Парасюха• 13 июня в 15:09
Бухгалтер ВСП
Миколаївський зональний відділ Військової служби правопорядку — спеціальне правоохоронне формування у складі Збройних Сил України, призначене для забезпечення правопорядку та військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України у місцях дислокації військових частин, у військових навчальних закладах, установах та організаціях, військових містечках, на вулицях і в громадських місцях; для запобігання кримінальним та іншим правопорушенням у Збройних Силах України, їхнього припинення; для захисту життя, здоров´я, прав і законних інтересів військовослужбовців, військовозобов´язаних під час проходження ними зборів, працівників Збройних Сил України; для захисту майна Збройних Сил України від розкрадання та інших протиправних посягань; для участі у протидії диверсійним проявам і терористичним актам на військових об´єктах.
Обов´язки
ведення бухгалтерського обліку
участь у проведенні інвентаризації
складання меморіальних ордерів
нарахування грошового забезпечення, додаткової винагороди та інших видів грошового забезпечення
ведення статистичних та аналітичних звітів
Вимоги
вища освіта (бухгалтерська, фінансова або економічна), від молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) і вище
знання бухгалтерського обліку та податкового законодавства
досвід роботи в бюджетних організаціях буде перевагою
практичні навички розрахунків аліментів, утримань за виконавчими провадженнями (зокрема розрахунок боргу)
вміння працювати з бухгалтерськими програмами та електронними таблицями
здатність працювати в команді та виконувати призначені завдання вчасно
впевнене користування ПК та оргтехнікою
досвід військової служби буде перевагою
відсутність притягнення до кримінальної відповідальності та судимості
посада рядового складу
Умови
мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом
можливість переведення через Армію+ військовослужбовців, які мають ВЛК з висновком про придатність до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах тощо
можливість служби для кандидатів, які за висновком ВЛК придатні до служби у військових частинах забезпечення, ТЦК та СП, ВВНЗ, навчальних центрах тощо
грошове забезпечення згідно з нормами чинного законодавства
гарантована відпустка згідно з чинним законодавством
для цивільних кандидатів обовʼязкове проходження базової загальновійськової підготовки
служба у місті Миколаїв
Обов´язки
ведення бухгалтерського обліку
участь у проведенні інвентаризації
складання меморіальних ордерів
Вимоги
впевнене користування ПК та оргтехнікою
досвід військової служби буде перевагою
посада рядового складу
Умови
служба у місті Миколаїв
жар-птица Нюра• 13 июня в 15:16
Ответ дляПарасюха
Что это?
Супер вакансия в ’очень’ спокойном городе
Парасюха
• 13 июня в 15:17
Ответ дляжар-птица Нюра
В вакансии не написано что будет именно это город, это во первых
Во вторых спокойных городов в Украине сейчас нет к сожалению