sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Путешествия, Туризм - Транспорт и инфраструктура
anonim_112
Зараз на дієті• 2 часа назад

Потяг Запоріжжя -Ясіння, хто їхав вчора, сьогодні - дуже жарко?

Дитина планує їхати
woman_facepalming 2
13 2
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_179
КохайтесьЧорнобровi• 2 часа назад
1
Я їхала , але не цим, без кондера, але у 1 випадку вікна відчиняли і було 7 вечора, а у іншому- сусідній вагон був з кондиціонером, це ад.
Води беріть максимально багато
like 1 woman_facepalming 1

anonim_159
3@йk@• 2 часа назад
2
Конечно, жарко
woman_facepalming 1
anonim_73
Україна понад усе!• 2 часа назад
3
Нормально. Треба дякувати в наших реаліях, що взагалі щось їде.
woman_facepalming 3 heart 1
anonim_166
Треба підробіток• 1 час назад
4
Спека на вулиці. Жарко однозначно. Якщо немає кондиціонера, то яка може бути відповідь?
woman_facepalming 2
anonim_112
автор Зараз на дієті • 1 час назад
5
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я їхала , але не цим, без кондера, але у 1 випадку вікна відчиняли і було 7 вечора, а у іншому- сусідній вагон був з кондиціонером, це ад.
Води беріть максимально багато
Чому був ад у вагоні з кондиціонером?
anonim_112
автор Зараз на дієті • 1 час назад
6
Ответ для3@йk@
Конечно, жарко
Ви їхали ним?
anonim_112
автор Зараз на дієті • 1 час назад
7
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нормально. Треба дякувати в наших реаліях, що взагалі щось їде.
Ви їхали ним?
anonim_112
автор Зараз на дієті • 1 час назад
8
Ответ дляТреба підробіток
Спека на вулиці. Жарко однозначно. Якщо немає кондиціонера, то яка може бути відповідь?
Нереально доїхати людям, хто погано переносе жару?
anonim_159
3@йk@• 1 час назад
9
Ответ дляЗараз на дієті
Ви їхали ним?
Угу

anonim_26
Красота неземная• 1 час назад
10
Просто пекло. Сьогодні завтра на західній 35-36
anonim_112
автор Зараз на дієті • 15 минут назад
11
Ответ дляКрасота неземная
Просто пекло. Сьогодні завтра на західній 35-36
В потязі пекло?
anonim_179
КохайтесьЧорнобровi• 14 минут назад
12
Ответ дляЗараз на дієті
Чому був ад у вагоні з кондиціонером?
Ні, в одному вагонів із ним було ок, але ж там всі не вмістилися б, усі інші без, ми ходили хоч на деякий час у той вагон охолонути.
anonim_179
КохайтесьЧорнобровi• 10 минут назад
13
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нормально. Треба дякувати в наших реаліях, що взагалі щось їде.
У нас багато чого є і краще за еуропу у цей час, але це не відміняє скотовозок у 36+ без кондерів. Треба не премії у тисячах доларів керівничому складу виписувати і банкротити підприємство, щоб у приватну власність передати за безцінь, а людяні умови створювати у 21ст.
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff