Благоуханочка• 22 июня в 12:58
Не вдається стати на облік юнаку онлайн
Народжений в грудні 2009
В Резерві написано, що для нього сервіс недоступний. Як стати на той облік?
В Резерві написано, що для нього сервіс недоступний. Як стати на той облік?
Вічний двигун• 22 июня в 13:03
Ответ дляСундучок с каникулами
А зачем вам учёт? На войну его хотите отправить?
Всех мальчиков ещё в школе ставят на учёт. Так было и до войны
6
2
Сундучок с каникулами• 22 июня в 13:05
Ответ дляВічний двигун
Всех мальчиков ещё в школе ставят на учёт. Так было и до войны
Ключевое слово до войны
1
Вічний двигун• 22 июня в 13:05
Ответ дляСундучок с каникулами
Ключевое слово до войны
Он не сможет дальше без этих документов ничего сделать, вы не понимаете? И в университет не примут. Это не хочу-не хочу
1
автор
Благоуханочка
• 22 июня в 13:06
Ответ дляразмахер
У сина є реєстрація місця проживання?
Так, в резерві відображається
Сундучок с каникулами• 22 июня в 13:06
Ответ дляВічний двигун
Он не сможет дальше без этих документов ничего сделать, вы не понимаете? И в университет не примут. Это не хочу-не хочу
За границу ему надо. Все адекватные уезжают
2
1
автор
Благоуханочка
• 22 июня в 13:07
Ответ дляСундучок с каникулами
За границу ему надо. Все адекватные уезжают
Він і поїде. А цей документ необхідний.
1
Вічний двигун• 22 июня в 13:08
Ответ дляСундучок с каникулами
За границу ему надо. Все адекватные уезжают
На границе тоже спросят учёт. Добрый день.
2
автор
Благоуханочка
• 22 июня в 13:09
Ответ дляСундучок с каникулами
За границу ему надо. Все адекватные уезжают
І як з часом ви бачите отримання внж, наприклад?
Довідка про несудимість без обліку не отримується.
Довідка про несудимість без обліку не отримується.
Khmelnichanka• 22 июня в 13:43
Ответ дляБлагоуханочка
І як з часом ви бачите отримання внж, наприклад?
Довідка про несудимість без обліку не отримується.
Довідка про несудимість без обліку не отримується.
А довідка про несудимість хіба потрібна для тимчасового ВНЖ? Чи Ви маєте на увазі постійний вид на проживання?
Наскільки знаю, таку довідку вимагають лише для отримання громадянства, але можу помилятись.
Наскільки знаю, таку довідку вимагають лише для отримання громадянства, але можу помилятись.
Прагматик флегма• 22 июня в 14:16
Ответ дляВічний двигун
Он не сможет дальше без этих документов ничего сделать, вы не понимаете? И в университет не примут. Это не хочу-не хочу
В Україні так, не приймуть.... а в Європі - без проблем
размахер• 22 июня в 14:35
Ответ дляБлагоуханочка
Так, в резерві відображається
Минулого року син 17 років так і не зміг онлайн стати на облік. Їхав до військомату
размахер• 22 июня в 14:37
Ответ дляПрагматик флегма
В Україні так, не приймуть.... а в Європі - без проблем
Будь-яке оформлення документів: заграна, айді картки, довідки про несудимість, будь-які дії в помольстві будуть вимагати Резерв+
1
ЭмчЭндЭм• 22 июня в 14:41
Хтось ставав на облік, хто виїхав з окупованої території за кордон?Вдалося?Якщо місце прописки в окупації?
Khmelnichanka• 22 июня в 14:59
Ответ дляразмахер
Будь-яке оформлення документів: заграна, айді картки, довідки про несудимість, будь-які дії в помольстві будуть вимагати Резерв+
Якщо оформлювати паспорт в ДП «Документ», то Резерв+ не вимагають.
Інша справа, що потім вони передають дані, і якщо чоловік 18-23 років не стоїть на обліку, то його туди поставлять автоматично..
Проте й без Резерву +.
Інша справа, що потім вони передають дані, і якщо чоловік 18-23 років не стоїть на обліку, то його туди поставлять автоматично..
Проте й без Резерву +.
1
размахер• 22 июня в 15:20
Ответ дляKhmelnichanka
Якщо оформлювати паспорт в ДП «Документ», то Резерв+ не вимагають.
Інша справа, що потім вони передають дані, і якщо чоловік 18-23 років не стоїть на обліку, то його туди поставлять автоматично..
Проте й без Резерву +.
Інша справа, що потім вони передають дані, і якщо чоловік 18-23 років не стоїть на обліку, то його туди поставлять автоматично..
Проте й без Резерву +.
Коли чоловік призовного віку отримував паспорт в ДП Документ?
В 24му році навесні у українських чоловіків була забава - як отримати вже замовлений і оплачений загран. Не знаю, чим закінчилася. І так, при прийомі ДП Документ не вимагав військово-облікові документи ))))
В 24му році навесні у українських чоловіків була забава - як отримати вже замовлений і оплачений загран. Не знаю, чим закінчилася. І так, при прийомі ДП Документ не вимагав військово-облікові документи ))))
Прагматик флегма• 22 июня в 15:50
Ответ дляразмахер
Будь-яке оформлення документів: заграна, айді картки, довідки про несудимість, будь-які дії в помольстві будуть вимагати Резерв+
Мова йде не про призовників, в Польщі вступила дитина без резерву,для часового побуту він теж не потрібен. А далі буде видно
Khmelnichanka• 22 июня в 16:13
Ответ дляразмахер
Коли чоловік призовного віку отримував паспорт в ДП Документ?
В 24му році навесні у українських чоловіків була забава - як отримати вже замовлений і оплачений загран. Не знаю, чим закінчилася. І так, при прийомі ДП Документ не вимагав військово-облікові документи ))))
В 24му році навесні у українських чоловіків була забава - як отримати вже замовлений і оплачений загран. Не знаю, чим закінчилася. І так, при прийомі ДП Документ не вимагав військово-облікові документи ))))
А 3034 - так, був квест.
А зараз видають.
Знайомі отримали тиждень тому.
А ми з сином забиратимем на днях, то відпишуть :)
А зараз видають.
Знайомі отримали тиждень тому.
А ми з сином забиратимем на днях, то відпишуть :)
автор
Благоуханочка
• 22 июня в 19:43
Ответ дляПрагматик флегма
Мова йде не про призовників, в Польщі вступила дитина без резерву,для часового побуту він теж не потрібен. А далі буде видно
Але ж перетинати кордон плануєте?
Прагматик флегма• 22 июня в 20:31
Ответ дляБлагоуханочка
Але ж перетинати кордон плануєте?
ну так до 18 без резерву перетинають
автор
Благоуханочка
• 22 июня в 22:34
Ответ дляПрагматик флегма
ну так до 18 без резерву перетинають
А потім? Після 18? Ніколи додому не приїхати?
Прагматик флегма• 22 июня в 23:46
Ответ дляБлагоуханочка
А потім? Після 18? Ніколи додому не приїхати?
Поки війна, думаю, такого бажання не буде. А там - час покаже.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу
