Аноним_1858• Изменено 08 июня в 14:44
Видалення зуба. Імплантація
Хтось стикався з таким,почав боліти зуб 3 дні тому,зуб 6-ка жувальний нижній права сторона,але так як зуба там майже не було то вже почала боліти кістка звернулась до стоматолога а вона каже що скоріше за все видалення і імплантація
Я спочатку не зрозуміла а потім як зрозуміла
То хтось з таким стикався,як вам робили під анастезією місцевою? І скільки по часу та ціні ?
Я спочатку не зрозуміла а потім як зрозуміла
То хтось з таким стикався,як вам робили під анастезією місцевою? І скільки по часу та ціні ?
1
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 14:47
Ответ дляМальдивирую
я так делала, под наркозом)
Підскажіть приблизно скільки по часу у вас це зайняло,я дуже боюсь наркозу
2
КаваЗМолоком• 08 июня в 14:48
Ответ дляАноним_1858
Підскажіть приблизно скільки по часу у вас це зайняло,я дуже боюсь наркозу
ТО робіть без наркозу! В чому проблема?
1
1
Мальдивирую• 08 июня в 14:48
Ответ дляАноним_1858
Підскажіть приблизно скільки по часу у вас це зайняло,я дуже боюсь наркозу
наркоз это не обязательно. удаление было легким, до 1.5 часов спала
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 14:51
Ответ дляМальдивирую
наркоз это не обязательно. удаление было легким, до 1.5 часов спала
Дякую,я чомусь думала що якщо видалення + імплантація то тоді лише під наркозом,дякую заспокоїли
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 14:53
Ответ дляКаваЗМолоком
ТО робіть без наркозу! В чому проблема?
Ну не знаю якщо звичайно це залежить від мене то 100% без наркозу оберу,вже так видаляла зуб і все Ок,а от те що потрібно імплантувати відразу чесно не думала про таке
Куда_бежать• 08 июня в 14:54
Не поняла а чего боитесь удаления или имплантации? Или цены?
Мне 6 верхний удаляли в ноябре, прошло сложно. Часть корня ушло в гайморову пазуху и была перфорация. Зашивали, пила антибиотики, запрещено было чихать и сморкаться
Мне 6 верхний удаляли в ноябре, прошло сложно. Часть корня ушло в гайморову пазуху и была перфорация. Зашивали, пила антибиотики, запрещено было чихать и сморкаться
КаваЗМолоком• 08 июня в 14:55
Ответ дляАноним_1858
Ну не знаю якщо звичайно це залежить від мене то 100% без наркозу оберу,вже так видаляла зуб і все Ок,а от те що потрібно імплантувати відразу чесно не думала про таке
Імплант не факт що приживеться в інфікованій ділянці (якщо є запалення кістки навколо). Я б не розглядала одномоментне видалення і імплантацію при таких вводних.
3
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 14:59
Ответ дляКуда_бежать
Не поняла а чего боитесь удаления или имплантации? Или цены?
Мне 6 верхний удаляли в ноябре, прошло сложно. Часть корня ушло в гайморову пазуху и была перфорация. Зашивали, пила антибиотики, запрещено было чихать и сморкаться
Мне 6 верхний удаляли в ноябре, прошло сложно. Часть корня ушло в гайморову пазуху и была перфорация. Зашивали, пила антибиотики, запрещено было чихать и сморкаться
Наркозу і імплантації,ну і ціна я розуміюся що не дешева буде
Вам відразу видаляли всі 6? чи поступово
Бо мені видаляли пару років назад і корінь розкрошився аж до кістки зачепив і її то довелось забрати шматок щоб не було загноєння в щелепу і також зашивали але слава Богу все пройшло не так важко досить навіть швидко,трохи більше часу
Вам відразу видаляли всі 6? чи поступово
Бо мені видаляли пару років назад і корінь розкрошився аж до кістки зачепив і її то довелось забрати шматок щоб не було загноєння в щелепу і також зашивали але слава Богу все пройшло не так важко досить навіть швидко,трохи більше часу
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 15:00
Ответ дляКаваЗМолоком
Імплант не факт що приживеться в інфікованій ділянці (якщо є запалення кістки навколо). Я б не розглядала одномоментне видалення і імплантацію при таких вводних.
То тоді не варто імплантувати відразу?
Куда_бежать• 08 июня в 15:00
Ответ дляАноним_1858
Наркозу і імплантації,ну і ціна я розуміюся що не дешева буде
Вам відразу видаляли всі 6? чи поступово
Бо мені видаляли пару років назад і корінь розкрошився аж до кістки зачепив і її то довелось забрати шматок щоб не було загноєння в щелепу і також зашивали але слава Богу все пройшло не так важко досить навіть швидко,трохи більше часу
Вам відразу видаляли всі 6? чи поступово
Бо мені видаляли пару років назад і корінь розкрошився аж до кістки зачепив і її то довелось забрати шматок щоб не було загноєння в щелепу і також зашивали але слава Богу все пройшло не так важко досить навіть швидко,трохи більше часу
Почему все? Мне удалили только одну 6ку)
КаваЗМолоком• 08 июня в 15:01
Ответ дляАноним_1858
То тоді не варто імплантувати відразу?
ви на приколі? чи реально вважаєте що я зараз розкину таро і скажу як вам імплантацію робити?
1
Амелі на мілені• 08 июня в 15:05
Ответ дляАноним_1858
Ну не знаю якщо звичайно це залежить від мене то 100% без наркозу оберу,вже так видаляла зуб і все Ок,а от те що потрібно імплантувати відразу чесно не думала про таке
це классний варіант у вас, якщо КТ щелепи дивились і вас є нормальний обьем кістки, то все чудово буде.
Я ставила 8 імплантів за один візит під загальною анестезією, вижила.
але мені видалилил спочатку, потім чекала заживлення 3 місяці, а вже тоді ліфтінг та імпланти.
Я ставила 8 імплантів за один візит під загальною анестезією, вижила.
але мені видалилил спочатку, потім чекала заживлення 3 місяці, а вже тоді ліфтінг та імпланти.
1
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 15:06
Ответ дляКуда_бежать
Почему все? Мне удалили только одну 6ку)
Вибачаюсь,прочила не вірно,думала що всі 6 зубів верхніх вам видаляли
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 15:09
Ответ дляКаваЗМолоком
ви на приколі? чи реально вважаєте що я зараз розкину таро і скажу як вам імплантацію робити?
Ні не на приколі,по вашій попередній відповіді я припустила що можливо ви лікар що в цьому розумієтесь,бо мені не було відомо що імплант може не прижитись
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 15:13
І іще дуже переживаю чи не погіршиться стан бо біль іде в кістці, рідини нема ніякої поки,але щоб не пішло загоєння бо хірург приїде лише через 3 дні,а мене вже вся голова болить від зубного болю
Сільський ансамбль• 08 июня в 15:16
Мені видаляли зуб. потім чекали. щоб загоїлась рана і тільки потім ставили імплант. Тільки не тягніть потім з встановленням.
Амелі на мілені• 08 июня в 15:23
Ответ дляАноним_1858
І іще дуже переживаю чи не погіршиться стан бо біль іде в кістці, рідини нема ніякої поки,але щоб не пішло загоєння бо хірург приїде лише через 3 дні,а мене вже вся голова болить від зубного болю
три дні для запального процесу, то ви ризикуєте( немісил, та солеві полоскання, щоб знімати тиск в тканях...мож і витримаєте
ЧупакабраЗеБест• 08 июня в 15:27
Ответ дляАноним_1858
Підскажіть приблизно скільки по часу у вас це зайняло,я дуже боюсь наркозу
я делала под местной анестезией за 3 раза вроде один зуб.
так же как и другие зубы по ощущениям, ну удалять может немножко неприятнее. и все. ничоего осбенного.
по деньгам сцуко да - это больно бьет по кошельку, вроде 22 тыщи отвалила 3 года назад
так же как и другие зубы по ощущениям, ну удалять может немножко неприятнее. и все. ничоего осбенного.
по деньгам сцуко да - это больно бьет по кошельку, вроде 22 тыщи отвалила 3 года назад
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 15:28
Ответ дляАмелі на мілені
три дні для запального процесу, то ви ризикуєте( немісил, та солеві полоскання, щоб знімати тиск в тканях...мож і витримаєте
Через 3 дні якраз буде 6 днів від початку болю
Так, дякую, вже купила німесил та також хлоргексидин щоб не погіршився стан,також полоскала солоним розчином
Так, дякую, вже купила німесил та також хлоргексидин щоб не погіршився стан,також полоскала солоним розчином
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 15:29
Ответ дляСільський ансамбль
Мені видаляли зуб. потім чекали. щоб загоїлась рана і тільки потім ставили імплант. Тільки не тягніть потім з встановленням.
Добре,дякую
автор
Аноним_1858
• 08 июня в 15:31
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я делала под местной анестезией за 3 раза вроде один зуб.
так же как и другие зубы по ощущениям, ну удалять может немножко неприятнее. и все. ничоего осбенного.
по деньгам сцуко да - это больно бьет по кошельку, вроде 22 тыщи отвалила 3 года назад
так же как и другие зубы по ощущениям, ну удалять может немножко неприятнее. и все. ничоего осбенного.
по деньгам сцуко да - это больно бьет по кошельку, вроде 22 тыщи отвалила 3 года назад
О так про ціну тут звичайно нічого і додати,ну тут вже вина моя бо треба було лікувати до того як з’явилась біль
Хачапууури• 08 июня в 16:11
тиждень назад ставила відразу три імпланта з правої сторони - 2 підряд зверху, 1 знизу. Під місцевою анестезією. Через 2 год випила німесил.
Все ок. Вже й шви зняли.
Все ок. Вже й шви зняли.
1
Инфотуфелька• 08 июня в 17:05
Ответ дляАноним_1858
Дякую,я чомусь думала що якщо видалення + імплантація то тоді лише під наркозом,дякую заспокоїли
Взагалі не проблема. Ви ж нічого відчувати не будете, лише звуки неприємні. А імплантація - то легше, ніж пломбування каналів
Гуру троллинга• 08 июня в 20:04
Ответ дляХачапууури
тиждень назад ставила відразу три імпланта з правої сторони - 2 підряд зверху, 1 знизу. Під місцевою анестезією. Через 2 год випила німесил.
Все ок. Вже й шви зняли.
Все ок. Вже й шви зняли.
Яка цiна?
Гуру троллинга• 08 июня в 20:06
Ответ дляАмелі на мілені
це классний варіант у вас, якщо КТ щелепи дивились і вас є нормальний обьем кістки, то все чудово буде.
Я ставила 8 імплантів за один візит під загальною анестезією, вижила.
але мені видалилил спочатку, потім чекала заживлення 3 місяці, а вже тоді ліфтінг та імпланти.
Я ставила 8 імплантів за один візит під загальною анестезією, вижила.
але мені видалилил спочатку, потім чекала заживлення 3 місяці, а вже тоді ліфтінг та імпланти.
Як роблять лiфтiнг?
Не любовница• 08 июня в 20:11
Ответ дляХачапууури
тиждень назад ставила відразу три імпланта з правої сторони - 2 підряд зверху, 1 знизу. Під місцевою анестезією. Через 2 год випила німесил.
Все ок. Вже й шви зняли.
Все ок. Вже й шви зняли.
скільки ви заплатили за все?
Хачапууури• 09 июня в 09:10
Ответ дляНе любовница
скільки ви заплатили за все?
1 імплант під ключ 14 тис, за три заплатила 42 тис.
Через 3 міс коронки цирконієві по 11500 грн
Через 3 міс коронки цирконієві по 11500 грн
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу