sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_103
СкиниУскачи!• 07 июня в 16:56

Коли вчити дитину читати і як?

Порадьте книжки, посібники
9 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_74
Шкідлива молекула• 07 июня в 16:57
1
Не вчила, самі навчилися в школі
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 2

anonim_74
Меня не звали• 07 июня в 16:57
2
Багато є тренажерів для читання, загугліть
anonim_4
неДоПриличий• 07 июня в 17:02
3
Кубики зайцева. Ходили в маленьку школу перед першим класом.
anonim_120
Айпишница• 07 июня в 17:03
4
Треба дивитися перш за все на інтерес дитини. В мене старша читати почала в 3 роки, а молодший в 5. Вчили використовуючи метод ’співання’ для голосних,використовували табличку з окремими складами, тибу бо, во, го, до і т.д. Неможна вчити букви Без, Ме, Ве, Ще, треба вчити звук Б, В, Г, Д.
anonim_33
Любви вам!• 07 июня в 17:07
5
я поручила это дело школе)) писать и считать - туда же))
face_with_tears_of_joy 1
anonim_149
Ошеламиссимо• 07 июня в 17:07
6
Я учила буквы с ребенком на коврике-паззле, в игровой форме, с мягкой игрушкой. Но ребенку тогда было до 3 лет. Потом, зная буквы, читали вместе детские стишки.
anonim_184
Мядуза аля моргонер• 07 июня в 17:25
7
Дитина навчилась сама, я просто показала як склеювати літери в склади
Отримав серію книжок я люблю читати, рівень 1.
І він їх зачитував до дірок
Потім перейшли на 2 рівень, потім дитина вже читала нормальні дитячі книжки.
Зараз їй 6,8 читає зараз чарлі і шоколадна фабрика
attached-photo
anonim_118
Сама купляю квіти• 07 июня в 17:55
8
До 5 лет просто показывала буквы, к 5 уже учили понемногу, в 6 начала учить читать аккуратно, ненавязчиво, вот сейчас 7,5 - читает хорошо. В 1й класс пошла в 7
anonim_139
Глубоководная селедка• 07 июня в 18:12
9
Все залежить від вашого бажання і дитини. Донька почала вчити літери з 2 років. До 3 всі знала. І потім помаленьку складали склади, з 4 років слова. Тобто до 6 років навчилась читати, не швидко. Тобто не було такого стресу, що тобі вже 5 років, давай сідати вчитись читати. Чи школа на носі, а ми нічого не вміємо.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff