советский цирк• 03 августа 2014

Дівчата чи може цей тест бути моєю мрією. ґхто уже це пройшов відгукніться.

Дорогі матусі, ті що чекають і ті хто уже має щастя. Подивіться будь ласка на цей тест. Приїхала з села від мами і вирішила зробити і він мені ніби-то додав надії. Ми плануємо нашу крихітку з чоловіком після жовтня місяця. Чоловіку ще не показувала, хочу щоб були яскраві смужечки, але чула тут, що такі теж дають надію. Всім хто напише дякую. Дуже молюсь до Богородиці щоб подарувала дитинку. Погано вийшло фото, але можливо хтось теж побачить цих 2 заповітні смужки.
Fotosfera• 03 августа 2014
Да,похоже на то.
Поздравляю!

Sunny_Anny• 03 августа 2014
Мне видно.
Держим кулачки )
Подмигашка• 03 августа 2014
да,у вас 2 полосочки..
Царь-Матушка• 03 августа 2014
очень слабенькая, но хочется верить что все у вас получилось)))
TATOSS• 03 августа 2014
купите второй тест - и будет вам полная картина )) Полржительных результатов
Бабка_в_кедах• 03 августа 2014
Мне видно,думаю так - да. Сделайте еще завтра
ksu_wka• 03 августа 2014
Онипоздравляю
Rudamoda• 03 августа 2014
2 полоски явные, даже думать не о чем. ПОздравляю!
Оксана_Т• 03 августа 2014
Поздравляю! Даже слабая полосочка - это беременность!

Фекла Персиковна• 03 августа 2014
У меня так же было,пощдравляю вас,тттт
Я такая боевая• 03 августа 2014
у меня было такое, еле-еле видно... уже 9 лет дочке... поздравляю) ттт
автор советский цирк • 03 августа 2014
я завтра зранку зроблю, це так зробила щойно, просто, сама не очікувала. якби хтось знав як я би цього хотіла. фото не дуже, погана камера в телефоні, а фотик розрядився. спасибі вам дорогі, хай ваші сімї берже Господь
Пошаманю• 03 августа 2014
А у меня двое уже с такими полосочками.Урааааа!!!!
Свята• 03 августа 2014
у меня такие же были. поздравляю
Ля-ля-ля• 03 августа 2014
у меня такой был)) дочка растет))
автор советский цирк • 03 августа 2014
як телефон не налаштовую телефон всеодно розпливається, зранку обовязково спробую.
Не куру• 03 августа 2014
Да, точно беременны! Поздравляем!
Пушкининиана• 03 августа 2014
)))))) поздравляем!!!! Нужно все таки еще сделать чтобы наверняка)))))
ЯспАкойнаЯ• 03 августа 2014
Полосочка вторая есть однозначно=) У меня на сроке 1,5 недели такую же показывали тесты - от радости наделала штук 10)))))))))))))

автор советский цирк • 03 августа 2014
вибачте пишу тут з помилками, просто руки тремтять, так хочеться вірити, а чоловік як зрадіє...я вже придумала як йому розказати цю новину, а вірніше показати.
автор советский цирк • 03 августа 2014
Ответ дляПушкининиана
я завтра зранку спробую у мене їх є ще куча.
Живчик-счастливчик• 03 августа 2014
у меня тоже с первым также выглядело
сделайте повторно
Хлопаю ресницами• 03 августа 2014
поздравляю, осталось всего 9 мес(до встречи с крохой)
Bika1980• 03 августа 2014
Мої вітання, у мене так само було, малому майже три рочки
Смячиком• 03 августа 2014
100% ДА
Нагажу и сбегу• 03 августа 2014
Да!!!
Ир4икЧК• 03 августа 2014
да
Наездница• 03 августа 2014
зробіть тест на йоді ))
NourElShams• 03 августа 2014
У мене на найпершому тесті друга полоска також була слабенька. Повторіть тесть ще раз, але візміть той, який можна робити навыть до затримки, наприклад. Ультра, він мені ще за 3 дні до затримки показав слабку другу полоску. Ф удачы вам!
Наизнанку• 03 августа 2014
У Вас просто маленький срок, вот и вторая не яркая
Поздравляю! Берегите себя!