Аноним_1858• Изменено 08 июня в 14:44

Видалення зуба. Імплантація

Хтось стикався з таким,почав боліти зуб 3 дні тому,зуб 6-ка жувальний нижній права сторона,але так як зуба там майже не було то вже почала боліти кістка звернулась до стоматолога а вона каже що скоріше за все видалення і імплантація
Я спочатку не зрозуміла а потім як зрозуміла
То хтось з таким стикався,як вам робили під анастезією місцевою? І скільки по часу та ціні ?
Мальдивирую• 08 июня в 14:46
я так делала, под наркозом)

Электричка• 08 июня в 14:46
И я делала. Под наркозом, все отлично
автор Аноним_1858 • 08 июня в 14:47
Ответ дляМальдивирую
я так делала, под наркозом)
Підскажіть приблизно скільки по часу у вас це зайняло,я дуже боюсь наркозу
КаваЗМолоком• 08 июня в 14:48
Ответ дляАноним_1858
ТО робіть без наркозу! В чому проблема?
Мальдивирую• 08 июня в 14:48
Ответ дляАноним_1858
наркоз это не обязательно. удаление было легким, до 1.5 часов спала
автор Аноним_1858 • 08 июня в 14:51
Ответ дляМальдивирую
Дякую,я чомусь думала що якщо видалення + імплантація то тоді лише під наркозом,дякую заспокоїли
автор Аноним_1858 • 08 июня в 14:53
Ответ дляКаваЗМолоком
ТО робіть без наркозу! В чому проблема?
Ну не знаю якщо звичайно це залежить від мене то 100% без наркозу оберу,вже так видаляла зуб і все Ок,а от те що потрібно імплантувати відразу чесно не думала про таке
Куда_бежать• 08 июня в 14:54
Не поняла а чего боитесь удаления или имплантации? Или цены?
Мне 6 верхний удаляли в ноябре, прошло сложно. Часть корня ушло в гайморову пазуху и была перфорация. Зашивали, пила антибиотики, запрещено было чихать и сморкаться
КаваЗМолоком• 08 июня в 14:55
Ответ дляАноним_1858
Імплант не факт що приживеться в інфікованій ділянці (якщо є запалення кістки навколо). Я б не розглядала одномоментне видалення і імплантацію при таких вводних.

автор Аноним_1858 • 08 июня в 14:59
Ответ дляКуда_бежать
Наркозу і імплантації,ну і ціна я розуміюся що не дешева буде
Вам відразу видаляли всі 6? чи поступово
Бо мені видаляли пару років назад і корінь розкрошився аж до кістки зачепив і її то довелось забрати шматок щоб не було загноєння в щелепу і також зашивали але слава Богу все пройшло не так важко досить навіть швидко,трохи більше часу
Alex_Kri• 08 июня в 14:59
Ответ дляКаваЗМолоком
Поддержу. Хотя не совсем ясно, как болит - возможны варианты...
автор Аноним_1858 • 08 июня в 15:00
Ответ дляКаваЗМолоком
То тоді не варто імплантувати відразу?
Куда_бежать• 08 июня в 15:00
Ответ дляАноним_1858
Почему все? Мне удалили только одну 6ку)
КаваЗМолоком• 08 июня в 15:01
Ответ дляАноним_1858
То тоді не варто імплантувати відразу?
ви на приколі? чи реально вважаєте що я зараз розкину таро і скажу як вам імплантацію робити?
Амелі на мілені• 08 июня в 15:05
Ответ дляАноним_1858
це классний варіант у вас, якщо КТ щелепи дивились і вас є нормальний обьем кістки, то все чудово буде.
Я ставила 8 імплантів за один візит під загальною анестезією, вижила.
але мені видалилил спочатку, потім чекала заживлення 3 місяці, а вже тоді ліфтінг та імпланти.
автор Аноним_1858 • 08 июня в 15:06
Ответ дляКуда_бежать
Вибачаюсь,прочила не вірно,думала що всі 6 зубів верхніх вам видаляли
автор Аноним_1858 • 08 июня в 15:09
Ответ дляКаваЗМолоком
Ні не на приколі,по вашій попередній відповіді я припустила що можливо ви лікар що в цьому розумієтесь,бо мені не було відомо що імплант може не прижитись
автор Аноним_1858 • 08 июня в 15:13
І іще дуже переживаю чи не погіршиться стан бо біль іде в кістці, рідини нема ніякої поки,але щоб не пішло загоєння бо хірург приїде лише через 3 дні,а мене вже вся голова болить від зубного болю
Сільський ансамбль• 08 июня в 15:16
Мені видаляли зуб. потім чекали. щоб загоїлась рана і тільки потім ставили імплант. Тільки не тягніть потім з встановленням.

Амелі на мілені• 08 июня в 15:23
Ответ дляАноним_1858
три дні для запального процесу, то ви ризикуєте( немісил, та солеві полоскання, щоб знімати тиск в тканях...мож і витримаєте
ЧупакабраЗеБест• 08 июня в 15:27
Ответ дляАноним_1858
я делала под местной анестезией за 3 раза вроде один зуб.
так же как и другие зубы по ощущениям, ну удалять может немножко неприятнее. и все. ничоего осбенного.
по деньгам сцуко да - это больно бьет по кошельку, вроде 22 тыщи отвалила 3 года назад
автор Аноним_1858 • 08 июня в 15:28
Ответ дляАмелі на мілені
Через 3 дні якраз буде 6 днів від початку болю
Так, дякую, вже купила німесил та також хлоргексидин щоб не погіршився стан,також полоскала солоним розчином
автор Аноним_1858 • 08 июня в 15:29
Ответ дляСільський ансамбль
Добре,дякую
автор Аноним_1858 • 08 июня в 15:31
Ответ дляЧупакабраЗеБест
О так про ціну тут звичайно нічого і додати,ну тут вже вина моя бо треба було лікувати до того як з’явилась біль
Хачапууури• 08 июня в 16:11
тиждень назад ставила відразу три імпланта з правої сторони - 2 підряд зверху, 1 знизу. Під місцевою анестезією. Через 2 год випила німесил.
Все ок. Вже й шви зняли.
Инфотуфелька• 08 июня в 17:05
Ответ дляАноним_1858
Взагалі не проблема. Ви ж нічого відчувати не будете, лише звуки неприємні. А імплантація - то легше, ніж пломбування каналів
Гуру троллинга• 08 июня в 20:04
Ответ дляХачапууури
Все ок. Вже й шви зняли.
Яка цiна?
Гуру троллинга• 08 июня в 20:06
Ответ дляАмелі на мілені
Як роблять лiфтiнг?
Не любовница• 08 июня в 20:11
Ответ дляХачапууури
Все ок. Вже й шви зняли.
скільки ви заплатили за все?
Хачапууури• 09 июня в 09:10
Ответ дляНе любовница
скільки ви заплатили за все?
1 імплант під ключ 14 тис, за три заплатила 42 тис.
Через 3 міс коронки цирконієві по 11500 грн