Герцогиня• 08 июня в 07:55
Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете
Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
показать весь текст
66
7
3
Хлопаю ресницами• 08 июня в 12:18
Ответ дляЯ не тону
Ваша ціна в 2,5 рази вища за ціну приватника і двічі - за ціну флікс баса. Обидва вони працюють з прибутком. Проїхати з перевізником 2,5 тис км з ЄС до України коштує 130 євро. І це теж з прибутком. Обґрунтуйте вашу ціну у 70 євро за 600км.
Вы очень странная)
Во-первых количество посадочных мест. Где вы видели 7-8 местные фликсбасы? Во-вторых у кого в блабла каре будут два детских кресла? В третьих. Ни один массовый перевозчики не приедет под прилет, тут под расписание подстраиваются заказчики. Автор готова ждать три-четыре-пять часов автобус? А если рейс задержать, то покупать новые билеты?
И нужно понимать особенность расположения аэропорта Модлин . Оттуда на такси до Шопена, например, где-то 70 евро. До Варшава-заходня 30-40 евро. Опять же-это подвоз к перевозчику без авто кресел, у которого не будет остановок по требованию и привезут тебя на вокзал с которого тоже нужно такси, чтобы добраться до пункта назначения.
Во-первых количество посадочных мест. Где вы видели 7-8 местные фликсбасы? Во-вторых у кого в блабла каре будут два детских кресла? В третьих. Ни один массовый перевозчики не приедет под прилет, тут под расписание подстраиваются заказчики. Автор готова ждать три-четыре-пять часов автобус? А если рейс задержать, то покупать новые билеты?
И нужно понимать особенность расположения аэропорта Модлин . Оттуда на такси до Шопена, например, где-то 70 евро. До Варшава-заходня 30-40 евро. Опять же-это подвоз к перевозчику без авто кресел, у которого не будет остановок по требованию и привезут тебя на вокзал с которого тоже нужно такси, чтобы добраться до пункта назначения.
10
Ваша прЭлесть• 08 июня в 13:00
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Могла спросить и спросила , ей отказали , зачем она спрашивает еще раз про скидку , когда ей опять озвучили цену ? С первого разу не доходит и к чему манипуляция детьми ?
никогда не сдавайся:)
14
Дверной_Проем• 08 июня в 13:35
Ответ дляЯ не тону
Я теж так вважаю. Але це називається робота з людьми. Клієнт добре розуміла, що ціна завищена і запропонувала дійсно ринкову ціну за поїздку туди/назад за трьох клієнтів. Перевізник може погодитися, може не погодитися.
Не бачу жодного криміналу у діях клієнта. У мене більше питань до ціноутворення перевізника.
Не бачу жодного криміналу у діях клієнта. У мене більше питань до ціноутворення перевізника.
дивіться, от хочу я з´їсти борща у центрі Києва на Хрещатуку, але по ціні, як в ганделику в забитому селі, як ви думаєте це буде норм, коли я почну торговатись. А ви коли купуєте квитки на літак теж торгуєтесь, ну кукурузніком, допустим, дешевше і ви почнете писати про торгуватись? А в супермаркетах ви на касі торгуєтесь?
4
Настасья Пицун• 08 июня в 13:35
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
То большие бусы, на микроавтобусах дороже, не знаю почему, возможно они более быстрые и без очереди есть нычки проскочить.
Смажена полуничка• 08 июня в 13:54
Ответ дляВаша прЭлесть
никогда не сдавайся:)
я би, і за 700 йому не продала
5
Смажена полуничка• 08 июня в 13:55
Ответ дляДверной_Проем
дивіться, от хочу я з´їсти борща у центрі Києва на Хрещатуку, але по ціні, як в ганделику в забитому селі, як ви думаєте це буде норм, коли я почну торговатись. А ви коли купуєте квитки на літак теж торгуєтесь, ну кукурузніком, допустим, дешевше і ви почнете писати про торгуватись? А в супермаркетах ви на касі торгуєтесь?
так, вона та сама мозгоклюйка, всюди всім виносить мозг.
Видящие_помогите• 08 июня в 14:07
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Могла спросить и спросила , ей отказали , зачем она спрашивает еще раз про скидку , когда ей опять озвучили цену ? С первого разу не доходит и к чему манипуляция детьми ?
Потому что тема трольная
1
СКИБИДЫШь• 08 июня в 14:10
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
У нас, хвала небеса, ринок. А не совєтська планова економіка. Ніхто не повинен ставити одинакову ціну. Навіть бабульки на ринку пучок петрушки ародають за різними цінами.
І це правильно.
Звідки у Вас таке мислення?
І це правильно.
Звідки у Вас таке мислення?
1
Дверной_Проем• 08 июня в 14:26
Ответ дляСмажена полуничка
так, вона та сама мозгоклюйка, всюди всім виносить мозг.
Та воно ж видно
Крию матом страшно• 08 июня в 15:27
Хм, переписка из разряда тиктокного юмора , это такая реклама перевозчика?
1
Штора с кисточкой• 08 июня в 15:29
Респект вам! Сервіс супер! Підкажіть який магній приймаєте? Чи це робота над собою так продуктивна?))
1
автор
Герцогиня
• 08 июня в 15:29
Ответ дляКрию матом страшно
Хм, переписка из разряда тиктокного юмора , это такая реклама перевозчика?
Да, це реклама, звертайтесь до нас, контакти маєте, назву компаніі знаєте. Чекаємо дзвінка
2
woman Warrior• 08 июня в 17:13
таких пассажирочек нельз брать, даже если они оплатят все места на рейсе.
Ибо конечный пункт будет психиатрическая лечебница для водителя
Ибо конечный пункт будет психиатрическая лечебница для водителя
6
Печенюшка• 08 июня в 17:32
Ответ дляВаша прЭлесть
никогда не сдавайся:)
А шо це йому так треба? 🤣
Дайте подуться• 08 июня в 18:26
Ответ дляГерцогиня
Мали б волонтерити заради жінки з двома дітьми))
Яка втекла від страшної війни в Франківську
1
дама_из_декрета• 08 июня в 19:01
Скільки тут порадниць за ціну переживають. якщо немає ніякої різниці - ну їздіть фліксбусом і забийте на дорогих перевізників
особисто я вибираю не за ціною, а за сервісом. і щоб поменше людей було. бо їжджу не часто. і для мене це стресс
особисто я вибираю не за ціною, а за сервісом. і щоб поменше людей було. бо їжджу не часто. і для мене це стресс
1
1
Грушки-яблочки• 08 июня в 19:48
Ой, ну якась труба.... Запитала ціну - додала і бачиш що значно перевищує твою сумму і нафіга 3 години з лишнім задавати запитання ще? Вот ви ж їй в 12 з чимось ціну надали і до 15 з чимось вона фото сідушок, розкладання і все ін питає, ще можна було б заміри спитати , матеріал тканини і рік випуску , а ще оригінальність ресенів безпеки...чесно, ви мій герой, так спокійно писали відповіді на дибільні запитання. Я у шоці які є людиська
1
Задираю носа• 08 июня в 20:23
...и в салоне не кормят. и скидки не делают. и туалета нет. ну и сервис!
Кому там слова не давали• 08 июня в 20:47
Ответ дляГерцогиня
І продовження
вона ще хотіла реклайнери....автор я ва срозумію, бо сама працюю диспетчером, правда на автобусах. Бувають цікаві ситуації
Кому там слова не давали• 08 июня в 20:52
Ответ дляЯ не тону
Відкриваєте блаблакар і дивитеся аеропорт. Чесно, я не надавалася питанням чи йде Фліксбас через аеропорт у Польщі. У Франції йде, наприклад. Але це ніяк не відміняє факту, що ціна автора завищена на третину порівняно з найвищою ціною на блаблакар.
але пасажирка не хоче бла бла кар. Вона хоче бус, який її забере від трапу і привезе до будинку. Плюс всі плюшки в салоні
Я не тону• 08 июня в 20:59
Ответ дляКому там слова не давали
але пасажирка не хоче бла бла кар. Вона хоче бус, який її забере від трапу і привезе до будинку. Плюс всі плюшки в салоні
Можна запитати: звідки інформація про ’забере від трапу’?
Кому там слова не давали• 08 июня в 21:01
Ответ дляЯ не тону
Можна запитати: звідки інформація про ’забере від трапу’?
автор поста десь писала, що забирають, підлаштовуючись під час прильоту
Я не тону• 08 июня в 21:06
Ответ дляКому там слова не давали
автор поста десь писала, що забирають, підлаштовуючись під час прильоту
Автор поста багато чого писала, і її інформація ніяк не стикається між собою.
Це не послуга індивідуального таксі, це звичайний перевізник. Який чекає на пасажирів РІЗНИХ рейсів. Якщо почитаєте далі, там і пасажири відписалася,які ходили в пузату хату за їжею і бусик їх чекав. Всі це розуміють. І сама автор на моє пряме питання була змушена визнати, що таки чекають інших пасажирів. Тобто, ви отримуєте не ’бусік під трап’, а очікування поки всі пасажири зійдуться - з урахуванням затримок рейсів/проходу кордону/і пузатих хат...
Це клієнт буде підлаштовуватися під інших клієнтів перевізника, а не перевізник під клієнта.
Це не послуга індивідуального таксі, це звичайний перевізник. Який чекає на пасажирів РІЗНИХ рейсів. Якщо почитаєте далі, там і пасажири відписалася,які ходили в пузату хату за їжею і бусик їх чекав. Всі це розуміють. І сама автор на моє пряме питання була змушена визнати, що таки чекають інших пасажирів. Тобто, ви отримуєте не ’бусік під трап’, а очікування поки всі пасажири зійдуться - з урахуванням затримок рейсів/проходу кордону/і пузатих хат...
Це клієнт буде підлаштовуватися під інших клієнтів перевізника, а не перевізник під клієнта.
1
1
автор
Герцогиня
• 08 июня в 21:14
Ответ дляЯ не тону
Автор поста багато чого писала, і її інформація ніяк не стикається між собою.
Це не послуга індивідуального таксі, це звичайний перевізник. Який чекає на пасажирів РІЗНИХ рейсів. Якщо почитаєте далі, там і пасажири відписалася,які ходили в пузату хату за їжею і бусик їх чекав. Всі це розуміють. І сама автор на моє пряме питання була змушена визнати, що таки чекають інших пасажирів. Тобто, ви отримуєте не ’бусік під трап’, а очікування поки всі пасажири зійдуться - з урахуванням затримок рейсів/проходу кордону/і пузатих хат...
Це клієнт буде підлаштовуватися під інших клієнтів перевізника, а не перевізник під клієнта.
Це не послуга індивідуального таксі, це звичайний перевізник. Який чекає на пасажирів РІЗНИХ рейсів. Якщо почитаєте далі, там і пасажири відписалася,які ходили в пузату хату за їжею і бусик їх чекав. Всі це розуміють. І сама автор на моє пряме питання була змушена визнати, що таки чекають інших пасажирів. Тобто, ви отримуєте не ’бусік під трап’, а очікування поки всі пасажири зійдуться - з урахуванням затримок рейсів/проходу кордону/і пузатих хат...
Це клієнт буде підлаштовуватися під інших клієнтів перевізника, а не перевізник під клієнта.
Я не з ціллю образити, але мені здається- у вас шизофренія, ви не мали діагностованих психічних розладів?
Ви 9 сторінок просто пишете нісенітниці.
Ви 9 сторінок просто пишете нісенітниці.
1
Я не тону• 08 июня в 21:24
Ответ дляГерцогиня
Я не з ціллю образити, але мені здається- у вас шизофренія, ви не мали діагностованих психічних розладів?
Ви 9 сторінок просто пишете нісенітниці.
Ви 9 сторінок просто пишете нісенітниці.
З яких це пір адміністратор у пасажирських перевезеннях діагностує захворювання? Чи не забагато на себе берете?
Щоб освіжити вашу пам´ять: моє питання вам зранку і відповідь:
Дайте відповідь на пряме питання: якщо рейс клієнта з переписки затримають на годину, а інші пасажири з вашого буса але прилетіли. Що ви робите у такому випадку: чекаєте на клієнта (примушуючи інших пасажирів теж чекати у бучі) чи їдете без клієнта, чий рейс прийшов з запізненням ?
автор
Герцогиня
• сьогодні о 09:40
Є обумовлений час затримки і час очікування про який попереджені всі пасажири
Щоб освіжити вашу пам´ять: моє питання вам зранку і відповідь:
Дайте відповідь на пряме питання: якщо рейс клієнта з переписки затримають на годину, а інші пасажири з вашого буса але прилетіли. Що ви робите у такому випадку: чекаєте на клієнта (примушуючи інших пасажирів теж чекати у бучі) чи їдете без клієнта, чий рейс прийшов з запізненням ?
автор
Герцогиня
• сьогодні о 09:40
Є обумовлений час затримки і час очікування про який попереджені всі пасажири
1
1
автор
Герцогиня
• 08 июня в 21:26
Ответ дляЯ не тону
З яких це пір адміністратор у пасажирських перевезеннях діагностує захворювання? Чи не забагато на себе берете?
Щоб освіжити вашу пам´ять: моє питання вам зранку і відповідь:
Дайте відповідь на пряме питання: якщо рейс клієнта з переписки затримають на годину, а інші пасажири з вашого буса але прилетіли. Що ви робите у такому випадку: чекаєте на клієнта (примушуючи інших пасажирів теж чекати у бучі) чи їдете без клієнта, чий рейс прийшов з запізненням ?
автор
Герцогиня
• сьогодні о 09:40
Є обумовлений час затримки і час очікування про який попереджені всі пасажири
Щоб освіжити вашу пам´ять: моє питання вам зранку і відповідь:
Дайте відповідь на пряме питання: якщо рейс клієнта з переписки затримають на годину, а інші пасажири з вашого буса але прилетіли. Що ви робите у такому випадку: чекаєте на клієнта (примушуючи інших пасажирів теж чекати у бучі) чи їдете без клієнта, чий рейс прийшов з запізненням ?
автор
Герцогиня
• сьогодні о 09:40
Є обумовлений час затримки і час очікування про який попереджені всі пасажири
Ви так і не відповіли на мої запитання…
1
Я не тону• 08 июня в 21:28
Ответ дляГерцогиня
Ви так і не відповіли на мої запитання…
Я не маю звички відповідати на хамство.
автор
Герцогиня
• 08 июня в 21:29
Ответ дляЯ не тону
Я не маю звички відповідати на хамство.
Це абсолютно не хамство.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу