СкрипяСердцем• 08 июня в 11:21
Сніданок на схудненні 40
Добрий ранок, день, смачного!!!
показать весь текст
24
12
4
2
2
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 15:48
Ответ дляКрасавица писяная
і я досить слушно нагадую про те, що автору не 17.
Якщо такі експерименти організм ще якось сприймає, то в 35 + плюс я б вже не гралася.
А в 45 + тим більше
Якщо такі експерименти організм ще якось сприймає, то в 35 + плюс я б вже не гралася.
А в 45 + тим більше
Які експерименти?
1
1
Красавица писяная• 08 июня в 15:50
Ответ дляСкрипяСердцем
Які експерименти?
Маючи дефіцити і проблеми по здоров’ю загнати себе в ще більші дефіцити, спалити мʼязову масу і перетворитися на засушений абрикос, додати ще + 5 років по вигляду до віку.
3
1
Сонячний день• 08 июня в 15:52
Ответ дляКрасавица писяная
По-різному буває.
День з тренуванням і день без тренування різні значення.
За годинником буває від 1700 до 2500.
В рідкі поодинокі випадки до 3000.
Харчуюсь приблизно на плюс-мінус 2000 калорій.
Тобто це може бути і 2200 і 1800. В ручну вже давно не рахую, знаю що їм і все на око
День з тренуванням і день без тренування різні значення.
За годинником буває від 1700 до 2500.
В рідкі поодинокі випадки до 3000.
Харчуюсь приблизно на плюс-мінус 2000 калорій.
Тобто це може бути і 2200 і 1800. В ручну вже давно не рахую, знаю що їм і все на око
Ви тут не знайдете свою аудиторію. Людина, яка займається спортом, вас зрозуміє, а бажаючі лежати на дивані і жувати огірок, то поставлять покерфейс. Люди хочуть швидкого результату, та не розуміють, що головне не просто схуднути, а втримати, і нафіг те схуднення, якщо не готовий повністю перебудувати свій спосіб життя та мислення. Мені особисто допомогли лише силові тренування, до цього багато, багато спроб і все, зрив.
2
2
Ответ дляСонячний день
Ви тут не знайдете свою аудиторію. Людина, яка займається спортом, вас зрозуміє, а бажаючі лежати на дивані і жувати огірок, то поставлять покерфейс. Люди хочуть швидкого результату, та не розуміють, що головне не просто схуднути, а втримати, і нафіг те схуднення, якщо не готовий повністю перебудувати свій спосіб життя та мислення. Мені особисто допомогли лише силові тренування, до цього багато, багато спроб і все, зрив.
,я цілком згодна з красавмцею писаною, що треба харчуватися нормально і збалансовано, і в ідеалі спортом займатися, все вона правильно говорить, але автор хос намагається щось робити, можливо пізніше до неї дійде як треба, але краще робитт хос щось навіть не дуже правильно, ніж не робити нічого
4
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:01
Ответ дляКрасавица писяная
Маючи дефіцити і проблеми по здоров’ю загнати себе в ще більші дефіцити, спалити мʼязову масу і перетворитися на засушений абрикос, додати ще + 5 років по вигляду до віку.
Дякувати Богу і лікарям, всі дефіцити подолані і контролюються, тьфу-тьфу. Чим ви це можете аргументувати, що спалюється м´язова маса? А роки - куди від них дітися? Мені все життя давали на 7 - 10 років менше ніж насправді. Зараз вже ні, але на 3-4 менше дають. Так що все ок. В мене товста шкіра, бабуся в 75 років померла, зморшок практично не було, я в неї пішла. І вона не парилася доглядами і т.п.
1
Красавица писяная• 08 июня в 16:02
Ответ дляСонячний день
Ви тут не знайдете свою аудиторію. Людина, яка займається спортом, вас зрозуміє, а бажаючі лежати на дивані і жувати огірок, то поставлять покерфейс. Люди хочуть швидкого результату, та не розуміють, що головне не просто схуднути, а втримати, і нафіг те схуднення, якщо не готовий повністю перебудувати свій спосіб життя та мислення. Мені особисто допомогли лише силові тренування, до цього багато, багато спроб і все, зрив.
Так!
автор звісно схудне. Але втратить від початкової м´язової маси близько 15–30%.
Бонусом отримає тіло, яке важить вже 60–65 кг, але:має мало сили, швидко втомлюється, має нижчий обмін речовин, виглядає не так підтягнуто, як очікувала від цієї ваги.
автор звісно схудне. Але втратить від початкової м´язової маси близько 15–30%.
Бонусом отримає тіло, яке важить вже 60–65 кг, але:має мало сили, швидко втомлюється, має нижчий обмін речовин, виглядає не так підтягнуто, як очікувала від цієї ваги.
3
3
Красавица писяная• 08 июня в 16:04
Ответ длявре_Динка
,я цілком згодна з красавмцею писаною, що треба харчуватися нормально і збалансовано, і в ідеалі спортом займатися, все вона правильно говорить, але автор хос намагається щось робити, можливо пізніше до неї дійде як треба, але краще робитт хос щось навіть не дуже правильно, ніж не робити нічого
Мʼязи це не опція, яку можна «докупити» потім)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
2
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:04
Ответ дляКрасавица писяная
Так!
автор звісно схудне. Але втратить від початкової м´язової маси близько 15–30%.
Бонусом отримає тіло, яке важить вже 60–65 кг, але:має мало сили, швидко втомлюється, має нижчий обмін речовин, виглядає не так підтягнуто, як очікувала від цієї ваги.
автор звісно схудне. Але втратить від початкової м´язової маси близько 15–30%.
Бонусом отримає тіло, яке важить вже 60–65 кг, але:має мало сили, швидко втомлюється, має нижчий обмін речовин, виглядає не так підтягнуто, як очікувала від цієї ваги.
З чого у Вас такі дикі висновки?
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:05
Ответ дляКрасавица писяная
Мʼязи це не опція, яку можна «докупити» потім)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
Ви мені когось нагадуєте? ))))
2
Любимка-анонимка• 08 июня в 16:06
Ответ дляКрасавица писяная
Мʼязи це не опція, яку можна «докупити» потім)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
Тим більше в 45 років.
Спочатку схудну, а потім напрацюю масу- так не працює)
Вы все комментарии автора читаете или только фото в старпосте смотрите? У неё есть физназрузки, с чего вы решили что она ничего не делает?
2
Красавица писяная• 08 июня в 16:07
Ответ дляСкрипяСердцем
З чого у Вас такі дикі висновки?
Тому що у вас згорять спочатку мʼязи, а потім жир)
Білку мало, ви в дефіциті.
Мʼязи горять на ура)
Мʼязи це ваша молодість в 45)
Білку мало, ви в дефіциті.
Мʼязи горять на ура)
Мʼязи це ваша молодість в 45)
4
2
Красавица писяная• 08 июня в 16:08
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вы все комментарии автора читаете или только фото в старпосте смотрите? У неё есть физназрузки, с чего вы решили что она ничего не делает?
Фізнавантаження також палить мʼязи, якщо у вас дефіцит білку.
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:09
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вы все комментарии автора читаете или только фото в старпосте смотрите? У неё есть физназрузки, с чего вы решили что она ничего не делает?
Бо її місія захейтити, одна вона правильно все робить. Вона вам нікого не нагадує? Тільки фотки чужі притягла. Не може зупинитися вже котрий день. А я то думала, ось яка гарна дівчинка, навіть жінкою назвати не повертався язик, а воно он хто )))).
2
Любимка-анонимка• 08 июня в 16:10
Ответ дляКрасавица писяная
Фізнавантаження також палить мʼязи, якщо у вас дефіцит білку.
Вы по одному завтраку определили сколько белка у неё за день?
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:10
Ответ дляКрасавица писяная
Тому що у вас згорять спочатку мʼязи, а потім жир)
Білку мало, ви в дефіциті.
Мʼязи горять на ура)
Мʼязи це ваша молодість в 45)
Білку мало, ви в дефіциті.
Мʼязи горять на ура)
Мʼязи це ваша молодість в 45)
Чому вони горять, чому я в дефіциті?
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:10
Ответ дляКрасавица писяная
Фізнавантаження також палить мʼязи, якщо у вас дефіцит білку.
Де дефіцит?
Красавица писяная• 08 июня в 16:13
Ответ дляСкрипяСердцем
Де дефіцит?
Скільки білку у вас виходить на добу?
Судячи з того що ви скидаєте там і 70 гр не набереться.
Судячи з того що ви скидаєте там і 70 гр не набереться.
3
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:12
Ответ длявре_Динка
Ви думаєте у автора так багато мʼязів, яких є втрачати? Завідки?
Бо рухаюся багато, займаюся, на велосипеді їжджу в теплу пору.
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:13
Ответ дляКрасавица писяная
Скільки білку у вас виходить на добу?
Судячи з того що ви скидаєте там і 70 гр не набереться.
Судячи з того що ви скидаєте там і 70 гр не набереться.
Вчора було 95, максимум було 117, а так десь і виходить до 100, 95+/-.
Сьогодні на сніданок 22 г було.
Сьогодні на сніданок 22 г було.
1
1
Красавица писяная• 08 июня в 16:14
Ответ дляСкрипяСердцем
Чому вони горять, чому я в дефіциті?
Як ви худнете без дефіциту?
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:15
Ответ дляКрасавица писяная
Як ви худнете без дефіциту?
Ви про який дефіцит? Якщо калорій, то він є, якщо білків, жирів,.. то немає.
2
1
Красавица писяная• 08 июня в 16:23
Ответ дляСкрипяСердцем
Ви про який дефіцит? Якщо калорій, то він є, якщо білків, жирів,.. то немає.
Я багато років рахувала, там ледве 70 білку набереться.
І це в кращому випадку)
Я не бачу сенсу продовжувати бесіду. На все добре.
І це в кращому випадку)
Я не бачу сенсу продовжувати бесіду. На все добре.
3
2
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:26
Ответ дляКрасавица писяная
Скільки білку у вас виходить на добу?
Судячи з того що ви скидаєте там і 70 гр не набереться.
Судячи з того що ви скидаєте там і 70 гр не набереться.
Ось ще раз перевірила свою інтуїцію і те, що слухала, читала, а то думаю, може лижі не їдуть, чи всі щось інше читають. Мені радили мін. 150 г надати. Це анріал і нездорово. От я в такому порозі і знаходжуся інтуїтивно, мені комфортно, є енергія, сили, немає важкості, відчуття голоду. Є дні з високою активність, тоді організм, як звір, потребує більше, є з низькою, тоді менше. І розподіл за добу у мене +/- такий, як він пропонує.
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 16:27
Ответ дляКрасавица писяная
Я багато років рахувала, там ледве 70 білку набереться.
І це в кращому випадку)
Я не бачу сенсу продовжувати бесіду. На все добре.
І це в кращому випадку)
Я не бачу сенсу продовжувати бесіду. На все добре.
Погано рахували, може математика, то не ваше? На все добре
2
1
Любимка-анонимка• 08 июня в 16:36
Ответ дляСкрипяСердцем
Бо її місія захейтити, одна вона правильно все робить. Вона вам нікого не нагадує? Тільки фотки чужі притягла. Не може зупинитися вже котрий день. А я то думала, ось яка гарна дівчинка, навіть жінкою назвати не повертався язик, а воно он хто )))).
Это она, в каждой теме, фото чужие. И та что вчера выпытывала вас о поездках тоже она. Это ж надо быть такой козой. Одновременно онлайн и офлайн.
И темы фейки она, позорище.
И темы фейки она, позорище.
2
1
автор
СкрипяСердцем
• 08 июня в 17:05
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Это она, в каждой теме, фото чужие. И та что вчера выпытывала вас о поездках тоже она. Это ж надо быть такой козой. Одновременно онлайн и офлайн.
И темы фейки она, позорище.
И темы фейки она, позорище.
Я зрозуміла, бо манера одна й та сама, так само назойливо одне й те ж, все пропаде, згорить, вернеться. Якась страдалиця, ще й фото чужі тирить і розміщує. Хоча б манеру спілкування змінювала, а то дуже впізнавана. Я вчора з неї поприкалувалася, коли вона про відпочинок випитувала.
2
1
Любимка-анонимка• 08 июня в 17:04
Ответ дляСкрипяСердцем
Я зрозуміла, бо манера одна й та сама, так само назойливо одне й те ж, все пропаде, згорить, вернеться. Якась страдалиця, ще й фото чужі тирить і розміщує. Хоча б манеру спілкування змінювала, а то дуже впізнавана. Я вчора з неї поприкалувалася, коли вона про відпочинок випитувала.
Хейтить с одного акка это сколько ума надо иметь.
1
вентиляторная• 08 июня в 17:44
Ответ дляКрасавица писяная
Я багато років рахувала, там ледве 70 білку набереться.
І це в кращому випадку)
Я не бачу сенсу продовжувати бесіду. На все добре.
І це в кращому випадку)
Я не бачу сенсу продовжувати бесіду. На все добре.
Скажите, пожалуйста, какой кожффициент бжу нужно соблюдать, чтобы похудеть?
1
Красавица писяная• 08 июня в 17:49
Ответ длявентиляторная
Скажите, пожалуйста, какой кожффициент бжу нужно соблюдать, чтобы похудеть?
Білки 1.6-2.2 на кг бажаної ваги.
Жири десь 0.8г на кг бажаної ваги, але треба слідкувати, щоб без закрепів. Якщо мало, то збільшувати.
Решта - вуглеводи.
Жири десь 0.8г на кг бажаної ваги, але треба слідкувати, щоб без закрепів. Якщо мало, то збільшувати.
Решта - вуглеводи.
4
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу