Форс мажор• 26 мая в 15:03
Подросток. на улице + 28
в школу в штанах, футболке и кожаной куртке. "мне нормально"
это какое-то расстройство?
черная мамба• 26 мая в 15:26
Ответ дляФорс мажор
это волшебная футболка зара) когда купили была типа немнго оверсайз, и сейчас норм сидит)
У нас теж є така чудо-футболка. Коли дочці було 3-4, вона її дуже сильно захотіла. На футболці розмір 7 років. Ну фіг з ним, купила. Дочка в цій футболці спала, спала, спала… потім ходила… потім цей супер оверсайз став впрітик і ножиці зробили з неї подраний топік. В тому році ще носила на вулицю. Сподіваюсь в цьому не буде, але викидати не дозволяє
Полуничка• 26 мая в 15:26
Ответ дляБелоснежко
В неділю бачила 2х підлітків, які їхали в метро у протигазах і плащах:)
Маю доцю ’неформалку’ зелене волосся, чоловічі теніски розміру хл, при її 42кг , кольори папуги + чоловічі галстуки, чорне+зелене. Розмір ножки цієї принцеси 40-41 і ручки ніжки спічки. Макіяж і аксесуари відповідні. Так що мене вже нічим не здивувати
Ms. При теле• 26 мая в 15:27
Я тетя 43 годика - на улице ветрище, вышла в футболке, вернулась за ветровкой. И следом вышла гулять с собаками соседка-подросток, в майке. И нам обеим норм)
Засомневаю• 26 мая в 15:28
Ответ для100pudov
Троляка перестаралась
Та якщо б троляки, а то легше застрілитись ніж умовити вдягтись нормально.
Форс мажор
• 26 мая в 15:42
Ответ дляПолуничка
ладно успокоили)
Полуничка• 26 мая в 15:45
Ответ дляФорс мажор
ладно успокоили)
От син альпака на її фоні це таке дрібничка
В школі вчителі весь час в шоці від її вигляду. Розписані руки ручкою по лікоть. В ще не так давно було тільки платтячка спіднички носоріжки. Вона якось пройшла по району до мене в тц з макіяжем під джокера, я вже можу грати в покер, бо такий покер фейс тримати коли її побачила було важко 😆
Полуничка• 26 мая в 16:00
Ответ дляБелоснежко
Мені аж мами однокласників в 7-му класі телефонували і питали, чи бачила я в чому пішов у школу мій син :))))
Мені теж за шапку особливо
Форс мажор
• 26 мая в 16:00
Ответ дляПолуничка
Полуничка• 26 мая в 16:02
Ответ дляФорс мажор
Ви не можете? А я з ними живу. І оце вічне питання мам мені як нормально? Да доць
Белоснежко• 26 мая в 16:02
Ответ дляПолуничка
Мені теж за шапку особливо
Ой, блін, мене в дитсадку за шарф трохи не соцслужбі здали. У нас в сім´ї їх ніхто не носив ніколи. Так прийшлося десь в секонді взяти і покласти в садочкову шафу, щоб вони спеціально на прогулянку вдівали
Правда от шапки у нас люблять і носять всі добровільно і з задоволенням, так само як панамки.
Засомневаю• 26 мая в 16:02
Ответ дляПолуничка
Мені мій альпака теж норм, бо я в ТРЦ, бачу багато підлітків, як не альпак, то готів, то косплеї, то лоліти, , то джейроки.
Засомневаю• 26 мая в 16:03
Ответ дляПолуничка
Миловидна леді• 26 мая в 16:05
Ответ дляМеняАЖтрусит
Они защищаются это одеждой от мира, так меньше стресса. Нужно еще капюшон напялить и топчик.Новый лук = новая адаптация = стресс, осуждение сверстников и т.д. +многие стесняются своего тела и считают себя уродливыми
И лицо все занавешенное распущенными волосами тоже скорее всего по этих причинах
Полуничка• 26 мая в 16:05
Ответ дляБелоснежко
Це я так до мами їздила, взимку до бабусі треба їхати З носками на колготи і шарф обов´язково!!! ( З собою в пакет кидали). Якщо забула, ох і слухала, я від мами, що через це вони хворіють .
Шапки я сама не люблю і не ношу практично ніколи.
Засомневаю• 26 мая в 16:05
Ответ дляПолуничка
Ну хоч не на 4 лапах, з хвостом)))
Полуничка• 26 мая в 16:07
Ответ дляЗасомневаю
Ну хоч не на 4 лапах, з хвостом)))
Це точно. Їй 14 маю надію що скоро це пройде, а то на випускний в наступному році 9й всі плаття собі обирають, а моя може щось вичудить
Засомневаю• 26 мая в 16:07
Ответ дляПолуничка
Тримайтесь!
100pudov• 26 мая в 16:09
Ответ дляЗасомневаю
Нормально це як