sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Питание
anonim_45
СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21

Сніданок на схудненні 40

Добрий ранок, день, смачного!!!
показать весь текст
attached-photo
heart 24 face_vomiting 12 like 4 woman_facepalming 2 crying_face 2 pouting_face 1
213 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 8
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 12:20
91
Ответ дляУхахайкина
Я не понимаю ваш посыл по поводу объема еды. Вы советуете ей есть больше? Исходя из вашего опыта - в три раза?
Вы съедаете за раз 6 яиц? 😳
Зʼїдаю 3 на день
like 2 woman_facepalming 1

anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:21
92
Ответ длявре_Динка
а 90 як нагребли? вилетіли з режиму?
я як вилітаю з режиму за півроку можу 15 кг набрати(
За 2 роки і нагребла якось поступово, спочатку +3-5 лишніх, треба щось робити, але ж нічого, зараз не хочу, це небагато, колись скину, потім +7-10 і так далі...
Купа аналізів, досліджень, лікарів, ліків, бадів, вітамінів.
heart 2 woman_facepalming 1
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 12:21
93
Ответ дляСкрипяСердцем
Стрес, депресія, гормони, дефіцити. Я так розумію, що то криза середнього віку була + війна усугубила.
слухайте, а спробуйте тунця підключити... майже 20 грамів білка на 100г.
заморожений стейк, на грилі готується пару хвилин, посолили, поперчили, з обох сторін по декілька хв піджарити і прям по літньому свіжо, головне не пересмажити, щоб в середині трошки сируватий лишався... і білку багато... можна ще в кунжуті виваляти
woman_facepalming 1 heart 1
anonim_207
Королева Сарказма• 08 июня в 12:22
94
Ответ дляСкрипяСердцем
Я вже увійшла, перші пару тижнів була ломка.
Какая ломка, ести вы не чувствуете голод?
woman_facepalming 3
anonim_207
Королева Сарказма• 08 июня в 12:22
95
Ответ дляКрасавица писяная
А шкіра , суглоби, волосся?
Через півтора роки дамі 45 буде, якщо я не помиляюся?
Колаген, залізо, звідки брати?
Чи автор в менопаузі і залізо вже не так важливо, як менструюючим жінкам?
Тобто з обличчя буде натуральний сушений урюк
Ну, будет, и что?
heart 1
anonim_65
Сусановна• 08 июня в 12:23
96
Ответ длявре_Динка
слухайте, а спробуйте тунця підключити... майже 20 грамів білка на 100г.
заморожений стейк, на грилі готується пару хвилин, посолили, поперчили, з обох сторін по декілька хв піджарити і прям по літньому свіжо, головне не пересмажити, щоб в середині трошки сируватий лишався... і білку багато... можна ще в кунжуті виваляти
Ей уже это советовали, не зашло. Не может она столько белка есть(цитата) только жир с лихвой в нее вмещается
woman_facepalming 4 like 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:23
97
Ответ дляСтриптизерка
А діти і чоловік з Вами харчуються ?
Щось пересікається у нас, щось виключно собі готую, купую, шось виключно їм. Ще й вони різне їдять, люблять.
like 2
anonim_207
Королева Сарказма• 08 июня в 12:23
98
Ответ дляСкумбріяП8
В Закарпатті вже місяць свої
Я в Киеве уже вовсю собираю
woman_facepalming 1
anonim_94
СкумбріяП8• 08 июня в 12:25
99
Ответ дляКоролева Сарказма
Я в Киеве уже вовсю собираю
Я у Львові теж
woman_facepalming 1

anonim_189
месяцкие• 08 июня в 12:25
100
Ответ дляКрасавица писяная
Звісно!
У автора дефіцит ВСЬОГО.
Дефіцит білку, дефіцит вуглеводів, хз що там по жирами, але рослинних дефіцит точно.
Вона худне через є.шу нехватку.
І вся ця затія ні до чого не призведе, ну хіба що до проблем зі здоровʼям і передчасного старіння.
В таке схудненні ІМХО можна гратися до 30, тоді воно пройде без наслідків.
Когда будут ваши отдельные посты как правильно с вашим опытом?
Автор создала свои выделяющиеся на общем фоне, их можно узнать и легко найти, а пара ваших анонимных комментов роли не сыграет, если вы считаете, что правы вы.

Теперь давайте ваши, тем более фото впечатляют, а значит тоже будет немало поклонниц и ваших тем.

Прибегут конечно и яростные булинг-фанатки, но вы справитесь с ними.

Реално интересно и вас почитать
heart 7 like 1 woman_facepalming 1
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 12:26
101
Ответ дляСкрипяСердцем
Я після перших пологів набрала 11 кг, які за півроку пішли самі, нічого не робила, після других пологів набрала 8 кг, з них бовталося через рік 2-3 кг. Народжувала в 33 і 36.
Автор, питання не в тому, що у вас було 10 років томк, а в тому, що ваша тактика не працює)
Аби вона працювала, то ви б не набрали 90 кг і вам не потрібно було б худнути на 30.
Розумієте про що я.
Щоб щось змінити , то треба докорінно міняти підхід і образ життя.
А ви розповідаєте, що ви на вашій системі худнули 15 років назад, коли жили сама.
От у мене запитання: чи ви не вважаєте, що щось іде не так, якщо вам періодично потрібно худнути?
like 7 woman_facepalming 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:27
102
Ответ длявре_Динка
слухайте, а спробуйте тунця підключити... майже 20 грамів білка на 100г.
заморожений стейк, на грилі готується пару хвилин, посолили, поперчили, з обох сторін по декілька хв піджарити і прям по літньому свіжо, головне не пересмажити, щоб в середині трошки сируватий лишався... і білку багато... можна ще в кунжуті виваляти
Дякую, але я не фанат його, тримаю пару банок, якщо не встигаю приготувати, то з чимось міксую його, ну і часто не можна. Я креветки частіше практикую - високобілкова, низькокалорійна, низькожирна їжа.
like 3 face_with_tears_of_joy 1 pouting_face 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:29
103
Ответ дляКоролева Сарказма
Какая ломка, ести вы не чувствуете голод?
Випити каву десь якусь, щось куснути там, сям. Не тому, що голодна, а тому, що всі так роблять. А такі кусі неконтрольовані виростали в огого скільки калорій.
woman_facepalming 1 heart 1 like 1
anonim_35
Дуняша• 08 июня в 12:30
104
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
І для чого ваше фото тут ?
like 4 woman_facepalming 4 heart 3
anonim_92
Ms. Анонимная• 08 июня в 12:30
105
Ответ дляСкрипяСердцем
Не бачу дефіциту. Я все життя +/- так і харчувалася. Особливо, коли жила сама, то взагалі багато років на вечерю в мене був апельсин, або ківі. Мені норм, я не відчуваю голоду.
помітно, коли так харчуються, і на вечерю апельсин чи ківі, то не жиріють
woman_facepalming 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:30
106
Ответ длямесяцкие
Когда будут ваши отдельные посты как правильно с вашим опытом?
Автор создала свои выделяющиеся на общем фоне, их можно узнать и легко найти, а пара ваших анонимных комментов роли не сыграет, если вы считаете, что правы вы.

Теперь давайте ваши, тем более фото впечатляют, а значит тоже будет немало поклонниц и ваших тем.

Прибегут конечно и яростные булинг-фанатки, но вы справитесь с ними.

Реално интересно и вас почитать
Так, дуже!!!
heart 3 woman_facepalming 1
anonim_87
Ухахайкина• 08 июня в 12:32
107
Ответ дляКуратор дебошей
Людина залізо тягає
Так а при чем рацион человека который убивается в спортзале к рациону человека который худеет?
heart 5 woman_facepalming 1
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 12:33
108
Ответ дляСкрипяСердцем
Дякую, але я не фанат його, тримаю пару банок, якщо не встигаю приготувати, то з чимось міксую його, ну і часто не можна. Я креветки частіше практикую - високобілкова, низькокалорійна, низькожирна їжа.
а ви не з банки, а стейками пробували? зовсім інший
heart 1 woman_facepalming 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:33
109
Ответ дляКрасавица писяная
Автор, питання не в тому, що у вас було 10 років томк, а в тому, що ваша тактика не працює)
Аби вона працювала, то ви б не набрали 90 кг і вам не потрібно було б худнути на 30.
Розумієте про що я.
Щоб щось змінити , то треба докорінно міняти підхід і образ життя.
А ви розповідаєте, що ви на вашій системі худнули 15 років назад, коли жили сама.
От у мене запитання: чи ви не вважаєте, що щось іде не так, якщо вам періодично потрібно худнути?
Я не худнула, бо не набирала ніколи, скільки себе пам´ятаю. Намагаюся Вам це донести. Я два роки тому була в діапазоні 62-63 кг і подобалася собі.
like 3

anonim_38
Куратор дебошей• 08 июня в 12:33
110
Ответ длямесяцкие
Когда будут ваши отдельные посты как правильно с вашим опытом?
Автор создала свои выделяющиеся на общем фоне, их можно узнать и легко найти, а пара ваших анонимных комментов роли не сыграет, если вы считаете, что правы вы.

Теперь давайте ваши, тем более фото впечатляют, а значит тоже будет немало поклонниц и ваших тем.

Прибегут конечно и яростные булинг-фанатки, но вы справитесь с ними.

Реално интересно и вас почитать
Пфф щазз, простіше директивно коментувати чужий досвід)
like 2 woman_facepalming 2 crying_face 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_90
Эта_Шикарна)• 08 июня в 12:35
111
К меня такой был, взвесила только овсянку , рыбу и авокадо нет, возможно жирновато, но сегодня все остальное довольно постное будет.
attached-photo
heart 5
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 12:35
112
Ответ дляДуняша
І для чого ваше фото тут ?
На підтвердження того, що я не говорю голословно.
Бо всі ці пости на підтримку: «Молодець! Супер! Захоплююся вами!»
або
«Я теж їм 3 зернятка на день і в 50 років виглядаю на 17» -це суцільна брехня, стьоб над автором і лицемірство.
clown_face 7 woman_facepalming 4 like 3 heart 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:36
113
Ответ длявре_Динка
а ви не з банки, а стейками пробували? зовсім інший
Так, звісно, не моє. Чоловік сестри років 15 без м´яса, то ми, коли грілимо, для нього завжди окремо рибне меню (морську живність ніяку, крім риби теж не вживає)
like 3 woman_facepalming 1
anonim_38
Куратор дебошей• 08 июня в 12:36
114
Ответ дляКрасавица писяная
На підтвердження того, що я не говорю голословно.
Бо всі ці пости на підтримку: «Молодець! Супер! Захоплююся вами!»
або
«Я теж їм 3 зернятка на день і в 50 років виглядаю на 17» -це суцільна брехня, стьоб над автором і лицемірство.
Так а скільки ви ккал на добу витрачаєте, чи це тайна?
face_with_tears_of_joy 3
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 12:37
115
Ответ дляСкрипяСердцем
Так, звісно, не моє. Чоловік сестри років 15 без м´яса, то ми, коли грілимо, для нього завжди окремо рибне меню (морську живність ніяку, крім риби теж не вживає)
я також мʼясо не їм, тільки рибу та морепродукти)
heart 2
anonim_189
месяцкие• 08 июня в 12:38
116
Ответ дляКуратор дебошей
Пфф щазз, простіше директивно коментувати чужий досвід)
Ну, вы ж пишете анонимно, откуда знать, что это реально та девушка с фигурой оставит где-то там коммент, а не те, что бегают за автором и бесятся с жиру или от избытка желчи, лишь бы ляпнуть.
Пожалуйста, начните писать отдельно тоже )
heart 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:39
117
Ответ длявре_Динка
я також мʼясо не їм, тільки рибу та морепродукти)
Як довго, дефіцитіа немає? Він в цьому році розв´язався, сказав, що відчув, що хоче м´яса, але поки птицю почав їсти ( кури, індик, качки).
like 3 woman_facepalming 1
anonim_90
Эта_Шикарна)• 08 июня в 12:39
118
Ответ длявре_Динка
слухайте, а спробуйте тунця підключити... майже 20 грамів білка на 100г.
заморожений стейк, на грилі готується пару хвилин, посолили, поперчили, з обох сторін по декілька хв піджарити і прям по літньому свіжо, головне не пересмажити, щоб в середині трошки сируватий лишався... і білку багато... можна ще в кунжуті виваляти
Я и сырой могу есть, ( после разморозки).Живу в регионе, где его добывают, очень свежий можно купить,но все равно замораживаю
woman_facepalming 4 exploding_head 1
anonim_193
Кондуктор троллейбуса• 08 июня в 12:41
119
Ответ дляСкрипяСердцем
Не бачу дефіциту. Я все життя +/- так і харчувалася. Особливо, коли жила сама, то взагалі багато років на вечерю в мене був апельсин, або ківі. Мені норм, я не відчуваю голоду.
А звідки тоді взялася зайва вага? Чи то ви так самі собі придумали, що вона у вас зайва і вам потрібно худнути?)
woman_facepalming 4 like 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:43
120
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А звідки тоді взялася зайва вага? Чи то ви так самі собі придумали, що вона у вас зайва і вам потрібно худнути?)
Та ні, при 173 91 явно зайва, і 75 зайва, і 70 теж, якщо ти не бодібілдерша.
like 4 woman_facepalming 2
|« «» »|
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • …
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff