Герцогиня• 08 июня в 07:55
Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете
Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
показать весь текст
66
7
3
Я не тону• 08 июня в 10:26
Ответ дляПротру пилюку
Їй відразу написали про знижку 25% доя дітей. Що не так? Ні, персональні знижки постійним клієнтам не дивують зовсім)))
Мова не про знижку на дітей, це само собою у всіх.
Мова про замовлення туди/назад. На такі замовлення у стабільних компаній завжди є знижки. Тому питання логічне.
Мова про замовлення туди/назад. На такі замовлення у стабільних компаній завжди є знижки. Тому питання логічне.
9
Тектологиня 80lv• 08 июня в 10:26
Ответ дляЯ не тону
Можу лише припустити: на потрібну клієнту дату це найбільш зручний по часу перевізник. Нічого унікального насправді у цього перевізника нема.
А вы забавная))
2
Самая СоветЧиваЯ• 08 июня в 10:27
Ответ дляЯ не тону
На місці клієнта я не запитувала б цього перевізника. Чому клієнт запитав ще раз - нам невідомо)
Щодо магазинів. Вас не дивує, коли магазин пропонує клієнтам дискаунти до дня народження, свят, персональні знижки власникам карт магазину? То чому вас дивує, що клієнт запитала про знижку для трьох людей для маршруту туди/назад? Бронювати авіа туди/назад у однієї авіакомпанії завжди вигідніше, є знижка. У фліксбаса так само, до речі. То чому клієнт не могла запитати про це перевізника?
Щодо магазинів. Вас не дивує, коли магазин пропонує клієнтам дискаунти до дня народження, свят, персональні знижки власникам карт магазину? То чому вас дивує, що клієнт запитала про знижку для трьох людей для маршруту туди/назад? Бронювати авіа туди/назад у однієї авіакомпанії завжди вигідніше, є знижка. У фліксбаса так само, до речі. То чому клієнт не могла запитати про це перевізника?
Могла спросить и спросила , ей отказали , зачем она спрашивает еще раз про скидку , когда ей опять озвучили цену ? С первого разу не доходит и к чему манипуляция детьми ?
8
Капризуля• 08 июня в 10:28
Ответ дляЯ не тону
Можу лише припустити: на потрібну клієнту дату це найбільш зручний по часу перевізник. Нічого унікального насправді у цього перевізника нема.
Ну теперь ббк возьмёт
Как вы и хотели
Сэкономит
Как вы и хотели
Сэкономит
2
НеГолосую• 08 июня в 10:30
Ответ дляЯ не тону
А запасну ж@пу в комплекті пропонують? Дві доби за 400 євро, зате з пледом і дископідсвіткою
Я же сказала, что вам жопу разорвет эта инфа.
6
1
1
Сяду на шию, дорого!• 08 июня в 10:31
Ответ дляЯ не тону
Блаблакар.
Ви задрали ціни до неба.
Ви задрали ціни до неба.
То чому клієнт не йде на блаблакар, а виносе мозок цьому перевізнику?
6
1
ИзЮмрудная• 08 июня в 10:34
Ответ дляСяду на шию, дорого!
То чому клієнт не йде на блаблакар, а виносе мозок цьому перевізнику?
Бо хочеться і рибку з´їсти, і кісточкою не подаватись
6
Я не тону• 08 июня в 10:35
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Могла спросить и спросила , ей отказали , зачем она спрашивает еще раз про скидку , когда ей опять озвучили цену ? С первого разу не доходит и к чему манипуляция детьми ?
Клієнт поточнила: чи буде знижка,якщо вона бронює три місця? Їй відповідають ’ні’. Ок, а якщо я бронюю три місця туди/назад? ’Теж ні’.
Логічні запитання.
Щодо запропонованого бюджету у 150 євро - я б теж на місці клієнта його не озвучувала і знайшла б більш адекватного перевізника з реальними цінами. Але клієнт вирішила запропонувати свою пропозицію. В принципі, вона запропонувала ринкову ціну перевізнику. Перевізник не погодився, має право. Всі розійшлися. Перевізнику захотілося постібатися з пасажира, виклав переписку сюди. Ок. На мій погляд більш неадекватним виглядає саме він у цій ситуації. По-перше, вища на третину ціна і відсутність гнучкості (знижок туди/назад), по-друге, некоректне бажання посміятися над клієнтом на форумі, по-третє, абсолютно безграмотна адміністратор, для спілкування з людьми за гроші (як вони себе позиціонують, як ’люксовий сегмент’?) могли б знайти людину без настільки примітивних граматичних помилок.
Логічні запитання.
Щодо запропонованого бюджету у 150 євро - я б теж на місці клієнта його не озвучувала і знайшла б більш адекватного перевізника з реальними цінами. Але клієнт вирішила запропонувати свою пропозицію. В принципі, вона запропонувала ринкову ціну перевізнику. Перевізник не погодився, має право. Всі розійшлися. Перевізнику захотілося постібатися з пасажира, виклав переписку сюди. Ок. На мій погляд більш неадекватним виглядає саме він у цій ситуації. По-перше, вища на третину ціна і відсутність гнучкості (знижок туди/назад), по-друге, некоректне бажання посміятися над клієнтом на форумі, по-третє, абсолютно безграмотна адміністратор, для спілкування з людьми за гроші (як вони себе позиціонують, як ’люксовий сегмент’?) могли б знайти людину без настільки примітивних граматичних помилок.
15
1
Я не тону• 08 июня в 10:37
Ответ дляНеГолосую
Я же сказала, что вам жопу разорвет эта инфа.
Від автобусу на 2 доби за 400 євро зате з пледом? Я і так знаю, що людська тупість безмежна ))) цим ви мене не здивуєте.
7
НеГолосую• 08 июня в 10:38
Ответ дляЯ не тону
Від автобусу на 2 доби за 400 євро зате з пледом? Я і так знаю, що людська тупість безмежна ))) цим ви мене не здивуєте.
Да, человеческая тупость безгранична. Это мы можем видеть в ваших сообщениях
8
Я не тону• 08 июня в 10:38
Ответ дляСяду на шию, дорого!
То чому клієнт не йде на блаблакар, а виносе мозок цьому перевізнику?
Клієнт написав наприкінці квітня і другий раз на початку червня. Не бачу особливого виносу мозку.
6
1
очки_ннадо• 08 июня в 10:40
Ответ дляXвостокрутелка
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
при этом эти люди едут на курорт
1
Сяду на шию, дорого!• 08 июня в 10:47
Ответ дляЯ не тону
Із перерахованого вами справедливий лише довіз за доставку у франику. Бустери перевізник зобов´язаний надати по закону, в автобусі дітей дозволяється перевозити бух автокрісел, у мінівені як на фото ні.
Забір в аеропорті - ніхто не буде зустрічати клієнта ви ході з гейту) Через аеропорт ідуть і інші перевізники, щодо фліксбаса я не знаю, треба гуглить.
Тому надбавка у 30% до ціни за довіз ар франику то занадто)
Забір в аеропорті - ніхто не буде зустрічати клієнта ви ході з гейту) Через аеропорт ідуть і інші перевізники, щодо фліксбаса я не знаю, треба гуглить.
Тому надбавка у 30% до ціни за довіз ар франику то занадто)
От дивіться ви бачите різницю між таксі і маршруткою .
От тут та сама різниця.
Ви ж не розказуєте таксі, що воно повинне везти по ціні маршрутки.
От тут та сама різниця.
Ви ж не розказуєте таксі, що воно повинне везти по ціні маршрутки.
2
Попельшка• 08 июня в 11:19
Одне питання, Авторе: які заспокійливі пʼєте? Мені такі треба. Нерви у Вас шо канати)))
3
2
Поумничка• 08 июня в 11:20
Панянка два рази по9999 лася, а тепер її винні возити безкоштовно...
1
Зупка_цем• 08 июня в 11:34
Ответ дляЯ не тону
Жіночко, відкриваємо блаблакар і дивимося на ціни приватників. Ціну встановлюють вони, не я, і не ви. І вони згодні везти за 1360 грн. Можете написати їм в приватні і запитати чи вони ’дурні возити за такі гроші’ )))
ЖіночкО, світ не крутиться навколо вас.
Ви вимахуєтеся тут під анонімом тільки тому, що в звичайному житті вас всі зневажають і принижують.
Інакше б ви поводилися як людина , а не як ображене немовля.
Ви вимахуєтеся тут під анонімом тільки тому, що в звичайному житті вас всі зневажають і принижують.
Інакше б ви поводилися як людина , а не як ображене немовля.
9
автор
Герцогиня
• 08 июня в 11:36
Ответ дляЯ не тону
Клієнт написав наприкінці квітня і другий раз на початку червня. Не бачу особливого виносу мозку.
Питання: чому він за цей час не знайшов нічого в своєму бюджеті?
8
Зупка_цем• 08 июня в 11:36
Ответ дляИзЮмрудная
Ви розумієете, що таке монополія?
2 класа і 3 коридора в неї )))))
Вона мабуть бот .
Не може людина бути така нарвана))))
Вона мабуть бот .
Не може людина бути така нарвана))))
1
автор
Герцогиня
• 08 июня в 11:39
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А доречі, могла ж по приїзду і лише 150 заплатити.
І пішла б додому без чемоданів
5
ПрипоРошенная• 08 июня в 11:41
Ответ дляГерцогиня
Мали б волонтерити заради жінки з двома дітьми))
очена наглая.....она наверное в феврале 2022 віезжала когда всех кружили))))) ... франківськ самій обстреливаемій город))))) он только на 5 мгоду ’прочувствовал войну’
1
1
Зупка_цем• 08 июня в 11:46
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А доречі, могла ж по приїзду і лише 150 заплатити.
Тоді б їй відрихтували кабіну.
Бо то адміністратор чемна.
А водій, який відмахав добу за кермом і вислуховував всі її забаганки скоріш за все б не стримував себе.
Бо то адміністратор чемна.
А водій, який відмахав добу за кермом і вислуховував всі її забаганки скоріш за все б не стримував себе.
1
ПрипоРошенная• 08 июня в 11:42
Ответ дляНесу пургу
«Якщо я доберуся з дітьми до вокзалу і з вокзалу, то нащо мені перевізник»
ну да ....так перевізник і берет деньги за комфорт
интерересно там она тоже будет с вайфаем
интерересно там она тоже будет с вайфаем
2
Леди Репях• 08 июня в 11:42
Скажу, что Вы (если это были Вы) классно справились. Корректно, но чётко. Ну а насчёт этой женщины...Наверное, с кем-то прокатывал такой закидон. Пытается дальше)
2
ПрипоРошенная• 08 июня в 11:44
Ответ дляКотомафия
С такой пассажиркой лучше не ехать, она ж мозг чайной ложкой выест.
И оплату лучше брать при бронировании.
И оплату лучше брать при бронировании.
ну да.. и она ж уерена что будут пустіе места ....вот только е´ и ждут. другим не надо бронировать....
ПрипоРошенная• 08 июня в 11:45
Ответ дляXвостокрутелка
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
кстати война єто у нас, а не там откуда она едет.... она не знает что такое война....
2
1
Амелі на мілені• 08 июня в 11:51
Ответ дляЯ не тону
Подивіться на блаблакар. Аеропорт Шопена 2650грн, аеропорт медіана 2750 грн.
То чому у автора 3500?
То чому у автора 3500?
Сходите в Le Silpo или в Goodwine и попробуйте там рассказать про цены. Ну реально, если у меня нет денег, я иду в Фору или АТБ, а не в эти магазины.
6
Може ще третю?• 08 июня в 11:54
Ответ дляЯ не тону
Мова не про знижку на дітей, це само собою у всіх.
Мова про замовлення туди/назад. На такі замовлення у стабільних компаній завжди є знижки. Тому питання логічне.
Мова про замовлення туди/назад. На такі замовлення у стабільних компаній завжди є знижки. Тому питання логічне.
В сезон даже у «стабильных» компаний нет скидок, не звиздите. А та тетка едет как раз в сезон, начиная с мая у всех моря-океаны.
Вы походу и есть та волшебная яжемамка. Посторонний бы человек с пеной у рта тут бы не распинался три часа. Ехайте на бляблякаре, там у всех, включая водителя, под жопой по бустеру.
Вы походу и есть та волшебная яжемамка. Посторонний бы человек с пеной у рта тут бы не распинался три часа. Ехайте на бляблякаре, там у всех, включая водителя, под жопой по бустеру.
3
2
Сиджу тихенько• 08 июня в 12:07
Ответ дляГерцогиня
З оплатою при бронюванні теж свої нюанси, тому краще так
Это если все адекватные) А если эта пассажирка поедет, а потом на месте выдаст «у меня только 150 дол, больше нет»
Сиджу тихенько• 08 июня в 12:06
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Так люди платят за комфорт) забрали с аэропорта и завезли на конкретный адрес, для людей с детьми/тяжелыми чемоданами это супер.
У каждого есть выбор - на Фликсбасе ехать или с таким перевозчиком
У каждого есть выбор - на Фликсбасе ехать или с таким перевозчиком
2
Несу добро людям• 08 июня в 12:13
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
В атб сходите поторгуйтесь. Или в клинику. Скажите вон в государственной можно бесплатно))
3
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу