sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Детские товары
anonim_79
Сердючка• 16 июня в 16:17

Рідина для бульбашок

Дівчата, питання. Купили сьогодні дитині бульбашковий пістолет. З рідною рідиною працював відмінно, бульбашки як на фото. Коли закінчилась і налили із запаски, фігня, дитина розстроїлась. Шо робити?
attached-photo
woman_facepalming 1
13 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_14
Йосип_молодий• 16 июня в 16:18
1
Господь. господь..
face_with_tears_of_joy 3

anonim_213
Дуб береза• 16 июня в 16:23
2
А що б ви робили, якби запаски не було? Або якщо й вона закінчилась би?)
Не підказуйте) цікаво, що скаже автор))
anonim_72
Не прохожу мимо• 16 июня в 16:21
3
Налейте жидкость для мытья посуды
anonim_54
Рожева юбка• 16 июня в 16:21
4
Купите другую жидкость и залейте
heart 1
anonim_97
КАПСЛОЧНИЦА• 16 июня в 16:22
5
В эпицентре яркие жёлтые и розовые литровые бутылки. Всегда хороший раствор, постоянно покупаю детям
like 1 heart 1
anonim_14
Йосип_молодий• 16 июня в 16:23
6
Ответ дляНе прохожу мимо
Налейте жидкость для мытья посуды
в жидкости для пузірей глицерин в составе
anonim_121
Скокмоно - стокнуно• 16 июня в 16:29
7
Ответ дляДуб береза
А що б ви робили, якби запаски не було? Або якщо й вона закінчилась би?)
Не підказуйте) цікаво, що скаже автор))
Як складно зараз батькам(( Треба танцювати, задовільняти. Раніше ми з кульбаби палку видрали, шампунь у мами сперли і дуємо собі, ще й по шиї потім отримуєш, що шампунь перевели.
face_with_tears_of_joy 6
anonim_79
автор Сердючка • 16 июня в 16:35
8
Ответ дляНе прохожу мимо
Налейте жидкость для мытья посуды
Не то
anonim_79
автор Сердючка • 16 июня в 16:36
9
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Як складно зараз батькам(( Треба танцювати, задовільняти. Раніше ми з кульбаби палку видрали, шампунь у мами сперли і дуємо собі, ще й по шиї потім отримуєш, що шампунь перевели.
Вона взагалі не дується

anonim_195
ТигрЛьвович• 16 июня в 17:12
10
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Як складно зараз батькам(( Треба танцювати, задовільняти. Раніше ми з кульбаби палку видрали, шампунь у мами сперли і дуємо собі, ще й по шиї потім отримуєш, що шампунь перевели.
Шампунь це не те. От ДеБе у будівників випростити, ото гарні мильні бульбашки, великі, райдужні.
anonim_115
Кили и Манджаро• 16 июня в 17:14
11
Я купую в аврорі запаски, дуються нормально. Або спробуйте самі наколотити. Гліцерин, думаю, в аптеці знайдеться.
anonim_195
ТигрЛьвович• 16 июня в 17:18
12
Ответ дляСердючка
Вона взагалі не дується
600мл води, 200мл фейрі звичайного, не того що 2 в 1, 100мл гліцерину, 1 ст.л. цукру.
heart 1
anonim_79
автор Сердючка • 16 июня в 17:50
13
Ответ дляКили и Манджаро
Я купую в аврорі запаски, дуються нормально. Або спробуйте самі наколотити. Гліцерин, думаю, в аптеці знайдеться.
Не то, подивіться які на фото райдужні кульки
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff