Булку Дай• 03 июня в 00:00
Чим керуються люди, які народжують дітей один за одним ?
Візьмемо, до прикладу, якусь середньостатистичну пару (не маргінали, не ті, які народжують, щоб, образно, купити пляшку горілки або віруючі, яким протипоказано протизаплідні засоби. Молода пара років 23-27, яким ще не треба гнатись за біологічним годинником). Вони одружились і народилась у них одна дитина. І тут та перша дитинка ще навіть ходити не вміє, а вони вже роблять другу. Народжується друга, ледь проходить три-пʼять місяців і жінка знову вагітна.
Я пишу зараз не про ситуацію з відстрочкою 😀, а взагалі.
Пара одружилась і такі: на старт, руш! Так чи як ?
Мені просто не дуже зрозуміло це, адже діти - це велика праця. Я вже мовчу про організм жінки, який не встигає відновитись, як в нього заливають нову порцію сперми. Це якийсь конвеєр по народженню дітей.
Тему створено не з насмішкою, мені дійсно цікаво це. 😀
ТаПрямТам• 03 июня в 00:27
Авторе, мені майже 35 і дитина-підліток, і я дуже-дуже жалкую, що не народила ще одну дитину підряд. Відкладала, а тепер проблеми зі здоров´ям. Та й якщо наважуся, буде величезна різниця між дітьми. Тому народжуйте поки молоді, якщо є більш-менш можливості! Відстрілялися та й живете це життя
Незламна Україна• 03 июня в 00:28
мне интереснее,зачем вам это интересно, а не почему рожают одного за одним
Радостина• 03 июня в 00:29
Ответ дляБулку Дай
І головне - як вони справляються з дітьми з такою малою різницею у віці ? І НАВІЩО? це що така жага загнати себе по скоріш ? Я не повірю, що комусь може приносити задоволення 24/7 доглядати за 2-3 немовлятами одночасно з власної воді (коли це не двійня, наприклад).
Ну хотят они так. Какая вам разница почему посторонние вам люди рожают много детей? Это как - то влияет на вашу жизнь ?
Великий сатирик• 03 июня в 00:30
Ответ дляПьяная вишня
Есть проблемы и с возрастом поломки в генах будут накапливаться. Лучше как можно раньше заводить детей.
Но проблемы не настолько сильные, чтобы вообще без потомства быть.
Какие-то глупости или есть проблема или нет
Бжоли-бандерівці• 03 июня в 00:31
Ответ дляСвекруня
Зачем 2-3, если проблема с генетикой? Не лучше ли один , но через Эко под контролем?
Генетика потом и у внуков может вылезти
У знакомых эко, аутист ребёнок ( вот вам и контроль
Іноді Да• 03 июня в 00:32
Ответ дляБулку Дай
Двійня, трійня - то інше. Мова про обізнане батьківство з різницею у …
Як це інше? Наприклад люди роблять еко
Шотуткоїться?• 03 июня в 00:33
О, зараз вам понаписують, істеричні «а яке вам діло???», «а для чого вам розуміти??», тут тема дітонародження - якась священна корова, яку чомусь не можна обговорювати
Встидаюся запитать• 03 июня в 00:35
Ответ дляБулку Дай
Так, інакшим словом я це не назву. Бо для мене це саме так і виглядає: жінка, в якої ще, пардон, не до кінця загоїлися шви, а під боком кричить немовля, дозволяє своєму партнеру кінчати у неї.
Я маю двох дітей з різницею у пʼять років, але я не надто молода породілля, другий народився в мої 32. І я вважаю, що навіть пʼять років різниці мала і якби дозволяв вік я б народила з різницею років у 12.
Фу вы душная, и как в вас даже раз в пятилетку партнер кончает?
Несу добро людям• 03 июня в 00:42
Ответ дляШотуткоїться?
Так это правда. Зачем автору это знать?
Кто-то, у кого 1 ребёнок или вообще нет детей, спросит у нее, зачем она 2 родила?
Ну, кому какое дело до чужих детей, до чужих швов, кто, куда и когда кончает? Сумасшедшие люди.
Гидроусилитель руля• 03 июня в 01:00
Ответ дляБулку Дай
А вам не здається, що якщо двоє за згодою щось роблять чи не роблять, то не ваше діло. Я першу дитину народила в 31, другу через 6 років, але це не означає, що мій шлях правильний для інших, бо то було моє рішення і рішення мого чоловіка, якщо люди вважають для себе за потрібне народжувати з меншим інтервалом, то то їхня справа і мене то не стосується і я не уявляю, що має мене змастити займатися роздумами про те, через що і чому вони приймають такі рішення
Гидроусилитель руля• 03 июня в 01:04
Ответ дляБжоли-бандерівці
Але ж це не генна мутація
Летюча помилка• 03 июня в 01:45
Автор, не знаю як Ви це витримаєте...Я особисто знаю жінку у якої 5 дітей, майже один за одним, і всі від різних чоловіків.
Опля Картопля• 03 июня в 01:46
Ответ дляБулку Дай
А вы кто? Не спермоприемник ? Вам то какое дело? Почему вы решили что все должны на 4 десятке рожать?
Иванка Бур• 03 июня в 02:05
так а что не так? Обычная украинская семья, или вам хочется,чтоб как в Европе, под 40кет и гнаться за биологическими часами и рожать одного и все ему разрешать и не выставлять границ и в жопу дуть? Мне приятно смотреть на молодые большие счастливые семьи,заметила,сейчас много таких,на площадке это самые лучшие мамки,молодые,красивые, за детьми успевают,детки у них улыбчивые воспитанные
ТебеОноНадось• 03 июня в 02:10
Ответ дляДівчина Гілмор
Я дивлюся на тікток сімю з Молдови, то в них 10 дітей. Такі всі дружні, спокійні, виховані діти
я також іх бачила це для мене жесть , кожний рік дитина , просто якись маразм ……
постою_послушаю• 03 июня в 02:22
Ответ дляБулку Дай
Мерзко вы пишете.
Разрешает/не разрешает кончать в себя это гестапо какое-то, а не любовь и партнерство, где люди договариваются, а не разрешают или запрещают
По теме причин много может быть. Если есть возможность воспользоваться помощью бабушек или няни и люди любят и хотят детей, то почему не рожать?
Задайте свой вопрос герцогине Кембриджской, она тоже одного за одним рожала
Воленс-неволенс• 03 июня в 03:20
Ответ дляБулку Дай
Предохраняться не умеют, вот и все. А после второго, обычно, мозг включается.
Тишком нишком• 03 июня в 06:23
Я родила в 20, 22 и 23. Все дети запланированные. Семья благополучная, достаток выше среднего. Мы много путешествовали, жили в разных странах. Времени хватало и на себя, и на детей. Дети уже взрослые и очень дружные, у них куча общих воспоминаний и общих друзей. И я с уверенностью могу сказать, что это было одно из крутейших решений, о котором я не на минуту ни пожалела.
Якось так і живу• 03 июня в 06:51
Ответ дляБулку Дай
Яка їм різниця, що вважаєте ВИ?))) Ви серйозно? У людей своє життя і бажання.
Голена блондинка• 03 июня в 07:08
Вам цікаво копирсатися у брудній чужій білизні, вам самій не огидно від своєї теми? Воно вам треба засуджувати когось? Живіть своє життя, виховуйте власних дітей і не рахуйте їх у когось.
ГугелП@лАмался• 03 июня в 07:27
Ответ дляБулку Дай
Знаю багато сімей протестантів. Але вони в США всі.
Там приблизно раз на 1.5 роки по дитині.
Як справляються? Вони дуже дружні з братами сестрами рідними і з церкви. Помагають один одному. Може тимчасово хтось переїхати і помогти зразу після пологів молодій мамі.
Наприклад, знайома вже 4 дитину чекає. Старшим 4, 2.5, 1 рік.
Вона нікого з них, доречі до пляшки не привчає після груді. Типу це морока мамі з тими пляшками і сумішами возитись. Зразу столові прибори і чашка з року в дитини і звичайний дорослий стіл.
Вони всі вночі сплять і не прокидається ніхто їсти
Will_Be...• 03 июня в 07:32
Я одна из таких мам, пятеро детей: 2011, 2013, 2014, 2016, 2018 г.р.
И я искрене не понимаю Вашего интереса. Вот, зачем Вам знать, почему другие делают то, или это? Что даст в Вашей жизни эта информация?
И, да - я ни разу не упахивалась с детьми. Пятеро, в плане быта и воспитания, легче, чем один.
БЦАшка• 03 июня в 07:59
У нас дети с небольшой разницей. Трое, между старшим и средней 1,8 разница и между средней и младшей 3,5.
Пока были маленькие было сложнее конечно, бабушек постоянно на подхвате не было, по этому приходилось с мужем справляться )
Сейчас школьники, и я как и раньше считаю что это супер разница, они дружные, в них схожие интересы, друзья, много совместного досуга.
Я спокойно вышла с декрета, и теперь не надо перерываться на работе.
Ну и лично мне по здоровью и самочувствие было легче родить и иметь маленьких детей до 30ти. Сейчас я бы вроде и хотела ещё ребенка, но не чувствую что перенесу это нормально физически.
Вишиванка• 03 июня в 08:11
Першу дитину народила а 20, другу в 21. Різниця між дітьми рік і 10 місяців. Між ними був викидень. Дуже хотіла дітей з малою різницею, або двійню. Хотілось, щоб при любому розкладі в них був би кращій друг. Щоб було їм з ким гратися і битися. Щоб було з ким поділитись тим, чим з батьками не поділишся. Спочатку було важкувато. Та кого я обманюю, важко було. Але потім так, як і з одним.
Айпишница• 03 июня в 08:18
Ответ дляБулку Дай
ну что ж Вы так быстро(
позволили залить?
я и через 5 и через 10 не была готова.
позволили залить?
я и через 5 и через 10 не была готова.
Міняйловна• 03 июня в 08:18
Я б теж,якби хотіла більше дітей,то народжувала б з маленькою різницею.
Белая котичка• 03 июня в 08:24
Наверно, очень любят эту сферу жизни. хрен его знает. Может , абы было или предохраняются плохо . Разные варианты. Я вот не люблю это дело и эту сферу. Одного мне хватило с головой. Прямо вот очень четко и ясно понимаю, что не люблю маленьких детей, не люблю состояние беременности , все эти детские атрибуты типа памперсов, смесей, колясок многого другого. И наоборот , очень счастлива, что уже не буду участвовать в такой даижухе. А кто-то вот прямо любитель.
Доктор Хаос• 03 июня в 08:31
Ответ дляБулку Дай
Мы так захотели