Всіх підсаджую• вчера в 17:35
Безтолкові батьки та гості в них
Іноді читаю історії про складні стосунки з батьками і розумію, що в мене теж накопичилося багато образ.
Мій тато любить розповідати, що я нічого не роблю. При цьому сам може цілий день сидіти, дивитися ролики та курити цигарки. А коли я приїжджаю і допомагаю по господарству( це приватний будинок )чую лише знецінення.
Вчора я переносила старі гілки, які лежали стільки років, що вже заросли бур´янами і їх доводилося буквально виривати із землі. На це пішло чимало сил. Але реакція батька була: «Та що ти там зробила? Жменю вишень нарвала чи п´ять хвилин поносила гілки?»Я цілий день щось та робила,а він сидить і курить та радить мені навчитись управлятись бензокосилкою ,щоб я косила та дерева зрубувала сама
І так практично завжди. Не важливо, що робиш — все мало, все не так, все не заслуговує на похвалу.
Після першого дня в них в мене руки здали та цілу ніч нили ,довелось іти в аптеку купувати мазь для суглобів ,а після другого боліли стопи
Найбільше мене вражає інше. Туалет у хаті мої батьки зробили лише тоді, коли мені було 19 років. І то не тому, що мені було незручно роками(бувало таке ,що взимку ходила в ковшик ,а потім виносила в туалет ,бо мороз сильний був)ходити на вулицю, а тому, що на знайомство мав приїхати мій хлопець. Виходить, думка сторонньої людини виявилася важливішою за комфорт власної дитини.
І найбільше болить навіть не важка робота, а постійне знецінення з боку людини, від якої найбільше хотілося б почути слова підтримки.
І питання чому батьки такі безтолкові?????
Мало того,що подвірʼя захаращене ,я пів дня сміття збирала ,назбирала 7 великих як у МакДональдзі пакетів і ще рвала бурʼяни ,замітала територію та перенесла трохи шиферу після чого в мене руки просто відмовили ,і в хаті повний треш ,і в підвалі не можуть стару закрутку викинути ,про сараї мовчу ,бо вони туди весь хлам скидають і на дах теж
Замість того,щоб зробити все цивільно і насолоджуватись результатом ,він просиджу дні за телефоном із цигарками і чекає поки я приїду ,щоб замести віником біля хати
Це наскільки лінивим треба бути?!????
Мій тато любить розповідати, що я нічого не роблю. При цьому сам може цілий день сидіти, дивитися ролики та курити цигарки. А коли я приїжджаю і допомагаю по господарству( це приватний будинок )чую лише знецінення.
Вчора я переносила старі гілки, які лежали стільки років, що вже заросли бур´янами і їх доводилося буквально виривати із землі. На це пішло чимало сил. Але реакція батька була: «Та що ти там зробила? Жменю вишень нарвала чи п´ять хвилин поносила гілки?»Я цілий день щось та робила,а він сидить і курить та радить мені навчитись управлятись бензокосилкою ,щоб я косила та дерева зрубувала сама
І так практично завжди. Не важливо, що робиш — все мало, все не так, все не заслуговує на похвалу.
Після першого дня в них в мене руки здали та цілу ніч нили ,довелось іти в аптеку купувати мазь для суглобів ,а після другого боліли стопи
Найбільше мене вражає інше. Туалет у хаті мої батьки зробили лише тоді, коли мені було 19 років. І то не тому, що мені було незручно роками(бувало таке ,що взимку ходила в ковшик ,а потім виносила в туалет ,бо мороз сильний був)ходити на вулицю, а тому, що на знайомство мав приїхати мій хлопець. Виходить, думка сторонньої людини виявилася важливішою за комфорт власної дитини.
І найбільше болить навіть не важка робота, а постійне знецінення з боку людини, від якої найбільше хотілося б почути слова підтримки.
І питання чому батьки такі безтолкові?????
Мало того,що подвірʼя захаращене ,я пів дня сміття збирала ,назбирала 7 великих як у МакДональдзі пакетів і ще рвала бурʼяни ,замітала територію та перенесла трохи шиферу після чого в мене руки просто відмовили ,і в хаті повний треш ,і в підвалі не можуть стару закрутку викинути ,про сараї мовчу ,бо вони туди весь хлам скидають і на дах теж
Замість того,щоб зробити все цивільно і насолоджуватись результатом ,він просиджу дні за телефоном із цигарками і чекає поки я приїду ,щоб замести віником біля хати
Це наскільки лінивим треба бути?!????
показать весь текст
18
14
Потужна махіна• вчера в 21:56
Ответ дляВсіх підсаджую
Закрити очі,що вони живуть ,які бомжі?
Вони, не ви ж.
Потужна махіна• вчера в 21:58
Ответ дляВсіх підсаджую
В хаті треба робити ремонт,в мене немає таких коштів
Це ваша хата?
