sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Питание
anonim_45
СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21

Сніданок на схудненні 40

Добрий ранок, день, смачного!!!
показать весь текст
attached-photo
heart 24 face_vomiting 12 like 4 woman_facepalming 2 crying_face 2 pouting_face 1
213 1
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
|« «» »|
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 15:48
151
Ответ дляКрасавица писяная
і я досить слушно нагадую про те, що автору не 17.
Якщо такі експерименти організм ще якось сприймає, то в 35 + плюс я б вже не гралася.
А в 45 + тим більше
Які експерименти?
woman_facepalming 1 like 1

anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 15:50
152
Ответ дляСкрипяСердцем
Які експерименти?
Маючи дефіцити і проблеми по здоров’ю загнати себе в ще більші дефіцити, спалити мʼязову масу і перетворитися на засушений абрикос, додати ще + 5 років по вигляду до віку.
like 3 woman_facepalming 1
anonim_18
Сонячний день• 08 июня в 15:52
153
Ответ дляКрасавица писяная
По-різному буває.
День з тренуванням і день без тренування різні значення.
За годинником буває від 1700 до 2500.
В рідкі поодинокі випадки до 3000.
Харчуюсь приблизно на плюс-мінус 2000 калорій.
Тобто це може бути і 2200 і 1800. В ручну вже давно не рахую, знаю що їм і все на око
Ви тут не знайдете свою аудиторію. Людина, яка займається спортом, вас зрозуміє, а бажаючі лежати на дивані і жувати огірок, то поставлять покерфейс. Люди хочуть швидкого результату, та не розуміють, що головне не просто схуднути, а втримати, і нафіг те схуднення, якщо не готовий повністю перебудувати свій спосіб життя та мислення. Мені особисто допомогли лише силові тренування, до цього багато, багато спроб і все, зрив.
heart 2 woman_facepalming 2
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 16:01
154
Ответ дляСонячний день
Ви тут не знайдете свою аудиторію. Людина, яка займається спортом, вас зрозуміє, а бажаючі лежати на дивані і жувати огірок, то поставлять покерфейс. Люди хочуть швидкого результату, та не розуміють, що головне не просто схуднути, а втримати, і нафіг те схуднення, якщо не готовий повністю перебудувати свій спосіб життя та мислення. Мені особисто допомогли лише силові тренування, до цього багато, багато спроб і все, зрив.
,я цілком згодна з красавмцею писаною, що треба харчуватися нормально і збалансовано, і в ідеалі спортом займатися, все вона правильно говорить, але автор хос намагається щось робити, можливо пізніше до неї дійде як треба, але краще робитт хос щось навіть не дуже правильно, ніж не робити нічого
like 4
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:01
155
Ответ дляКрасавица писяная
Маючи дефіцити і проблеми по здоров’ю загнати себе в ще більші дефіцити, спалити мʼязову масу і перетворитися на засушений абрикос, додати ще + 5 років по вигляду до віку.
Дякувати Богу і лікарям, всі дефіцити подолані і контролюються, тьфу-тьфу. Чим ви це можете аргументувати, що спалюється м´язова маса? А роки - куди від них дітися? Мені все життя давали на 7 - 10 років менше ніж насправді. Зараз вже ні, але на 3-4 менше дають. Так що все ок. В мене товста шкіра, бабуся в 75 років померла, зморшок практично не було, я в неї пішла. І вона не парилася доглядами і т.п.
like 1
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 16:02
156
Ответ дляСонячний день
Ви тут не знайдете свою аудиторію. Людина, яка займається спортом, вас зрозуміє, а бажаючі лежати на дивані і жувати огірок, то поставлять покерфейс. Люди хочуть швидкого результату, та не розуміють, що головне не просто схуднути, а втримати, і нафіг те схуднення, якщо не готовий повністю перебудувати свій спосіб життя та мислення. Мені особисто допомогли лише силові тренування, до цього багато, багато спроб і все, зрив.
Так!
автор звісно схудне. Але втратить від початкової м´язової маси близько 15–30%.
Бонусом отримає тіло, яке важить вже 60–65 кг, але:має мало сили, швидко втомлюється, має нижчий обмін речовин, виглядає не так підтягнуто, як очікувала від цієї ваги.
woman_facepalming 3 like 3
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 16:04
157
Ответ длявре_Динка
,я цілком згодна з красавмцею писаною, що треба харчуватися нормально і збалансовано, і в ідеалі спортом займатися, все вона правильно говорить, але автор хос намагається щось робити, можливо пізніше до неї дійде як треба, але краще робитт хос щось навіть не дуже правильно, ніж не робити нічого
Мʼязи це не опція, яку можна «докупити» потім)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
like 2 woman_facepalming 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:04
158
Ответ дляКрасавица писяная
Так!
автор звісно схудне. Але втратить від початкової м´язової маси близько 15–30%.
Бонусом отримає тіло, яке важить вже 60–65 кг, але:має мало сили, швидко втомлюється, має нижчий обмін речовин, виглядає не так підтягнуто, як очікувала від цієї ваги.
З чого у Вас такі дикі висновки?
like 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:05
159
Ответ дляКрасавица писяная
Мʼязи це не опція, яку можна «докупити» потім)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
Ви мені когось нагадуєте? ))))
like 2

anonim_156
Любимка-анонимка• 08 июня в 16:06
160
Ответ дляКрасавица писяная
Мʼязи це не опція, яку можна «докупити» потім)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
Вы все комментарии автора читаете или только фото в старпосте смотрите? У неё есть физназрузки, с чего вы решили что она ничего не делает?
like 2
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 16:07
161
Ответ дляСкрипяСердцем
З чого у Вас такі дикі висновки?
Тому що у вас згорять спочатку мʼязи, а потім жир)
Білку мало, ви в дефіциті.

Мʼязи горять на ура)
Мʼязи це ваша молодість в 45)
like 4 woman_facepalming 2
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 16:08
162
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вы все комментарии автора читаете или только фото в старпосте смотрите? У неё есть физназрузки, с чего вы решили что она ничего не делает?
Фізнавантаження також палить мʼязи, якщо у вас дефіцит білку.
woman_facepalming 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:09
163
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вы все комментарии автора читаете или только фото в старпосте смотрите? У неё есть физназрузки, с чего вы решили что она ничего не делает?
Бо її місія захейтити, одна вона правильно все робить. Вона вам нікого не нагадує? Тільки фотки чужі притягла. Не може зупинитися вже котрий день. А я то думала, ось яка гарна дівчинка, навіть жінкою назвати не повертався язик, а воно он хто )))).
like 2
anonim_156
Любимка-анонимка• 08 июня в 16:10
164
Ответ дляКрасавица писяная
Фізнавантаження також палить мʼязи, якщо у вас дефіцит білку.
Вы по одному завтраку определили сколько белка у неё за день?
like 2
noavatar
вре_Динка• 08 июня в 16:10
165
Ответ дляКрасавица писяная
Мʼязи це не опція, яку можна «докупити» потім)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
Ви думаєте у автора так багато мʼязів, яких є втрачати? Завідки?
woman_facepalming 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:10
166
Ответ дляКрасавица писяная
Тому що у вас згорять спочатку мʼязи, а потім жир)
Білку мало, ви в дефіциті.

Мʼязи горять на ура)
Мʼязи це ваша молодість в 45)
Чому вони горять, чому я в дефіциті?
like 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:10
167
Ответ дляКрасавица писяная
Фізнавантаження також палить мʼязи, якщо у вас дефіцит білку.
Де дефіцит?
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 16:13
168
Ответ дляСкрипяСердцем
Де дефіцит?
Скільки білку у вас виходить на добу?
Судячи з того що ви скидаєте там і 70 гр не набереться.
like 3
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:12
169
Ответ длявре_Динка
Ви думаєте у автора так багато мʼязів, яких є втрачати? Завідки?
Бо рухаюся багато, займаюся, на велосипеді їжджу в теплу пору.
like 1

anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:13
170
Ответ дляКрасавица писяная
Скільки білку у вас виходить на добу?
Судячи з того що ви скидаєте там і 70 гр не набереться.
Вчора було 95, максимум було 117, а так десь і виходить до 100, 95+/-.
Сьогодні на сніданок 22 г було.
like 1 woman_facepalming 1
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 16:14
171
Ответ дляСкрипяСердцем
Чому вони горять, чому я в дефіциті?
Як ви худнете без дефіциту?
woman_facepalming 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:15
172
Ответ дляКрасавица писяная
Як ви худнете без дефіциту?
Ви про який дефіцит? Якщо калорій, то він є, якщо білків, жирів,.. то немає.
like 2 woman_facepalming 1
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 16:23
173
Ответ дляСкрипяСердцем
Ви про який дефіцит? Якщо калорій, то він є, якщо білків, жирів,.. то немає.
Я багато років рахувала, там ледве 70 білку набереться.
І це в кращому випадку)
Я не бачу сенсу продовжувати бесіду. На все добре.
woman_facepalming 3 heart 2
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:26
174
Ответ дляКрасавица писяная
Скільки білку у вас виходить на добу?
Судячи з того що ви скидаєте там і 70 гр не набереться.
Ось ще раз перевірила свою інтуїцію і те, що слухала, читала, а то думаю, може лижі не їдуть, чи всі щось інше читають. Мені радили мін. 150 г надати. Це анріал і нездорово. От я в такому порозі і знаходжуся інтуїтивно, мені комфортно, є енергія, сили, немає важкості, відчуття голоду. Є дні з високою активність, тоді організм, як звір, потребує більше, є з низькою, тоді менше. І розподіл за добу у мене +/- такий, як він пропонує.
attached-photo
attached-photo
heart 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 16:27
175
Ответ дляКрасавица писяная
Я багато років рахувала, там ледве 70 білку набереться.
І це в кращому випадку)
Я не бачу сенсу продовжувати бесіду. На все добре.
Погано рахували, може математика, то не ваше? На все добре
like 2 woman_facepalming 1
anonim_156
Любимка-анонимка• 08 июня в 16:36
176
Ответ дляСкрипяСердцем
Бо її місія захейтити, одна вона правильно все робить. Вона вам нікого не нагадує? Тільки фотки чужі притягла. Не може зупинитися вже котрий день. А я то думала, ось яка гарна дівчинка, навіть жінкою назвати не повертався язик, а воно он хто )))).
Это она, в каждой теме, фото чужие. И та что вчера выпытывала вас о поездках тоже она. Это ж надо быть такой козой. Одновременно онлайн и офлайн.
И темы фейки она, позорище.
heart 2 woman_facepalming 1
anonim_45
автор СкрипяСердцем • 08 июня в 17:05
177
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Это она, в каждой теме, фото чужие. И та что вчера выпытывала вас о поездках тоже она. Это ж надо быть такой козой. Одновременно онлайн и офлайн.
И темы фейки она, позорище.
Я зрозуміла, бо манера одна й та сама, так само назойливо одне й те ж, все пропаде, згорить, вернеться. Якась страдалиця, ще й фото чужі тирить і розміщує. Хоча б манеру спілкування змінювала, а то дуже впізнавана. Я вчора з неї поприкалувалася, коли вона про відпочинок випитувала.
dislike 2 like 1
anonim_156
Любимка-анонимка• 08 июня в 17:04
178
Ответ дляСкрипяСердцем
Я зрозуміла, бо манера одна й та сама, так само назойливо одне й те ж, все пропаде, згорить, вернеться. Якась страдалиця, ще й фото чужі тирить і розміщує. Хоча б манеру спілкування змінювала, а то дуже впізнавана. Я вчора з неї поприкалувалася, коли вона про відпочинок випитувала.
Хейтить с одного акка это сколько ума надо иметь.
like 1
anonim_132
вентиляторная• 08 июня в 17:44
179
Ответ дляКрасавица писяная
Я багато років рахувала, там ледве 70 білку набереться.
І це в кращому випадку)
Я не бачу сенсу продовжувати бесіду. На все добре.
Скажите, пожалуйста, какой кожффициент бжу нужно соблюдать, чтобы похудеть?
face_with_tears_of_joy 1
anonim_51
Красавица писяная• 08 июня в 17:49
180
Ответ длявентиляторная
Скажите, пожалуйста, какой кожффициент бжу нужно соблюдать, чтобы похудеть?
Білки 1.6-2.2 на кг бажаної ваги.
Жири десь 0.8г на кг бажаної ваги, але треба слідкувати, щоб без закрепів. Якщо мало, то збільшувати.
Решта - вуглеводи.
woman_facepalming 4 heart 1
|« «» »|
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff