sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Питание
anonim_45
СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21

Сніданок на схудненні 40

Добрий ранок, день, смачного!!!
показать весь текст
attached-photo
heart 24 face_vomiting 12 like 4 woman_facepalming 2 crying_face 2 pouting_face 1
213 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
anonim_90
Эта_Шикарна)• 08 июня в 12:43
121
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А звідки тоді взялася зайва вага? Чи то ви так самі собі придумали, що вона у вас зайва і вам потрібно худнути?)
Аж с 90 кг на минуточку
heart 2

anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 12:44
122
Ответ дляКуратор дебошей
Так а скільки ви ккал на добу витрачаєте, чи це тайна?
По-різному буває.
День з тренуванням і день без тренування різні значення.
За годинником буває від 1700 до 2500.
В рідкі поодинокі випадки до 3000.
Харчуюсь приблизно на плюс-мінус 2000 калорій.
Тобто це може бути і 2200 і 1800. В ручну вже давно не рахую, знаю що їм і все на око
heart 4
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 12:44
123
Ответ дляСкрипяСердцем
Як довго, дефіцитіа немає? Він в цьому році розв´язався, сказав, що відчув, що хоче м´яса, але поки птицю почав їсти ( кури, індик, качки).
з 4 років до 21 взагалі мʼясо не їла, потім був гормональний збій, і на побічці якогось гормону захотілося, спробувала, не моє... коли активно в залі качалась - то трохи курицею могла добирати білок... але таким, щоб не відчувати смак мʼяса... але останні роки два з половиною знову не їм мʼясо..
білок в реферальній зоні... залізо 34, хотілось би більше... при цьому гемоглобін в нормі, б12 більше 300, д3 85
heart 2
anonim_4
вкрации• 08 июня в 12:45
124
вітаю!
чи не хотіли б ви прийняти участь у дослідженні психології харчової поведінки - і зайвої ваги?
ось анонімна гугл-форма https://forms.gle/XJ6tGhnTZ2JJPq9GA
дякую!
heart 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:48
125
Ответ дляЭта_Шикарна)
Аж с 90 кг на минуточку
Ото ж, 91, могло бути і більше, якби я не спохватилася якось вранці і сказала собі - годі.
like 3 woman_facepalming 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:52
126
Ответ длявре_Динка
з 4 років до 21 взагалі мʼясо не їла, потім був гормональний збій, і на побічці якогось гормону захотілося, спробувала, не моє... коли активно в залі качалась - то трохи курицею могла добирати білок... але таким, щоб не відчувати смак мʼяса... але останні роки два з половиною знову не їм мʼясо..
білок в реферальній зоні... залізо 34, хотілось би більше... при цьому гемоглобін в нормі, б12 більше 300, д3 85
Зрозуміла, дякую за відповідь.
like 4
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:53
127
Ответ длявкрации
вітаю!
чи не хотіли б ви прийняти участь у дослідженні психології харчової поведінки - і зайвої ваги?
ось анонімна гугл-форма https://forms.gle/XJ6tGhnTZ2JJPq9GA
дякую!
Почитаю пізніше, дякую, відпишусь!!!
like 4
anonim_180
Не гавкаю- но охраняю• 08 июня в 12:54
128
Ответ дляКрасавица писяная
Скажіть, будь ласка, а як довго ви плануєте худнути і яка ваша кінцева мета?
Я ещё на работу ходила, то каждое утро читала эти темы
Сейчас уже 3 неделю не работаю, а автор до сих пор худеет - молодец
heart 3 face_with_tears_of_joy 1
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 12:56
129
Ответ дляСкрипяСердцем
Я п´ю залізо на постійній основі, дамі вже 45.
Вам лікар призначив?
І чому на постійній основі?
У вас кровотечі чи погане засвоєння через хворобу шлунку?
Ви знаете, що залізо не можна приймати за само призначенням? Що це досить токсичний препарат. Якщо його забагато в організмі, то воно осідає в печінці. Може впливати погано на серце.
like 5 woman_facepalming 2

anonim_35
Дуняша• 08 июня в 12:56
130
Ответ дляКрасавица писяная
На підтвердження того, що я не говорю голословно.
Бо всі ці пости на підтримку: «Молодець! Супер! Захоплююся вами!»
або
«Я теж їм 3 зернятка на день і в 50 років виглядаю на 17» -це суцільна брехня, стьоб над автором і лицемірство.
Жінко, вам захотілося фоткою похвалитися .от і все .
face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 3 like 3
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:57
131
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я ещё на работу ходила, то каждое утро читала эти темы
Сейчас уже 3 неделю не работаю, а автор до сих пор худеет - молодец
Автору ще худіти і худіти....Дякую!!!
heart 3 face_with_tears_of_joy 1
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 12:57
132
Ответ дляДуняша
Жінко, вам захотілося фоткою похвалитися .от і все .
Я вам не забороняю думати, як ви хочете.
heart 4 woman_facepalming 4
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 12:58
133
Ответ дляКрасавица писяная
Вам лікар призначив?
І чому на постійній основі?
У вас кровотечі чи погане засвоєння через хворобу шлунку?
Ви знаете, що залізо не можна приймати за само призначенням? Що це досить токсичний препарат. Якщо його забагато в організмі, то воно осідає в печінці. Може впливати погано на серце.
Дякую, все знаю
heart 4 woman_facepalming 1
anonim_121
Пік Антна• 08 июня в 13:20
134
Ответ дляКуратор дебошей
Недостаток внимания тут у вас🤭
Вы такая «умная»,что даже стыдно за вас
like 3 clown_face 2 face_with_tears_of_joy 1
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 13:32
135
Ответ дляКуратор дебошей
Зараз дуууже багато інформації про харчування і спорт. Свій особистий досвід - цінніший і надійніший, ніж сторонній)
Особистий досвід цінний лише тоді, коли він приводить до результату, який вас влаштовує.
Якщо людина 10–15 років намагається схуднути, постійно сидить на жорстких обмеженнях, зривіється, знову худне і знову набирає — це теж досвід. Але це досвід того, що обрана стратегія не працює.
У 45 років уже можна чесно підбити підсумки: якщо метод був ефективним, результат давно був би стабільним.
Якщо його немає — можливо, варто не вкотре повторювати те саме, а переглянути підхід.
heart 4 woman_facepalming 3
anonim_215
Жена миллионера• 08 июня в 13:32
136
Ответ дляСкрипяСердцем
Дякую, але я не фанат його, тримаю пару банок, якщо не встигаю приготувати, то з чимось міксую його, ну і часто не можна. Я креветки частіше практикую - високобілкова, низькокалорійна, низькожирна їжа.
А почему часио не можна?
like 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 14:26
137
Ответ дляКрасавица писяная
Особистий досвід цінний лише тоді, коли він приводить до результату, який вас влаштовує.
Якщо людина 10–15 років намагається схуднути, постійно сидить на жорстких обмеженнях, зривіється, знову худне і знову набирає — це теж досвід. Але це досвід того, що обрана стратегія не працює.
У 45 років уже можна чесно підбити підсумки: якщо метод був ефективним, результат давно був би стабільним.
Якщо його немає — можливо, варто не вкотре повторювати те саме, а переглянути підхід.
Ви спеціально мене не чуєте, я ніколи в житті не худла, бо не набирала більше 2 кг за зиму, тому для мене це вперше досвід, почала вперше в кінці січня минулого року.
heart 2 like 1 woman_facepalming 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 14:27
138
Ответ дляЖена миллионера
А почему часио не можна?
Почитайте.
like 1
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 14:43
139
Ответ дляСкрипяСердцем
Ви спеціально мене не чуєте, я ніколи в житті не худла, бо не набирала більше 2 кг за зиму, тому для мене це вперше досвід, почала вперше в кінці січня минулого року.
Ви або лукавите або щось не те розповідаєте.
Пишете, що так харчуєтесь з 30+ років і вам доводиться худнути час від часу.
То звідки тоді аж 30 зайвих кіло? Вони ж не за один місяць у вас зʼявилися?

Ви з 30 років періодично худнете і все одно у вас 30 зайвих кг.
attached-photo
attached-photo
like 3 woman_facepalming 3

anonim_73
Святатабожа• 08 июня в 14:54
140
Каждый день одно и тоже....ничего нового, ничего интересного.
woman_facepalming 1 face_with_tears_of_joy 1
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 15:22
141
Ответ дляКрасавица писяная
Ви або лукавите або щось не те розповідаєте.
Пишете, що так харчуєтесь з 30+ років і вам доводиться худнути час від часу.
То звідки тоді аж 30 зайвих кіло? Вони ж не за один місяць у вас зʼявилися?

Ви з 30 років періодично худнете і все одно у вас 30 зайвих кг.
87 пост
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 15:30
142
Ответ длявре_Динка
87 пост
Так воно не дивно, що на такому харчуванні буде біда з гормонами і вилізуть дефіцити.
Кількість їжі мала. Поживних нутрієнтів мало. Мʼязова маса горить. Їсти постійно хочеться. І замість того, щоб докорінно змінити систему, яка завела її в глухий кут, автор продовжує упиратися і наполягає на своєму «я завжди так робила»
Ну згодна !
Завжди!
От і має такий результат. Знижений метаболізм. Гормональні проблеми. Дефіцити. На дефіцитах дуже важко налагодити харчування.
А так як вона харчується зараз, це вже не її в ще більші дефіцити.
Колагену нема, корисні жири зрідка і нерегулярно. Ну хоча горішки бувають.
Клітковини майже нуль. Білку ледве-ледве.
like 4 woman_facepalming 2
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 15:32
143
Ответ дляКрасавица писяная
Так воно не дивно, що на такому харчуванні буде біда з гормонами і вилізуть дефіцити.
Кількість їжі мала. Поживних нутрієнтів мало. Мʼязова маса горить. Їсти постійно хочеться. І замість того, щоб докорінно змінити систему, яка завела її в глухий кут, автор продовжує упиратися і наполягає на своєму «я завжди так робила»
Ну згодна !
Завжди!
От і має такий результат. Знижений метаболізм. Гормональні проблеми. Дефіцити. На дефіцитах дуже важко налагодити харчування.
А так як вона харчується зараз, це вже не її в ще більші дефіцити.
Колагену нема, корисні жири зрідка і нерегулярно. Ну хоча горішки бувають.
Клітковини майже нуль. Білку ледве-ледве.
Я думаю що в період, коли вона набирала свої 30 кг вона харчувалася далеко не так
heart 2
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 15:35
144
Ответ длявре_Динка
87 пост
і я досить слушно нагадую про те, що автору не 17.
Якщо такі експерименти організм ще якось сприймає, то в 35 + плюс я б вже не гралася.
А в 45 + тим більше
woman_facepalming 2 heart 2
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 15:38
145
Ответ длявре_Динка
Я думаю що в період, коли вона набирала свої 30 кг вона харчувалася далеко не так
Ви думаєте, а автор пише: «Плюс-мінус все життя так і харчувалася».
Ходила голодна, а коли не голодна то переїдала.
Звідти і 30 зайвих кг.
attached-photo
woman_facepalming 2 like 2
anonim_4
вкрации• 08 июня в 15:40
146
Ответ дляСкрипяСердцем
Почитаю пізніше, дякую, відпишусь!!!
дякую, там хвили 10 опитування. яке може також допомогти краще зрозуміти причини набору ваги і дати ресурс
heart 1
anonim_18
Сонячний день• 08 июня в 15:42
147
Ответ дляКрасавица писяная
Ви думаєте, а автор пише: «Плюс-мінус все життя так і харчувалася».
Ходила голодна, а коли не голодна то переїдала.
Звідти і 30 зайвих кг.
Мені дуже імпонують ваші відповіді. Сама на спорті та помірному дефіциті, і з усім згодна. Я взагалі за рекомпозицію тіла. Коли спалюючи жир нарощуєш м´язи. Але це треба дисципліну + розумну тактику з харчуванням, з білком в кожному прийомі їжі.
heart 2 woman_facepalming 1
anonim_18
Сонячний день• 08 июня в 15:43
148
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Ви просто шикардос, одразу видно, що людина ’шарить’.
heart 1 woman_facepalming 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 15:45
149
Ответ дляКрасавица писяная
Ви або лукавите або щось не те розповідаєте.
Пишете, що так харчуєтесь з 30+ років і вам доводиться худнути час від часу.
То звідки тоді аж 30 зайвих кіло? Вони ж не за один місяць у вас зʼявилися?

Ви з 30 років періодично худнете і все одно у вас 30 зайвих кг.
Ви щось не те напридумували.
like 2 woman_facepalming 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 15:47
150
Ответ дляКрасавица писяная
Так воно не дивно, що на такому харчуванні буде біда з гормонами і вилізуть дефіцити.
Кількість їжі мала. Поживних нутрієнтів мало. Мʼязова маса горить. Їсти постійно хочеться. І замість того, щоб докорінно змінити систему, яка завела її в глухий кут, автор продовжує упиратися і наполягає на своєму «я завжди так робила»
Ну згодна !
Завжди!
От і має такий результат. Знижений метаболізм. Гормональні проблеми. Дефіцити. На дефіцитах дуже важко налагодити харчування.
А так як вона харчується зараз, це вже не її в ще більші дефіцити.
Колагену нема, корисні жири зрідка і нерегулярно. Ну хоча горішки бувають.
Клітковини майже нуль. Білку ледве-ледве.
Все зрозуміло, погана провидиця з Вас. То багато жиру, то мало. Клітковини як я їм, мало хто їсть. Але ж Вам видніше, звісно.
Мої дефіцити були не від харчування.
like 2
|« «» »|
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff