советский цирк• 03 августа 2014
Дівчата чи може цей тест бути моєю мрією. ґхто уже це пройшов відгукніться.
Дорогі матусі, ті що чекають і ті хто уже має щастя. Подивіться будь ласка на цей тест. Приїхала з села від мами і вирішила зробити і він мені ніби-то додав надії. Ми плануємо нашу крихітку з чоловіком після жовтня місяця. Чоловіку ще не показувала, хочу щоб були яскраві смужечки, але чула тут, що такі теж дають надію. Всім хто напише дякую. Дуже молюсь до Богородиці щоб подарувала дитинку. Погано вийшло фото, але можливо хтось теж побачить цих 2 заповітні смужки.
Я такая боевая• 03 августа 2014
у меня было такое, еле-еле видно... уже 9 лет дочке... поздравляю) ттт
советский цирк
• 03 августа 2014
я завтра зранку зроблю, це так зробила щойно, просто, сама не очікувала. якби хтось знав як я би цього хотіла. фото не дуже, погана камера в телефоні, а фотик розрядився. спасибі вам дорогі, хай ваші сімї берже Господь
советский цирк
• 03 августа 2014
як телефон не налаштовую телефон всеодно розпливається, зранку обовязково спробую.
Пушкининиана• 03 августа 2014
)))))) поздравляем!!!! Нужно все таки еще сделать чтобы наверняка)))))
ЯспАкойнаЯ• 03 августа 2014
Полосочка вторая есть однозначно=) У меня на сроке 1,5 недели такую же показывали тесты - от радости наделала штук 10)))))))))))))
советский цирк
• 03 августа 2014
вибачте пишу тут з помилками, просто руки тремтять, так хочеться вірити, а чоловік як зрадіє...я вже придумала як йому розказати цю новину, а вірніше показати.
советский цирк
• 03 августа 2014
Ответ дляПушкининиана
я завтра зранку спробую у мене їх є ще куча.
NourElShams• 03 августа 2014
У мене на найпершому тесті друга полоска також була слабенька. Повторіть тесть ще раз, але візміть той, який можна робити навыть до затримки, наприклад. Ультра, він мені ще за 3 дні до затримки показав слабку другу полоску. Ф удачы вам!
Наизнанку• 03 августа 2014
У Вас просто маленький срок, вот и вторая не яркая
Поздравляю! Берегите себя!