sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Родственники
anonim_162
Мост_Устал• 22 июня в 12:13

Копистин, будинок для літній людей

Хтось має реальні відгуки та досвід?
4 0
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_187
Та легко!• 22 июня в 12:24
1
Всі люди різні, комусь ніякий, навіть найкращий будинок не підійде. А хтось буде чекати повернутись туди як можна скоріше, як моя сусідка. Забрали її родичі на чотири дні, то вона ледь ранку понеділка дочекалася, щоб їхати назад. Як вона каже-то вже моя сім´я і дім .
А є такі,що дуже швидко згасають.Теж є такий досвід.

anonim_162
автор Мост_Устал • 22 июня в 12:30
2
Ответ дляТа легко!
Всі люди різні, комусь ніякий, навіть найкращий будинок не підійде. А хтось буде чекати повернутись туди як можна скоріше, як моя сусідка. Забрали її родичі на чотири дні, то вона ледь ранку понеділка дочекалася, щоб їхати назад. Як вона каже-то вже моя сім´я і дім .
А є такі,що дуже швидко згасають.Теж є такий досвід.
Ваша сусідка саме в Копистин клали?
like 1
anonim_187
Та легко!• 22 июня в 12:52
3
Ответ дляМост_Устал
Ваша сусідка саме в Копистин клали?
Ні, я вам загалом ситуацію описую,що гарний заклад це ще не все.Друга людина, про яку я писала, змінила десь 4 чи 5 закладів. І врешті решт захворів і помер десь 3 неділі назад....Заклади обирали рідні за рекомендаціями знайомих.
До речі він завжди казав потім,що один з перших закладів де він був,для нього був найкращим.Хотів повернутись,але на жаль там вже не було місць ´.Я питала-а що ж там вам сподобалося? Каже -мене там ніхто не чіпав,я робив що і коли хотів,і головне він там потоваришував з двома дідами,і дуже сумував за ними...
Питаю,то чого поїхали?Каже-хотів окрему кімнату,а не вдвох жити
anonim_162
автор Мост_Устал • 22 июня в 12:49
4
Ответ дляТа легко!
Ні, я вам загалом ситуацію описую,що гарний заклад це ще не все.Друга людина, про яку я писала, змінила десь 4 чи 5 закладів. І врешті решт захворів і помер десь 3 неділі назад....Заклади обирали рідні за рекомендаціями знайомих.
До речі він завжди казав потім,що один з перших закладів де він був,для нього був найкращим.Хотів повернутись,але на жаль там вже не було місць ´.Я питала-а що ж там вам сподобалося? Каже -мене там ніхто не чіпав,я робив що і коли хотів,і головне він там потоваришував з двома дідами,і дуже сумував за ними...
Питаю,то чого поїхали?Каже-хотів окрему кімнату,а не вдвох жити
Ех...важко
crying_face 1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff