Я только за!• Изменено 10 июня в 13:59
Івано-Франківськ чи Львів? Є 3 дні . Дуже хочу в гори або до водоспадів,озер.
Всім добрий день.
Дівчата, буду їхати з Кракова у Дніпро, є можливість затриматися на 2-3 повних дні у Львові чи Івано-Франківську.
Де б Ви зупинилися, щоб ночувати і їздити-ходити на екскурсії?
Думала, що з Івано-Франківська краще в плані того, що дешевше ціни на житло і ближче до туристичних місць
Але бачу , що не так багато турів з Івано-Франківська. Або я не так шукаю....
Буду вдячна за конструктивні поради. Розумію, що часу замало, але вже як є.
Дівчата, буду їхати з Кракова у Дніпро, є можливість затриматися на 2-3 повних дні у Львові чи Івано-Франківську.
Де б Ви зупинилися, щоб ночувати і їздити-ходити на екскурсії?
Думала, що з Івано-Франківська краще в плані того, що дешевше ціни на житло і ближче до туристичних місць
Але бачу , що не так багато турів з Івано-Франківська. Або я не так шукаю....
Буду вдячна за конструктивні поради. Розумію, що часу замало, але вже як є.
3
автор
Я только за!
• 10 июня в 14:03
Я місто більше як ночівлю розглядаю.
Колись так провела чудові дні в Ялті. Недорого орендувала кімнату, і їздила з екскурсіями чи сама. Це були 7 насичених чудових днів...
Колись так провела чудові дні в Ялті. Недорого орендувала кімнату, і їздила з екскурсіями чи сама. Це були 7 насичених чудових днів...
Бабо-лебідка• 10 июня в 14:06
У Франику немає нічого.
В Яремче мусите їхати.
То краще вже Львів.
В Яремче мусите їхати.
То краще вже Львів.
3
1
как тебе такое илон маск• 10 июня в 14:11
Есть сколівський національний парк и там несколько водопадов. Посмотрите в эту сторону
дама_из_декрета• 10 июня в 14:15
Я за Фоанківськ. Звідти можна поїхати в Яремче, Манявський скит, водоспади. Ось пару тижнів, як була там. І саме місто дуже сподобалося - чисте і спокійне.
2
КоКоКоКоКоКо...• 10 июня в 14:22
Ответ длядама_из_декрета
Я за Фоанківськ. Звідти можна поїхати в Яремче, Манявський скит, водоспади. Ось пару тижнів, як була там. І саме місто дуже сподобалося - чисте і спокійне.
Але варто зауважити, що в самому Франківську робити нічого, я його за дві години обійшла
Ще 9 ранку там хвилина мовчання, всі зупиняються, потім ще гімн грає
Я там була, було дуже дивно від цього
Ще 9 ранку там хвилина мовчання, всі зупиняються, потім ще гімн грає
Я там була, було дуже дивно від цього
2
1
Братья Капли• 10 июня в 14:22
Ответ дляВинник
Там водопадов нет
Івано-Франківська область багата на дивовижні водоспади. Найпопулярніші з них — Манявський водоспад (поблизу с. Манява), Женецький Гук (недалеко від с. Татарів) та потужний Пробій у центрі Яремче.
10 найкрасивіших водоспадів біля Львова
Водоспад Кам’янка
Водоспад Підступи
Водоспад Гуркало
Водоспад Сопіт
Водоспад Лазний
Водоспад Крушельницький
Водоспад Бориславський
Водоспад Фантом
Водоспад Золотом’ятий
Водоспад 4 копитця
10 найкрасивіших водоспадів біля Львова
Водоспад Кам’янка
Водоспад Підступи
Водоспад Гуркало
Водоспад Сопіт
Водоспад Лазний
Водоспад Крушельницький
Водоспад Бориславський
Водоспад Фантом
Водоспад Золотом’ятий
Водоспад 4 копитця
3
Братья Капли• 10 июня в 14:23
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Але варто зауважити, що в самому Франківську робити нічого, я його за дві години обійшла
Ще 9 ранку там хвилина мовчання, всі зупиняються, потім ще гімн грає
Я там була, було дуже дивно від цього
Ще 9 ранку там хвилина мовчання, всі зупиняються, потім ще гімн грає
Я там була, було дуже дивно від цього
9 ранку по всій Україні хвилина мовчання і всі зупиняються
6
2
КоКоКоКоКоКо...• 10 июня в 14:25
Ответ дляБратья Капли
9 ранку по всій Україні хвилина мовчання і всі зупиняються
Як би не так
Я в Дніпрі, з початку війни тут, нікуди не виїжджала
Тут ніхто не зупиняється, ні машини, ні люди, гімн не грає
Тільки по радіо чую, тому була дуже здивована, коли посеред вулиці всі зупинилися
Я в Дніпрі, з початку війни тут, нікуди не виїжджала
Тут ніхто не зупиняється, ні машини, ні люди, гімн не грає
Тільки по радіо чую, тому була дуже здивована, коли посеред вулиці всі зупинилися
1
автор
Я только за!
• 10 июня в 14:26
Ответ длядама_из_декрета
Я за Фоанківськ. Звідти можна поїхати в Яремче, Манявський скит, водоспади. Ось пару тижнів, як була там. І саме місто дуже сподобалося - чисте і спокійне.
Дякую. А Ви самі їздили чи купляли екскурсії ?
Братья Капли• 10 июня в 14:27
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Як би не так
Я в Дніпрі, з початку війни тут, нікуди не виїжджала
Тут ніхто не зупиняється, ні машини, ні люди, гімн не грає
Тільки по радіо чую, тому була дуже здивована, коли посеред вулиці всі зупинилися
Я в Дніпрі, з початку війни тут, нікуди не виїжджала
Тут ніхто не зупиняється, ні машини, ні люди, гімн не грає
Тільки по радіо чую, тому була дуже здивована, коли посеред вулиці всі зупинилися
Дивно, там якраз багато людей гине постійно
1
автор
Я только за!
• 10 июня в 14:29
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Як би не так
Я в Дніпрі, з початку війни тут, нікуди не виїжджала
Тут ніхто не зупиняється, ні машини, ні люди, гімн не грає
Тільки по радіо чую, тому була дуже здивована, коли посеред вулиці всі зупинилися
Я в Дніпрі, з початку війни тут, нікуди не виїжджала
Тут ніхто не зупиняється, ні машини, ні люди, гімн не грає
Тільки по радіо чую, тому була дуже здивована, коли посеред вулиці всі зупинилися
Я теж з Дніпра. Але в установах хвилини мовчання є. І Ви знаєте, я вважаю, що це не настільки погано чи заважає.
А на вулиці чи в багатьох магазинах так, не зупиняються.
А на вулиці чи в багатьох магазинах так, не зупиняються.
1
дама_из_декрета• 10 июня в 14:29
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Але варто зауважити, що в самому Франківську робити нічого, я його за дві години обійшла
Ще 9 ранку там хвилина мовчання, всі зупиняються, потім ще гімн грає
Я там була, було дуже дивно від цього
Ще 9 ранку там хвилина мовчання, всі зупиняються, потім ще гімн грає
Я там була, було дуже дивно від цього
А що в цьому поганого? У вас немає 10 хв часу, щоб вшанувати загиблих?
По місту ми теж довго гуляли - чудове озеро, поряд парк, смачно в недорого в кафе)
В Яремче на концерт гурту Тік попали, ще й потанцювали.
По місту ми теж довго гуляли - чудове озеро, поряд парк, смачно в недорого в кафе)
В Яремче на концерт гурту Тік попали, ще й потанцювали.
1
дама_из_декрета• 10 июня в 14:30
Ответ дляЯ только за!
Дякую. А Ви самі їздили чи купляли екскурсії ?
Самі
автор
Я только за!
• 10 июня в 14:31
Давайте повернемось до теми )))
Може є рекомендації по екскурсіям?
Я знайшла тур.агенства Мандрівочка і турфірма Надія.
Може є рекомендації по екскурсіям?
Я знайшла тур.агенства Мандрівочка і турфірма Надія.
ДА буде так• 10 июня в 14:31
Что можно делать в Франковске 3 дня??? Вы действительно не понимаете, почему он дешевле Львова?
1
дама_из_декрета• 10 июня в 14:36
Ответ дляДА буде так
Что можно делать в Франковске 3 дня??? Вы действительно не понимаете, почему он дешевле Львова?
Автор не планує бути три дві в місті самому.
Я собі на три дні вже вибрала спа-готель в Яремче, на наступний раз
Я собі на три дні вже вибрала спа-готель в Яремче, на наступний раз
Винник• 10 июня в 14:43
Ответ дляБратья Капли
Івано-Франківська область багата на дивовижні водоспади. Найпопулярніші з них — Манявський водоспад (поблизу с. Манява), Женецький Гук (недалеко від с. Татарів) та потужний Пробій у центрі Яремче.
10 найкрасивіших водоспадів біля Львова
Водоспад Кам’янка
Водоспад Підступи
Водоспад Гуркало
Водоспад Сопіт
Водоспад Лазний
Водоспад Крушельницький
Водоспад Бориславський
Водоспад Фантом
Водоспад Золотом’ятий
Водоспад 4 копитця
10 найкрасивіших водоспадів біля Львова
Водоспад Кам’янка
Водоспад Підступи
Водоспад Гуркало
Водоспад Сопіт
Водоспад Лазний
Водоспад Крушельницький
Водоспад Бориславський
Водоспад Фантом
Водоспад Золотом’ятий
Водоспад 4 копитця
Ну а́втор же в самом городе хочет
дама_из_декрета• 10 июня в 14:44
Ответ дляВинник
Ну а́втор же в самом городе хочет
З чого ви це взяли?
Братья Капли• 10 июня в 14:48
Ответ дляВинник
Ну а́втор же в самом городе хочет
’Де б Ви зупинилися, щоб ночувати і їздити-ходити на екскурсії?’ Ось що автор хоче
2
В рот не ложи• 11 июня в 15:00
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Але варто зауважити, що в самому Франківську робити нічого, я його за дві години обійшла
Ще 9 ранку там хвилина мовчання, всі зупиняються, потім ще гімн грає
Я там була, було дуже дивно від цього
Ще 9 ранку там хвилина мовчання, всі зупиняються, потім ще гімн грає
Я там була, було дуже дивно від цього
в багатьох містах на заході країни є хвилина мовчання
автор
Я только за!
• 17 июня в 10:03
Підниму тему. Білети до Івано-Франківська таки купила. Планувала тур з Микуличинів. Але тур відмінили. Поки думала надивилася ініормації, тепер думаю,може просто поїхати у Татарів, Білоберізку чи Ворохту. Зняти кімнату і знайти екскурсії на місці?
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу