sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Транспорт и инфраструктура
anonim_69
Герцогиня• 08 июня в 07:55

Аха, переписка клієнта з перевізником)) що скажете

Завжди був цікавий хід думок таких людей і на що вони розраховують?))
показать весь текст
attached-photo
attached-photo
attached-photo
attached-photo
face_with_tears_of_joy 66 woman_facepalming 7 clown_face 3
278 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 10:26
211
Ответ дляПротру пилюку
Їй відразу написали про знижку 25% доя дітей. Що не так? Ні, персональні знижки постійним клієнтам не дивують зовсім)))
Мова не про знижку на дітей, це само собою у всіх.
Мова про замовлення туди/назад. На такі замовлення у стабільних компаній завжди є знижки. Тому питання логічне.
woman_facepalming 9

anonim_117
Тектологиня 80lv• 08 июня в 10:26
212
Ответ дляЯ не тону
Можу лише припустити: на потрібну клієнту дату це найбільш зручний по часу перевізник. Нічого унікального насправді у цього перевізника нема.
А вы забавная))
face_with_tears_of_joy 2
anonim_80
Самая СоветЧиваЯ• 08 июня в 10:27
213
Ответ дляЯ не тону
На місці клієнта я не запитувала б цього перевізника. Чому клієнт запитав ще раз - нам невідомо)
Щодо магазинів. Вас не дивує, коли магазин пропонує клієнтам дискаунти до дня народження, свят, персональні знижки власникам карт магазину? То чому вас дивує, що клієнт запитала про знижку для трьох людей для маршруту туди/назад? Бронювати авіа туди/назад у однієї авіакомпанії завжди вигідніше, є знижка. У фліксбаса так само, до речі. То чому клієнт не могла запитати про це перевізника?
Могла спросить и спросила , ей отказали , зачем она спрашивает еще раз про скидку , когда ей опять озвучили цену ? С первого разу не доходит и к чему манипуляция детьми ?
like 8
anonim_122
Капризуля• 08 июня в 10:28
214
Ответ дляЯ не тону
Можу лише припустити: на потрібну клієнту дату це найбільш зручний по часу перевізник. Нічого унікального насправді у цього перевізника нема.
Ну теперь ббк возьмёт
Как вы и хотели
Сэкономит
like 2
anonim_55
НеГолосую• 08 июня в 10:30
215
Ответ дляЯ не тону
А запасну ж@пу в комплекті пропонують? Дві доби за 400 євро, зате з пледом і дископідсвіткою
Я же сказала, что вам жопу разорвет эта инфа.
face_with_tears_of_joy 6 woman_facepalming 1 heart 1
anonim_101
Сяду на шию, дорого!• 08 июня в 10:31
216
Ответ дляЯ не тону
Блаблакар.
Ви задрали ціни до неба.
То чому клієнт не йде на блаблакар, а виносе мозок цьому перевізнику?
face_with_tears_of_joy 6 like 1
anonim_206
ИзЮмрудная• 08 июня в 10:34
217
Ответ дляСяду на шию, дорого!
То чому клієнт не йде на блаблакар, а виносе мозок цьому перевізнику?
Бо хочеться і рибку з´їсти, і кісточкою не подаватись
face_with_tears_of_joy 6
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 10:35
218
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Могла спросить и спросила , ей отказали , зачем она спрашивает еще раз про скидку , когда ей опять озвучили цену ? С первого разу не доходит и к чему манипуляция детьми ?
Клієнт поточнила: чи буде знижка,якщо вона бронює три місця? Їй відповідають ’ні’. Ок, а якщо я бронюю три місця туди/назад? ’Теж ні’.
Логічні запитання.
Щодо запропонованого бюджету у 150 євро - я б теж на місці клієнта його не озвучувала і знайшла б більш адекватного перевізника з реальними цінами. Але клієнт вирішила запропонувати свою пропозицію. В принципі, вона запропонувала ринкову ціну перевізнику. Перевізник не погодився, має право. Всі розійшлися. Перевізнику захотілося постібатися з пасажира, виклав переписку сюди. Ок. На мій погляд більш неадекватним виглядає саме він у цій ситуації. По-перше, вища на третину ціна і відсутність гнучкості (знижок туди/назад), по-друге, некоректне бажання посміятися над клієнтом на форумі, по-третє, абсолютно безграмотна адміністратор, для спілкування з людьми за гроші (як вони себе позиціонують, як ’люксовий сегмент’?) могли б знайти людину без настільки примітивних граматичних помилок.
woman_facepalming 15 heart 1
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 10:37
219
Ответ дляНеГолосую
Я же сказала, что вам жопу разорвет эта инфа.
Від автобусу на 2 доби за 400 євро зате з пледом? Я і так знаю, що людська тупість безмежна ))) цим ви мене не здивуєте.
woman_facepalming 7

anonim_55
НеГолосую• 08 июня в 10:38
220
Ответ дляЯ не тону
Від автобусу на 2 доби за 400 євро зате з пледом? Я і так знаю, що людська тупість безмежна ))) цим ви мене не здивуєте.
Да, человеческая тупость безгранична. Это мы можем видеть в ваших сообщениях
face_with_tears_of_joy 8
anonim_213
Я не тону• 08 июня в 10:38
221
Ответ дляСяду на шию, дорого!
То чому клієнт не йде на блаблакар, а виносе мозок цьому перевізнику?
Клієнт написав наприкінці квітня і другий раз на початку червня. Не бачу особливого виносу мозку.
woman_facepalming 6 like 1
anonim_89
очки_ннадо• 08 июня в 10:40
222
Ответ дляXвостокрутелка
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
при этом эти люди едут на курорт
face_with_tears_of_joy 1
anonim_101
Сяду на шию, дорого!• 08 июня в 10:47
223
Ответ дляЯ не тону
Із перерахованого вами справедливий лише довіз за доставку у франику. Бустери перевізник зобов´язаний надати по закону, в автобусі дітей дозволяється перевозити бух автокрісел, у мінівені як на фото ні.
Забір в аеропорті - ніхто не буде зустрічати клієнта ви ході з гейту) Через аеропорт ідуть і інші перевізники, щодо фліксбаса я не знаю, треба гуглить.
Тому надбавка у 30% до ціни за довіз ар франику то занадто)
От дивіться ви бачите різницю між таксі і маршруткою .
От тут та сама різниця.
Ви ж не розказуєте таксі, що воно повинне везти по ціні маршрутки.
like 2
anonim_130
Попельшка• 08 июня в 11:19
224
Одне питання, Авторе: які заспокійливі пʼєте? Мені такі треба. Нерви у Вас шо канати)))
like 3 heart 2
anonim_115
Поумничка• 08 июня в 11:20
225
Панянка два рази по9999 лася, а тепер її винні возити безкоштовно...
heart 1
anonim_79
Зупка_цем• 08 июня в 11:34
226
Ответ дляЯ не тону
Жіночко, відкриваємо блаблакар і дивимося на ціни приватників. Ціну встановлюють вони, не я, і не ви. І вони згодні везти за 1360 грн. Можете написати їм в приватні і запитати чи вони ’дурні возити за такі гроші’ )))
ЖіночкО, світ не крутиться навколо вас.
Ви вимахуєтеся тут під анонімом тільки тому, що в звичайному житті вас всі зневажають і принижують.
Інакше б ви поводилися як людина , а не як ображене немовля.
like 9
anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 11:36
227
Ответ дляЯ не тону
Клієнт написав наприкінці квітня і другий раз на початку червня. Не бачу особливого виносу мозку.
Питання: чому він за цей час не знайшов нічого в своєму бюджеті?
like 8
anonim_79
Зупка_цем• 08 июня в 11:36
228
Ответ дляИзЮмрудная
Ви розумієете, що таке монополія?
2 класа і 3 коридора в неї )))))
Вона мабуть бот .
Не може людина бути така нарвана))))
heart 1
anonim_69
автор Герцогиня • 08 июня в 11:39
229
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А доречі, могла ж по приїзду і лише 150 заплатити.
І пішла б додому без чемоданів
like 5

anonim_141
ПрипоРошенная• 08 июня в 11:41
230
Ответ дляГерцогиня
Мали б волонтерити заради жінки з двома дітьми))
очена наглая.....она наверное в феврале 2022 віезжала когда всех кружили))))) ... франківськ самій обстреливаемій город))))) он только на 5 мгоду ’прочувствовал войну’
crying_face 1 dislike 1
anonim_79
Зупка_цем• 08 июня в 11:46
231
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А доречі, могла ж по приїзду і лише 150 заплатити.
Тоді б їй відрихтували кабіну.
Бо то адміністратор чемна.
А водій, який відмахав добу за кермом і вислуховував всі її забаганки скоріш за все б не стримував себе.
heart 1
anonim_141
ПрипоРошенная• 08 июня в 11:42
232
Ответ дляНесу пургу
«Якщо я доберуся з дітьми до вокзалу і з вокзалу, то нащо мені перевізник»
ну да ....так перевізник і берет деньги за комфорт
интерересно там она тоже будет с вайфаем
like 2
noavatar
Леди Репях• 08 июня в 11:42
233
Скажу, что Вы (если это были Вы) классно справились. Корректно, но чётко. Ну а насчёт этой женщины...Наверное, с кем-то прокатывал такой закидон. Пытается дальше)
like 2
anonim_141
ПрипоРошенная• 08 июня в 11:44
234
Ответ дляКотомафия
С такой пассажиркой лучше не ехать, она ж мозг чайной ложкой выест.
И оплату лучше брать при бронировании.
ну да.. и она ж уерена что будут пустіе места ....вот только е´ и ждут. другим не надо бронировать....
anonim_141
ПрипоРошенная• 08 июня в 11:45
235
Ответ дляXвостокрутелка
Меня очень поражают люди, которые говорят, у нас война, а вы денег требуете.
кстати война єто у нас, а не там откуда она едет.... она не знает что такое война....
crying_face 2 woman_facepalming 1
anonim_54
Амелі на мілені• 08 июня в 11:51
236
Ответ дляЯ не тону
Подивіться на блаблакар. Аеропорт Шопена 2650грн, аеропорт медіана 2750 грн.
То чому у автора 3500?
Сходите в Le Silpo или в Goodwine и попробуйте там рассказать про цены. Ну реально, если у меня нет денег, я иду в Фору или АТБ, а не в эти магазины.
like 6
anonim_135
Може ще третю?• 08 июня в 11:54
237
Ответ дляЯ не тону
Мова не про знижку на дітей, це само собою у всіх.
Мова про замовлення туди/назад. На такі замовлення у стабільних компаній завжди є знижки. Тому питання логічне.
В сезон даже у «стабильных» компаний нет скидок, не звиздите. А та тетка едет как раз в сезон, начиная с мая у всех моря-океаны.

Вы походу и есть та волшебная яжемамка. Посторонний бы человек с пеной у рта тут бы не распинался три часа. Ехайте на бляблякаре, там у всех, включая водителя, под жопой по бустеру.
like 3 face_with_tears_of_joy 2
anonim_163
Сиджу тихенько• 08 июня в 12:07
238
Ответ дляГерцогиня
З оплатою при бронюванні теж свої нюанси, тому краще так
Это если все адекватные) А если эта пассажирка поедет, а потом на месте выдаст «у меня только 150 дол, больше нет»
anonim_163
Сиджу тихенько• 08 июня в 12:06
239
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
Так люди платят за комфорт) забрали с аэропорта и завезли на конкретный адрес, для людей с детьми/тяжелыми чемоданами это супер.
У каждого есть выбор - на Фликсбасе ехать или с таким перевозчиком
like 2
anonim_147
Несу добро людям• 08 июня в 12:13
240
Ответ дляЯ не тону
Автор, щойно подивилася ціни на варшаву-Франик.
Ціна 2650 грн через перевізника, 1679 грн через Фліксбас і 1360 грн через приватну особу.
У вас виходить 3500 грн на дорослого. Тому вважаю запитання про зменшення ціни виправданим. У вас ціна таки завищена.
В атб сходите поторгуйтесь. Или в клинику. Скажите вон в государственной можно бесплатно))
like 3
|« «» »|
  • 1
  • …
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff