sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Транспорт и инфраструктура
anonim_69
Герцогиня• 08 июня в 07:55

Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете

Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
показать весь текст
attached-photo
attached-photo
attached-photo
attached-photo
face_with_tears_of_joy 66 woman_facepalming 7 clown_face 3
278 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
noavatar
Марьянка-1fe9• 08 июня в 21:32
271
А вы в Швейцарию везёте?
Из Киева
face_with_tears_of_joy 2

anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 21:33
272
Ответ дляМарьянка-1fe9
А вы в Швейцарию везёте?
Из Киева
Тільки Польша
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 21:34
273
Ответ дляГерцогиня
Це абсолютно не хамство.
Вас погано виховали.
Ось ці ваші слова - хамство :

’Я не з ціллю образити, але мені здається- у вас шизофренія, ви не мали діагностованих психічних розладів?’

Але це ваш рівень і рівень компанії, яку ви представляєте. Хоча чого можна очікувати від людини, яка цілком серйозно пише : ’Оплата береться перед висадкою і перед тим як виймуть багаж з авто, може залишитися без багажу.’

Хамство і бидлота. Дякую, що попередили з ким не треба мати справу )
woman_facepalming 5 like 2
anonim_156
Кукарачка• 08 июня в 21:45
274
Ответ дляВ гости звали?
Їй чітко написали- шукайте іншого перевізника. Але в неї своя мета- вибити знижку саме з цього))
Бо цей везе під двері, губа не дура в жіночки
like 2
anonim_156
Кукарачка• 08 июня в 21:47
275
Ответ дляЯ не тону
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
а ось і пасажирка))))
face_with_tears_of_joy 3
anonim_156
Кукарачка• 08 июня в 21:47
276
Ответ дляНаБалКоніХодять
Прекрасні працівники у перевізника, вічливі, стресостійки, комунікативні. Я люблю таких.
Щодо яжемать, вона виклює мозок позаду водію ще на етапі пароля від віфі
Он вище вже така сама)))
anonim_61
Сосиска_Втесте• 09 июня в 00:10
277
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Но почему то клиент не хочет везти своих детей в автобусе, хочет в относительном комфорте и за это приходится доплачивать .

Когда я хочу съэклномить то еду на бесплатном троллейбусе, когда надо комфортно - то на такси . Это же странно требовать чтоб и такси было бесплатно как троллейбус?
Їхала таким перевізником. Позаду мене, ледь не на голову мені, всю дорогу ригала дитина, її мама розповідала, що в дитини температура 39, везуть в Україну лікувати. І дітися в такому малому просторі було нікуди.
like 1
anonim_19
Каяспер• 09 июня в 10:36
278
Ответ дляЯ не тону
Людина дзеркалить перевізника. Перевізник встановив ціну як на базарі - зі стелі. Клієнт починає торгуватися. Якщо ви очікуєте ринкових відносин, то ціна має бути ринковою, а не базарною.
Шкода, що закон в Україні ніяк не захищає споживача і антимонопольний закон не працює. Навіть 2650 грн ціна явно завищена, і явно встановлюється у зговорі, якщо і автобус, і приватники згодні везти за явно менші гроші з прибутком. Тому на цю ситуацію можна дивитися з різних сторін.
Скажіть це ’перевізникам’-маршрутчикам з найближчого передмістя Києва.
Софіївська Борщагівка - м.Академмістечко або Житомирська - 60грн. З Вишневого та Боярки - ще дорожче.
|« «
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff