Завжди з рушником• вчера в 22:00

Не носила сонцезахисний крем, бо думала що темна шкіра не горить

Цього літа зявилися плями на вилицях. Дерматолог пояснила пігментація не залежить від тону шкіри так, як я думала. Купила SPF вперше в 29.
Марфа Українівна• вчера в 22:05
Я теж ніколи не згоряла, засмага липла шалено, два дні на пляжі і я чорна мов жулька, а тепер лікую мелазму. Правда я кислоти мала у догляді. А мама моя і в 55 не має пігментації, хоча смажиться.

Люблю ХОЛОСТЯКА• вчера в 22:11
Ответ дляМарфа Українівна
А как лечите ? И успешно ли ?
Марфа Українівна• вчера в 22:52
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А как лечите ? И успешно ли ?
Полінукліотиди топ, мені дуже допомогли. Мезотерапія і догляд Me line Innoaestetic. Бюджетніша і лайтовіша версія Tranex cream Braderm, ще бюджетніша - сироватки з вітаміном С Cos de baha і тонер з ніацинамідом Derma Factory. Тільки не робіть Люмекку чи будь-які інші лазерні процедури, якщо це гаряче світло.
ТАЗератти• вчера в 22:53
Я знаю що навпаки смагляві дівчата страждають від пігментації. Я рожевошкіра, важко засмагаю, лице в мене після сонця буде червоне завжди, а от пігментації ніколи не було. А подруга смугла, засмагає легко, то як не маститься спф і завжди з першим весняним сонцем вилазять плями .