sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Школа
anonim_91
Принцепесочка• 03 июня в 21:20

Корегування семестрової оцінки

Дівчата, хто знається в темі, скажіть як проходить процедура і які є можливості.
Дитина закінчила 5 клас, з української мови за перший семестр 7 балів, потім перейшли в інший клас і другий вчитель за другий семестр ставить 3 бали.
З бали - це по колишньому 2, так?
Ітогову за рік ставить теж 3. Сьогодні після розмови з класним керівником річну виправла на 5, але категорично відмовляється дитині корегувати за другий семестр з 3 хоча б на 4.
Дитина дійсно не має великих знань, але вважаю, що не заслуговує на 3.
Робила з нею усні завдання, є певне розуміння, але при відповідях і у дошки губиться.
У дитини підтверджені психіатром дісграфія, сдвг, 2 попередні роки на інклюзії, вчителю все показувала, але вона була сьогодні буде принципова, 3 бали все.
За які знання ставиться 3 чи 4, як нам бути, думаю подавати на перегляд.
crying_face 4 woman_facepalming 1
12 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_131
Царівна Жабка• 03 июня в 21:27
1
Якщо ви хочете для своєї дитини особливі умови навчання - оформлюйте все офіційно в ІРЦ.
Але попереджаю, при дисграфії опитування будуть усні.

anonim_150
мадамГрицацуева• 03 июня в 21:27
2
Якщо у дитини проблеми, не загострюйте увагу на оцінках, дитина і так нервує, просто хваліть її. Ці походи по вчителям тільки непевненості додають.
А чому ви переходили в інший клас?
heart 2
anonim_45
Карапулька• 03 июня в 21:27
3
Господи! Да кому нужны эти оценки! Главное что б ребёнок понимал материал. Не рвите себе и ребёнок душу этими оценками. Дальше будет хуже. Хотите что б через год или два дитя вышло в окно из плохого табеля, боясь вас огорчить.
Лучше научите не обращать внимания на оценки и любите его такого как есть. Сейчас при поступлении в вуз не нужен аттестат с его балами. Учитывается только то, как написали нмт.
heart 4
anonim_36
КокошинЭль• 03 июня в 21:27
4
На перегляд подається заява не пізніше третього дня від результатів річної оцінки.
anonim_131
Царівна Жабка• 03 июня в 21:29
5
Ответ дляКарапулька
Господи! Да кому нужны эти оценки! Главное что б ребёнок понимал материал. Не рвите себе и ребёнок душу этими оценками. Дальше будет хуже. Хотите что б через год или два дитя вышло в окно из плохого табеля, боясь вас огорчить.
Лучше научите не обращать внимания на оценки и любите его такого как есть. Сейчас при поступлении в вуз не нужен аттестат с его балами. Учитывается только то, как написали нмт.
У дитини автора не лише низька оцінка, але і знання не дуже. У дитини труднощі навчання. Нмт взагалі не факт, що напише.
anonim_45
Карапулька• 03 июня в 21:32
6
Ответ дляЦарівна Жабка
У дитини автора не лише низька оцінка, але і знання не дуже. У дитини труднощі навчання. Нмт взагалі не факт, що напише.
Да и хрнен с ним. Но бегать в школу на разборки из за оценки, это тупо. Дальше будет хуже. Надо научиться, не заострять внимания на этих оценках, иначе хуже будет только ребёнку.
anonim_163
Стріляний птах• 03 июня в 21:34
7
Ответ дляЦарівна Жабка
Якщо ви хочете для своєї дитини особливі умови навчання - оформлюйте все офіційно в ІРЦ.
Але попереджаю, при дисграфії опитування будуть усні.
+++
Оформлюйте офіційно інклюзію
В чому проблема?
Ну і 3 це теж оцінка, не розумію паніки
В моєї дитини он в 7 класі з історії 4. Я взагалі не парюсь 😂😂😂
like 1 woman_facepalming 1
anonim_95
Дідова баба• 03 июня в 21:43
8
Автор, у моего ребёнка дискалькулия. Мы просто игнорируем оценки по математике. Были четверки. А сейчас даже пятерки. И это прогресс
heart 1 like 1
anonim_91
автор Принцепесочка • 03 июня в 22:05
9
Ответ длямадамГрицацуева
Якщо у дитини проблеми, не загострюйте увагу на оцінках, дитина і так нервує, просто хваліть її. Ці походи по вчителям тільки непевненості додають.
А чому ви переходили в інший клас?
Вважали, що діти в класі зривають уроки і не дають вчитися

anonim_131
Царівна Жабка• 03 июня в 22:32
10
Ответ дляКарапулька
Да и хрнен с ним. Но бегать в школу на разборки из за оценки, это тупо. Дальше будет хуже. Надо научиться, не заострять внимания на этих оценках, иначе хуже будет только ребёнку.
Так, але дитина має право не просто просиджувати свій час у школі, бо мама соромиться оформити спецпрограму (в найгіршому випадку), а навчитися хоча б елементарному.
anonim_91
автор Принцепесочка • 03 июня в 22:37
11
Ответ дляЦарівна Жабка
Так, але дитина має право не просто просиджувати свій час у школі, бо мама соромиться оформити спецпрограму (в найгіршому випадку), а навчитися хоча б елементарному.
2 останні роки показали, що інклюзія дуже умовна, допомога не суттєва, час витрачається тільки, асистент не дуже кваліфікований, тому з інклюзії пішли. Нажаль
anonim_131
Царівна Жабка• 03 июня в 22:57
12
Ответ дляПринцепесочка
2 останні роки показали, що інклюзія дуже умовна, допомога не суттєва, час витрачається тільки, асистент не дуже кваліфікований, тому з інклюзії пішли. Нажаль
Так, якість послуг залишає бажати кращого, але це краще, аніж нічого.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff