sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Заказы и покупки - Спорные ситуации
anonim_4
Обижулька• Изменено сегодня в 16:45

Кинула в корзину замовлення, оформила... тепер дзвонять

Замовляла пів місяця назад, написала, що забрати поки не можу, відмініть будь ласка
ні, домогаються, а коли зможете - давайте воно повисить, ми вам перетелофунуємо. тепер в усіх месенджерах пишуть і телефонують, яка причина що я не хочу оформити замовлення. Аж відвертає, не хочеться взагалі нічого замовлять. Наче всі повинні одразу замовити, оплатити. нічого навіть не надсилали ще, а вже винною роблять
невже так погано з клієнтами7 І це доволі великий інтернет магазин одягу
dislike 3 woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 1
15 2
Все фото темыКомментарии автораМои благодарочкиМои ответы
anonim_4
автор Обижулька • сегодня в 16:47
1
Невже просто словосполучення - ’поки не актуально, чи не потрібно’ - не вистачає?
Треба вичитати людину, що так не роблять, щось ще мало статися що я не хочу сплачувати і так далі
dislike 2 woman_facepalming 2

anonim_91
мимАпроходила• сегодня в 16:50
2
Так вы не кинули в корзину, а заказали и не оплатили, верно?
like 11
anonim_26
Я тертий жук• сегодня в 16:56
3
Вы морочили голову им теперь они вам, все норм)
like 7 face_with_tears_of_joy 5
anonim_49
Проработник• сегодня в 17:04
4
Якщо замовлення зроблено через форму, або на сторінці товару - воно має бути сплачено у найкоротший термін після отримання реквізитів, а найкраще - одразу. І уявіть собі, 99% покупців саме так і роблять. Доросла людина має усвідомлюівати власні дії.
Якщо є сумніви, то достатньо просто додати товар у вибране.
Продавці втрачають рейтинг через невиконані замовлення, отримані від безвідповідальних покупців.
like 9
anonim_19
Смажена полуничка• сегодня в 17:05
5
Кинула в корзину
И
Оформила
Это две очень разные вещи.
like 7
anonim_4
автор Обижулька • сегодня в 17:06
6
Ответ дляПроработник
Якщо замовлення зроблено через форму, або на сторінці товару - воно має бути сплачено у найкоротший термін після отримання реквізитів, а найкраще - одразу. І уявіть собі, 99% покупців саме так і роблять. Доросла людина має усвідомлюівати власні дії.
Якщо є сумніви, то достатньо просто додати товар у вибране.
Продавці втрачають рейтинг через невиконані замовлення, отримані від безвідповідальних покупців.
продавці до того мають бути готові
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
woman_facepalming 10 face_with_tears_of_joy 1
anonim_43
Барвіночка• сегодня в 17:12
7
Ответ дляОбижулька
продавці до того мають бути готові
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
У вас з головою все добре?
heart 6 like 1
anonim_143
Завжди з рушником• сегодня в 17:21
8
Ответ дляОбижулька
продавці до того мають бути готові
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
нафіга ви оформляли? Ви дитина? Важко відмінити замовлення? Ви оформили, відмініть , в чому проблема?
Вам вище написали, ще повторю як продавець, на щастя не ваш. Якщо є сумніви, то достатньо просто додати товар у вибране.Продавці втрачають рейтинг через невиконані замовлення, отримані від безвідповідальних покупців.
like 1
anonim_143
Завжди з рушником• сегодня в 17:20
9
Ответ дляБарвіночка
У вас з головою все добре?
сядячи з відповідей відповідь негативна)))
face_with_tears_of_joy 3

anonim_133
Ковбой Хагис• сегодня в 17:21
10
Авто, Вы как маленькая. Напишите просто - спасибо, уже неактуально

У меня наоборот было) Заказала одежду, на фоп отправила 6 тысяч, договорилась , что можно примерить и вернуть, в случае если не подойдет. Прошло 3 дня - не отправляют, пишу, а про меня забыли, оказывается))) Извините, мы вас упустили, форс-мажор, сегодня обязательно отправим. Проходит сегодня и завтра - снова не отправили
Пищу , а они - у нас факап. Бляяя, то форс-мажор, то факап и всё на моем платье. Говорю - верните деньги, нет ни желания ждать, ни возможности
face_with_tears_of_joy 1
anonim_143
Завжди з рушником• сегодня в 17:23
11
Ответ дляКовбой Хагис
Авто, Вы как маленькая. Напишите просто - спасибо, уже неактуально

У меня наоборот было) Заказала одежду, на фоп отправила 6 тысяч, договорилась , что можно примерить и вернуть, в случае если не подойдет. Прошло 3 дня - не отправляют, пишу, а про меня забыли, оказывается))) Извините, мы вас упустили, форс-мажор, сегодня обязательно отправим. Проходит сегодня и завтра - снова не отправили
Пищу , а они - у нас факап. Бляяя, то форс-мажор, то факап и всё на моем платье. Говорю - верните деньги, нет ни желания ждать, ни возможности
проблема у тому, що більшість маркетплейсів має рейтинг, і він падає коли покупець не відміняє замовлення сам. От і вся причина писанини і звонків. Відміни вона замовлення сама- цього б не було.
like 2
anonim_133
Ковбой Хагис• сегодня в 17:23
12
Ответ дляЗавжди з рушником
проблема у тому, що більшість маркетплейсів має рейтинг, і він падає коли покупець не відміняє замовлення сам. От і вся причина писанини і звонків. Відміни вона замовлення сама- цього б не було.
Не знала, так пусть автор отменит. Делов-то
anonim_12
Криниця щастя• сегодня в 17:25
13
Ответ дляОбижулька
продавці до того мають бути готові
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
А ще можна на свято сходити разочок чи на фотосесію, і теж повернути, бо більше не треба. А чо, нормально
like 1 face_with_tears_of_joy 1
anonim_218
рукиЖимолости• сегодня в 18:21
14
Ответ дляОбижулька
продавці до того мають бути готові
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
Ніфіга не зрозумміло. То вона кинула в корзину, то оформила, то замовила пів місяця назад, то дзвонять чого не хоче оформити. Ну брєд сивої кобили.
anonim_50
Парасюха• 2 часа назад
15
Насправді в деяких магазинів так корзина налаштована, що й без натискання кнопки ’замовити’ воно в них світиться і телефонують прям дуже наполегливо
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff