sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Документы
anonim_153
Сметчица• 16 июня в 11:45

Індифікаційний код дитині

Привіт. Дівчатка, чи варто йти на поступки сімейного лікаря і виготовляти дитині індифікаційний код до 14 років? Сімейна каже, що в системі не варифікуються дані дитини і вона не отримує гроші.
В її базу ми підтягнути свідоцтво про народження і система пропустила. В травні проходили медогляд в школу, проблем не було. Не бачу сенсу до 14 років виготовляти код, якщо окрім прохання сімейного він ніде не потрібен. Поділіться своїм досвідом.
woman_facepalming 12 like 1
43 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
  • 1
  • 2
anonim_198
Помидорина• 16 июня в 11:46
1
Ми зробили.
Нема проблем.
Що змінить, якщо зробите на рік раніше?
like 9 woman_facepalming 1

anonim_213
Дюагональ• 16 июня в 11:47
2
Ну ви і дамочка....
like 6 woman_facepalming 1
anonim_46
Дайте подуться• 16 июня в 11:48
3
А в чем проблема? Для заграна, например, тоже просят.
like 8 woman_facepalming 2
anonim_153
Аннуитет• 16 июня в 11:48
4
Ідентифікація
Ідентифікаційний
Перепрошую
face_with_tears_of_joy 8
anonim_131
4есотка• 16 июня в 11:48
5
Отморожу уши на зло маме
face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 1
anonim_124
Кондуктор трамвая• 16 июня в 11:49
6
Загран робила без кода своїм.
Обидва є в базі хелсі, під моїм акаунтом зі свідоцтвами про народження
like 1
anonim_198
Помидорина• 16 июня в 11:50
7
Бачу тільки плюси.
Можна відкрити банківську картку, відправити в табір закордон.
Вже буде готовий для ID і закордонного
Для декларації з сімейним.

Автор, напишіть мені мінуси
like 9 woman_facepalming 1
anonim_135
Ищу-брожу• 16 июня в 11:50
8
Ответ дляДайте подуться
А в чем проблема? Для заграна, например, тоже просят.
Як мінімум до 16 років не потрібен
woman_facepalming 5 like 3
anonim_124
Кондуктор трамвая• 16 июня в 11:51
9
А до чого тут сімейна, якщо у дитини педіатр ще?
Чи сімейна хоче вашу малолітню зареєструвати собі, як пацієнта по коду?
woman_facepalming 3

anonim_14
Бриджит_Фрикандо• 16 июня в 11:51
10
Я лікар. Не потрібен код.
Хай Ваш сімейний вчиться працювати з верифікацією.
woman_facepalming 4 heart 2
anonim_96
тогдалия• 16 июня в 11:51
11
Вы же всё равно собираетесь его делать к 14-ти годам, почему не сделать сейчас?
Я делала дочке в 9 лет, нужно было в школе для получения денежных призов в конкурсах и олимпиадах.
like 5
anonim_198
Помидорина• 16 июня в 11:52
12
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я лікар. Не потрібен код.
Хай Ваш сімейний вчиться працювати з верифікацією.
Ви педіатр?
anonim_124
Кондуктор трамвая• 16 июня в 11:52
13
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я лікар. Не потрібен код.
Хай Ваш сімейний вчиться працювати з верифікацією.
Дякую, ви теж така, як і мої сімейний і педіатр.
Бо автор правильно має сумніви щодо слів свого чімейного.
woman_facepalming 4
anonim_186
Молода і нерозважлива• 16 июня в 11:53
14
у моей он есть уже с 5 лет, чем он вам помешает?,
like 5 woman_facepalming 1
anonim_71
Меряю линейкой• 16 июня в 11:53
15
Ніколи не бачила сенсу тягнути з отриманням основних документів
like 4
noavatar
Svitlo_• 16 июня в 11:53
16
Ответ дляКондуктор трамвая
А до чого тут сімейна, якщо у дитини педіатр ще?
Чи сімейна хоче вашу малолітню зареєструвати собі, як пацієнта по коду?
Сімейний обслуговує від 0 до 100
anonim_147
Ку ка ку ка ку• 16 июня в 11:54
17
А який сенс ви бачите у виготовленні РНОКПП в 14 років?
face_with_tears_of_joy 4
noavatar
Svitlo_• 16 июня в 11:54
18
Отримати код 20 хв. Отримайте.
like 2
anonim_124
Кондуктор трамвая• 16 июня в 11:54
19
Ответ дляSvitlo_
Сімейний обслуговує від 0 до 100
То у вас десь.
А мій сімейний терапевт не візьметься лікувати школоту, не кажучи вже про немовлят, для цього є педіатрія
woman_facepalming 5 like 1

anonim_198
Помидорина• 16 июня в 11:55
20
Ответ дляSvitlo_
Отримати код 20 хв. Отримайте.
10
anonim_14
Бриджит_Фрикандо• 16 июня в 11:55
21
Ответ дляПомидорина
Ви педіатр?
Ні
noavatar
Svitlo_• 16 июня в 11:55
22
Ответ дляКондуктор трамвая
То у вас десь.
А мій сімейний терапевт не візьметься лікувати школоту, не кажучи вже про немовлят, для цього є педіатрія
Не у нас. А сімейний лікар бере всіх. На те він і сімейний.
like 4 woman_facepalming 2
anonim_198
Помидорина• 16 июня в 11:56
23
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ні
То чому ви таке написали?
noavatar
Svitlo_• 16 июня в 11:57
24
Ответ дляПомидорина
10
Ну я образно. Отримувала доньці. Прийшла. Попросили почекати. Хвилин 10-20 почекала - видали.
anonim_14
Бриджит_Фрикандо• 16 июня в 11:57
25
Ответ дляПомидорина
То чому ви таке написали?
А Ви хто?
face_with_tears_of_joy 3
anonim_213
Дюагональ• 16 июня в 11:57
26
Ответ дляКондуктор трамвая
То у вас десь.
А мій сімейний терапевт не візьметься лікувати школоту, не кажучи вже про немовлят, для цього є педіатрія
У вас не сімейний лікар, а терапевт.
anonim_198
Помидорина• 16 июня в 11:59
27
Ответ дляSvitlo_
Не у нас. А сімейний лікар бере всіх. На те він і сімейний.
Є сімейний.
Є педіатр.
Є терапевт.

Не рівняйте їх всіх, це різні лікарі.
noavatar
Svitlo_• 16 июня в 12:00
28
Ответ дляПомидорина
Є сімейний.
Є педіатр.
Є терапевт.

Не рівняйте їх всіх, це різні лікарі.
Так я ж і не вівняю. От якраз сімейний бере всіх.
anonim_213
Дюагональ• 16 июня в 12:02
29
Ответ дляКондуктор трамвая
Дякую, ви теж така, як і мої сімейний і педіатр.
Бо автор правильно має сумніви щодо слів свого чімейного.
Ви як дівчина в групі про вступ:
- як мені отримати диплом в коледжі, якщо я не отримувала індкод за релігійними переконаннями?
- надайте довідку про відмову від індкоду за релігійними перекрнаннями.
- на жаль, я не можу взяти таку довідку за релігійними переконаннями
face_with_tears_of_joy 3
anonim_124
Кондуктор трамвая• 16 июня в 12:02
30
Ответ дляSvitlo_
Так я ж і не вівняю. От якраз сімейний бере всіх.
Брать бере, а чи лікує їх усіх з таким широким своїм профілем
  • 1
  • 2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff