sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_189
ШобВам_КакНам• 27 мая в 17:37

Як привчати дитину до горщика на прогулянці в місті? Поділіться, будь ласка.

Зняла дитині памперс, ходить в трусиках. Періодично саджаю на горщик. Але як бути з прогулянками в місті? Дитині 1,4, ще не говорить дуже і сам не проситься.
показать весь текст
42 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_189
автор ШобВам_КакНам • 27 мая в 18:08
31
Ответ дляДинамоКит
І це добре, що саме на літо такий вік припав, у мене так само було. Ясно, що якби це була зима, я б одягала памперс для підстраховки, бо зимовий одяг на ходу не зміниш. Але все одно б запитувала і пропонувала.
Саме відчуття мокрих штанів пару разів робить цей процес неприємним і дитина починає проситися)
От і я думаю що наступного літа буде вже 2,5, мов і запізно тільки починати.

anonim_189
автор ШобВам_КакНам • 27 мая в 18:09
32
Ответ дляДинамоКит
Які гори прання? Чого це? Це ж не 2-місячна дитина))
В мене в перші дні було максимум 3-5 трусів напісяних
anonim_42
ДинамоКит• 27 мая в 18:10
33
Ответ дляШобВам_КакНам
От і я думаю що наступного літа буде вже 2,5, мов і запізно тільки починати.
Так, для мене це вже пізно. Тим більше я бачила, що готовий вже, памперс завжди сухий, на вулиці 30 градусів. Тому перестала одягати.
anonim_71
Творческий типаж• 27 мая в 18:10
34
Ответ дляШобВам_КакНам
Стыдно
Чем?
anonim_42
ДинамоКит• 27 мая в 18:14
35
Ответ дляФоточки нема
Где вы видите 3 летних в памперсе? В интернете? Потому что моему 3 и я не видела ни одного здорового ребенка его возраста в памперсе. А ходим мы часто на разные площадки и в места скопления детей. Я своего не высаживала ни разу. Он в 2,1 сам стал ходить во взрослый туалет и просится, если прогулка.
Бачу і часто.
Тут, де я зараз живу, 5-річні в колясках з пустишками в роті - не рідкість також. Мені на це дивно дивитися
like 1
anonim_189
автор ШобВам_КакНам • 27 мая в 18:13
36
Ответ дляДинамоКит
Так, для мене це вже пізно. Тим більше я бачила, що готовий вже, памперс завжди сухий, на вулиці 30 градусів. Тому перестала одягати.
От і я спробую в місті не вдягати. Перші дні далеко від дому не йтимем. Мені не важко якщо честно і попрати пару тих речей, аби дитині було легше, а він прям не хоче на ніч той памперс вдягать, тягне його. Видно ж не комфортно після трусиків.
anonim_189
автор ШобВам_КакНам • 27 мая в 18:13
37
Ответ дляТворческий типаж
Чем?
Ще хтось побачить і осудить
face_with_tears_of_joy 4
anonim_71
Творческий типаж• 27 мая в 18:14
38
Ответ дляШобВам_КакНам
Ще хтось побачить і осудить
Вам не все равно?
Ещё ничего другого не придумали
Или памперс
anonim_42
ДинамоКит• 27 мая в 18:15
39
Ответ дляШобВам_КакНам
Ще хтось побачить і осудить
Це взагалі не причина щось робити чи не робити) яке кому діло до вас?
like 3

anonim_3
Сокодавка ще та• 27 мая в 18:53
40
Ответ дляСтигла полуниця
Зачем приучать ребёнка к горшку именно в полтора года и именно на улице в городе?
Надели памперс и гуляйте спокойно.
Одевайте себе памперс и походите в жару,целый день..
anonim_116
Поторописька• 27 мая в 20:08
41
Ответ дляШобВам_КакНам
А дома снимали?
Вдень,вночі у памперсі. Але я свою дитину не дресирувала взагалі і в півтора роки він міг сходити на горщик тільки якщо сама посаджу, сам захотів тільки після 2.5 і до 3 вночі перестала вдягати теж. Оця дресура є тільки в Україні, ми жили у Англії 2 роки, зараз у Польщі. Переважна більшість дітей зовсім перестає носити памперс ближче до 3 років.
anonim_125
Квітка папороті• 27 мая в 20:24
42
Это очень маленький ребенок. Я на прогулки детям надевала памперсы, пока не пошли на горшок. Вообще не приучала активно, дочь в 3.5 одним днём перешла с памперсов на горшок и унитаз, тогда я купила ей раскладной горшок, используем на прогулках и в общественных туалетах.
Сыну 2 года, пока не может терпеть и не планирует горшок, спокойно надеваю памперс. Пусть растет.
heart 1
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff