Герцогиня• 08 июня в 07:55

Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете

Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
Знаю бакси• 08 июня в 09:15
Ответ дляЯ не тону
Порівняння некоректне. Автор пропонує ту саму послугу, що і інші перевізники. Тому у вашому прикладі доречніше було сказати: пропонують той самий соціальний хліб, покладений у пакетик, за ціною вдвічі дорожче.
А що з аптеками робити?

автор Герцогиня • 08 июня в 09:16
Ответ дляЯ не тону
Почекати людей з рейсу і довезти під дім це те саме що відвезти з вокзалу до вокзалу у визначений перевізником час?
Я не тону• 08 июня в 09:16
Ответ дляГерцогиня
Чому я повинна щось вам обгрунтувати?
Ваше запитання вже саме за себе говорить, це з розряду: я здаю однушку в Києві біля метро за 15 тисяч, обгрунтуйте сому ви за 30 здаєте?
Ви ж написали ’ми не встановлюємо ціну зі стелі’.
То чому боїтеся/не можете обгрунтувати свою ціну?
автор Герцогиня • 08 июня в 09:17
Ответ дляЯ не тону
Я не боюсь, в дописах все вже обгунтовано. Чому ви боїтесь їх читати і вірно розуміти?
Капризуля• 08 июня в 09:17
Ответ дляЯ не тону
Вы НЕ ездили на таких бусиках
Вам просто повопить охота с утра
Буржуи, цену сложить не могут
ИзЮмрудная• 08 июня в 09:18
Ответ дляДуболом
Ви дуже не порядна. В Україні війна, ви тут маєте працювати безкоштовно заради пані з дітьми, яка в Україну ненадовго.
І ще й моднячі крісла не поставили. Нелюди
Я не тону• 08 июня в 09:19
Ответ дляСмажена полуничка
з автокріслами і саме додому? ну перестаньте.,Ніхто ж той жіночці не забороняє їхати вашими перевізниками, то чому вона через 2 місяця знову пише перевізнику?
Якщо їхати з приватниками - так, ті везуть прямо додому. Що стосується перевізників - тут як домовитеся. Щодо бустерів - без них заборонено перевозити дітей в автотранспорті, крім автобусів. У перевізників вам можуть їх надати, у приватників - не думаю, що знайдуть прям два відразу.
Я не тону• 08 июня в 09:20
Ответ для7_кг_рыбы
Я думаю что автор не является владельцем бизнеса. И прибыль не идёт прямо к ней в карман. Поэтому требования ’обосновать’ не по адресу
Але ж вона пише про ’наші ціни не зі стелі’. Звідки вона це бере?
ИзЮмрудная• 08 июня в 09:23
Ответ дляЯ не тону
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Ви розумієете, що таке монополія?

Капризуля• 08 июня в 09:26
Ответ дляЯ не тону
НЕ ВЕЗУТ частники домой. Или за отдельную плату
Семенівни сусідка• 08 июня в 09:27
Ответ дляЯ не тону
може у автора більше комфорту і тому ціна вища?
І ще не соціальний хліб, а як мінімум батон? І більше того, це не єдина можлива пропозиція, як у випадку з хлібом. Можна взагалі не їхати, або їхати на автобусі.
Я не тону• 08 июня в 09:27
Ответ дляГерцогиня
Тобто ви вважаєте що коли тобі надають крісла, бустери, чекають, саме, на твій рейс і везуть з рейсу під хату коштує так само як і просто рейсовий автобус з вокзалу до якого потрібно доіхати з аеропорту і головне встигнути? А якщо не однаково, то це завищена ціна?
Я вважаю, що ви заявлені як перевізник, а не таксі. Вартість аналогічної послуги інших перевізників ви можете побачити в блаблакар.
До речі, ваш адміністратор пропонував забронювати ’найкращі місця за водієм’, то ви все таки кого ’чекаєте’: автора чи пасажирів на інших місцях? Не факт, що вони прилетять одним рейсом. То хто кого чекатиме? Чи не чекатиме? Ви не надаєте послугу таксі, ви звичайний перевізник з яким пасажири чекатимуть поки прилетять/пройдуть кордон всі заплановані пасажири.
Я не тону• 08 июня в 09:30
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Перевозчик не согласился , но клиент не отстает .

Объясните разницу в цене между св вагоном и плацкартом, они же едут все по одному маршруту почему цена разная? Можно прийти в св с билетом плацкарта и требовать чтоб пустили?
Поясніть чому одного перевізника ви називаєте плацкартом, а іншого СВ, якщо у них однакові послуги?
Чому для вас перевізник автора СВ, а приватник, який везе вас як таксі - плацкарт у вашій системі координат?
Ви називаєте ’СВ’ те, що таким не являється)
Автор продає той самий плацкарт, але за вищу ціну.
ИзЮмрудная• 08 июня в 09:31
Ответ дляЯ не тону
Бо ніхто Вам нічого не повинен обґрунтовувати? Ви хто, щоб це робити? Не подобається - ніхто не тримає. Йдіть хоч пішки безкоштовно
автор Герцогиня • 08 июня в 09:32
Ответ дляЯ не тону
Яким одним рейсом)?)))
Ви навіть не розумієте що ви пишете))
Капризуля• 08 июня в 09:32
Ответ дляЯ не тону
Это трындец
ИзЮмрудная• 08 июня в 09:32
Ответ дляЯ не тону
Таксі це теж перевізник, якщо що
Я не тону• 08 июня в 09:32
Ответ дляЗупка_цем
Ви точно в собі ?
Звідки такий пафос?
’Я б найняла приватника ’)))))
Ви вважаєте, що приватник взагалі дурний везти вас 1100 км за тищу гривень ?
+ відповідать за вас при перетині кордону .
Жіночко, відкриваємо блаблакар і дивимося на ціни приватників. Ціну встановлюють вони, не я, і не ви. І вони згодні везти за 1360 грн. Можете написати їм в приватні і запитати чи вони ’дурні возити за такі гроші’ )))
Капризуля• 08 июня в 09:33
Ответ дляЯ не тону
И? Давайте ещё подумаем....

Капризуля• 08 июня в 09:33
Ответ дляЯ не тону
А вы и в жизни такая или просто развлекаетесь?
Я не тону• 08 июня в 09:34
Ответ дляЗнаю бакси
Я вважаю що ціни на таксі, маршрутку,комунальні, продукти значно завищені. Що робити ?
Казати, що у всьому винна логістика, що все це насправді дуже дешево і це не ціни високі, а ви просто третю роботу не знайшли і це ви ледащо :)
ИзЮмрудная• 08 июня в 09:36
Ответ дляЯ не тону
А ви не пробували нікому нічого не казати? Просто вибирати послуги на власний гаманець МОВЧКИ?
автор Герцогиня • 08 июня в 09:36
Ответ дляЯ не тону
Так виглядає що ви і першу роботу не знайшли))
Оскорбляю всячески• 08 июня в 09:36
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
ще одне... дослідження зробило та висновки
Капризуля• 08 июня в 09:36
Ответ дляЯ не тону
Чем плацкарт отличается от св если это один поезд и даже одни рельсы.?
Я не тону• 08 июня в 09:37
Ответ дляГерцогиня
Інші перевізники везуть так само, як і ви )
Дайте відповідь на пряме питання: якщо рейс клієнта з переписки затримають на годину, а інші пасажири з вашого буса але прилетіли. Що ви робите у такому випадку: чекаєте на клієнта (примушуючи інших пасажирів теж чекати у бучі) чи їдете без клієнта, чий рейс прийшов з запізненням ?
Я не тону• 08 июня в 09:38
Ответ дляГерцогиня
У ваших дописах єдине обгрунтування - ’наші ціни не зі стелі’. Дуже ’вагомий’ аргумент.
Капризуля• 08 июня в 09:39
Ответ дляЯ не тону
Меня такой бусик, с людьми, ждал пока я в пузатой хате обед куплю
Самая СоветЧиваЯ• 08 июня в 09:39
Ответ дляЯ не тону
Нет, вам уже 100 раз приводились аргументы, забор и довоз по адресам , кресла и бустеры , намного меньше человек , чем в автобусе , это таки улучшенные условия.
Я не тону• 08 июня в 09:40
Ответ дляКапризуля
Вы НЕ ездили на таких бусиках
Вам просто повопить охота с утра
Буржуи, цену сложить не могут
Я часто користуюся блаблакаром. Їздила з усіма: приватниками, перевізниками, автобусами.