Герцогиня• 08 июня в 07:55
Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете
Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
показать весь текст
66
7
3
автор
Герцогиня
• 08 июня в 21:33
Ответ дляМарьянка-1fe9
А вы в Швейцарию везёте?
Из Киева
Из Киева
Тільки Польша
Я не тону• 08 июня в 21:34
Ответ дляГерцогиня
Це абсолютно не хамство.
Вас погано виховали.
Ось ці ваші слова - хамство :
’Я не з ціллю образити, але мені здається- у вас шизофренія, ви не мали діагностованих психічних розладів?’
Але це ваш рівень і рівень компанії, яку ви представляєте. Хоча чого можна очікувати від людини, яка цілком серйозно пише : ’Оплата береться перед висадкою і перед тим як виймуть багаж з авто, може залишитися без багажу.’
Хамство і бидлота. Дякую, що попередили з ким не треба мати справу )
Ось ці ваші слова - хамство :
’Я не з ціллю образити, але мені здається- у вас шизофренія, ви не мали діагностованих психічних розладів?’
Але це ваш рівень і рівень компанії, яку ви представляєте. Хоча чого можна очікувати від людини, яка цілком серйозно пише : ’Оплата береться перед висадкою і перед тим як виймуть багаж з авто, може залишитися без багажу.’
Хамство і бидлота. Дякую, що попередили з ким не треба мати справу )
5
2
Кукарачка• 08 июня в 21:45
Ответ дляВ гости звали?
Їй чітко написали- шукайте іншого перевізника. Але в неї своя мета- вибити знижку саме з цього))
Бо цей везе під двері, губа не дура в жіночки
2
Кукарачка• 08 июня в 21:47
Ответ дляЯ не тону
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
а ось і пасажирка))))
3
Кукарачка• 08 июня в 21:47
Ответ дляНаБалКоніХодять
Прекрасні працівники у перевізника, вічливі, стресостійки, комунікативні. Я люблю таких.
Щодо яжемать, вона виклює мозок позаду водію ще на етапі пароля від віфі
Щодо яжемать, вона виклює мозок позаду водію ще на етапі пароля від віфі
Он вище вже така сама)))
Сосиска_Втесте• 09 июня в 00:10
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Но почему то клиент не хочет везти своих детей в автобусе, хочет в относительном комфорте и за это приходится доплачивать .
Когда я хочу съэклномить то еду на бесплатном троллейбусе, когда надо комфортно - то на такси . Это же странно требовать чтоб и такси было бесплатно как троллейбус?
Когда я хочу съэклномить то еду на бесплатном троллейбусе, когда надо комфортно - то на такси . Это же странно требовать чтоб и такси было бесплатно как троллейбус?
Їхала таким перевізником. Позаду мене, ледь не на голову мені, всю дорогу ригала дитина, її мама розповідала, що в дитини температура 39, везуть в Україну лікувати. І дітися в такому малому просторі було нікуди.
1
Каяспер• 09 июня в 10:36
Ответ дляЯ не тону
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Скажіть це ’перевізникам’-маршрутчикам з найближчого передмістя Києва.
Софіївська Борщагівка - м.Академмістечко або Житомирська - 60грн. З Вишневого та Боярки - ще дорожче.
Софіївська Борщагівка - м.Академмістечко або Житомирська - 60грн. З Вишневого та Боярки - ще дорожче.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу