в 16:53
89
Ответ дляДиректор Пляжу
в Германии любой подарок выше 7 евро-взятка.
Поэтому в Германии скидываются по 3 евро)
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff