sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_188
Форс мажор• 26 мая в 15:03

Подросток. на улице + 28

в школу в штанах, футболке и кожаной куртке. "мне нормально"
это какое-то расстройство?
показать весь текст
woman_facepalming 10 face_with_tears_of_joy 1
79 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
anonim_38
черная мамба• 26 мая в 15:26
61
Ответ дляФорс мажор
это волшебная футболка зара) когда купили была типа немнго оверсайз, и сейчас норм сидит)
У нас теж є така чудо-футболка. Коли дочці було 3-4, вона її дуже сильно захотіла. На футболці розмір 7 років. Ну фіг з ним, купила. Дочка в цій футболці спала, спала, спала… потім ходила… потім цей супер оверсайз став впрітик і ножиці зробили з неї подраний топік. В тому році ще носила на вулицю. Сподіваюсь в цьому не буде, але викидати не дозволяє
face_with_tears_of_joy 2 like 1 heart 1

anonim_178
Полуничка• 26 мая в 15:26
62
Ответ дляБелоснежко
В неділю бачила 2х підлітків, які їхали в метро у протигазах і плащах:)
Маю доцю ’неформалку’ зелене волосся, чоловічі теніски розміру хл, при її 42кг , кольори папуги + чоловічі галстуки, чорне+зелене. Розмір ножки цієї принцеси 40-41 і ручки ніжки спічки. Макіяж і аксесуари відповідні. Так що мене вже нічим не здивувати
face_with_tears_of_joy 8
anonim_210
Ms. При теле• 26 мая в 15:27
63
Я тетя 43 годика - на улице ветрище, вышла в футболке, вернулась за ветровкой. И следом вышла гулять с собаками соседка-подросток, в майке. И нам обеим норм)
like 1
anonim_100
Засомневаю• 26 мая в 15:28
64
Ответ для100pudov
Троляка перестаралась
Та якщо б троляки, а то легше застрілитись ніж умовити вдягтись нормально.
like 1
anonim_188
автор Форс мажор • 26 мая в 15:42
65
Ответ дляПолуничка
Маю доцю ’неформалку’ зелене волосся, чоловічі теніски розміру хл, при її 42кг , кольори папуги + чоловічі галстуки, чорне+зелене. Розмір ножки цієї принцеси 40-41 і ручки ніжки спічки. Макіяж і аксесуари відповідні. Так що мене вже нічим не здивувати
ладно успокоили)
face_with_tears_of_joy 2
anonim_178
Полуничка• 26 мая в 15:45
66
Ответ дляФорс мажор
ладно успокоили)
От син альпака на її фоні це таке дрібничка
В школі вчителі весь час в шоці від її вигляду. Розписані руки ручкою по лікоть. В ще не так давно було тільки платтячка спіднички носоріжки. Вона якось пройшла по району до мене в тц з макіяжем під джокера, я вже можу грати в покер, бо такий покер фейс тримати коли її побачила було важко 😆
face_with_tears_of_joy 5 like 1
anonim_178
Полуничка• 26 мая в 16:00
67
Ответ дляБелоснежко
Мені аж мами однокласників в 7-му класі телефонували і питали, чи бачила я в чому пішов у школу мій син :))))
Мені теж за шапку особливо
face_with_tears_of_joy 1
anonim_188
автор Форс мажор • 26 мая в 16:00
68
Ответ дляПолуничка
От син альпака на її фоні це таке дрібничка
В школі вчителі весь час в шоці від її вигляду. Розписані руки ручкою по лікоть. В ще не так давно було тільки платтячка спіднички носоріжки. Вона якось пройшла по району до мене в тц з макіяжем під джокера, я вже можу грати в покер, бо такий покер фейс тримати коли її побачила було важко 😆
я не можу
anonim_178
Полуничка• 26 мая в 16:02
69
Ответ дляФорс мажор
я не можу
Ви не можете? А я з ними живу. І оце вічне питання мам мені як нормально? Да доць
face_with_tears_of_joy 4

anonim_191
Белоснежко• 26 мая в 16:02
70
Ответ дляПолуничка
Мені теж за шапку особливо
Ой, блін, мене в дитсадку за шарф трохи не соцслужбі здали. У нас в сім´ї їх ніхто не носив ніколи. Так прийшлося десь в секонді взяти і покласти в садочкову шафу, щоб вони спеціально на прогулянку вдівали

Правда от шапки у нас люблять і носять всі добровільно і з задоволенням, так само як панамки.
face_with_tears_of_joy 1
anonim_100
Засомневаю• 26 мая в 16:02
71
Ответ дляПолуничка
От син альпака на її фоні це таке дрібничка
В школі вчителі весь час в шоці від її вигляду. Розписані руки ручкою по лікоть. В ще не так давно було тільки платтячка спіднички носоріжки. Вона якось пройшла по району до мене в тц з макіяжем під джокера, я вже можу грати в покер, бо такий покер фейс тримати коли її побачила було важко 😆
Мені мій альпака теж норм, бо я в ТРЦ, бачу багато підлітків, як не альпак, то готів, то косплеї, то лоліти, , то джейроки.
heart 1
anonim_100
Засомневаю• 26 мая в 16:03
72
Ответ дляПолуничка
Ви не можете? А я з ними живу. І оце вічне питання мам мені як нормально? Да доць
anonim_196
Миловидна леді• 26 мая в 16:05
73
Ответ дляМеняАЖтрусит
Они защищаются это одеждой от мира, так меньше стресса. Нужно еще капюшон напялить и топчик.Новый лук = новая адаптация = стресс, осуждение сверстников и т.д. +многие стесняются своего тела и считают себя уродливыми
И лицо все занавешенное распущенными волосами тоже скорее всего по этих причинах
like 2 crying_face 1
anonim_178
Полуничка• 26 мая в 16:05
74
Ответ дляБелоснежко
Ой, блін, мене в дитсадку за шарф трохи не соцслужбі здали. У нас в сім´ї їх ніхто не носив ніколи. Так прийшлося десь в секонді взяти і покласти в садочкову шафу, щоб вони спеціально на прогулянку вдівали

Правда от шапки у нас люблять і носять всі добровільно і з задоволенням, так само як панамки.
Це я так до мами їздила, взимку до бабусі треба їхати З носками на колготи і шарф обов´язково!!! ( З собою в пакет кидали). Якщо забула, ох і слухала, я від мами, що через це вони хворіють .
Шапки я сама не люблю і не ношу практично ніколи.
face_with_tears_of_joy 2
anonim_100
Засомневаю• 26 мая в 16:05
75
Ответ дляПолуничка
От син альпака на її фоні це таке дрібничка
В школі вчителі весь час в шоці від її вигляду. Розписані руки ручкою по лікоть. В ще не так давно було тільки платтячка спіднички носоріжки. Вона якось пройшла по району до мене в тц з макіяжем під джокера, я вже можу грати в покер, бо такий покер фейс тримати коли її побачила було важко 😆
Ну хоч не на 4 лапах, з хвостом)))
anonim_178
Полуничка• 26 мая в 16:07
76
Ответ дляЗасомневаю
Ну хоч не на 4 лапах, з хвостом)))
Це точно. Їй 14 маю надію що скоро це пройде, а то на випускний в наступному році 9й всі плаття собі обирають, а моя може щось вичудить
anonim_100
Засомневаю• 26 мая в 16:07
77
Ответ дляПолуничка
Це точно. Їй 14 маю надію що скоро це пройде, а то на випускний в наступному році 9й всі плаття собі обирають, а моя може щось вичудить
Тримайтесь!
anonim_125
100pudov• 26 мая в 16:09
78
Ответ дляЗасомневаю
Та якщо б троляки, а то легше застрілитись ніж умовити вдягтись нормально.
Нормально це як
anonim_100
Засомневаю• 26 мая в 16:19
79
Ответ для100pudov
Нормально це як
Розчісатись і одягтись по погоді.
like 1
  • 1
  • 2
  • 3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff