Герцогиня• 08 июня в 07:55

Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете

Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
Капризуля• 08 июня в 10:02
Ответ дляЯ не тону
Тобто, клієнта індивідуально ви вже не зустрічаєте )))
А чекаєте поки всі прийдуть: хто з рейса, хто з пузатої хати з обідом, як жіночка вище відписалася. Це ’підвищений комфорт’)))
Меня от банка забрали

НеГолосую• 08 июня в 10:03
Ответ дляЯ не тону
Перевізник автора береги поплутав з ціноутворенням і вибився із загальної маси. Решта перевізників фіксують ціну на 2650грн. Хоча очевидно, що якщо приватник і Фліксбас везуть з прибутком за значно менші гроші, то навіть 2650 завищена.
Пусть вас разорвет от инфы, что есть перевозчики по 200-400 евро по маршрутам Киев Нидерланды или Харьков Ганновер. С лухари креслами, пледами, дископодсветкой в салоне . И там всего по 6-8 мест. Им тоже по 2500 грн начать возить потому, что вам дорого?
Капризуля• 08 июня в 10:03
Ответ дляЯ не тону
Так не повинно бути, ви мали поскаржитися на водія.
Может вы ещё времени доезда через границу верите?😄
Сяду на шию, дорого!• 08 июня в 10:04
Ответ дляКотомафия
С такой пассажиркой лучше не ехать, она ж мозг чайной ложкой выест.
И оплату лучше брать при бронировании.
А доречі, могла ж по приїзду і лише 150 заплатити.
Продавчиня кіз• 08 июня в 10:04
Ответ дляГерцогиня
З оплатою при бронюванні теж свої нюанси, тому краще так
Та така може й по приїзді витягнути 150уо (якщо не менше) і сказати ´в мене більше немає´. Я б точно не зв´язувалась
За ким я буду?• 08 июня в 10:04
Авторе, Вам РЕСПЕКТ за таку витримку і культурне спілкування із такою ’клієнткою’. Прям браво!
Знаю бакси• 08 июня в 10:07
Ответ дляЯ не тону
Хто вам сказав, що я звернуся до такого надавача послуги, як автор?
За що ми тут сваримось ?
Яка різниця в грошах у скільки ?
ИзЮмрудная• 08 июня в 10:10
Ответ дляЯ не тону
От все прекрасно складається. Ви не хочете їх, вони не хочуть Вас. Навіть не треба стільки букв безкоштовно використовувати.
Бо виглядає як ’Я три дня бежал за вами, чтобы сказать, что вы мне безразличны’
Я не тону• 08 июня в 10:09
Ответ дляНеГолосую
А запасну ж@пу в комплекті пропонують? Дві доби за 400 євро, зате з пледом і дископідсвіткою

Капризуля• 08 июня в 10:11
Ответ дляЯ не тону
Запасная жопа пригодится тем кто на фликсбусе едет дольше 5 часов
Я не тону• 08 июня в 10:11
Ответ дляКапризуля
Я жодного разу не стикалася з тим, щоб водій підвищував ціну. Тому поки я вірю заявленій ціні і знаю, що зміна ціни - це порушення з боку водія.
Тектологиня 80lv• 08 июня в 10:12
Тю, она же ненадолго в Украину, могли б и просто так подкинуть, вот если б надолго, то уже другой разговор
Протру пилюку• 08 июня в 10:12
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ви не розрізняєте поняття трансфер і автобус?
Капризуля• 08 июня в 10:13
Ответ дляЯ не тону
Так он привезёт туда, где указал на карте
Сейчас аж два человека идёт по этому маршруту
Один из них в калуш. Подходит? В час ночи придёт
Протру пилюку• 08 июня в 10:13
Ответ дляЯ не тону
То ж вибір є. Чому не їхати за 2650 , а просити знизити ціну? Ви в магазині теж себе так ведете?)))
Я не тону• 08 июня в 10:14
Ответ дляИзЮмрудная
Вас більше влаштує проспівати оди перевізнику, який задирає ціну? Співайте, маєте право. Я маю право написати що я думаю з цього приводу, для цього форум і існує.
Капризуля• 08 июня в 10:16
Ответ дляЯ не тону
Вообще спасибо что пишете
Вас прикольно читать
Я не тону• 08 июня в 10:16
Ответ дляКапризуля
Удалено администрацией...
Тектологиня 80lv• 08 июня в 10:17
Ответ дляЯ не тону
Ну хорошо, хорошо, перевозчик совсем попутал берега, зажрался, цену поднял до небес и так далее. Так схерали она в него вцепилась и хочет ехать именно с этим перевозчиком, но со скидкой? Давайте подумаем. Может быть, потому что у этого перевозчика есть какие-то опции, которых нет у остальных?

Капризуля• 08 июня в 10:17
Ответ дляЯ не тону
Удалено администрацией...
Вот и я не пойму, вам плохо или что? Такую хрень строчите
успокойте_Меня• 08 июня в 10:19
Ответ дляЯ не тону
Нарушение чего? )) Есть деньги - едете комфортнее, нет - фликбус вас ждёт. Все просто.
Сяду на шию, дорого!• 08 июня в 10:20
Ответ дляЯ не тону
Ви уважно читали? Заберуть з аеропорту і привезуть в Франківську на адресу.
Я не тону• 08 июня в 10:20
Ответ дляПротру пилюку
На місці клієнта я не запитувала б цього перевізника. Чому клієнт запитав ще раз - нам невідомо)
Щодо магазинів. Вас не дивує, коли магазин пропонує клієнтам дискаунти до дня народження, свят, персональні знижки власникам карт магазину? То чому вас дивує, що клієнт запитала про знижку для трьох людей для маршруту туди/назад? Бронювати авіа туди/назад у однієї авіакомпанії завжди вигідніше, є знижка. У фліксбаса так само, до речі. То чому клієнт не могла запитати про це перевізника?
Я не тону• 08 июня в 10:21
Ответ дляКапризуля
Вообще спасибо что пишете
Вас прикольно читать
Мені прикольно тут розважитися, скоро виходити, тож я вас залишу )
Сяду на шию, дорого!• 08 июня в 10:21
Ответ дляXвостокрутелка
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
При тому, що не живе в Україні.
Протру пилюку• 08 июня в 10:22
Ответ дляЯ не тону
Їй відразу написали про знижку 25% доя дітей. Що не так? Ні, персональні знижки постійним клієнтам не дивують зовсім)))
Капризуля• 08 июня в 10:22
Ответ дляЯ не тону
Не бросайте нас

А ещё расскажите как часто на ббк с двумя бустерами водители ездят
успокойте_Меня• 08 июня в 10:22
Ответ дляЯ не тону
Почему ж не могла? За спрос и вопрос не бьют. Она спросила, перевозчик отказал. Пусть ищет другого перевозчика
Я не тону• 08 июня в 10:23
Ответ дляТектологиня 80lv
Можу лише припустити: на потрібну клієнту дату це найбільш зручний по часу перевізник. Нічого унікального насправді у цього перевізника нема.
ИзЮмрудная• 08 июня в 10:26
Ответ дляЯ не тону
Мене влаштовує не виговорювати лишні слова, якщо це просто для попиз..ть