Зараз на дієті• 2 часа назад
Потяг Запоріжжя -Ясіння, хто їхав вчора, сьогодні - дуже жарко?
Дитина планує їхати
КохайтесьЧорнобровi• 2 часа назад
Я їхала , але не цим, без кондера, але у 1 випадку вікна відчиняли і було 7 вечора, а у іншому- сусідній вагон був з кондиціонером, це ад.
Води беріть максимально багато
Україна понад усе!• 2 часа назад
Нормально. Треба дякувати в наших реаліях, що взагалі щось їде.
Треба підробіток• 1 час назад
Спека на вулиці. Жарко однозначно. Якщо немає кондиціонера, то яка може бути відповідь?
Зараз на дієті
• 1 час назад
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Води беріть максимально багато
Чому був ад у вагоні з кондиціонером?
Зараз на дієті
• 1 час назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ви їхали ним?
Зараз на дієті
• 1 час назад
Ответ дляТреба підробіток
Нереально доїхати людям, хто погано переносе жару?
Зараз на дієті
• 15 минут назад
Ответ дляКрасота неземная
Просто пекло. Сьогодні завтра на західній 35-36
В потязі пекло?
КохайтесьЧорнобровi• 14 минут назад
Ответ дляЗараз на дієті
Чому був ад у вагоні з кондиціонером?
Ні, в одному вагонів із ним було ок, але ж там всі не вмістилися б, усі інші без, ми ходили хоч на деякий час у той вагон охолонути.
КохайтесьЧорнобровi• 10 минут назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
У нас багато чого є і краще за еуропу у цей час, але це не відміняє скотовозок у 36+ без кондерів. Треба не премії у тисячах доларів керівничому складу виписувати і банкротити підприємство, щоб у приватну власність передати за безцінь, а людяні умови створювати у 21ст.