Ще з цiкавого Кирке это дешман? +5 Почула від дівчини запах парфумів і +13 У кого есть, хорошие? +13 С новым законом про нотификацию косметики, это уйдут многие бренды с продаж? +32 Хто пробував креми для обличчя з вітаміном С? +15 Допоможіть вибрати нормальнi сонцезахисні креми з SPF +12 Румяна в макіяжі +22 Ваши любимые духи Зара? +13 Что купить из косметики Sisley? +14 А вы заметили, как стало много Ев по Киеву? +24
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Мне сильно страшно4+874 Зекономлені гроші мої?3+663 Аксіома що всі зраджують. Чи Ваш не такий?2+522 Чи вірите Ви в попередження Бога ( долі)?2+412 Задыхаюсь если душно 2+402 Безтолкові батьки та гості в них 4+394 Чоловік при заробітку в 4 тис баксів гоне на роботу5+365 ещё
Сейчас читают! Що буде з Україною через 10 років? +521 Мне сильно страшно4+424 Зекономлені гроші мої?3+313 Аксіома що всі зраджують. Чи Ваш не такий?2+312 Чоловік при заробітку в 4 тис баксів гоне на роботу5+275 Новая жизнь в котлетках)+241 Ті хто купує одяг сінсей +181