sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Работа, Карьера - Образование
anonim_66
дама_из_декрета• 07 июня в 10:48

Чи складно навчатись у медичних ВНЗ?

Хочу почути відгуки про медичні ВНЗ,дитина обирає для вступу.Цікавить складність навчання,відношення до студентів та інше.
woman_facepalming 4
29 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_179
Тримбулька• 07 июня в 10:49
1
Понятно, что сложно - это ж медицина, там легко не может быть по определению
Там миллион всего нужно выучить
Люди ночами учатся, потому что днём ещё и практика бывает
like 4

anonim_199
Чорнобаївка• 07 июня в 10:53
2
Не легко перших три курси, далі легше але вчити потрібно.
Це якщо вчитися і щоб високий рейтинг, який впливає на подальшу кар´єру в медицині.
Мій син цього року закінчив Львівській медичний
Ну і три Кроки само собою
woman_facepalming 3
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 10:59
3
В українських норм
Як не он лайн то кроки з базами
То прохідний нижче плінтуса
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 10:58
4
Ответ дляЧорнобаївка
Не легко перших три курси, далі легше але вчити потрібно.
Це якщо вчитися і щоб високий рейтинг, який впливає на подальшу кар´єру в медицині.
Мій син цього року закінчив Львівській медичний
Ну і три Кроки само собою
Розподіляють за рейтингом ?
На яку карʼєру впливає , якщо місця купуються ?
face_with_tears_of_joy 2
anonim_199
Чорнобаївка• 07 июня в 10:59
5
Ответ дляСвекруня
Розподіляють за рейтингом ?
На яку карʼєру впливає , якщо місця купуються ?
За рейтингом.

В кого можна купити місце?
anonim_61
Трахтибидох• 07 июня в 11:01
6
Конечно, тяжело. Большие об’ емы информации надо выучить с пары на пару. Сложные предметы.
Кроки- это отдельная тема
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 11:01
7
Ответ дляЧорнобаївка
За рейтингом.

В кого можна купити місце?
:))
Так , розумні стають гінекологами та хірургами , нерозумні - сімейними лікарями - саме так розподіли відбуваються , а не за прізвищем і звʼязками
like 3 woman_facepalming 2
anonim_132
Бавовнятко• 07 июня в 11:08
8
Я навіть не знаю, що написати. В мене ступор...
like 2
anonim_15
Шопингмонстр• 07 июня в 11:16
9
Очень сложно
like 3 woman_facepalming 1

anonim_52
Свекруня• 07 июня в 12:00
10
Люди яким складно в українському вузі не спробували справжнє Складно
dislike 1
anonim_167
Кредитная• 07 июня в 12:09
11
Тяжелее, чем в любом другом вузе в разы. Занятия до 17, в разных частях города, потом ещё дома очень много читать нужно, учиться 8-9 лет
like 2
anonim_167
Кредитная• 07 июня в 12:10
12
Ответ дляСвекруня
:))
Так , розумні стають гінекологами та хірургами , нерозумні - сімейними лікарями - саме так розподіли відбуваються , а не за прізвищем і звʼязками
Гинекологами и хирургами стают те, у кого деньги есть, а умные едут в райцентр семейными.
like 1
anonim_15
Шопингмонстр• 07 июня в 12:26
13
Ответ дляСвекруня
Люди яким складно в українському вузі не спробували справжнє Складно
Мы говорим об учебе на своем языке
anonim_157
Соня-сонятко• 07 июня в 12:26
14
А що скажете про навчанні на психіатра?Розумію,що початок,то лікувальна справа.Чи варто?
like 1
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 12:40
15
Ответ дляКредитная
Гинекологами и хирургами стают те, у кого деньги есть, а умные едут в райцентр семейными.
А я що написала :)
Там мама впевнена що оцінки головне
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 12:39
16
Ответ дляШопингмонстр
Мы говорим об учебе на своем языке
А мова ні до чого
Рівень і вимоги інші
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 12:40
17
Ответ дляСоня-сонятко
А що скажете про навчанні на психіатра?Розумію,що початок,то лікувальна справа.Чи варто?
Майбутнє за ними - достатньо форум почитати
like 2
anonim_15
Шопингмонстр• 07 июня в 12:41
18
Ответ дляСвекруня
А мова ні до чого
Рівень і вимоги інші
Тем не менее украинский стоматолог и педиатр лучшие австрийского
like 2
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 12:41
19
Ответ дляШопингмонстр
Тем не менее украинский стоматолог и педиатр лучшие австрийского
Це ваш досвід виключно
dislike 2

anonim_15
Шопингмонстр• 07 июня в 12:42
20
Ответ дляСвекруня
Це ваш досвід виключно
Не только мой ,массово
like 2
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 12:50
21
Ответ дляШопингмонстр
Не только мой ,массово
Масовість на чому полягає ?
У вас сто дітей ? Ви відвідали всіх педіатрів Австрії ?
dislike 2
anonim_15
Шопингмонстр• 07 июня в 12:55
22
Ответ дляСвекруня
Масовість на чому полягає ?
У вас сто дітей ? Ви відвідали всіх педіатрів Австрії ?
Много друзей и знакомых,которые не только после войны приехали
Что то более менее можно найти только приват ,и то ничего особенного.
А,знаю одного довольного операцией,он из списка форбс Украина
like 2 woman_facepalming 1
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 13:53
23
Ответ дляШопингмонстр
Много друзей и знакомых,которые не только после войны приехали
Что то более менее можно найти только приват ,и то ничего особенного.
А,знаю одного довольного операцией,он из списка форбс Украина
Дуже обʼєктивно і саме головне А хто судді
anonim_15
Шопингмонстр• 07 июня в 13:58
24
Ответ дляСвекруня
Дуже обʼєктивно і саме головне А хто судді
Судьи-потребители услуги
У вас другие данные?
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 14:02
25
Ответ дляШопингмонстр
Судьи-потребители услуги
У вас другие данные?
Я працюю лікарем і можу порівняти рівень і знань і рівня медицини тут і там - тому можете показати своїх дітей педіатру в Крижополі і написати як жахливо в Австрії
Порівнюють дешевий приватний сектор з державним і роблять висновки
anonim_15
Шопингмонстр• 07 июня в 14:04
26
Ответ дляСвекруня
Я працюю лікарем і можу порівняти рівень і знань і рівня медицини тут і там - тому можете показати своїх дітей педіатру в Крижополі і написати як жахливо в Австрії
Порівнюють дешевий приватний сектор з державним і роблять висновки
Где государственный и дешевый частный,расшифруйте
anonim_52
Свекруня• 07 июня в 14:07
27
Ответ дляШопингмонстр
Где государственный и дешевый частный,расшифруйте
Без сенсу
Всім відомо що в Україні немає черг в приватні і коштує три копійки - тому рівень знань відходить на другий план , головне сервіс
anonim_15
Шопингмонстр• 07 июня в 14:09
28
Ответ дляСвекруня
Без сенсу
Всім відомо що в Україні немає черг в приватні і коштує три копійки - тому рівень знань відходить на другий план , головне сервіс
Я вообще не знаю о чем вы,в Украине в основном пользовались гос с доплатой.В частную только если там есть нужное оборудование
Я сравниваю два больших города ,а не Крыжополь и столицу
anonim_167
Кредитная• 07 июня в 15:50
29
Ответ дляСвекруня
А я що написала :)
Там мама впевнена що оцінки головне
Ви написали:
Так , розумні стають гінекологами та хірургами , нерозумні - сімейними лікарями - саме так розподіли відбуваються , а не за прізвищем і звʼязками
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff