Борщик• Изменено 09 июня в 11:42
Вони казали буде долар по 45….
Буде війна, буде хаос, бачите, нічого такого не сталось (с)
❗️Долар рветься вгору: в обмінниках курс уже дістався 45 грн і продовжує зростати, — ЗМІ
Долар пробив нову психологічну позначку
ХикориДикори• 09 июня в 13:11
Ответ дляБорщик
Та він багато наобіцяв - я ваш вирок, до останнього українця …
Хай йому грець і дуля, сраку надірве усих українців не знищить, зі своїм дружком пуйлом
Вам дійсно хтось насрав у голову чи ви на замовлення строчите такий брєд? 🤯
ХикориДикори• 09 июня в 13:15
Ответ для13чудоСВЕТА
Я тоже так думаю, сколько еще россияне будут терпеть своего плешивого ? Может уже пора сбросить его ? И не портить жизнь другим государствам
Росіянці настільки тупорилі, вони думають, що тут ніхто не зрозуміє їх пропагандонські наративи 😅 . За свої смердючі руплі працюють тут з командою кокошніц.
ДолькиКабана• 09 июня в 13:32
Ответ дляДівка в намисті
Ні, перша це - ’я ваш вирок’
Це питання ще не закрито, хто чий вирок і який саме вирок. Може справимся і буде ’умовно-дострокове’, а не смертна кара.
13чудоСВЕТА• 09 июня в 13:49
Ответ дляХикориДикори
Тебе наверно виднее
Ответ дляБорщик
Дотримує слова, від останнього українця до блекауту. Все як казав так і зробив.
Не зрозуміло тільки чого це його виборці такі не радісні?
Колишня муза• 09 июня в 17:17
Ответ дляШеллар
І перемогли пам´ятник Булгакову та перейменували вулицю Гагаріна.
Ну так мы ж найдемократичниша краина Европы…
Маруська Му• 09 июня в 18:36
Ответ дляМейк-ап форева
Дальше хуже, все цены вырастут, но а зарплата останется та же. Ничего украинцы сильная нация- выживем, интересно отопление и свет этой зимой будут?
Так и зп повышают, прожиточный минимум вон обещают 7000.
Борщик
• 09 июня в 22:37
Ответ дляНе гоню
У тебя все Мани? Тогда лечись, потужная..... От твоего нытья ничего ровным счетом не изменится! Хотите перемен, поднимайте жопы и идите задавать вопросы своему потужнику, незламные!
Удалено администрацией...
Борщик
• 09 июня в 22:39
Ответ дляХикориДикори
Удалено администрацией...