Я-ваш шанс• Изменено сегодня в 16:55

Навчання водінню. Все складно вже 2,5 роки

Значить одразу вчилась брала інструктора в автошколі, відкатутвав по дворам, селу - взагалі в Київ не виїжджали ( перелаштовуватись, паркуватись ) - занять 15, потім 5 ще трохи їхали по прямій. Навичок майже нуль. Права отримала, як і всі в автошколі, але після 2 спроби самостійно сдати
Найняла ще інструктора, 5 занять відкаталась - застопорилась, стресовала -кинула, думаю почекаю2 роки потім буду їздити, щоб права не відібрали
Пройшло 2 роки,наймаю ще інструктора -каже їхати до нього на своїй одразу через важке перехрестя, 2 рази поїздила в стресі, важко, знову кидаю, через місяць наймаю ще одного - вже приїжджаєдо мене, сідаємо на навчальну, все чудово, але постійно газую, в стресовій ситуації хочеться все кинути і втікти,було вже 5занять по 2 години. Навіть страшно уявити скільки в то грощей вкинуто, а навичок майже немає. Бажання є велике, бо транспортом добираюсь на роботу 1,5 години в одну сторону
Не знаю як з цим справлятись. Може ви порадите щось
курасаны• сегодня в 16:55
Автомат ?

Лівий Локіть• сегодня в 16:55
Выезжайте рано утром и откатывайте пока 1 маршрут, а не рандомно разные перекрестки и повороты
автор Я-ваш шанс • сегодня в 16:56
Ответ длякурасаны
Автомат ?
звичайно, хоча перші 20 на механіці їздила, не бачу в ній сенсу для себе, тут би увагу на всі нюанси зосереджувати
Сиренькая• сегодня в 16:56
Тільки продовжувати практикувати - їздити і їздити.
Я, до речі, по місту й досі не їжджу - стільки стресу, один на одного лізуть, спочатку знайди, де запаркуватися, потім, як виїхати. Фу! А по селу та трасі - просто краса.
автор Я-ваш шанс • сегодня в 16:58
Ответ дляЛівий Локіть
у нас такий трафік дурний,одразу як їдеш - кільцева дорога, 5 полос і розвертатися - отам і тривога сильна
курасаны• сегодня в 16:57
Ответ дляЯ-ваш шанс
Тогда откатывайте маршрут - дом - работа - магазин - дом
Вот так раз 10 и поедите спокойно.
Дальше будете добавлять
курасаны• сегодня в 16:58
Ответ дляЯ-ваш шанс
Там сложно на окружной, верю
автор Я-ваш шанс • сегодня в 16:59
Ответ длякурасаны
Там сложно на окружной, верю
в мене просто відчуття якісь дивні. наче це всього навичка, можна навчитися, а з іншого боку - може це все не для мене, раз такий стрес вже стільки років і ніякого просунення
курасаны• сегодня в 17:01
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я давно за рулем, больше 20 лет и иногда у меня стресс
Вокруг ездят олени и часто…
Я стараюсь в город в час пик не выезжать

Вумна, аж страшно• сегодня в 17:06
Мой страх трансформировался с : как же я доеду, до: как то доеду.
Но я пока езжу по 4 маршрутам и все и если за кем то то тоже ок, так как когда не знаю дороги мне совсем тяжело.
Язвочка• сегодня в 17:10
Практика безкінечно.Ні дня не пропускати.
Кукарачка• сегодня в 17:21
Так і є , як вище написали, практика, постійна, хочете- не хочете, а за кермо кожного дня треба сідати і їздити, тільки так. Чим більше-тим краще
автор Я-ваш шанс • сегодня в 17:29
Ответ дляЯзвочка
Складно це усвідомлювати
Може ще так по Вишневому поїздити сама, а на кільцеву сама наврядчи зможу виїхати і не розгубитися
Говорю відверто• сегодня в 18:13
Автор, сдала на права и не езжу. Ну не могу я в Киеве. Плюс развилась тревожность на фоне обстрелов, я вздрагивает от резких движений и звуков , не мое
Говорю відверто• сегодня в 18:14
Ещё меня после инструктора муж от катывал, дева по гороскопу, скажем так, охоту мне отбил намертво
И полиция один раз остановила
Бутерброд з ікрою• 2 часа назад
Чем дольше вы тянете и не решаетесь, тем труднее будет. Выезжайте через силу, через страх, с каждым разом будет легче