Булку Дай• 03 июня в 00:00
Чим керуються люди, які народжують дітей один за одним ?
Візьмемо, до прикладу, якусь середньостатистичну пару (не маргінали, не ті, які народжують, щоб, образно, купити пляшку горілки або віруючі, яким протипоказано протизаплідні засоби. Молода пара років 23-27, яким ще не треба гнатись за біологічним годинником). Вони одружились і народилась у них одна дитина. І тут та перша дитинка ще навіть ходити не вміє, а вони вже роблять другу. Народжується друга, ледь проходить три-пʼять місяців і жінка знову вагітна.
Я пишу зараз не про ситуацію з відстрочкою 😀, а взагалі.
Пара одружилась і такі: на старт, руш! Так чи як ?
Мені просто не дуже зрозуміло це, адже діти - це велика праця. Я вже мовчу про організм жінки, який не встигає відновитись, як в нього заливають нову порцію сперми. Це якийсь конвеєр по народженню дітей.
Тему створено не з насмішкою, мені дійсно цікаво це. 😀
Я пишу зараз не про ситуацію з відстрочкою 😀, а взагалі.
Пара одружилась і такі: на старт, руш! Так чи як ?
Мені просто не дуже зрозуміло це, адже діти - це велика праця. Я вже мовчу про організм жінки, який не встигає відновитись, як в нього заливають нову порцію сперми. Це якийсь конвеєр по народженню дітей.
Тему створено не з насмішкою, мені дійсно цікаво це. 😀
показать весь текст
36
25
2
2
ЧупакабраЗеБест• 03 июня в 08:56
Ответ дляСорока-ворона
Гроші.
всмысле гроши? это интересно какие такие гроши?
Ответ дляБулку Дай
І головне - як вони справляються з дітьми з такою малою різницею у віці ? І НАВІЩО? це що така жага загнати себе по скоріш ? Я не повірю, що комусь може приносити задоволення 24/7 доглядати за 2-3 немовлятами одночасно з власної воді (коли це не двійня, наприклад).
Ви допускається, що народжують віруючі і якось справляються і з 10. Так і всі інші справляються. Спочатку тяжко. Але при правильному вихованню потім відпадає багато проблем які є в сім´ях де одна дитина чи дві з великою різницею.
2
1
ЧупакабраЗеБест• 03 июня в 08:57
Ответ дляБулку Дай
І головне - як вони справляються з дітьми з такою малою різницею у віці ? І НАВІЩО? це що така жага загнати себе по скоріш ? Я не повірю, що комусь може приносити задоволення 24/7 доглядати за 2-3 немовлятами одночасно з власної воді (коли це не двійня, наприклад).
вам не понять. и как бы мы вам это не объясняли, вы это осознать не сможете. поэтому даже пытаться не буду.
по теме: у меня запланированные погодки. семья - многодетная.
погодки - это космос!
по теме: у меня запланированные погодки. семья - многодетная.
погодки - это космос!
2
1
ЧупакабраЗеБест• 03 июня в 08:58
Ответ дляБулку Дай
Так, інакшим словом я це не назву. Бо для мене це саме так і виглядає: жінка, в якої ще, пардон, не до кінця загоїлися шви, а під боком кричить немовля, дозволяє своєму партнеру кінчати у неї.
Я маю двох дітей з різницею у пʼять років, але я не надто молода породілля, другий народився в мої 32. І я вважаю, що навіть пʼять років різниці мала і якби дозволяв вік я б народила з різницею років у 12.
Я маю двох дітей з різницею у пʼять років, але я не надто молода породілля, другий народився в мої 32. І я вважаю, що навіть пʼять років різниці мала і якби дозволяв вік я б народила з різницею років у 12.
вас осокрбляет что люди имеют право на другую модель семьи, не такую как у вас и имеют наглость радоваться жизни?
4
1
ЧупакабраЗеБест• 03 июня в 09:03
Ответ дляWill_Be...
Я одна из таких мам, пятеро детей: 2011, 2013, 2014, 2016, 2018 г.р.
И я искрене не понимаю Вашего интереса. Вот, зачем Вам знать, почему другие делают то, или это? Что даст в Вашей жизни эта информация?
И, да - я ни разу не упахивалась с детьми. Пятеро, в плане быта и воспитания, легче, чем один.
И я искрене не понимаю Вашего интереса. Вот, зачем Вам знать, почему другие делают то, или это? Что даст в Вашей жизни эта информация?
И, да - я ни разу не упахивалась с детьми. Пятеро, в плане быта и воспитания, легче, чем один.
вы крутая! може ту вас есть какая то страинца на фб или еще где то, я бы подписалась
Доктор Хаос• 03 июня в 09:04
Ответ дляБулку Дай
І головне - як вони справляються з дітьми з такою малою різницею у віці ? І НАВІЩО? це що така жага загнати себе по скоріш ? Я не повірю, що комусь може приносити задоволення 24/7 доглядати за 2-3 немовлятами одночасно з власної воді (коли це не двійня, наприклад).
Я родила двоих один за одним и жалею,что третьего не получилось сразу. А вы только оправились после декрета и сразу ребенок. А как же ваша карьера?
66сезон666серия• 03 июня в 09:05
діти - це велика праця.
Если так хотелось бы услышать автора зачем она решилась на второго, вот для чего и зачем, что ею двигало в тот момент?
Если так хотелось бы услышать автора зачем она решилась на второго, вот для чего и зачем, что ею двигало в тот момент?
1
ротцвеники• 03 июня в 09:09
Це гормони. У мене доня коли ще була до року, я теж би погодилася вагітніти другим, але нюанс - чоловіка мобілізували в АТО, коли їй ще і 2 тижнів не було, допомоги я не бачила зовсім, сама в чужому місті, і так ’наїлася’ материнством, що ось вже 12 років виповнилося першій дитині, а другого не хочеться
Якщо допомагають бабусі, чоловік поряд, з фінансами ок, то цілком в гормональній ейфорії може хотітися кілька маленьких діток
Якщо допомагають бабусі, чоловік поряд, з фінансами ок, то цілком в гормональній ейфорії може хотітися кілька маленьких діток
3
1
ротцвеники• 03 июня в 09:09
Ответ дляПьяная вишня
Ну вот моему сыну желательно закрыть вопрос с детьми как можно раньше. Лет до 25 и то через генетика.
И я так понимаю это будет 2-3 ребёнка подряд. Я уже морально готовлюсь заранее, что придётся быть на подхвате))
И я так понимаю это будет 2-3 ребёнка подряд. Я уже морально готовлюсь заранее, что придётся быть на подхвате))
Ага, і через призовний вік бажано до 25
1
1
Доктор Хаос• 03 июня в 09:11
Ответ для66сезон666серия
діти - це велика праця.
Если так хотелось бы услышать автора зачем она решилась на второго, вот для чего и зачем, что ею двигало в тот момент?
Если так хотелось бы услышать автора зачем она решилась на второго, вот для чего и зачем, что ею двигало в тот момент?
И разница в пять лет тоже не сладкая, получается, старший ребенок в школу идёт,а на руках малыш годовалый,ребенка нужно из школы забрать,а у младшего дневной сон и как белка крутишься. Старший после школы хочет отдохнуть или кружки ,а надо с младшим гулять.
Нога на ногу• 03 июня в 09:29
Автор, там ніхто нічим не думає, сексяться і народжують, чоловік любить закінчувати в жінку, а жінка не планує працювати, одяг від старшої дитини до меншої переходить.
5
1
66сезон666серия• 03 июня в 09:30
Ответ дляНога на ногу
Автор, там ніхто нічим не думає, сексяться і народжують, чоловік любить закінчувати в жінку, а жінка не планує працювати, одяг від старшої дитини до меншої переходить.
это ваши мысли во время секса или просто фантазируете?
3
Нога на ногу• 03 июня в 09:31
Ответ для66сезон666серия
это ваши мысли во время секса или просто фантазируете?
Удалено администрацией...
66сезон666серия• 03 июня в 09:31
Ответ дляНога на ногу
Удалено администрацией...
я у вас спросила - это все о чем вы думали во время секса
какая точка?
какая точка?
2
Нога на ногу• 03 июня в 09:33
Ответ для66сезон666серия
я у вас спросила - это все о чем вы думали во время секса
какая точка?
какая точка?
Як буде сьогодні секс, то я вам тут відпишу про що я буду думати, ок?
3
66сезон666серия• 03 июня в 09:33
Ответ дляНога на ногу
Як буде сьогодні секс, то я вам тут відпишу про що я буду думати, ок?
так и скажите - это я просто фантазирую
бредятина, честно говоря
бредятина, честно говоря
2
Нога на ногу• 03 июня в 09:34
Ответ для66сезон666серия
так и скажите - это я просто фантазирую
бредятина, честно говоря
бредятина, честно говоря
А ви за всіх багатодітних розпинаєтесь, у кожної спитали, чому вона щороку народжує, чому чоловік не береже її?
2
1
66сезон666серия• 03 июня в 09:35
Ответ дляНога на ногу
А ви за всіх багатодітних розпинаєтесь, у кожної спитали, чому вона щороку народжує, чому чоловік не береже її?
я еще ответ автора не услышала - зачем ей эта канитель и что было непонятно с первого раза
2
Нога на ногу• 03 июня в 09:39
Ответ для66сезон666серия
я еще ответ автора не услышала - зачем ей эта канитель и что было непонятно с первого раза
Ви краще свою відповідь напишіть. Що у мізках жінки, яка тільки народила і знову вагітніє, чрму у неї не спрацьовують інстинкти самозбереження, чому її чоловік так любить звкінчувати в неї, не думаючи про наслідки. Чому небажання працювати так плавить мізки на розмноженні?
2
66сезон666серия• 03 июня в 09:40
Ответ дляНога на ногу
Ви краще свою відповідь напишіть. Що у мізках жінки, яка тільки народила і знову вагітніє, чрму у неї не спрацьовують інстинкти самозбереження, чому її чоловік так любить звкінчувати в неї, не думаючи про наслідки. Чому небажання працювати так плавить мізки на розмноженні?
многие уже отписались, в реальной ситуации - перечитайте
это ответ по сути
это ответ по сути
1
Нога на ногу• 03 июня в 09:41
Ответ для66сезон666серия
многие уже отписались, в реальной ситуации - перечитайте
это ответ по сути
это ответ по сути
Я з вами переписуюсь, ви мені ставили питання, а я вам, давайте нє пра многіх, а про себе
66сезон666серия• 03 июня в 09:42
Ответ дляНога на ногу
Я з вами переписуюсь, ви мені ставили питання, а я вам, давайте нє пра многіх, а про себе
ок, двое детей с разницей 4 года
так мне хотелось, так получилось
это меня муж берег или нет - когда кончал
так мне хотелось, так получилось
это меня муж берег или нет - когда кончал
Нога на ногу• 03 июня в 09:42
Ответ дляПьяная вишня
Есть проблемы и с возрастом поломки в генах будут накапливаться. Лучше как можно раньше заводить детей.
Но проблемы не настолько сильные, чтобы вообще без потомства быть.
Но проблемы не настолько сильные, чтобы вообще без потомства быть.
То він має перелати поламані гени багатьом дітям, не одній?
Доктор Хаос• 03 июня в 10:05
Ответ дляНога на ногу
Автор, там ніхто нічим не думає, сексяться і народжують, чоловік любить закінчувати в жінку, а жінка не планує працювати, одяг від старшої дитини до меншої переходить.
Сколько у вас стажа в кабинете ПФУ?
Доктор Хаос• 03 июня в 10:07
Ответ дляНога на ногу
Ви краще свою відповідь напишіть. Що у мізках жінки, яка тільки народила і знову вагітніє, чрму у неї не спрацьовують інстинкти самозбереження, чому її чоловік так любить звкінчувати в неї, не думаючи про наслідки. Чому небажання працювати так плавить мізки на розмноженні?
А в чем разница быть в отпуске по уходу за детьми погодками и между тем,что автор вышла из декрета и через полтора года новый декрет и опять больничные, утренники,срачки пердячки?
Нога на ногу• 03 июня в 10:12
Ответ дляДоктор Хаос
Сколько у вас стажа в кабинете ПФУ?
31 рік, а у вас?
Я не чарівниця вам• 03 июня в 10:19
Ответ дляІноді Да
Чим керуються люди які судять інших за іх вибір жити так як вони хочуть? Це по перше, по друге, чим погано народити троє дітей до 25 років?
Не судят, а интересуются мотивами, точкой зрения, обоснованием выбора.
У вас проблемы с пониманием написанного.
У вас проблемы с пониманием написанного.
4
Сиамская сороконожка• 03 июня в 10:20
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вам не понять. и как бы мы вам это не объясняли, вы это осознать не сможете. поэтому даже пытаться не буду.
по теме: у меня запланированные погодки. семья - многодетная.
погодки - это космос!
по теме: у меня запланированные погодки. семья - многодетная.
погодки - это космос!
Бля
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу