Яичница с беконом• сегодня в 14:18

Питання до дорослих та мудрих. Майно

Всім привіт, мені 21 рік, я вийшла заміж за чоловіка, якому 20. Вже як рік одружені. До цього три рокизустрічалися. Мене хвилює одне питання.. Батьки чоловіка подарували нам будинок, щоб жити, самі переїхали в інший. Ми переїхали туди. До цього раніше ми знали, що вони заїдуть в новий , а ми в старий цей будинок і я запитувала в чоловіка чи це буде його, він казав так, якщо що навіть зможемо продати. Ми переїхали, вони нам багато чого залишили. Я була дуже вдячна . Потім дізналась, що будинок вони записали посмертно, типу зараз він не на ньому і я ніякого права до цього будинку немаю. Мене це засмутило, ми з ним плануємо дитину і зараз поїхали закордон , щоб заробити грошей. І я хвилююсь, що я зможу вкласти усі свої сили, роки, фінанси, а потім просто стану ніхто. Він мені на це відповідає треба довіряти, мене це не влаштовує. Поки я туди нічого не вкладаю - ок , хай буде як є
Але коли я почну там жити повернусь і буду вкладати гроші і час, якось не дуже. Він каже буде розмовляти з батьками, коли повернемось, але я не хочу показатись меркантильною чи щоб вони подумали, що я хочу забрати будинок, я просто хвилююсь за своє майбутнє, а тим паче якщо він хочу дитину спільну. Підскажіть як краще, просто забити , як каже моя бабушка, яка все життя прожила з дідусем чи далі наполягати
Мені треба мудра порада..
Регионщица• сегодня в 14:42
Ответ дляЯичница с беконом
Якби я була меркантильна, то пішла би до другого чоловіка, який старший за мене, в якого є гроші. Який пропонував мені вийти заміж. А з ним я з 16 років. Я його чекала з навчання, ми жили в мене вдома 2 роки, від нього нічого не треба було. Тому не несіть фігню. Я не хочу потім залишитись без нічого і вкластись
зачем в 20 лет замуж

So_so• сегодня в 14:42
Ответ дляРегионщица
вы уже похоронили себя. Дочь у 21 учится на третьем курсе в Бельгии, бесплатно
Моей тоже 21. Какие заработки, какие дети(
автор Яичница с беконом • сегодня в 14:42
Ответ дляSo_so
Какое образование у автора и её мужа? Бросили университеты и поехали на заработки?
Звідки ви берете цю інформацію? 😅😅
КаваЗМолоком• сегодня в 14:43
Ответ дляРегионщица
в 21? не имея ничего своего
Это уже не ко мне вопрос, а к автору. Есть такие люди, которые не против рожать рано. А есть, кто готов только в 40 родить
автор Яичница с беконом • сегодня в 14:43
Ответ дляКаваЗМолоком
Мені лікарі радять зараз народити
So_so• сегодня в 14:44
Ответ дляЯичница с беконом
Мені лікарі радять зараз народити
Таки да, тут без шансов
Силиконочка• сегодня в 14:44
Ответ дляSo_so
Не обязательно все должны иметь высшее образование.
Регионщица• сегодня в 14:44
Ответ дляSo_so
ворк тревел, сейчас в Испании в программе для судентов. 4 часа работаешь, остальное греешь бока и серфишь
КаваЗМолоком• сегодня в 14:45
Ответ дляЯичница с беконом
Мені лікарі радять зараз народити
Мозги в голове должны быть.

автор Яичница с беконом • сегодня в 14:45
Ответ дляКаваЗМолоком
Мозги в голове должны быть.
Надіюсь у вас вони зʼявляться)
Регионщица• сегодня в 14:46
Ответ дляКаваЗМолоком
конечно на 0000, она собралась. больше на глупость
самые щедрые года просрать
Конотопська відьма• сегодня в 14:46
Вот это влип пацан, по самые помидоры
Силиконочка• сегодня в 14:46
Ответ дляЯичница с беконом
Мені лікарі радять зараз народити
Не врите, врачам все равно, когда вы родите. Это мужу можно лапшу вешать.
So_so• сегодня в 14:46
Ответ дляСиликоночка
Нет, конечно. Но я дала автору такой совет, который был дала родной дочери (ей тоже 21), если гипотетически представить, что я вышла из комы, а она в такой ситуации.
Ниф_ниф• сегодня в 14:46
Ответ дляХропочка з гривкою
Ви меркантильна. Будинок не ваш і батьки вашого чоловіка це дуже добре розуміють. А вкладатися ви будете в свій комфорт проживання в будинку, який вам любʼязно надали батьки чоловіка. Ви меблями користуєтесь? Ремонт вам в цьому будинку ще до вас хто зробив і за чиї гроші?
Бісять такі люди, які з самого початку подружнього життя прораховують що їм залишиться при розлучені. Ну як так можна жити? Ви ж з самого початку живете мислями про поганий кінець. Ну воно так і буде
Ремонтувати і утримувати майно повинен власник. Бісять такі хитрожопі, як ви
Регионщица• сегодня в 14:46
Ответ дляЯичница с беконом
Мені лікарі радять зараз народити
конечно, чтобы клиент не слез
автор Яичница с беконом • сегодня в 14:46
Ответ дляСиликоночка
Ахахаха) ви чули шось про ендометріоз?
маминаБубочка• сегодня в 14:47
Я би задумалась чи варто далі будувати стосунки
автор Яичница с беконом • сегодня в 14:47
Ответ дляНиф_ниф
Охохо)) я побачу як власники будуть щось робити)) що ви несете

Ответ длямаминаБубочка
Чому?
Регионщица• сегодня в 14:47
Ответ дляЯичница с беконом
Надіюсь у вас вони зʼявляться)
у вас их нет, вы подписались под похоронами своего самого продуктивного возраста
Силиконочка• сегодня в 14:48
Ответ дляЯичница с беконом
Ахахаха) ви чули шось про ендометріоз?
А вы слышали, что он родами не лечится.
Кукарикуууууу• сегодня в 14:48
Ответ дляSo_so
А образование -это только университеты? Племянник окончил впу, сварщик. Ему 21 год. В месяц 120-130т. Да , это сложные объекты. Да, это нелегко физически. Но это раз в пять выше средней зп по Украине. Ему предлагали контракт на работу на Аляске, то там от 140т$ в год
Откуда эта зашоренность о том, что заработать и обеспечить семью можно только с во? Или оте все менеджеры офисные хорошо стали зарабатывать?
Регионщица• сегодня в 14:49
Ответ дляЯичница с беконом
Ахахаха) ви чули шось про ендометріоз?
конечно, с ним отлично родились дети. он есть почти у всех
КаваЗМолоком• сегодня в 14:49
Ответ дляЯичница с беконом
Надіюсь у вас вони зʼявляться)
Время покажет
Ниф_ниф• сегодня в 14:49
Ответ дляСиликоночка
А толку, квартира, купленная в браке все равно не полностью ваша.
Є купа варіантів. Так шо не треба казочки розповідати
Ласковая_львица• сегодня в 14:49
Ответ дляЯичница с беконом
Надіюсь у вас вони зʼявляться)
Автор, не обижайтесь, но у человека, который в 20 лет выходит замуж и даже не по залету - нет мозгов. Тем более, собирается рожать.
КаваЗМолоком• сегодня в 14:50
Ответ дляСиликоночка
Та, попробуй выгони мать с ребёнком из квартиры, купленной в браке
автор Яичница с беконом • сегодня в 14:51
Ответ дляЛасковая_львица
Я отримала освіту, з цією людиною я знайома з 13 років. Ми зустрічались до цього 3 роки, разом жили всі ці роки. Що далі треба було робити?
Ласковая_львица• сегодня в 14:51
Ответ дляСиликоночка
А вы слышали, что он родами не лечится.
Врачи автора такие же специалисты как и она сама