Принцепесочка• 03 июня в 21:20
Корегування семестрової оцінки
Дівчата, хто знається в темі, скажіть як проходить процедура і які є можливості.
Дитина закінчила 5 клас, з української мови за перший семестр 7 балів, потім перейшли в інший клас і другий вчитель за другий семестр ставить 3 бали.
З бали - це по колишньому 2, так?
Ітогову за рік ставить теж 3. Сьогодні після розмови з класним керівником річну виправла на 5, але категорично відмовляється дитині корегувати за другий семестр з 3 хоча б на 4.
Дитина дійсно не має великих знань, але вважаю, що не заслуговує на 3.
Робила з нею усні завдання, є певне розуміння, але при відповідях і у дошки губиться.
У дитини підтверджені психіатром дісграфія, сдвг, 2 попередні роки на інклюзії, вчителю все показувала, але вона була сьогодні буде принципова, 3 бали все.
За які знання ставиться 3 чи 4, як нам бути, думаю подавати на перегляд.
З бали - це по колишньому 2, так?
Царівна Жабка• 03 июня в 21:27
Якщо ви хочете для своєї дитини особливі умови навчання - оформлюйте все офіційно в ІРЦ.
Але попереджаю, при дисграфії опитування будуть усні.
мадамГрицацуева• 03 июня в 21:27
Якщо у дитини проблеми, не загострюйте увагу на оцінках, дитина і так нервує, просто хваліть її. Ці походи по вчителям тільки непевненості додають.
А чому ви переходили в інший клас?
Карапулька• 03 июня в 21:27
Господи! Да кому нужны эти оценки! Главное что б ребёнок понимал материал. Не рвите себе и ребёнок душу этими оценками. Дальше будет хуже. Хотите что б через год или два дитя вышло в окно из плохого табеля, боясь вас огорчить.
Лучше научите не обращать внимания на оценки и любите его такого как есть. Сейчас при поступлении в вуз не нужен аттестат с его балами. Учитывается только то, как написали нмт.
КокошинЭль• 03 июня в 21:27
На перегляд подається заява не пізніше третього дня від результатів річної оцінки.
Царівна Жабка• 03 июня в 21:29
Ответ дляКарапулька
У дитини автора не лише низька оцінка, але і знання не дуже. У дитини труднощі навчання. Нмт взагалі не факт, що напише.
Карапулька• 03 июня в 21:32
Ответ дляЦарівна Жабка
Да и хрнен с ним. Но бегать в школу на разборки из за оценки, это тупо. Дальше будет хуже. Надо научиться, не заострять внимания на этих оценках, иначе хуже будет только ребёнку.
Стріляний птах• 03 июня в 21:34
Ответ дляЦарівна Жабка
+++
Оформлюйте офіційно інклюзію
В чому проблема?
Ну і 3 це теж оцінка, не розумію паніки
В моєї дитини он в 7 класі з історії 4. Я взагалі не парюсь 😂😂😂
Оформлюйте офіційно інклюзію
В чому проблема?
Ну і 3 це теж оцінка, не розумію паніки
Дідова баба• 03 июня в 21:43
Автор, у моего ребёнка дискалькулия. Мы просто игнорируем оценки по математике. Были четверки. А сейчас даже пятерки. И это прогресс
Принцепесочка
• 03 июня в 22:05
Ответ длямадамГрицацуева
А чому ви переходили в інший клас?
Вважали, що діти в класі зривають уроки і не дають вчитися
Царівна Жабка• 03 июня в 22:32
Ответ дляКарапулька
Так, але дитина має право не просто просиджувати свій час у школі, бо мама соромиться оформити спецпрограму (в найгіршому випадку), а навчитися хоча б елементарному.
Принцепесочка
• 03 июня в 22:37
Ответ дляЦарівна Жабка
2 останні роки показали, що інклюзія дуже умовна, допомога не суттєва, час витрачається тільки, асистент не дуже кваліфікований, тому з інклюзії пішли. Нажаль
Царівна Жабка• 03 июня в 22:57
Ответ дляПринцепесочка
Так, якість послуг залишає бажати кращого, але це краще, аніж нічого.