Все напваки• 29 мая в 18:40
У кого після бронхіту ще довго було відчуття,що не можна вдихнути на повні груди
Це само минуло чи доліковували щось ще? Кашлю майже немає, а це дивне стискання в грудях залишилось і вже починає лякати.
Дона Ко Ко• 29 мая в 19:04
Да и при бронхите такого не было, просто кашель. Вам рентген делали? Может у вас воспаление легких?
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу