СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21
Сніданок на схудненні 40
Добрий ранок, день, смачного!!!
Эта_Шикарна)• 08 июня в 12:43
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А звідки тоді взялася зайва вага? Чи то ви так самі собі придумали, що вона у вас зайва і вам потрібно худнути?)
Аж с 90 кг на минуточку
Красавица писяная• 08 июня в 12:44
Ответ дляКуратор дебошей
Так а скільки ви ккал на добу витрачаєте, чи це тайна?
По-різному буває.
День з тренуванням і день без тренування різні значення.
За годинником буває від 1700 до 2500.
В рідкі поодинокі випадки до 3000.
Харчуюсь приблизно на плюс-мінус 2000 калорій.
Тобто це може бути і 2200 і 1800. В ручну вже давно не рахую, знаю що їм і все на око
За годинником буває від 1700 до 2500.
В рідкі поодинокі випадки до 3000.
Ответ дляСкрипяСердцем
Як довго, дефіцитіа немає? Він в цьому році розв´язався, сказав, що відчув, що хоче м´яса, але поки птицю почав їсти ( кури, індик, качки).
з 4 років до 21 взагалі мʼясо не їла, потім був гормональний збій, і на побічці якогось гормону захотілося, спробувала, не моє... коли активно в залі качалась - то трохи курицею могла добирати білок... але таким, щоб не відчувати смак мʼяса... але останні роки два з половиною знову не їм мʼясо..
білок в реферальній зоні... залізо 34, хотілось би більше... при цьому гемоглобін в нормі, б12 більше 300, д3 85
вкрации• 08 июня в 12:45
вітаю!
чи не хотіли б ви прийняти участь у дослідженні психології харчової поведінки - і зайвої ваги?
ось анонімна гугл-форма
дякую!
ось анонімна гугл-форма
дякую!
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:48
Ответ дляЭта_Шикарна)
Аж с 90 кг на минуточку
Ото ж, 91, могло бути і більше, якби я не спохватилася якось вранці і сказала собі - годі.
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:52
Ответ длявре_Динка
Зрозуміла, дякую за відповідь.
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:53
Ответ длявкрации
вітаю!
ось анонімна гугл-форма
дякую!
ось анонімна гугл-форма
дякую!
Почитаю пізніше, дякую, відпишусь!!!
Не гавкаю- но охраняю• 08 июня в 12:54
Ответ дляКрасавица писяная
Скажіть, будь ласка, а як довго ви плануєте худнути і яка ваша кінцева мета?
Я ещё на работу ходила, то каждое утро читала эти темы
Сейчас уже 3 неделю не работаю, а автор до сих пор худеет - молодец
Красавица писяная• 08 июня в 12:56
Ответ дляСкрипяСердцем
Я п´ю залізо на постійній основі, дамі вже 45.
Вам лікар призначив?
І чому на постійній основі?
У вас кровотечі чи погане засвоєння через хворобу шлунку?
Ви знаете, що залізо не можна приймати за само призначенням? Що це досить токсичний препарат. Якщо його забагато в організмі, то воно осідає в печінці. Може впливати погано на серце.
І чому на постійній основі?
Дуняша• 08 июня в 12:56
Ответ дляКрасавица писяная
На підтвердження того, що я не говорю голословно.
Бо всі ці пости на підтримку: «Молодець! Супер! Захоплююся вами!»
або
«Я теж їм 3 зернятка на день і в 50 років виглядаю на 17» -це суцільна брехня, стьоб над автором і лицемірство.
або
Жінко, вам захотілося фоткою похвалитися .от і все .
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:57
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Автору ще худіти і худіти....Дякую!!!
Красавица писяная• 08 июня в 12:57
Ответ дляДуняша
Я вам не забороняю думати, як ви хочете.
СкрипяСердцем
• 08 июня в 12:58
Ответ дляКрасавица писяная
Вам лікар призначив?
І чому на постійній основі?
Дякую, все знаю
Пік Антна• 08 июня в 13:20
Ответ дляКуратор дебошей
Недостаток внимания тут у вас🤭
Вы такая «умная»,что даже стыдно за вас
Красавица писяная• 08 июня в 13:32
Ответ дляКуратор дебошей
Зараз дуууже багато інформації про харчування і спорт. Свій особистий досвід - цінніший і надійніший, ніж сторонній)
Особистий досвід цінний лише тоді, коли він приводить до результату, який вас влаштовує.
Якщо людина 10–15 років намагається схуднути, постійно сидить на жорстких обмеженнях, зривіється, знову худне і знову набирає — це теж досвід. Але це досвід того, що обрана стратегія не працює.
У 45 років уже можна чесно підбити підсумки: якщо метод був ефективним, результат давно був би стабільним.
Якщо його немає — можливо, варто не вкотре повторювати те саме, а переглянути підхід.
Жена миллионера• 08 июня в 13:32
Ответ дляСкрипяСердцем
Дякую, але я не фанат його, тримаю пару банок, якщо не встигаю приготувати, то з чимось міксую його, ну і часто не можна. Я креветки частіше практикую - високобілкова, низькокалорійна, низькожирна їжа.
А почему часио не можна?
СкрипяСердцем
• 08 июня в 14:26
Ответ дляКрасавица писяная
Ви спеціально мене не чуєте, я ніколи в житті не худла, бо не набирала більше 2 кг за зиму, тому для мене це вперше досвід, почала вперше в кінці січня минулого року.
СкрипяСердцем
• 08 июня в 14:27
Ответ дляЖена миллионера
А почему часио не можна?
Почитайте.
Красавица писяная• 08 июня в 14:43
Ответ дляСкрипяСердцем
Ви або лукавите або щось не те розповідаєте.
Пишете, що так харчуєтесь з 30+ років і вам доводиться худнути час від часу.
То звідки тоді аж 30 зайвих кіло? Вони ж не за один місяць у вас зʼявилися?
Ви з 30 років періодично худнете і все одно у вас 30 зайвих кг.
Ответ дляКрасавица писяная
87 пост
Красавица писяная• 08 июня в 15:30
Ответ длявре_Динка
87 пост
Так воно не дивно, що на такому харчуванні буде біда з гормонами і вилізуть дефіцити.
Кількість їжі мала. Поживних нутрієнтів мало. Мʼязова маса горить. Їсти постійно хочеться. І замість того, щоб докорінно змінити систему, яка завела її в глухий кут, автор продовжує упиратися і наполягає на своєму «я завжди так робила»
Ну згодна !
Завжди!
От і має такий результат. Знижений метаболізм. Гормональні проблеми. Дефіцити. На дефіцитах дуже важко налагодити харчування.
А так як вона харчується зараз, це вже не її в ще більші дефіцити.
Колагену нема, корисні жири зрідка і нерегулярно. Ну хоча горішки бувають.
Клітковини майже нуль. Білку ледве-ледве.
Ну згодна !
Завжди!
Ответ дляКрасавица писяная
Ну згодна !
Завжди!
Ну згодна !
Завжди!
Я думаю що в період, коли вона набирала свої 30 кг вона харчувалася далеко не так
Красавица писяная• 08 июня в 15:35
Ответ длявре_Динка
87 пост
і я досить слушно нагадую про те, що автору не 17.
Якщо такі експерименти організм ще якось сприймає, то в 35 + плюс я б вже не гралася.
А в 45 + тим більше
Красавица писяная• 08 июня в 15:38
Ответ длявре_Динка
Ви думаєте, а автор пише: «Плюс-мінус все життя так і харчувалася».
Ходила голодна, а коли не голодна то переїдала.
Звідти і 30 зайвих кг.
вкрации• 08 июня в 15:40
Ответ дляСкрипяСердцем
Почитаю пізніше, дякую, відпишусь!!!
дякую, там хвили 10 опитування. яке може також допомогти краще зрозуміти причини набору ваги і дати ресурс
Сонячний день• 08 июня в 15:42
Ответ дляКрасавица писяная
Звідти і 30 зайвих кг.
Мені дуже імпонують ваші відповіді. Сама на спорті та помірному дефіциті, і з усім згодна. Я взагалі за рекомпозицію тіла. Коли спалюючи жир нарощуєш м´язи. Але це треба дисципліну + розумну тактику з харчуванням, з білком в кожному прийомі їжі.
Сонячний день• 08 июня в 15:43
Ответ дляКрасавица писяная
Мої 60.
Як би я харчувалася як автор? Та ще 1.5 роки, то я б померла вже напевно.
Про якусь там жіночу красу пружною шкіру, довге волосся я і мови не веду
Ви просто шикардос, одразу видно, що людина ’шарить’.
СкрипяСердцем
• 08 июня в 15:45
Ответ дляКрасавица писяная
Ви щось не те напридумували.
СкрипяСердцем
• 08 июня в 15:47
Ответ дляКрасавица писяная
Ну згодна !
Завжди!
Ну згодна !
Завжди!
Все зрозуміло, погана провидиця з Вас. То багато жиру, то мало. Клітковини як я їм, мало хто їсть. Але ж Вам видніше, звісно.
Мої дефіцити були не від харчування.