Обижулька• Изменено сегодня в 16:45
Кинула в корзину замовлення, оформила... тепер дзвонять
Замовляла пів місяця назад, написала, що забрати поки не можу, відмініть будь ласка
ні, домогаються, а коли зможете - давайте воно повисить, ми вам перетелофунуємо. тепер в усіх месенджерах пишуть і телефонують, яка причина що я не хочу оформити замовлення. Аж відвертає, не хочеться взагалі нічого замовлять. Наче всі повинні одразу замовити, оплатити. нічого навіть не надсилали ще, а вже винною роблять
невже так погано з клієнтами7 І це доволі великий інтернет магазин одягу
ні, домогаються, а коли зможете - давайте воно повисить, ми вам перетелофунуємо. тепер в усіх месенджерах пишуть і телефонують, яка причина що я не хочу оформити замовлення. Аж відвертає, не хочеться взагалі нічого замовлять. Наче всі повинні одразу замовити, оплатити. нічого навіть не надсилали ще, а вже винною роблять
невже так погано з клієнтами7 І це доволі великий інтернет магазин одягу
3
2
1
автор
Обижулька
• сегодня в 16:47
Невже просто словосполучення - ’поки не актуально, чи не потрібно’ - не вистачає?
Треба вичитати людину, що так не роблять, щось ще мало статися що я не хочу сплачувати і так далі
Треба вичитати людину, що так не роблять, щось ще мало статися що я не хочу сплачувати і так далі
2
2
Проработник• сегодня в 17:04
Якщо замовлення зроблено через форму, або на сторінці товару - воно має бути сплачено у найкоротший термін після отримання реквізитів, а найкраще - одразу. І уявіть собі, 99% покупців саме так і роблять. Доросла людина має усвідомлюівати власні дії.
Якщо є сумніви, то достатньо просто додати товар у вибране.
Продавці втрачають рейтинг через невиконані замовлення, отримані від безвідповідальних покупців.
Якщо є сумніви, то достатньо просто додати товар у вибране.
Продавці втрачають рейтинг через невиконані замовлення, отримані від безвідповідальних покупців.
9
автор
Обижулька
• сегодня в 17:06
Ответ дляПроработник
Якщо замовлення зроблено через форму, або на сторінці товару - воно має бути сплачено у найкоротший термін після отримання реквізитів, а найкраще - одразу. І уявіть собі, 99% покупців саме так і роблять. Доросла людина має усвідомлюівати власні дії.
Якщо є сумніви, то достатньо просто додати товар у вибране.
Продавці втрачають рейтинг через невиконані замовлення, отримані від безвідповідальних покупців.
Якщо є сумніви, то достатньо просто додати товар у вибране.
Продавці втрачають рейтинг через невиконані замовлення, отримані від безвідповідальних покупців.
продавці до того мають бути готові
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
10
1
Барвіночка• сегодня в 17:12
Ответ дляОбижулька
продавці до того мають бути готові
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
У вас з головою все добре?
6
1
Завжди з рушником• сегодня в 17:21
Ответ дляОбижулька
продавці до того мають бути готові
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
нафіга ви оформляли? Ви дитина? Важко відмінити замовлення? Ви оформили, відмініть , в чому проблема?
Вам вище написали, ще повторю як продавець, на щастя не ваш. Якщо є сумніви, то достатньо просто додати товар у вибране.Продавці втрачають рейтинг через невиконані замовлення, отримані від безвідповідальних покупців.
Вам вище написали, ще повторю як продавець, на щастя не ваш. Якщо є сумніви, то достатньо просто додати товар у вибране.Продавці втрачають рейтинг через невиконані замовлення, отримані від безвідповідальних покупців.
1
Завжди з рушником• сегодня в 17:20
Ответ дляБарвіночка
У вас з головою все добре?
сядячи з відповідей відповідь негативна)))
3
Ковбой Хагис• сегодня в 17:21
Авто, Вы как маленькая. Напишите просто - спасибо, уже неактуально
У меня наоборот было) Заказала одежду, на фоп отправила 6 тысяч, договорилась , что можно примерить и вернуть, в случае если не подойдет. Прошло 3 дня - не отправляют, пишу, а про меня забыли, оказывается))) Извините, мы вас упустили, форс-мажор, сегодня обязательно отправим. Проходит сегодня и завтра - снова не отправили
Пищу , а они - у нас факап. Бляяя, то форс-мажор, то факап и всё на моем платье. Говорю - верните деньги, нет ни желания ждать, ни возможности
У меня наоборот было) Заказала одежду, на фоп отправила 6 тысяч, договорилась , что можно примерить и вернуть, в случае если не подойдет. Прошло 3 дня - не отправляют, пишу, а про меня забыли, оказывается))) Извините, мы вас упустили, форс-мажор, сегодня обязательно отправим. Проходит сегодня и завтра - снова не отправили
Пищу , а они - у нас факап. Бляяя, то форс-мажор, то факап и всё на моем платье. Говорю - верните деньги, нет ни желания ждать, ни возможности
1
Завжди з рушником• сегодня в 17:23
Ответ дляКовбой Хагис
Авто, Вы как маленькая. Напишите просто - спасибо, уже неактуально
У меня наоборот было) Заказала одежду, на фоп отправила 6 тысяч, договорилась , что можно примерить и вернуть, в случае если не подойдет. Прошло 3 дня - не отправляют, пишу, а про меня забыли, оказывается))) Извините, мы вас упустили, форс-мажор, сегодня обязательно отправим. Проходит сегодня и завтра - снова не отправили
Пищу , а они - у нас факап. Бляяя, то форс-мажор, то факап и всё на моем платье. Говорю - верните деньги, нет ни желания ждать, ни возможности
У меня наоборот было) Заказала одежду, на фоп отправила 6 тысяч, договорилась , что можно примерить и вернуть, в случае если не подойдет. Прошло 3 дня - не отправляют, пишу, а про меня забыли, оказывается))) Извините, мы вас упустили, форс-мажор, сегодня обязательно отправим. Проходит сегодня и завтра - снова не отправили
Пищу , а они - у нас факап. Бляяя, то форс-мажор, то факап и всё на моем платье. Говорю - верните деньги, нет ни желания ждать, ни возможности
проблема у тому, що більшість маркетплейсів має рейтинг, і він падає коли покупець не відміняє замовлення сам. От і вся причина писанини і звонків. Відміни вона замовлення сама- цього б не було.
2
Ковбой Хагис• сегодня в 17:23
Ответ дляЗавжди з рушником
проблема у тому, що більшість маркетплейсів має рейтинг, і він падає коли покупець не відміняє замовлення сам. От і вся причина писанини і звонків. Відміни вона замовлення сама- цього б не було.
Не знала, так пусть автор отменит. Делов-то
Криниця щастя• сегодня в 17:25
Ответ дляОбижулька
продавці до того мають бути готові
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
А ще можна на свято сходити разочок чи на фотосесію, і теж повернути, бо більше не треба. А чо, нормально
1
1
рукиЖимолости• сегодня в 18:21
Ответ дляОбижулька
продавці до того мають бути готові
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
а як раніше відбувалось, купуєш, дома роздивився,приміряв з різними речами - не нравиться, берешь і повертаєш
це нормально.
Ніфіга не зрозумміло. То вона кинула в корзину, то оформила, то замовила пів місяця назад, то дзвонять чого не хоче оформити. Ну брєд сивої кобили.
Парасюха• 2 часа назад
Насправді в деяких магазинів так корзина налаштована, що й без натискання кнопки ’замовити’ воно в них світиться і телефонують прям дуже наполегливо
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу