sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Здоровье и Красота - Спорт
anonim_183
Вся в кредитах• 14 июня в 11:32

Спорт який ви ненавиділи а потім він став вашим, як це сталось?

10 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_37
Анонимба• 14 июня в 11:32
1
Дивановозлежание

anonim_145
Акуна_Матата• 14 июня в 11:33
2
Нащо? Вибор є
anonim_62
Грибной_Дождик• 14 июня в 11:35
3
Автор, а как у вас?
anonim_161
Репетиторша• 14 июня в 11:45
4
Ні, я не мазохіст. Якщо спорт стає твоїм, то ти ним займаєшся. А займатися тим, що ненавидиш , це проблеми психологічні або скрутна ситуація по грошах.
anonim_120
Ото буде веселуха• 14 июня в 11:51
5
литрбол
anonim_110
Наивная Хо• 14 июня в 11:54
6
Восточные танцы ненавижу. Но на удивление после них месячные проходят менее болезненно. Приходится заниматься.
anonim_191
Дон Пэдро• 14 июня в 11:59
7
Не зовсім спорт, скажімо вид фітнесу - пілатес. Раніше думала це фігня якась, насправді якщо правильно виконувати вправи, то дуже дієвий вид активності. Бачу результат і відчуваю заряд бадьорості.
anonim_19
Дадосвидания• 14 июня в 12:01
8
Виграла абонемент до найкрутішого спортклубу, до якого тоді ходили відомі артисти..))) Це був лохотрон у Ватсонсі, який тоді ще інакше називався, типу купуєте на 300 грн і можете щось виграти. Я скандалила, просила поміняти мені цей суперприз на банальний приз -шампунь. Зрештою мене умовили забрати цей суперприз, я з цікавості сходила подивитися на селебретіс, там безплатно пригощали чаєм, медом. Я за місяць схудла на 8 кг і втяглася Ходжу вже 20 років, правда, до інших клубів... Тому моя порада: пробувати, шукати ті заняття, того тренера, який зайде...
like 3
anonim_206
А я нівроку• 14 июня в 12:07
9
Автор, а вы свою историю не расскажете?

anonim_73
Чудо Ф_ф КеДаХ• 15 июня в 15:01
10
Ответ дляДадосвидания
Виграла абонемент до найкрутішого спортклубу, до якого тоді ходили відомі артисти..))) Це був лохотрон у Ватсонсі, який тоді ще інакше називався, типу купуєте на 300 грн і можете щось виграти. Я скандалила, просила поміняти мені цей суперприз на банальний приз -шампунь. Зрештою мене умовили забрати цей суперприз, я з цікавості сходила подивитися на селебретіс, там безплатно пригощали чаєм, медом. Я за місяць схудла на 8 кг і втяглася Ходжу вже 20 років, правда, до інших клубів... Тому моя порада: пробувати, шукати ті заняття, того тренера, який зайде...
В мене щось схоже було, випадково потрапила на повітряну гімнастику, йшла зовсім на друге та переплутала розклад. було дуже важко ледь руки трималися тоді після тренування. Вже майже 3 роки ходжу )
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff