12 галюцинаций• 09 июня в 00:56
Роки йдуть, а пісні все ті ж ..
Дівчата, а що ви зараз слухаєте? Яка музика вам до душі? Яка реально поза часом, як вважаєте?
Виниловая пластинка• 09 июня в 00:58
У меня сборник хитов всех времен, в основном, 80-00х больше.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 июня в 02:06
Ответ для12 галюцинаций
На дискотеках початку нульових звучала
Хто пам’ятає?
Я в клубах под такое плясала чуть раньше
Видящие_помогите• 09 июня в 03:24
Вівальді, Моцарт, Oomph, Megaherz, Linkin Park, Diary of Dreams, IAMX, слухаю ще зі школи, іноді попса нульових і десятих. Сучасна, що українська, що зарубіжна - треш для мене.
Черговий по кухні• 09 июня в 03:29
Ответ дляВидящие_помогите
такой разброс как и у меня. я, наверное, люблю практически все жанры. в каждом есть что-то крутое.
ария Каварадосси из Тоски вам нравится?
Видящие_помогите• 09 июня в 03:35
Ответ дляЧерговий по кухні
ария Каварадосси из Тоски вам нравится?
Не слухала ніколи, поки що, в класиці у мене ще багато чого в планах) Написала тих, кого слухаю регулярно. Загалом так, в кожному жанрі можна знайти щось цікаве)
Як міряти?• 09 июня в 04:20
Уже больше 30ти лет слушаю рок, панк рок, нетяжелый металл. Пару лет назад открыла для себя немцев. Сейчас, в основном, слушаю die Toten Hosen.
Послушная• 09 июня в 08:46
Частина композицій Queen - це forever.
Улюблений концерт Баха для 2 клавесинів С minor.
А так я зазвичай новеньке полюбляю