Потужна махіна• вчера в 21:59
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну знаєте то так,але мій чоловік злякався коли на кухні слимака ногою розчавив та бачив мишу у ванній
Не возить туди такого ніжного.
Потужна махіна• вчера в 22:02
Ответ дляТАЗератти
Научите и меня
Я приехала к маме поездом, в ее квартире завалено мусором, что нет сидячего/лежачего места на ночлег
Что мне делать?
Поезда обратно в этот день может не бытьС порога идти на вокзал и ждать ближайшего обратно?
Я серьезно
Я приехала к маме поездом, в ее квартире завалено мусором, что нет сидячего/лежачего места на ночлег
Что мне делать?
Поезда обратно в этот день может не бытьС порога идти на вокзал и ждать ближайшего обратно?
Я серьезно
Переночувати в готелі. Як варіант.
автор
Всіх підсаджую
• вчера в 23:49
4
автор
Всіх підсаджую
• вчера в 23:51
Ответ дляЗ горіха зерня
Так вы ещё и замужняя там надрываетесь?
Так це мої батьки ,а не чоловіка
автор
Всіх підсаджую
• вчера в 23:52
Ответ дляМиллениалка
А ваші речі, які ви зараз складаєте, чому не в порядку лежать, якщо ви там не живете?
Тому що там завжди бардак
автор
Всіх підсаджую
• вчера в 23:53
Ответ дляРозумашка
Нормальний би взагалі промовчав
Він констатував факт,що роздавив слимака вночі бо ішов на кухню їсти ,що в цьому такого,щоб про це прям мовчати?
автор
Всіх підсаджую
• вчера в 23:53
Ответ дляВишня на торті
Автор, чому ви взагалі почали думати про ремонт в їх хаті? Чиї це думки, тато ідею подав?
Бо умови бажають кращого набагато кращого
автор
Всіх підсаджую
• вчера в 23:55
Ответ длятяжкаялюдина
1. Навіщо ви прибирали гілки?
2. Навіщо ви збирали сміття?
3. Навіщо ви рвали бурʼяни?
4. Навіщо ви носили шифер?
5. Навіщо ви діставали газонокосарку?
Досить дивно, звичайно, що в приватному будинку із землею живуть одразу два засранця і нероби. Але, якщо історія реальна я і вони нормально ТАК живуть, навіщо ця ваша самопожертва, про яку ніхто не просив?
Приїжджайте і сидіть з батьком на лавці разом. Можете навіть курити з ним. Можете купити пива. Замість мазі для суглобів.
Або не приїздить зовсім.
2. Навіщо ви збирали сміття?
3. Навіщо ви рвали бурʼяни?
4. Навіщо ви носили шифер?
5. Навіщо ви діставали газонокосарку?
Досить дивно, звичайно, що в приватному будинку із землею живуть одразу два засранця і нероби. Але, якщо історія реальна я і вони нормально ТАК живуть, навіщо ця ваша самопожертва, про яку ніхто не просив?
Приїжджайте і сидіть з батьком на лавці разом. Можете навіть курити з ним. Можете купити пива. Замість мазі для суглобів.
Або не приїздить зовсім.
Бо мій тато ліньтяй ,який нічого не робить 365 днів в рік ,я ж написала сидить пів року і чекає поки я приїду замести біля хати
6
автор
Всіх підсаджую
• вчера в 23:55
Ответ длятяжкаялюдина
До речі, гарні зауваження щодо чоловіка. Автор, а що робив ваш переполоханий слимаком зайчик, поки ви шифер тягали і бурʼяни косили?
Працював
1
Розумашка• вчера в 23:57
Ответ дляNo problems
Інколи треба просто прийняти, що у батьків може бути когнітивний дефіцит або розлад ментального здоров´я. Це не безтолковість і не лінь, це діагноз.
Мій чоловік виріс в будинку, де була тільки одна кімната (=де їли, спали, готували їсти, вчились). Він до 28 років спав з батьками у ній. Він і досі думає, що вони розумні та талановиті, хоча у них унітаз прямо на кухні і кімнати без дверей.
Мій чоловік виріс в будинку, де була тільки одна кімната (=де їли, спали, готували їсти, вчились). Він до 28 років спав з батьками у ній. Він і досі думає, що вони розумні та талановиті, хоча у них унітаз прямо на кухні і кімнати без дверей.
І де ви такого підібрали?
автор
Всіх підсаджую
• вчера в 23:57
Ответ дляНоу коммент
кому треба? вам треба? їм не треба
А як будуть жити коли будинок буде розвалюватись всередині та в зовні теж?
3
Розумашка• вчера в 23:58
Ответ дляВсіх підсаджую
Бо мій тато ліньтяй ,який нічого не робить 365 днів в рік ,я ж написала сидить пів року і чекає поки я приїду замести біля хати
А що мама? Інші родичі є?
автор
Всіх підсаджую
• вчера в 23:59
Ответ дляNo problems
Інколи треба просто прийняти, що у батьків може бути когнітивний дефіцит або розлад ментального здоров´я. Це не безтолковість і не лінь, це діагноз.
Мій чоловік виріс в будинку, де була тільки одна кімната (=де їли, спали, готували їсти, вчились). Він до 28 років спав з батьками у ній. Він і досі думає, що вони розумні та талановиті, хоча у них унітаз прямо на кухні і кімнати без дверей.
Мій чоловік виріс в будинку, де була тільки одна кімната (=де їли, спали, готували їсти, вчились). Він до 28 років спав з батьками у ній. Він і досі думає, що вони розумні та талановиті, хоча у них унітаз прямо на кухні і кімнати без дверей.
Треш
Розумашка• сегодня в 00:01
Ответ дляВсіх підсаджую
А як будуть жити коли будинок буде розвалюватись всередині та в зовні теж?
Скільки років батькові? Ще років 10 хата постоїть, тоді ділянку продаєте, на ці кошти його в будинок престарілих влаштовуєте.
Чи ви така багата, щоб ці роки в хату вкладатися?
А в чоловіка теж таке в родині чи там більш-менш нормальні родичі ?
Чи ви така багата, щоб ці роки в хату вкладатися?
А в чоловіка теж таке в родині чи там більш-менш нормальні родичі ?
1
автор
Всіх підсаджую
• сегодня в 00:00
Ответ дляТоска в носках
так, це їхній вибір, а ви нав´язуєте їм свій.
Я навʼязую вибір сотні тисяч нормальних людей ,які живуть в нормальних умовах,а не вибачте пів життя срати на вулиці
4
автор
Всіх підсаджую
• сегодня в 00:01
3
Розумашка• сегодня в 00:02
Ответ дляВсіх підсаджую
Сьогодні я складаю свої речі і все в кімнаті,тому що таскати гілки годинами і потім почути ,що ти там зробила це було останньою краплею вже
Речі ви не склали і там лишилися ? Короче, вам подобається танцювати на граблях.
1
Розумашка• сегодня в 00:02
Ответ дляВсіх підсаджую
Ось слимак
Він не схожий на роздавленого, який з минулої ночі лежить. Цей свіжий
1
автор
Всіх підсаджую
• сегодня в 00:02
Ответ дляРозумашка
Скільки років батькові? Ще років 10 хата постоїть, тоді ділянку продаєте, на ці кошти його в будинок престарілих влаштовуєте.
Чи ви така багата, щоб ці роки в хату вкладатися?
А в чоловіка теж таке в родині чи там більш-менш нормальні родичі ?
Чи ви така багата, щоб ці роки в хату вкладатися?
А в чоловіка теж таке в родині чи там більш-менш нормальні родичі ?
60
За родичів не знаю
Але там батьки живуть в квартирі,в них нормальні житлові умови та впринципі немає срачу ніякого
За родичів не знаю
Але там батьки живуть в квартирі,в них нормальні житлові умови та впринципі немає срачу ніякого
автор
Всіх підсаджую
• сегодня в 00:03
Ответ дляРозумашка
Речі ви не склали і там лишилися ? Короче, вам подобається танцювати на граблях.
Я склала ,4 торби коробок та сміття
3
автор
Всіх підсаджую
• сегодня в 00:04
Ответ дляРозумашка
Він не схожий на роздавленого, який з минулої ночі лежить. Цей свіжий
Я роздавленого і не фотографувала
1
Розумашка• сегодня в 00:04
Ответ дляВсіх підсаджую
60
За родичів не знаю
Але там батьки живуть в квартирі,в них нормальні житлові умови та впринципі немає срачу ніякого
За родичів не знаю
Але там батьки живуть в квартирі,в них нормальні житлові умови та впринципі немає срачу ніякого
60 не 80. Ще можна працювати.
Закінчуйте грати в рятівницю і займіться собою
Закінчуйте грати в рятівницю і займіться собою
2
Потужна махіна• сегодня в 00:04
Ответ дляВсіх підсаджую
Ні
Ніколи не робить ремонт в чужих хатах!
автор
Всіх підсаджую
• сегодня в 00:05
Ответ дляРозумашка
А що мама? Інші родичі є?
Мама працює щодня,а він раз на тиждень тобто в неї немає вільного часу стільки скільки в нього
А інші родичі до чого?
А інші родичі до чого?
Розумашка• сегодня в 00:05
Ответ дляВсіх підсаджую
Я склала ,4 торби коробок та сміття
Склала речі, з якими приїхали, і поїхали назад. Сміття хай лежить де лежало.
А насправді це до психіатра. Явно когнітивні розлади. Може й деменція
А насправді це до психіатра. Явно когнітивні розлади. Може й деменція
Розумашка• сегодня в 00:06
Ответ дляВсіх підсаджую
Мама працює щодня,а він раз на тиждень тобто в неї немає вільного часу стільки скільки в нього
А інші родичі до чого?
А інші родичі до чого?
Хай хтось догляне за хату
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу