Сарафанное радио• 16 июня в 20:49
мене накрило! зайдіть в тему
з нового року я переїхала до батьків в маленьке містечко. раніше жила у місті, одній страшнувато там із за постійних обстрілів. знайшла роботу в державній лікарні тут у батьків як раз за моїм напрямком на неповну ставку ( в мене вища медична освіта) . все супер, я вже півроку нормально висипаюсь, не часто чую вибухи. але є але! копійчана заробітна плата.. прям сльози .. приблизно 12 тис грн на руки. ну це просто жах(( я як волонтер . роботи валом , а отримуєш фігню . і виходу не бачу ((( в місто не хочу повертатись , страшно, за кордоном вже була - чоловіка не можу покинути . що робити не знаю..
8
1
Аленький носочек• 16 июня в 20:57
У меня дедушка инвалид в охране сутками работает. Получает 12 тыс. Ночами не спит и постоянно прилеты ибо прифронтовой город. Так вот он не ноет.
14
1
Повітруля• 16 июня в 20:57
Частные услуги оказывайте - уколы, капельницы. Пройдите курсы массажа или косметолога. Медобразование дает кучу возможностей, только ленивые не зарабатывают.
12
4
1
АгатаХристя• 16 июня в 20:59
Бюджетики типу лікарів, вихователів та вчителів в більшості скрізь невеликі ЗП
Незнакомлюся• 16 июня в 21:09
Ответ дляАленький носочек
У меня дедушка инвалид в охране сутками работает. Получает 12 тыс. Ночами не спит и постоянно прилеты ибо прифронтовой город. Так вот он не ноет.
Він чоловік і життя прожив, у нього інше відношення до смерті ніж у молодої дівчини
1
1
автор
Сарафанное радио
• 16 июня в 21:11
Ответ дляВесела пiсенька
Про чоловіка так ненароком, а він не працює?
служить
автор
Сарафанное радио
• 16 июня в 21:14
Ответ дляПовітруля
Частные услуги оказывайте - уколы, капельницы. Пройдите курсы массажа или косметолога. Медобразование дает кучу возможностей, только ленивые не зарабатывают.
я пройшла курси косметолога.. дуже багато конкуренції. до новачків ніхто не хоче йти, пропонувала якось навіть безкоштовно.. за рік в мене було приблизно 10 клієнтів . кинула цю справу .
автор
Сарафанное радио
• 16 июня в 21:14
Ответ дляБелая и пушистая
можно медиков в всу пойти 50+ будет
на жаль , чоловік не відпускає, хоча в мене є звання молодшого лейтенанта після кафедри
автор
Сарафанное радио
• 16 июня в 21:16
Ответ дляФрекенБок
Відкривайте приватну якусь практику,консультації.
Ви який лікар?
Ви який лікар?
я лікар-лаборант , тут не розгонишься ...
ФрекенБок• 16 июня в 21:18
Ответ дляСарафанное радио
я лікар-лаборант , тут не розгонишься ...
Ну так...
Півставки медсестри добирайте
Півставки медсестри добирайте
автор
Сарафанное радио
• 16 июня в 21:23
Ответ дляФрекенБок
Ну так...
Півставки медсестри добирайте
Півставки медсестри добирайте
а хто іх мені дасть? тут медсестри теж не на повну зацнятість, а одна санітарка миє весь поверх
1
автор
Сарафанное радио
• 16 июня в 21:25
Ответ дляВесела пiсенька
Ну так не забесплатно ж
так, звісно. і він мені звичайно допомагає, і каже працюй так , все норм. але мені не норм! мені подобається самій працювати і заробляти кошти, а не копійки
автор
Сарафанное радио
• 16 июня в 21:26
Ответ дляАленький носочек
У меня дедушка инвалид в охране сутками работает. Получает 12 тыс. Ночами не спит и постоянно прилеты ибо прифронтовой город. Так вот он не ноет.
круто ви порівняли лікаря і пенсіонера -охоронця мм
5
Твердая валюта• 16 июня в 21:27
Ответ дляСарафанное радио
я лікар-лаборант , тут не розгонишься ...
а у вас есть лаборатории типа дила/синево/днипролаб? там платят хорошо
автор
Сарафанное радио
• 16 июня в 21:32
Ответ дляТвердая валюта
а у вас есть лаборатории типа дила/синево/днипролаб? там платят хорошо
ну звісно що немає)) діла і сінево це одна центральна лабораторія , яка знаходиться у Києві і всі зразки зі всієі Украіни туди їдуть
Викупана• 16 июня в 21:42
Ответ дляАленький носочек
У меня дедушка инвалид в охране сутками работает. Получает 12 тыс. Ночами не спит и постоянно прилеты ибо прифронтовой город. Так вот он не ноет.
Вы сравнивает работу врача и охранника?
1
ФрекенБок• 16 июня в 21:44
Ответ дляСарафанное радио
а хто іх мені дасть? тут медсестри теж не на повну зацнятість, а одна санітарка миє весь поверх
Ви в аптеці більше заробите.
Що в Вас там за містечко, скільки населення?
Що в Вас там за містечко, скільки населення?
Чекаю завтра• 16 июня в 21:49
Ответ дляБелая и пушистая
можно медиков в всу пойти 50+ будет
в тылу будет базовая ставка + за офицерское звание. Мой полгода получал 23 тыс. Не смешите.
З понеділка на дієті• 16 июня в 22:04
Ответ дляСарафанное радио
круто ви порівняли лікаря і пенсіонера -охоронця мм
Я живу закордоном, ось мед сестра наша надає такі послуги і кидає всюди оголошення, може і вам щось подібне
Подбор капельниц проводится индивидуально с учётом вашего состояния и потребностей.
Возможны программы:
✔️ восстановление водного баланса
✔️ поддержка при дефиците железа
✔️ витаминная поддержка
✔️ восстановление после перелётов
✔️ поддержка иммунитета
✔️ программы для энергии и хорошего самочувствия
Придумайте і собі щось під потреби того міста, де ви знаходитесь.
Подбор капельниц проводится индивидуально с учётом вашего состояния и потребностей.
Возможны программы:
✔️ восстановление водного баланса
✔️ поддержка при дефиците железа
✔️ витаминная поддержка
✔️ восстановление после перелётов
✔️ поддержка иммунитета
✔️ программы для энергии и хорошего самочувствия
Придумайте і собі щось під потреби того міста, де ви знаходитесь.
автор
Сарафанное радио
• 16 июня в 22:07
Ответ дляФрекенБок
Ви в аптеці більше заробите.
Що в Вас там за містечко, скільки населення?
Що в Вас там за містечко, скільки населення?
15 тис було
ФрекенБок• 16 июня в 22:27
Ответ дляСарафанное радио
15 тис було
Щось онлайн?якимсь консультантом?
автор
Сарафанное радио
• 16 июня в 22:49
Ответ дляФрекенБок
Щось онлайн?якимсь консультантом?
15 тис людей проживає
Аленький носочек• 17 июня в 00:24
Ответ дляВикупана
Вы сравнивает работу врача и охранника?
Я сравниваю нытьё из-за зарплаты.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

