дама_из_декрета• 07 июня в 10:48
Чи складно навчатись у медичних ВНЗ?
Хочу почути відгуки про медичні ВНЗ,дитина обирає для вступу.Цікавить складність навчання,відношення до студентів та інше.
Тримбулька• 07 июня в 10:49
Понятно, что сложно - это ж медицина, там легко не может быть по определению
Там миллион всего нужно выучить
Люди ночами учатся, потому что днём ещё и практика бывает
Там миллион всего нужно выучить
Чорнобаївка• 07 июня в 10:53
Не легко перших три курси, далі легше але вчити потрібно.
Це якщо вчитися і щоб високий рейтинг, який впливає на подальшу кар´єру в медицині.
Мій син цього року закінчив Львівській медичний
Ну і три Кроки само собою
Свекруня• 07 июня в 10:59
В українських норм
Як не он лайн то кроки з базами
То прохідний нижче плінтуса
Як не он лайн то кроки з базами
То прохідний нижче плінтуса
Свекруня• 07 июня в 10:58
Ответ дляЧорнобаївка
Ну і три Кроки само собою
Розподіляють за рейтингом ?
На яку карʼєру впливає , якщо місця купуються ?
Чорнобаївка• 07 июня в 10:59
Ответ дляСвекруня
Розподіляють за рейтингом ?
За рейтингом.
В кого можна купити місце?
Трахтибидох• 07 июня в 11:01
Конечно, тяжело. Большие об’ емы информации надо выучить с пары на пару. Сложные предметы.
Кроки- это отдельная тема
Свекруня• 07 июня в 11:01
Ответ дляЧорнобаївка
За рейтингом.
В кого можна купити місце?
:))
Так , розумні стають гінекологами та хірургами , нерозумні - сімейними лікарями
- саме так розподіли відбуваються , а не за прізвищем і звʼязками
Кредитная• 07 июня в 12:09
Тяжелее, чем в любом другом вузе в разы. Занятия до 17, в разных частях города, потом ещё дома очень много читать нужно, учиться 8-9 лет
Кредитная• 07 июня в 12:10
Ответ дляСвекруня
:))
Гинекологами и хирургами стают те, у кого деньги есть, а умные едут в райцентр семейными.
Шопингмонстр• 07 июня в 12:26
Ответ дляСвекруня
Люди яким складно в українському вузі не спробували справжнє Складно
Мы говорим об учебе на своем языке
Соня-сонятко• 07 июня в 12:26
А що скажете про навчанні на психіатра?Розумію,що початок,то лікувальна справа.Чи варто?
Свекруня• 07 июня в 12:40
Ответ дляКредитная
А я що написала :)
Там мама впевнена що оцінки головне
Свекруня• 07 июня в 12:39
Ответ дляШопингмонстр
Мы говорим об учебе на своем языке
А мова ні до чого
Рівень і вимоги інші
Свекруня• 07 июня в 12:40
Ответ дляСоня-сонятко
Майбутнє за ними - достатньо форум почитати
Шопингмонстр• 07 июня в 12:41
Ответ дляСвекруня
А мова ні до чого
Рівень і вимоги інші
Тем не менее украинский стоматолог и педиатр лучшие австрийского
Свекруня• 07 июня в 12:41
Ответ дляШопингмонстр
Свекруня• 07 июня в 12:50
Ответ дляШопингмонстр
Не только мой ,массово
Масовість на чому полягає ?
У вас сто дітей ? Ви відвідали всіх педіатрів Австрії ?
Шопингмонстр• 07 июня в 12:55
Ответ дляСвекруня
Масовість на чому полягає ?
Много друзей и знакомых,которые не только после войны приехали
Что то более менее можно найти только приват ,и то ничего особенного.
А,знаю одного довольного операцией,он из списка форбс Украина
Свекруня• 07 июня в 13:53
Ответ дляШопингмонстр
Дуже обʼєктивно і саме головне А хто судді
Шопингмонстр• 07 июня в 13:58
Ответ дляСвекруня
Судьи-потребители услуги
У вас другие данные?
Свекруня• 07 июня в 14:02
Ответ дляШопингмонстр
Судьи-потребители услуги
У вас другие данные?
Я працюю лікарем і можу порівняти рівень і знань і рівня медицини тут і там - тому можете показати своїх дітей педіатру в Крижополі і написати як жахливо в Австрії
Порівнюють дешевий приватний сектор з державним і роблять висновки
Шопингмонстр• 07 июня в 14:04
Ответ дляСвекруня
Где государственный и дешевый частный,расшифруйте
Свекруня• 07 июня в 14:07
Ответ дляШопингмонстр
Без сенсу
Всім відомо що в Україні немає черг в приватні і коштує три копійки - тому рівень знань відходить на другий план , головне сервіс
Шопингмонстр• 07 июня в 14:09
Ответ дляСвекруня
Без сенсу
Я вообще не знаю о чем вы,в Украине в основном пользовались гос с доплатой.В частную только если там есть нужное оборудование
Я сравниваю два больших города ,а не Крыжополь и столицу
Кредитная• 07 июня в 15:50
Ответ дляСвекруня
А я що написала :)
Там мама впевнена що оцінки головне
Ви написали:
Так , розумні стають гінекологами та хірургами , нерозумні - сімейними лікарями - саме так розподіли відбуваються , а не за прізвищем і звʼязками