Яичница с беконом• 1 час назад
Питання до дорослих та мудрих. Майно
Всім привіт, мені 21 рік, я вийшла заміж за чоловіка, якому 20. Вже як рік одружені. До цього три рокизустрічалися. Мене хвилює одне питання.. Батьки чоловіка подарували нам будинок, щоб жити, самі переїхали в інший. Ми переїхали туди. До цього раніше ми знали, що вони заїдуть в новий , а ми в старий цей будинок і я запитувала в чоловіка чи це буде його, він казав так, якщо що навіть зможемо продати. Ми переїхали, вони нам багато чого залишили. Я була дуже вдячна . Потім дізналась, що будинок вони записали посмертно, типу зараз він не на ньому і я ніякого права до цього будинку немаю. Мене це засмутило, ми з ним плануємо дитину і зараз поїхали закордон , щоб заробити грошей. І я хвилююсь, що я зможу вкласти усі свої сили, роки, фінанси, а потім просто стану ніхто. Він мені на це відповідає треба довіряти, мене це не влаштовує. Поки я туди нічого не вкладаю - ок , хай буде як є
Але коли я почну там жити повернусь і буду вкладати гроші і час, якось не дуже. Він каже буде розмовляти з батьками, коли повернемось, але я не хочу показатись меркантильною чи щоб вони подумали, що я хочу забрати будинок, я просто хвилююсь за своє майбутнє, а тим паче якщо він хочу дитину спільну. Підскажіть як краще, просто забити , як каже моя бабушка, яка все життя прожила з дідусем чи далі наполягати
Мені треба мудра порада..
Регионщица• 1 час назад
Ответ дляКукарикуууууу
А образование -это только университеты? Племянник окончил впу, сварщик. Ему 21 год. В месяц 120-130т. Да , это сложные объекты. Да, это нелегко физически. Но это раз в пять выше средней зп по Украине. Ему предлагали контракт на работу на Аляске, то там от 140т$ в год
Откуда эта зашоренность о том, что заработать и обеспечить семью можно только с во? Или оте все менеджеры офисные хорошо стали зарабатывать?
21 год подработка онлайн на 600 евро,(администратор в зооклинике) это она еще не начинала и не закончила. Те же деньги будет зарабатывать легко и безопасно
Во дает возможноть не пахать и не гробить здоровье
Ниф_ниф• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
Охохо)) я побачу як власники будуть щось робити)) що ви несете
Ви з кількох актів тему підтримуєте? Заплутались?
Регионщица• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
Я отримала освіту, з цією людиною я знайома з 13 років. Ми зустрічались до цього 3 роки, разом жили всі ці роки. Що далі треба було робити?
учиться, и воспользоваться окном возможностей, которые дала война по образованию для молодежи
Яичница с беконом
• 1 час назад
Ответ дляЛасковая_львица
Врачи автора такие же специалисты как и она сама
До чого тут лікується? Я потім можу залишитись без дітей. Він вростає в сечовий і пряму кишку . Що ви взагалі знаєте про моє життя. Та хай у вас буде така зараз, самі захочете народити…
Ласковая_львица• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
Сейчас ваши лучшие годы, а вы их так бездарно просираете. Какие нафиг заработки в 20 лет? Наслаждайтесь жизнью, кайфуйте, путешествуйте, совершаете глупости!
Ответ дляЯичница с беконом
Мама есть у Вас? Семья благополучная? Почему мама не съездила с Вами к нормальному врачу?
Яичница с беконом
• 1 час назад
Ответ дляЛасковая_львица
Та для того , щоб потім дати щось своїм дітям. В мене нема багатих батьків, які дадуть мені все, а я буду кайфувати, мені треба самій встати на ноги, я розраховую тільки на себе
Регионщица• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
конечно, не помешал ничему
вы бы врача сменили, чтобы не слушать бреда
Яичница с беконом
• 1 час назад
Ответ дляНиф_ниф
Дівчата, це троль. Сама собі з кількох актів відповідає
Незрозуміла
Ласковая_львица• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
Мне 50 и всю жизнь эндометриоз. Родила двоих
маминаБубочка• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
Чому?
Тому що його влаштовує та хата, а житло своє купувати не хоче . Сьогодні все ок-а завтра не ок . Будете гола і боса хоч всі сили та кошти вкладете в ЙОГО майно . Яка б там не була велика любов- життя може так крутанути крепко ….
Регионщица• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
вы себе ничего дать не способны
Ласковая_львица• 1 час назад
Ответ дляНиф_ниф
Да, троль. Давно понятно. Просто язык почесать охота после работы
Силиконочка• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
До этого это до чего, с 10 до 13, или с 13 до 16? Со старшим когда успели?
Силиконочка• 1 час назад
Ответ дляКаваЗМолоком
Та, попробуй выгони мать с ребёнком из квартиры, купленной в браке
Зачем ребёнка выгонять? Выгнать можно, создав невыносимые условия, как вариант.
Ласковая_львица• 1 час назад
Ответ дляЯичница с беконом
Та нахер такая жизнь- с юности пахать. Вы *по легенде) еще сами двадцатилетнее дите. Вот только троли не учли, что в 20 мышление другое))))
Кукарикуууууу• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
Все мы разные, кто-то может работать онлайн, кто-то нет. Это не означает, что вторые не имеют права на семью, пока не получат во
Кукарикуууууу• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Автор же написала, что только бабушка
Регионщица• 1 час назад
Ответ дляКукарикуууууу
так вот во двет ..широкие двери.
про права не говорила, просто тот сварщик к 40 годам станет ..сильно изношенный и больной,
Яичница с беконом
• 1 час назад
Ответ дляКукарикуууууу
Автор же написала, что только бабушка
Тільки бабушка. Їй 76 років. Я з 17 сама їздила до лікарів і сама все вирішувала
Оч@ров@Шк@• 1 час назад
Ответ дляКукарикуууууу
Это очень тяжелая профессия для здоровья
У маминой подруги муж сварщик и сын сварщик( муж в 44 года умер, давно, а сын сейчас очень болеет, хотя о относительно молодой, 32
Работает на гос из-за брони, там платят копейки, так как серьезные задачи брать не может
Мейк-ап форева• 1 час назад
Ответ дляРегионщица
так вот во двет ..широкие двери.
Вы мыслите совковыми шаблонами про во.В 20 лет мой муж был классным сварщиком. В 35 у него своя строительная бригада. В 40 -строительная фирма. Доход всегда был очень хороший. Не изношен, не больной
Цикавенная• 57 минут назад
Ответ дляЯичница с беконом
То я йому про це кажу. Хоть маленьку квартиру, свою, він каже це не треба купувати, краще в щось вкласти. Це круто, йому є куди повернутись, а мені ні
представьте , такой системой женщины тысячелетиями жили и мужья их еще и били.
и поэтому в наше время, когда у женщин стала появляться свобода, стало так много , кто не хочет ни выходить замуж, ни рожать.
ни долгов, ни ложных ожиданий
Регионщица• 59 минут назад
Ответ дляМейк-ап форева
только я не жила там в совке.. как с этим?
а про успешных сварщиков камон, медицинские карты их говорят про другое. единицы-может быть, но професиия изнашивает человека .