Мушля з Криму• 22 июня в 14:30
Засоби для пмм
Порадниці, накидайте, хто чим користується для пмм?
Цікавить все - сіль, таблетки, порошки, ополіскувачі, засоби для чистки.
Мушля з Криму
• 22 июня в 14:32
Ответ дляКоролева спама
ну вот этим всем собственно
Цікавлять торгові марки, якщо незрозуміло написала 😉
БезникаяЯ• 22 июня в 14:32
Соль беру финиш или какая есть в магазине , таблетки люблю фейри перепробовала все наверное , они справляются со всеми загрязнениями
Мушля з Криму
• 22 июня в 14:32
Ответ дляБезникаяЯ
Дякую ❤️
Мушля з Криму
• 22 июня в 14:37
Ответ дляФизрукая
Соль любая по акции.Гель всегда такой.
Дякую ❤️😊
Мушля з Криму
• 22 июня в 14:38
Ответ дляСадоводница
А в мене таблетки і чоловік каже соль не бери там в таблетках є соль
Які?
Мушля з Криму
• 22 июня в 14:41
Ответ дляБолтушка Му
Сіль від фініш, ополіскувач w5, таблетки вже роки 2 беру dalli
Дякую ❤️💐
Болтушка Му• 22 июня в 14:42
Ответ дляМушля з Криму
Дякую ❤️💐
Нема за що )
Не дописала - для чистки теж фініш беру. Інші якось не зайшли
Тектологиня 80lv• 22 июня в 14:48
Сіль будь-яка по акціі, ополіскувач Sodasan, він мені за складом подобається найбільше. Таблетки denkmit
Тектологиня 80lv• 22 июня в 14:50
Ответ дляСадоводница
Так, але у нас вода жорстка, я сіль додатково сиплю.
Мушля з Криму
• 22 июня в 14:51
Ответ дляТектологиня 80lv
Дякую ❤️💐
Не заздріть тьоті• 22 июня в 14:53
Все фірми denkmit, бо не люблю лишній запах. А у них і ополіскувач, і таблетки, і сіль все без запаху
Мушля з Криму
• 22 июня в 15:05
Ответ дляНе заздріть тьоті
Дуже дякую, теж не люблю ароматизатори 💐
Не против• 22 июня в 15:09
Ответ дляНе заздріть тьоті
Аль де Барановна• 22 июня в 15:43
Засоби для чистки не купую. Таблетки та ополіскувач Domol. Сіль купую яка є по гарній ціні, зазвичай Finish або Domol. Іноді купую капсули Фейрі, але ціна вища ніж таблетки, а сіль та ополіскувач по факту все одно потрібні.
Аль де Барановна• 22 июня в 15:45
Ответ дляНе заздріть тьоті
Мені Денкміт таблетки пахнуть, хоч і кажуть, що це теж саме що й Домол.
Не заздріть тьоті• 22 июня в 15:47
Ответ дляАль де Барановна
Вони є різні. Треба брати ті, що без ополіскувача