Форс мажор• 26 мая в 15:03
Подросток. на улице + 28
в школу в штанах, футболке и кожаной куртке. "мне нормально"
это какое-то расстройство?
это какое-то расстройство?
показать весь текст
10
1
Біле пальто• 26 мая в 15:14
Ответ дляФорс мажор
почему они такие притрушенные
А вы какая были в его возрасте? Подождите, не отвечайте, я угадаю. Ходили в шапке, доедали весь суп, не красились, короче были заинькой
2
Полуничка• 26 мая в 15:14
Ответ дляКоролеВешна
Автор, ну хоть не так как мой со спущенными джинсами до середины зада
Мода 2000 х вертається
1
автор
Форс мажор
• 26 мая в 15:14
Ответ дляМира всем
Стесняется своего тела? Худой или толстый?
средний
не знаю.
не знаю.
Мій не такий• 26 мая в 15:15
Ответ дляФорс мажор
жарко. лицо красное волосы мокрые
Но ему не жарко) отстаньте от подростка
1
1
задумчивая мордочка• 26 мая в 15:15
Але знаєте, я сьогодні бачила певно квадробера. В хлопця, десь такого ж віку як моя (15-16 років) був обруч на голові з вушками, на руках якісь довгі до ліктя пальчата, а ззаду, на поясі хутряний хвіст. Йшов на двох СБ, але вигляд мене вразив.
Тому подумала, що хай краще наші дітки вже ходять вдіті і не по погоді, аби без хвостів.
Тому подумала, що хай краще наші дітки вже ходять вдіті і не по погоді, аби без хвостів.
6
КоролеВешна• 26 мая в 15:15
Ответ дляПолуничка
Мода 2000 х вертається
Это пздц, устала сражаться, но так ходят почти все еще на голове бардак, все блин как один😂
2
Белоснежко• 26 мая в 15:16
Ответ дляФорс мажор
не, так и будет ходить. так и пришел. на диван сразу и в телефон
Значить, або ви не привчили його орієнтуватися на сигнали свого тіла, або йому дійсно так ок.
Хоча я в вуличному одязі на диван лягати не дозволяла б.
Хоча я в вуличному одязі на диван лягати не дозволяла б.
Полуничка• 26 мая в 15:16
Ответ дляКоролеВешна
Это пздц, устала сражаться, но так ходят почти все еще на голове бардак, все блин как один😂
Ну я пам´ятаю в 2000х хлопці ходили так щоб труси було видно нормально так.
А на голові альпака? В мого же очей не видно.
А на голові альпака? В мого же очей не видно.
3
Обращеница• 26 мая в 15:17
Ответ дляФорс мажор
’мне нормально’
в футболке которой лет 8 если не больше. купили в 7 лет
в футболке которой лет 8 если не больше. купили в 7 лет
Как он туда залез? Я опять кучу маленького выбросила
КоролеВешна• 26 мая в 15:17
Ответ дляПолуничка
Ну я пам´ятаю в 2000х хлопці ходили так щоб труси було видно нормально так.
А на голові альпака? В мого же очей не видно.
А на голові альпака? В мого же очей не видно.
Да, альпака
5
Белоснежко• 26 мая в 15:17
Ответ дляФорс мажор
почему они такие притрушенные
Тому що притрушеними вважати всіх, хто відрізняється від тебе - це характеристика пострадянського покоління.
1
черная мамба• 26 мая в 15:17
Ответ дляФорс мажор
А головне безкомпромісна впевненість в тому, що виглядає як бАгіня 🤣
Я їй кажу: у тебе термообмін порушено, мізки не реагують на сигнал «жарко» «холодно». Каже: це твоя думка, я її поважаю, але зроблю як мені хочеться. - дякую психологу 😁
Я їй кажу: у тебе термообмін порушено, мізки не реагують на сигнал «жарко» «холодно». Каже: це твоя думка, я її поважаю, але зроблю як мені хочеться. - дякую психологу 😁
3
1
1
Полуничка• 26 мая в 15:17
Ответ дляКоролеВешна
Да, альпака
Мій так два роки ходить, я його іншим вже й не пам´ятаю і не уявляю.
1
Белоснежко• 26 мая в 15:18
Ответ дляПолуничка
Мій що +30 що в -10 в одних і тих кросівках. Я давно на це не звертаю увагу. Це ж підлітки. Їм нормально
Мені аж мами однокласників в 7-му класі телефонували і питали, чи бачила я в чому пішов у школу мій син :))))
3
КоролеВешна• 26 мая в 15:18
Ответ дляПолуничка
Мій так два роки ходить, я його іншим вже й не пам´ятаю і не уявляю.
Аналогично три года
2
Белоснежко• 26 мая в 15:19
Ответ дляФорс мажор
жарко. лицо красное волосы мокрые
Значить ви його дуже серйозно дістали. Так аибісили, що готовий на зло вам робити те, що не комфортно йому.
1
Белоснежко• 26 мая в 15:19
Ответ дляФорс мажор
’мне нормально’
в футболке которой лет 8 если не больше. купили в 7 лет
в футболке которой лет 8 если не больше. купили в 7 лет
Яка якісна футболка!
5
1
автор
Форс мажор
• 26 мая в 15:20
Ответ дляОбращеница
Как он туда залез? Я опять кучу маленького выбросила
это волшебная футболка зара) когда купили была типа немнго оверсайз, и сейчас норм сидит)
1
1
1
Белоснежко• 26 мая в 15:21
Ответ длязадумчивая мордочка
Але знаєте, я сьогодні бачила певно квадробера. В хлопця, десь такого ж віку як моя (15-16 років) був обруч на голові з вушками, на руках якісь довгі до ліктя пальчата, а ззаду, на поясі хутряний хвіст. Йшов на двох СБ, але вигляд мене вразив.
Тому подумала, що хай краще наші дітки вже ходять вдіті і не по погоді, аби без хвостів.
Тому подумала, що хай краще наші дітки вже ходять вдіті і не по погоді, аби без хвостів.
В неділю бачила 2х підлітків, які їхали в метро у протигазах і плащах:)
8
Засомневаю• 26 мая в 15:21
У сина дуже густе волосся зараз нижче лопаток, і він ніколи не розчісує волосся після миття. Оцей в´юнкий хаос йому подобається. Не дає себе розчісувати) Та ладно, хай ходить, бо така зачіска була у Axl Rose в молодості. Це треба просто пережити.
2
Полуничка• 26 мая в 15:21
Мій третій рік миється зранку перед школою а голову не сушить навіть взимку , ця альпака вранці навіть в - йде з мокрою головою до школи. Я мовчу. Не хворіє
3
Обращеница• 26 мая в 15:21
Ответ дляФорс мажор
это волшебная футболка зара) когда купили была типа немнго оверсайз, и сейчас норм сидит)
И подмышками не давит?
100pudov• 26 мая в 15:22
Ответ дляОбращеница
Как он туда залез? Я опять кучу маленького выбросила
Троляка перестаралась
2
Обращеница• 26 мая в 15:23
Ответ для100pudov
Троляка перестаралась
Так вон зимой и с мокрой головой ходят
И ’ниче’
И ’ниче’
1
Полуничка• 26 мая в 15:23
Ответ дляЗасомневаю
У сина дуже густе волосся зараз нижче лопаток, і він ніколи не розчісує волосся після миття. Оцей в´юнкий хаос йому подобається. Не дає себе розчісувати) Та ладно, хай ходить, бо така зачіска була у Axl Rose в молодості. Це треба просто пережити.
Мій не розчесується роками вже. Три роки як відростив оцю модну кучеряву альпаку. Причесаний він лише коли раз в півроку їх стриже в барбері все.
5
Засомневаю• 26 мая в 15:23
Ответ дляПолуничка
Ну я пам´ятаю в 2000х хлопці ходили так щоб труси було видно нормально так.
А на голові альпака? В мого же очей не видно.
А на голові альпака? В мого же очей не видно.
Мій теж
Альдебаран• 26 мая в 15:24
Може в школі холодно , а по вулиці вже перебігся. В нашій школі завжди в цей час холодно. На вулиці жара в школі холодно і теж не зрозуміло як вдягатися , а багато говорити щось пояснювати їм лінь
1
Біле пальто• 26 мая в 15:26
Ответ дляБелоснежко
В неділю бачила 2х підлітків, які їхали в метро у протигазах і плащах:)
Сдавали нормы ГТО 😂😂😂
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу