Сокодавка ще та• 29 мая в 15:00
Сыновья путина учат англ и немецкий языки. Почему именно эти?
Напланетянка• 29 мая в 16:22
Ответ дляСокодавка ще та
попробуйте читать и вы что-то, развивать кругозор, смотреть что в мире происходит, и у вас получится возможно)
Я, предпочитаю читать литературу, а информацию брать не из желтых источников. Кто-то где-то живёт, кто-то где-родил, кто-то чтя-то любовница, а кто-то чей-то двойник, но это не точно, просто так где-то написали - весьма сомнительный источник.
Тепличная• 29 мая в 16:47
Ответ дляМольфарочка
Вылитый папка
Такэ ж гидке
отжеж блин...нельзя так о детях, но как по мне не надо быть физиогномистом чтобы увидеть, каким станет энтот мальчик
Не їм після шостої• 29 мая в 16:56
Ответ дляЗліпок ступні
Різниця в тім, що їхні діти справді вчаться цьому, а в нас - переважно паразити, які разом зі своїми батьками нищать і грабують країну
Ви в адекваті? Їхні діти можуть п...дувати слідом за батьками в пекло.
Зліпок ступні• 29 мая в 17:10
Ответ дляНе їм після шостої
Цим Ви не в адекваті. Замість того, щоб оцінити сильного ворога і діяти відповідно, тобто самому ставати сильнішим, Ви несете якусь повну ахинею. Жити у світі рожевих мрій і гарних поні - це не змінити обʼєктивну реальність
Зліпок ступні• 29 мая в 17:11
Ответ дляНе їм після шостої
А хто куди піде-хто в рай, хто в пекло - це більш завдання Бога вирішувати. Не Ваше, і не моє
Голена блондинка• 29 мая в 19:35
Ответ дляЗліпок ступні
То йди на)(уй разом з хуйлом і його дітьми
Зліпок ступні• 29 мая в 21:16
Ответ дляГолена блондинка
Ви вже багато раз туди ходили раз всіх туди посилаєте. То що - їдуть ще раз, в Ваших порадах у мене потреби нема)))