sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_30
Булку Дай• 03 июня в 00:00

Чим керуються люди, які народжують дітей один за одним ?

Візьмемо, до прикладу, якусь середньостатистичну пару (не маргінали, не ті, які народжують, щоб, образно, купити пляшку горілки або віруючі, яким протипоказано протизаплідні засоби. Молода пара років 23-27, яким ще не треба гнатись за біологічним годинником). Вони одружились і народилась у них одна дитина. І тут та перша дитинка ще навіть ходити не вміє, а вони вже роблять другу. Народжується друга, ледь проходить три-пʼять місяців і жінка знову вагітна.
Я пишу зараз не про ситуацію з відстрочкою 😀, а взагалі.
Пара одружилась і такі: на старт, руш! Так чи як ?
Мені просто не дуже зрозуміло це, адже діти - це велика праця. Я вже мовчу про організм жінки, який не встигає відновитись, як в нього заливають нову порцію сперми. Це якийсь конвеєр по народженню дітей.
Тему створено не з насмішкою, мені дійсно цікаво це. 😀
показать весь текст
woman_facepalming 36 like 25 clown_face 2 face_with_tears_of_joy 2
164 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
noavatar
ЧупакабраЗеБест• 03 июня в 08:56
61
Ответ дляСорока-ворона
Гроші.
всмысле гроши? это интересно какие такие гроши?

noavatar
Svitlo_• 03 июня в 08:56
62
Ответ дляБулку Дай
І головне - як вони справляються з дітьми з такою малою різницею у віці ? І НАВІЩО? це що така жага загнати себе по скоріш ? Я не повірю, що комусь може приносити задоволення 24/7 доглядати за 2-3 немовлятами одночасно з власної воді (коли це не двійня, наприклад).
Ви допускається, що народжують віруючі і якось справляються і з 10. Так і всі інші справляються. Спочатку тяжко. Але при правильному вихованню потім відпадає багато проблем які є в сім´ях де одна дитина чи дві з великою різницею.
dislike 2 heart 1
noavatar
ЧупакабраЗеБест• 03 июня в 08:57
63
Ответ дляБулку Дай
І головне - як вони справляються з дітьми з такою малою різницею у віці ? І НАВІЩО? це що така жага загнати себе по скоріш ? Я не повірю, що комусь може приносити задоволення 24/7 доглядати за 2-3 немовлятами одночасно з власної воді (коли це не двійня, наприклад).
вам не понять. и как бы мы вам это не объясняли, вы это осознать не сможете. поэтому даже пытаться не буду.
по теме: у меня запланированные погодки. семья - многодетная.
погодки - это космос!
like 2 face_with_tears_of_joy 1
noavatar
ЧупакабраЗеБест• 03 июня в 08:58
64
Ответ дляБулку Дай
Так, інакшим словом я це не назву. Бо для мене це саме так і виглядає: жінка, в якої ще, пардон, не до кінця загоїлися шви, а під боком кричить немовля, дозволяє своєму партнеру кінчати у неї.
Я маю двох дітей з різницею у пʼять років, але я не надто молода породілля, другий народився в мої 32. І я вважаю, що навіть пʼять років різниці мала і якби дозволяв вік я б народила з різницею років у 12.
вас осокрбляет что люди имеют право на другую модель семьи, не такую как у вас и имеют наглость радоваться жизни?
like 4 dislike 1
noavatar
ЧупакабраЗеБест• 03 июня в 09:01
65
Ответ дляПацаааааааан
Я всегда ненавидела многодетных
а за что?
like 2
noavatar
ЧупакабраЗеБест• 03 июня в 09:03
66
Ответ дляWill_Be...
Я одна из таких мам, пятеро детей: 2011, 2013, 2014, 2016, 2018 г.р.
И я искрене не понимаю Вашего интереса. Вот, зачем Вам знать, почему другие делают то, или это? Что даст в Вашей жизни эта информация?
И, да - я ни разу не упахивалась с детьми. Пятеро, в плане быта и воспитания, легче, чем один.
вы крутая! може ту вас есть какая то страинца на фб или еще где то, я бы подписалась
anonim_47
Доктор Хаос• 03 июня в 09:04
67
Ответ дляБулку Дай
І головне - як вони справляються з дітьми з такою малою різницею у віці ? І НАВІЩО? це що така жага загнати себе по скоріш ? Я не повірю, що комусь може приносити задоволення 24/7 доглядати за 2-3 немовлятами одночасно з власної воді (коли це не двійня, наприклад).
Я родила двоих один за одним и жалею,что третьего не получилось сразу. А вы только оправились после декрета и сразу ребенок. А как же ваша карьера?
anonim_160
66сезон666серия• 03 июня в 09:05
68
діти - це велика праця.

Если так хотелось бы услышать автора зачем она решилась на второго, вот для чего и зачем, что ею двигало в тот момент?
like 1
anonim_62
ротцвеники• 03 июня в 09:09
69
Це гормони. У мене доня коли ще була до року, я теж би погодилася вагітніти другим, але нюанс - чоловіка мобілізували в АТО, коли їй ще і 2 тижнів не було, допомоги я не бачила зовсім, сама в чужому місті, і так ’наїлася’ материнством, що ось вже 12 років виповнилося першій дитині, а другого не хочеться
Якщо допомагають бабусі, чоловік поряд, з фінансами ок, то цілком в гормональній ейфорії може хотітися кілька маленьких діток
heart 3 woman_facepalming 1

anonim_62
ротцвеники• 03 июня в 09:09
70
Ответ дляПьяная вишня
Ну вот моему сыну желательно закрыть вопрос с детьми как можно раньше. Лет до 25 и то через генетика.
И я так понимаю это будет 2-3 ребёнка подряд. Я уже морально готовлюсь заранее, что придётся быть на подхвате))
Ага, і через призовний вік бажано до 25
like 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_47
Доктор Хаос• 03 июня в 09:11
71
Ответ для66сезон666серия
діти - це велика праця.

Если так хотелось бы услышать автора зачем она решилась на второго, вот для чего и зачем, что ею двигало в тот момент?
И разница в пять лет тоже не сладкая, получается, старший ребенок в школу идёт,а на руках малыш годовалый,ребенка нужно из школы забрать,а у младшего дневной сон и как белка крутишься. Старший после школы хочет отдохнуть или кружки ,а надо с младшим гулять.
anonim_124
Нога на ногу• 03 июня в 09:29
72
Автор, там ніхто нічим не думає, сексяться і народжують, чоловік любить закінчувати в жінку, а жінка не планує працювати, одяг від старшої дитини до меншої переходить.
woman_facepalming 5 like 1
anonim_160
66сезон666серия• 03 июня в 09:30
73
Ответ дляНога на ногу
Автор, там ніхто нічим не думає, сексяться і народжують, чоловік любить закінчувати в жінку, а жінка не планує працювати, одяг від старшої дитини до меншої переходить.
это ваши мысли во время секса или просто фантазируете?
like 3
anonim_124
Нога на ногу• 03 июня в 09:31
74
Ответ для66сезон666серия
это ваши мысли во время секса или просто фантазируете?
Удалено администрацией...
anonim_160
66сезон666серия• 03 июня в 09:31
75
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
я у вас спросила - это все о чем вы думали во время секса
какая точка?
like 2
anonim_124
Нога на ногу• 03 июня в 09:33
76
Ответ для66сезон666серия
я у вас спросила - это все о чем вы думали во время секса
какая точка?
Як буде сьогодні секс, то я вам тут відпишу про що я буду думати, ок?
woman_facepalming 3
anonim_160
66сезон666серия• 03 июня в 09:33
77
Ответ дляНога на ногу
Як буде сьогодні секс, то я вам тут відпишу про що я буду думати, ок?
так и скажите - это я просто фантазирую
бредятина, честно говоря
like 2
anonim_124
Нога на ногу• 03 июня в 09:34
78
Ответ для66сезон666серия
так и скажите - это я просто фантазирую
бредятина, честно говоря
А ви за всіх багатодітних розпинаєтесь, у кожної спитали, чому вона щороку народжує, чому чоловік не береже її?
pouting_face 2 like 1
anonim_160
66сезон666серия• 03 июня в 09:35
79
Ответ дляНога на ногу
А ви за всіх багатодітних розпинаєтесь, у кожної спитали, чому вона щороку народжує, чому чоловік не береже її?
я еще ответ автора не услышала - зачем ей эта канитель и что было непонятно с первого раза
like 2

anonim_124
Нога на ногу• 03 июня в 09:39
80
Ответ для66сезон666серия
я еще ответ автора не услышала - зачем ей эта канитель и что было непонятно с первого раза
Ви краще свою відповідь напишіть. Що у мізках жінки, яка тільки народила і знову вагітніє, чрму у неї не спрацьовують інстинкти самозбереження, чому її чоловік так любить звкінчувати в неї, не думаючи про наслідки. Чому небажання працювати так плавить мізки на розмноженні?
woman_facepalming 2
anonim_160
66сезон666серия• 03 июня в 09:40
81
Ответ дляНога на ногу
Ви краще свою відповідь напишіть. Що у мізках жінки, яка тільки народила і знову вагітніє, чрму у неї не спрацьовують інстинкти самозбереження, чому її чоловік так любить звкінчувати в неї, не думаючи про наслідки. Чому небажання працювати так плавить мізки на розмноженні?
многие уже отписались, в реальной ситуации - перечитайте
это ответ по сути
like 1
anonim_124
Нога на ногу• 03 июня в 09:41
82
Ответ для66сезон666серия
многие уже отписались, в реальной ситуации - перечитайте
это ответ по сути
Я з вами переписуюсь, ви мені ставили питання, а я вам, давайте нє пра многіх, а про себе
anonim_160
66сезон666серия• 03 июня в 09:42
83
Ответ дляНога на ногу
Я з вами переписуюсь, ви мені ставили питання, а я вам, давайте нє пра многіх, а про себе
ок, двое детей с разницей 4 года
так мне хотелось, так получилось
это меня муж берег или нет - когда кончал
anonim_124
Нога на ногу• 03 июня в 09:42
84
Ответ дляПьяная вишня
Есть проблемы и с возрастом поломки в генах будут накапливаться. Лучше как можно раньше заводить детей.
Но проблемы не настолько сильные, чтобы вообще без потомства быть.
То він має перелати поламані гени багатьом дітям, не одній?
anonim_47
Доктор Хаос• 03 июня в 10:05
85
Ответ дляНога на ногу
Автор, там ніхто нічим не думає, сексяться і народжують, чоловік любить закінчувати в жінку, а жінка не планує працювати, одяг від старшої дитини до меншої переходить.
Сколько у вас стажа в кабинете ПФУ?
anonim_47
Доктор Хаос• 03 июня в 10:07
86
Ответ дляНога на ногу
Ви краще свою відповідь напишіть. Що у мізках жінки, яка тільки народила і знову вагітніє, чрму у неї не спрацьовують інстинкти самозбереження, чому її чоловік так любить звкінчувати в неї, не думаючи про наслідки. Чому небажання працювати так плавить мізки на розмноженні?
А в чем разница быть в отпуске по уходу за детьми погодками и между тем,что автор вышла из декрета и через полтора года новый декрет и опять больничные, утренники,срачки пердячки?
anonim_124
Нога на ногу• 03 июня в 10:12
87
Ответ дляДоктор Хаос
Сколько у вас стажа в кабинете ПФУ?
31 рік, а у вас?
anonim_47
Доктор Хаос• 03 июня в 10:13
88
Ответ дляНога на ногу
31 рік, а у вас?
У вас двое,трое детей?
anonim_141
Я не чарівниця вам• 03 июня в 10:19
89
Ответ дляІноді Да
Чим керуються люди які судять інших за іх вибір жити так як вони хочуть? Це по перше, по друге, чим погано народити троє дітей до 25 років?
Не судят, а интересуются мотивами, точкой зрения, обоснованием выбора.

У вас проблемы с пониманием написанного.
like 4
anonim_88
Сиамская сороконожка• 03 июня в 10:20
90
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вам не понять. и как бы мы вам это не объясняли, вы это осознать не сможете. поэтому даже пытаться не буду.
по теме: у меня запланированные погодки. семья - многодетная.
погодки - это космос!
Бля
face_with_tears_of_joy 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff